Článek

Nové partnerky jsou pro mě problém!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
11.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nová (41 článků)
Podobné články

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Jana Šimončíková: Jak radnice „demokraticky“ rozhoduje o zřizování modrých zón

 
Modré zóny (zóny placeného stání - ZPS) – pro některé lidi úleva, že zaparkují před svým domem, ale pro spoustu lidí problém. Problém pro příbuzné, kteří se chtějí vzájemně navštěvovat a každý bydlí v jiné části Prahy nebo někdo z nich nebydlí v Praze vůbec. Problém pro děti, které chtějí pomáhat svým starým rodičům. Problém pro podnikatele – ne každý si může dovolit platit 12 000 až 36 000 Kč za rok za povolenku, problém pro firmy, které drží pohotovost a zaměstnanci parkují služebním vozem před svým domem. ZPS mohou ovlivnit i podnikatelskou činnost ve smyslu, že omezují parkování pro zákazníky. Lidi v pronájmu bez trvalého bydliště nemají na povolenku vůbec nárok. (Nechápu, proč nemůže být vystavena povolenka po předložení nájemní smlouvy ).
17.03.2017 17:40 |

podobné články

Utajili svatbu? Z krásné partnerky hokejového playboye Petra Nedvěda je Nicole Nedvědová

 
Ještě nedávno tvrdili, že svatba není v plánu, ale možná je všechno jinak. Alespoň to naznačuje instagramový profil krásné partnerky hokejového playboye Petra Nedvěda a matky jeho novorozené dcerky Naomi . Modelka Nicole si nově změnila jméno z dívčího Volfová na Nedvědovou.
04.09.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nedvěd (195 článků)

Politika jim sluší! Partnerky politických lídrů mají šarm a styl

 
Jsou krásné, osobité a vždy v hledáčku médií. Manželky a partnerky českých politických lídrů jsou slavné, aniž by se o tuto pozornost snažily, nebo o ni možná vůbec stály. Přesto můžeme s potěšením konstatovat, že mají glanc.
07.11.2013 06:10 |

podobné články

Která paní premiérová by byla nej? Prohlédněte si partnerky lídrů stran!

 
Letošní volby jsou mimořádně úrodné pokud jde o půvab žen, které by se mohly stát druhými dámami Česka. A nejde jen o krásnou tvářičku a postavu modelky. Přestože ne všechny partnerky lídrů stran mají stejnou šanci být paní premiérovou, v soutěži Blesku stojí na stejné startovní čáře.
25.10.2013 19:00 |

podobné články

Schwarzenberg si narazil fuchtli: Jak vypadají další partnerky českých miliardářů?

 
Některé z nich podnikají, jiné se skrývají v ústraní a nechávají se hýčkat. Pár jich je blond, dominují ale brunety. Většina rodí děti jak o závod, protože případné alimenty budou vysoké. A to proto, že mají jedno společné: vyskytují se po boku českých miliardářů a tím pádem jsou sakra bohaté! Podívejte se na přehled pěti oficiálních a jedné neoficiální partnerky našich pracháčů.
01.12.2013 12:10 |

podobné články

Schwarzenberg si narazil fuchtli: Jak vypadají další partnerky českých miliardářů?

 
Některé z nich podnikají, jiné se skrývají v ústraní a nechávají se hýčkat. Pár jich je blond, dominují ale brunety. Většina rodí děti jak o závod, protože případné alimenty budou vysoké. A to proto, že mají jedno společné: vyskytují se po boku českých miliardářů a tím pádem jsou sakra bohaté! Podívejte se na přehled pěti oficiálních a jedné neoficiální partnerky našich pracháčů.
02.12.2013 11:50 |

podobné články

Budete koukat: Plešatý herec českých seriálů má ještě krásnější ženu, než jsou jeho filmové partnerky

 
Režisér Jan Hřebejk si ho vybral do role sexy samce v seriálu Až po uši, kde měl za ženu Jitku Čvančarovou  (36) a za milenku mj. Aňu Geislerovou  (38) , i ve filmu Svatá čtveřice, nádherné partnerky má ale i v ostatních projektech, v nichž účinkuje. Jako Radovan Krejčíř v právě natáčeném snímku GangerKa bude hrát jeho ženu Vlastina Svátková, když byl Antonínem Dvořákem, po jeho boku byla mj. Soňa Norisová.
23.02.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (504 článků) , Radovan Krejčíř (771 článků) , Vlastina Svátková (149 článků) , Jitka Čvančarová (879 článků) , Soňa Norisová (78 článků) , Antonín Dvořák (161 článků)

Exekutoři mi zabavili nářadí, dluh je partnerky, zlobí se tesař David! Jak se bránit?

 
David Langer z Vlašimi přišel během několika mála chvilek téměř o všechno nářadí a stroje, které ho jako tesaře živí. A nebyli to zloději, kdo ho o to připravil, ale exekutor, který přišel vymáhat dluh jeho partnerky Veroniky. Nezajímalo ho, že nástroje jsou prokazatelně pana Langera, který nedluží ani korunu!
10.03.2021 06:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1164 článků) , David David (873 článků)

Poznali je v mládí, ale za nic by je nevyměnili: Nejkrásnější partnerky slavných fotbalistů

 
Mít peníze a slávu ještě neznamená, že nemůžete mít krásný a pevný vztah. Podívejte se do galerie na ty nejkrásnější partnerky slavných fotbalistů, kterým jsou jejich sportovci věrní už i desetiletí a za nic na světě by je nevyměnili!
03.04.2021 17:00 |

podobné články

Šéfkuchaři ze Souboje na talíři a jejich partnerky: Tohle jste o nich asi nevěděli

 
V úterý večer TV Nova odvysílá poslední díl kulinární show Souboj na talíři. V ní populární trio šéfkuchařů Jan Punčochář (42), Radek Kašpárek (40) a Přemek Forejt (34) procestovalo za jídlem Českou republiku a po celou dobu natáčení měli jen málo času věnovat se rodině. Obzvlášť jejich partnerky jsou tak rády, že mají své muže zpátky.
23.11.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (82 článků)

Svlečené Bondgirls: Takhle partnerky agenta 007 neznáte!

 
Legendární agent 007 má ve filmech vždy jen krásné partnerky, které ale, bohužel pro diváky, většinou nebývají vidět úplně nahé. To ale neplatí v jiných rolích, kde ukazují své přednosti v celé své kráse! Kde se Bondgirls svlékly?
28.01.2014 20:30 |

podobné články

Vyšetřování vraždy Jána Kuciaka a jeho snoubenky: Tvrdá rána pro matku zavražděné!

 
Kauza zavražděného novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho partnerky Martiny otřásá nejen Slovenskem, ale i zbytkem světa už týden. Vyšetřování je v plném proudu. Matka Kuciakovy partnerky však slovenské policii nedůvěřuje. Přála by si, aby vraždu její dcery převzali nezávislí experti ze zahraničí. Taková možnost je však podle slovenských právníků nereálná.
04.03.2018 05:15 |

podobné články

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

 
Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.
11.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (396 článků)

Lunetic se vrací na česká jeviště, partnerky to musí chtě nechtě tolerovat!

 
Někdejší nejúspěšnější česká chlapecká skupina Lunetic chystá monstrózní návrat na výsluní popularity. Před čtveřicí známých mužů je velké turné po České republice plné dávných šílících fanynek a přílivu těch nových. Jejich partnerky to budou muset chtě nechtě zkousnout!
07.09.2011 20:20 |

podobné články

Partnerky českých hokejistů vyhlížely oslavy. Marně... Fandíme!

 
Tu šanci si nemohly nechat ujít. Partnerky českých hokejistů vyrazily leteckým speciálem směr Helsinky, podpořit své milé. „Vyhrajééém!“ nepochybovaly už při dopoledním odletu z pražské Ruzyně.
20.05.2012 11:20 |

podobné články

Půvabné partnerky reprezentantů: Fandíme do roztrhání těla!

 
Z toho přívalu krásy až přechází zrak. Když vyrazí do hlediště partnerky fotbalistů reprezentačního áčka, tak pánové nevíte, kam dřív s očima. V pátek večer na Letné půvabným »beruškám« při porážce s Maďary 1:2 v generálce na Euro trošku zplihly krovky, ovšem v Polsku budou fandit do roztrhání svých kouzelných tělíček.
03.06.2012 12:15 |

podobné články

Mrkněte: Kocáb a Soukup vyvedli partnerky a ve Varech poprvé ukázali svoje mimina

 
Muzikanti Michael Kocáb a Ondřej Soukup  (61) se nijak nehrnuli, aby ukázali své potomky, které jim porodily jejich mladší partnerky. Na festival do Karlových Varů ale vzali ženy a děti s sebou, takže ten, kdo nahlédl do kočárků, mohl vidět blonďáčka Davídka, kterého Kocábovi porodila exotická Lejla Abbasová  (32) , i holčičku, jíž má Soukup s Lucií Šoralovou.
01.07.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (753 článků) , Ondřej Soukup (338 článků) , Lejla Abbasová (479 článků)

Chelsea ruinují skandály, spoluhráči si přebírají partnerky: Čechu, hlídej si manželku!

 
Tenhle mančaft nemá zdravé základy. Ve fotbalové Chelsea bobtná další skandál. Spoluhráči si už podruhé přebrali partnerky. Petr Čech (30) může jen doufat, že se jeho kolegům nezalíbí manželka Martina.
11.04.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1203 článků) , Martin Čech (201 článků)

Chelsea ruinují skandály, spoluhráči si přebírají partnerky: Čechu, hlídej si manželku!

 
Tenhle mančaft nemá zdravé základy. Ve fotbalové Chelsea bobtná další skandál. Spoluhráči si už podruhé přebrali partnerky. Petr Čech (30) může jen doufat, že se jeho kolegům nezalíbí manželka Martina.
11.04.2013 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1203 článků) , Martin Čech (201 článků)