Článek

Nové okamžiky v ZOO: Schyluje se k předání výkupného. Kromě Jardy nikdo netuší, že jeho kumpán chce Sid zabít

 
Když přišla po krátké karanténě Jitka, Viky opět vzdala snahu si s Petrem promluvit. Jitka je podle ní velice sympatická a k Petrovi se hodí. Když je spolu vidí, říká si, že jde o perfektní pár a ona nechce být ta, kdo jim jejich vztah pokazí.
14.10.2022 07:15 |

podobné články

Podobné články

ZOO: Mezi Sid a Adamem konečně došlo ke sblížení, ale vydrží jim láska navzdory diktatuře babičky Sidonie?

 
Poté, co se podařilo Adamovi vypátrat Sid a vysvobodit ji ze spárů Jardy a jeho kumpána, čekala ho ještě jedna záchranná akce. Musel najít způsob, jak rodiče Sid přesvědčit, že nemohou svou dceru držet 24 hodin denně pod dozorem.
26.10.2022 17:30 |

podobné články

Cirkus v ZOO? Přesně ten připomínalo předání výkupného

 
Jaká je pravděpodobnost, že vám zrovna v den, kdy si jedete pro výkupné, policajti nasadí na auto botičku? V případě Jardy Vaníčka neuvěřitelně vysoká! Půjčil si od kámoše babetu a vyrazil pro peníze. Pranic mu nevadilo, že si je jede převzít v tašce s logem zoo.
26.10.2022 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: V březnu to bude v ZOO vztahová vichřice. Nevolností Sid si všimne Eliška a položí všetečnou otázku

 
Už aby byl březen. U Sid v podnájmu je plno, a tak mladá dvojice bydlí u Adama. Vše se začne komplikovat, když je byt odpojený od elektřiny. Adam nějak kvůli mimořádným výdajům za elektřinu nezaplatil. Sid se opět nabízí s penězi od rodiny, ale narazí.
17.02.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

Příští týden v ZOO: Pohledná Judith už své úmysly s Adamem neskrývá, rozbít jeho vztah se Sid jí pomáhá i otec

 
Po večeři s Hermannem a jeho hezkou dcerou, které se Sid úspěšně vyhnula, Adam Sid řekl, že o nic nepřišla a že to byla pěkná nuda. Jenže verze, kterou slyšela od Judith, zněla úplně jinak – mladá cizinka si nemohla Adama vynachválit.
20.05.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

ZOO: Jak se Adam vypořádá s tím, že Anička je vlastně Sid? I Anička ví o Adamovi nejedno tajemství

 
Bublina kolem Sid a jejího alter ega Aničky nabyla obrovských rozměrů a na několika místech již postupně praská. Jak se s celou situací ohledně Aničky/Sid vypořádá Adam a jak se změní jeho přístup k ní?
28.08.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

ZOO: Romantika při odchytu hada. Co odpoví Sid na Haďákovu nabídku?

 
Sid vběhne do pavilonu plazů ve chvíli, kdy Adam odchytává nebezpečného hada. Když je zvířátko uzavřené v boxu, navrhne Haďák, že by se Sid mohli vyrazit na výstavu v Hradci. Přitom to ale vůbec nevypadá, že by o dívčinu společnost stál…
06.06.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

ZOO: Jak se vlastně Sid s Adamem seznámili? Proč se od první chvíle neměli moc v lásce a co je konečně více sblížilo?

 
Možná si už nevzpomínáte, ale Adam byl jedním z prvních lidí, které Sid potkala, když nastoupila jako ošetřovatelka do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. Jejich setkaní bylo dost netradiční a není vůbec divu, že si Adam o Sid v prvních chvílích myslel své
21.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

Další dávka novinek ze ZOO: Oslavu Sidonie zpestřil had, který se přišel předvést, ale Adam z uprchlíka dokázal udělat zlatý hřeb večera

 
Sid a Adam už si zvykli na společné soužití, ale když je hned po ránu přepadli rodiče Sid, byli trochu zaskočení. Co se asi stalo? Naštěstí to nebyla žádná rodinná katastrofa, ale babička má dělat snobský večírek pro své přítelkyně, a tak Eduarda napadlo, že by se do organizace mohla zapojit Sid.
13.11.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

Drbárna ze ZOO: Otrava z jídla a alergie na parfém. Tak si Sid vysvětlovala své nevolnosti, než zjistila, že má zpoždění

 
Sid i hadi už jsou zase zpět u Adama, ale pohodu doma zrovna nemají. Sid své nevolnosti přičítá kuřeti z kantýny. Doma však zůstat nechce. Věří, že se jí nakonec udělá lépe, ale toho se nedočká. Dobře jí udělá až bylinkový čaj odpoledne v baru.
08.03.2023 09:00 |

podobné články

Tento týden v Zoo: Albert jako ředitel mučí svoje zaměstnance. Sid všichni nesnáší

 
Téměř celá Zoo je proti Sid. Vyčítají jí, že se kvůli pochybení její matky Alice dostal do křesla ředitele prohnaný Albert, který jim dělá peklo. U Roklů doma to stále vře a Roklová se nechce vrátit. Usmířit se je snaží Stázka. Marek už ví, že Tes a Izy jsou dvojčata, a plánuje za jejich lest pomstu. Charlie chce naproti tomu udělat dobrý skutek a pomoct Katce s útulkem. Co se bude tento týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
24.01.2023 20:40 |

podobné články

Tento týden v Zoo: Sid má problémy, ještě větší trable řeší Roklová

 
V seriálu Zoo málem nastane panika, když se Sid ztratí had. Situaci ovšem zachrání, kdo jiný, než nový fotograf Filip Janda a prohloubí si tím Sidinu náklonnost. Té se konečně hlásí Haďák z Amazonie, a tak může jejich láska dále vzkvétat. Nemotá se kolem ní však Janda už nějak moc? U Roklových doma to vře kvůli nemanželské dceři. Ředitelce Roklové navíc nastanou vážné problémy i v práci. Co se bude tento týden týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
10.01.2023 10:30 |

podobné články

Bude kvůli Sid trpět celá rodina?

 
Sid Novotná se rozhodla žít po svém, ať to stojí cokoliv. Překonala pochybnosti svých rodičů, ale jak se zdá, babička Sidonie se s rozhodnutím Sid smířit nehodlá. Co se rozhodne udělat rodině, aby donutila Annu odjet do Ameriky?
09.07.2022 12:00 |

podobné články

Kdo je Haďákova tajemná kamarádka Alena? Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid?

 
Do života mladého Adama „Haďáka“ Hrušky se připletla tajuplná neznámá Alena. Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid? A je vůbec Alena pro Sid reálnou hrozbou?
19.08.2022 15:30 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Klub otrlých diváků. Adam je pryč a Sid panikaří

 
Přestože včera Sid Adamovi lhala, že musí náhle k rodičům, a proto s ním nemůže odjet na romantický pobyt, do nového dne se probudila opět s jistotou, že je Adam mužem jejího života. Jenže v práci Adama nenašla a nikdo nemá tušení, kam se ztratil. V ZOO mají asi hodně volnosti, pokud jde o docházku.
15.05.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

Miliony za Hanču a Tonču prý nikdo „neodklonil“. Policie případ odložila

 
Policie odložila prověřování ohledně výkupného, které Česko zaplatilo za Hanu Humpálovou a Antonii Chrásteckou, které byly uneseny před třemi lety v Pákistánu. Podezření ze zpronevěry fakticky vyloučila, sdělila v pátek mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová. Stát zaplacení výkupného nikdy oficiálně nepotvrdil.
25.11.2016 15:20 |

podobné články

ZOO: Rozbije lásku Adama a Sid písničkář Tomáš Klus? Přežije jejich vztah další komplikace?

 
Seriál ZOO dostane do týmu novou hereckou posilu v podobě Tomáše Kluse. Jeho postava Filipa Jandy bude mít zálusk získat srdce Sid. Podlehne Anička jeho kouzlu? A co na to řekne Adam?
26.11.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1196 článků) , Adam Adam (545 článků) , Adam Adam (545 článků)

ZOO: Jak jde o Anču, řídí se Adam heslem: „Bez rukaviček“

 
Odhalit Ančina únosce nakonec nebylo pro Adama tak těžké, jak se obával. Stačilo zatlačit na každého, kdo by mohl být tak hloupý, aby si na předání výkupného vzal tašku s logem zoo. Bob Kodym to nebyl, takže co třeba Jarda Vaníček? Správně! Aby z něj vytáhl přiznání, nezdráhal se Adam použít násilí…
23.10.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (545 článků) , Bob Bob (68 článků) , Adam Adam (545 článků)

Sidonie Novotná, babička Sid ze seriálu ZOO, je přísný generál

 
Janu Švandovou můžete aktuálně vídat v seriálu Zoo, jenž běží každé úterý a čtvrtek na Primě, jako Sidonii Novotnou, babičku hlavní hrdinky Sid a přísnou hlavu rodiny, která je zvyklá, že je vždy všechno po jejím. Co když si ale postaví hlavu vnučka?
15.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (258 článků) , Jana Novotná (46 článků)

Romantika v Zoo: Sid se Haďákovi odvděčila za záchranu polibkem

 
V seriálu Zoo se nedávno odehrála napínavá akce. Zloději nosorožčích rohů se pokusili proniknout do výběhu. Když je nezkušená Sid zkoušela zastavit, spoutali ji a nechali ve společnosti nosorožce. Haďák ji zachránil a dočkal se překvapivé odměny.
22.05.2022 07:30 |

podobné články