Článek

Nové hnízdečko lásky: Hrdličky z Love Islandu David s Natálkou se zabydlují

 
Účastníci reality show Love Island se pochlubili hnízdečkem lásky. Natálie Kočendová (22) a David Vitásek (20) si zařídili společné bydlení. Na Instagramu fanoušky provedli finálními úpravami.
26.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)
Podobné články

Zaláskovaní Natálie a David z Love Islandu: Promluvili o společném bydlení

 
Natálie Kočendová a David Vitásek sice pohádkovou výhru v Love Islandu nevyhráli, ale zato jsou jedním z párů, který našel skutečnou lásku. Společně navštívili Českého slavíka, kde rozdávali úsměvy na všechny strany. Redakci eXtra.cz prozradili, jak společenský kolotoč zvládají, promluvili o společném bydlení i plánech, které mají s účastníky druhé řady Love Islandu.
15.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

Velké překvapení v Love Islandu: Přelétavý David to s Natálií myslí opravdu vážně

 
Když se provalil vztah Davida Vitáska, který zatajil, že má doma přítelkyni, všichni se domnívali, že po účasti v Love Islandu se k ní vrátí. Nyní ale David všem vytřel zrak, když ve svých stories na Instagramu sdílel velký návrat do Čech i s jeho Natálkou Kočendovou.
06.11.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

Vlna emocí v Love Islandu: David rozsekl vztah s Kočendovou, pak vyškolil novou blondýnu

 
Další díl Love Islandu Česko & Slovensko se nesl ve velmi emotivní atmosféře. Nejenže došlo k rozuzlení vztahu mezi Natálkou Kočendovou a Davidem, ale do vily dorazila i nová bombshell Lucia (22), která se zúčastnila Miss Slovensko. Hned ze začátku zasedla blondýnka za pultík a stala se porotkyní soutěže Mr. Zoot. Klukům a zejména Davidovi pořádně zatopila.
21.10.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Vánoce u hvězdiček Like House a Love Islandu: Účastníci se pochlubili roztomilými fotkami

 
Vánoce jsou za námi a teď už nás čeká jen Nový rok. Na ten si ale ještě pár dní počkáme. Nyní se můžete pokochat, jak trávili Vánoce účastníci z Like House či Love Islandu. Kdo s kým trávil vánoční čas, zda jsou páry z Love Islandu stále spolu a kdo si co vzal ke stromečku na sebe? O to vše se účastníci podělili na svým Instagramech.
28.12.2022 09:25 |

podobné články

Bouře v Love Islandu: Vilu lásky opustili křivák David spolu s uplakanou Natálií

 
Diváci opět hlasovali. Takhle začínal hodně šokující díl Love Islandu, kdy jeden pár opustil vilu lásky. Po aféře, kdy vyšlo najevo, že má David doma přítelkyni a celou dobu se to snažil utajit, tak to zřejmě fanouškům hnulo žlučí. Ti ho totiž poslali domů. A neodcházel sám. 
04.11.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků) , Goldie Hawn (106 článků)

Natálie a David z Love Islandu berou dech: Hvězdný pár nafotil žhavé nahé snímky

 
Natálie Kočendová a David Vitásek po návratu z Kanárských ostrovů rozhodně nelení. Hvězdný pár Love Islandu pravidelně září na červeném koberci a svou lásku neskrývá ani na Instagramu, kde mají pořádnou základnu fanoušků. Ty tentokrát potěšili nahými, ale vkusnými snímky, kterými vyrazili dech. Zdá se, že ani v modelingu by se David neztratil. Podívejte se, jak to páru sluší.
15.11.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

Hrdličky z Love Islandu: Finále byl šok, tvrdí Gabča s Pítrem. I bez milionů se cítí jako vítězové

 
Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, účastníci historicky prvního česko-slovenského ročníku Love Islandu, si sice hlavní výhru dva miliony korun z reality show neodnesli, přesto se cítí jako vítězové. Po skončení natáčení na Kanárských ostrovech totiž patří mezi jediné dva páry, kterým láska nadále přetrvává. Jak zpětně vzpomínají na tuto zkušenost a čím lákají lidi, aby s přihláškou do dalšího ročníku neváhali? O tom se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz.
18.05.2022 05:10 |

podobné články

Celebrity na filmu: Vyladěné hrdličky Raiter s Radkou, uzdravená Kindlmanová i vítězka Love Islandu

 
Módní policie eXtra.cz se tentokrát zaměřila na celebrity, které se vypravily na slavnostní předpremiéru dlouho očekávaného filmu Ve znamení býka. Dnes si posvítíme na to, jak se sladili Adam Raiter s Radkou Pavlovčinovou a jak to slušelo vítězce Love Islandu Denise Valové či modelce Ivetě Kindlmanové.  
26.01.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (112 článků) , Adam Raiter (11 článků)

Nikol Moravcová jako moderátorka Love Islandu pohořela: Podle diváků byla zcela zbytečná

 
První řada reality show Love Island Česko a Slovensko již zná své vítěze, kterými se stali favorizovaní Laura s Martinem. Pár se obešel bez skandálů i přílišné kritiky, což se nedá říct o moderátorce show Nikol Moravcové (34), která se v Love Islandu objevila spočítáním prstů na jedné ruce. Dle diváků byla zcela zbytečnou postavou a také pro ně bylo velké překvapení, že si i finále neodmoderovali soutěžící sami.
17.11.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (290 článků)

Shopaholicadel v Love Islandu: Dejte ji tam, prodáme obě ledviny, prosí lidé

 
Známá influencerka Shopaholicadel již několik měsíců ovládá český internet. Ačkoli jí byl několikrát smazán účet a zdálo se, že její pomyslné “slávě” je konec, Adéla Pulcová vždy dostala zelenou a vrátila se na sociální sítě zpět. Nyní by ji lidi rádi viděli v reality show Love Island. “Prosím TV Nova, vemte ji do Love Islandu,” koluje po TikToku. 
19.10.2022 13:10 |

podobné články

Křivák David z Love Islandu ublížil dvěma ženám zároveň: Dívka z Prahy řekla, jak to spolu mají

 
Ve vile na Kanárských ostrovech by se dusno dalo krájet. V nejnovější epizodě Love Islandu, která je již na Voyo, totiž prasklo, že má David doma přítelkyni. Blonďatý fotbalista začal drmolit něco o tom, jak si slečny váží, ale že se jen střetávali a přeci by "neztrácel čas" s Natálií Kočendovou. Těmito slovy si však příliš nepomohl. Není divu, že krásná Miss skončila v slzách. Situaci nenechala bez povšimnutí ani zmiňovaná dívka, která své stanovisko poslala televizi Nova. Videonahrávku má nyní k dispozici i redakce eXtra.cz.
01.11.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

David z Love Islandu a kruté kudly do zad: Natálii se smál do obličeje a holku zapřel

 
Tohle David z Love Islandu rozhodně nečekal! V oblíbené reality show totiž došlo na překvapivý zvrat, který šokoval nejen diváky u televizních obrazovek, ale také ostatní účastníky a především jeho současnou partnerku Natálii Kočendovou. V pondělním díle totiž prasklo, co se Davidovi dosud dařilo dokonale tutlat - doma na něj čeká druhá přítelkyně! O ožehavé záležitosti redakce eXtra.cz již informovala, ale mezi soutěžící se dostala až nyní. Jak se mladý fotbalista k situaci vyjádřil a je v ohrožení jeho účast v soutěži?
02.11.2022 06:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

Potoky slz v Love Islandu: Natálka Kočendová je na dně, fotbalista David jí zlomil srdce

 
Natálka Kočendová si prochází v Love Islandu velkým zklamáním. Na začátku týdne totiž prasklo, že má David doma přítelkyni. Šokující informace otřásla všemi ostrovany a zejména krásnou Miss, která se do blonďatého fotbalisty bezmezně zamilovala. Redakce eXtra.cz získala vyjádření i Rebeky, která má být onou ženou v Davidově srdci.
02.11.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

Další bída pro Davida z Love Islandu: Pustila se do něj Domi Alagia a zastala se Rebeky

 
David z Love Islandu se čím dál tím víc zaplétá do svých vztahových her. Ačkoliv by v soutěži měli být jen singl lidé, před několika dny vyplulo na povrch, že utajil vztah s přítelkyní Rebekou. Kromě zdroje z Davidova okolí, který tuto informaci potvrdil eXtra.cz, ho prozradily i společné fotky. Nyní se v komentáři na TikToku přidala i Dominique Alagia. "Rebeku jsme viděli i my na fotbale hokejisti vs. influenceři… taky jsme si mysleli, že je David zadaný," napsala a zatloukla tak další hřebíček do rakve Davidovy přetvářky.
03.11.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

David z Love Islandu dotlačil ke společnému tetování po expřítelkyni i Kočendovou: Sotva se mě zeptal, přiznala s pobavením

 
Druhá řada Love Islandu sice skončila, avšak další vlnu reality show nyní prožívají páry v reálném světě. Natálie Kočendová a David Vitásek sice na výhru nedosáhli, zato jsou bezesporu tím nejpopulárnějším párem. Nedávno se svěřili, že si hledají společné bydlení, a všechny fanoušky překvapili, když si nechali udělat i společné tetování. Půvabná Natálie redakci eXtra.cz prozradila, jak k tomuto rozhodnutí dospěli a co si myslí o tom, že má její partner společné tetování i se svou ex.
28.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)

David a Zbyněk z Love Islandu: Prozradili společné plány na Vánoce a Silvestra

 
Když jsou přítelkyně nemocné, myši mají pré! David Vitásek a Zbyněk Vlček, účastníci reality show Love Island, nechali své lásky doma a vyrazili na pánskou jízdu. V obklopení krásných žen ale byli i tak. Redakci eXtra.cz poskytli rozhovor na finále České Miss Essens a rozpovídali se nejen o tom, zda je nyní bude čekat tichá domácnost, ale prozradili i plány na Vánoce či Silvestra. Nový rok na chatě s přáteli, nebo u moře s láskou Kočendovou? David zatím tápe. 
12.12.2022 17:25 |

podobné články

Osobnosti: David Love (44 článků) , David David (1510 článků) , David David (1130 článků)