Článek

Novák (ANO): Historie nikotinových sáčků je bohužel ve sportu

 
Projev na 50. schůzi Poslanecké sněmovny 12. ledna 2023 k zákonu o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek
12.01.2023 22:05 |

podobné články

Podobné články

BAT představuje novou limitovanou edici VELO spojenou s jedinečnými zážitky

 
Kategorie alternativních nikotinových výrobků od British American Tobacco se během letošního léta rozroste o dvě limitované letní varianty nikotinových sáčků VELO. Dospělí uživatelé nikotinových produktů se mohou těšit na Orange Blossom s citrusově svěží příchutí a Royal Purple s podmanivou příchutí červených hroznů. S jejich nákupem je navíc spojena soutěž o zcela unikátní letní zážitky.
08.07.2021 07:40 |

podobné články

Ministerstvo zdravotnictví představilo vyhlášku, regulující nikotinové sáčky

 
Ministerstvo zdravotnictví představilo vyhlášku o nikotinových sáčcích. Ta upravuje požadavky na složení, vzhled, jakost a vlastnosti nikotinových sáčků bez obsahu tabáku. Klade také důraz na jejich označování včetně zakázaných prvků nebo na oznamovací povinnost výrobců a dovozců před uvedením výrobku na trh.
13.11.2022 18:05 |

podobné články

Jedinečné zážitky 2v1! Na zimní festival Tomorrowland s VELO

 
Světoznámý belgický festival elektronické hudby se od loňska rozhodl být „smoke free“ a vydal se cestou alternativ. I proto se jeho partnerem stala také letos společnost British American Tobacco, která se na vývoj těchto nikotinových produktů budoucnosti zaměřuje, a i letos se rozhodla pozvat na setkání nejlepších světových DJ’s vybrané fanoušky kvalitní hudby a nikotinových sáčků VELO.  
02.02.2023 12:45 |

podobné články

Novák (ANO): Nikotinové sáčky se šíří mezi dětmi jako virus

 
Je potřeba okamžitě zastavit šíření nové, nebezpečné závislosti! V poslední době řada základních škol upozornila rodiče na problém šíření a distribuce nikotinových sáčků mezi dětmi.
16.06.2022 11:05 |

podobné články

Novák (ANO): Jde o stopku pro nikotinové sáčky pro děti a mladistvé

 
Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny 27. září 2022 k návrhu projednání zákazu prodeje nikotinových sáčků do 18 let
27.09.2022 17:05 |

podobné články

Novák (ANO): Politikaření pětikolky. Děti mohly být chráněny již před půl rokem

 
Komentář na facebookovém profilu k zákazu prodeje nikotinových sáčků dětem.
15.01.2023 19:55 |

podobné články

Hradečtí psi spotřebovali 4 miliony sáčků na svá lejna. Vyjádřilo se k tomu hned několik funkcionářů

 
Až 461 speciálních odpadkových košů se zásobníky sáčků na psí exkrementy mohou aktuálně Hradečané využívat po celém území města. V loňském roce bylo takto spotřebováno 3, 954 milionu sáčků. Ve městě je registrováno 6918 psů. Strážníci městské policie při svých pochůzkách průběžně dohlížejí jak na povinnost úklidu exkrementů, tak i na to, zda majitelé psů dodržují platnou vyhlášku týkající se lokalit, kde je třeba mít psa na vodítku a kde dokonce s náhubkem.
24.03.2015 13:16 |

podobné články

Zájem o alternativní nikotinové výrobky roste. Nikotinové sáčky chtělo loni o 70 % víc lidí

 
Počet uživatelů alternativních nikotinových výrobků po celém světě nadále roste a ani Česká republika není v tomto trendu výjimkou. Specifickou kategorií mezi nimi jsou nikotinové sáčky, mezi kterými dominuje VELO z dílny British American Tobacco (BAT). To se pouhých pět měsíců po úspěšném rebrandingu stalo globální jedničkou na trhu orálních nikotinových produktů, kde jeho prodeje představují přibližně polovinu.
21.01.2022 14:55 |

podobné články

S novými extra silnými VELO příchutěmi si vychutnáte léto naplno

 
Slunce, zábava, zasloužená pohoda a relax – to vše k létu neodmyslitelně patří. Ničím nerušené zážitky si nyní můžete dopřát i díky novince, kterou přináší nejoblíbenější značka nikotinových sáčků VELO. Do svého portfolia zařadila dvě nové příchutě Arctic Frost a Tropic Breeze s ještě větším obsahem nikotinu a intenzivnější chutí, díky kterým bude každý zážitek z letního festivalu, koncertu nebo dovolené u moře o to silnější.
07.06.2022 09:20 |

podobné články

Postrach českých škol? Učitelé i adiktologičtí odborníci varují před „epidemií“ nikotinových sáčků

 
České základní a střední školy bijí na poplach! V tomto prostředí se totiž množí případy, kdy studenti užívají žvýkací tabák nebo nikotinové sáčky. Problematické produkty, jejichž dostupnost podléhá jenom samoregulaci výrobců, s sebou nesou závažnou škálu možných zdravotních rizik včetně silné závislosti. Alarmující je fakt, že se množí případy, kdy jsou tyto bílé pytlíčky dostupné čím dál mladším ročníkům. Obecná informovanost v české společnosti ale chybí, zní z Národní linky pro odvykání 800 350 000. 
12.07.2022 13:20 |

podobné články

Svoboda (ODS): Děti a nikotinové sáčky. To musíme zastavit

 
Komentář na facebookovém profilu k užívání nikotinových sáčků dětmi a mladistvými.
10.01.2023 15:10 |

podobné články

Kocmanová (Piráti): Omezení prodeje nikotinových sáčků schválila Sněmovna ve zrychlené podobě

 
Piráti jsou spoluautory zákona, který ochrání zdraví dětí
13.01.2023 10:50 |

podobné články

Exsenátor Alexandr Novák je na svobodě. Máme dostatečné záruky, tvrdí státní zástupce

 
Bývalý senátor Alexandr Novák byl ve středu po deseti měsících, které strávil v německé vazbě, předán do rukou českých úřadů. ČTK to dnes sdělila mluvčí vrchního zemského soudu ve Frankfurtu nad Mohanem Gundula Fehnsová-Böerová. Novák, který má německé občanství, v Česku čelí obvinění z manipulace při rozdělování evropských dotací. Podle informací serveru iDnes.cz se Novák krátce po návratu do Česka znovu ocitl na svobodě.
27.10.2017 12:10 |

podobné články

Poleje vás horko: Vysportovaná Dara Rolins skotačila jen v kalhotkách a sáčku bez podprsenky

 
Zpěvačka Dara Rolins  (40) se právem chlubí vysportovanou sexy postavou, kterou nedávno vystavila slunečním paprskům na dovolené v bulharském Primorsku. Na sociální síti opět potěšila všechny své fanoušky, když zveřejnila několik svých odvážných fotek, na nichž odhalila své luxusní tělíčko jen v kalhotkách a sáčku bez podprsenky.
26.08.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2851 článků)

V bytě herce našli 50 sáčků s heroinem. Hoffman (†46) se zřejmě předávkoval

 
V newyorském bytě, kde byl v neděli nalezen mrtev herec Philip Seymour Hoffman, policisté objevili na 50 sáčků s heroinem a našli tam i množství léků. Uvedla to dnes americká média s odvoláním na policejní zdroje. 
04.02.2014 09:05 |

podobné články

To je ale dáreček! Nahá Ornella Koktová v plastovém sáčku

 
Jedna z hvězd reality show Štiky na Primě Ornella Koktová (25) bojuje za lepší životní prostředí. Nahá se nechala nafotit v plastovém sáčku, aby podpořila projekt STOP zbytečným obalům a plastům v našich životech.
23.05.2018 16:20 |

podobné články

Milostný dopis ze sáčku na zvracení se stal hitem. Lidé chtějí znát rozuzlení

 
Kdosi z úklidové čety amerického letadla sdílel na webu Reddit fotku sáčku na zvracení, který našel v zadní kapse sedadla.
03.01.2019 11:30 |

podobné články

Milostný dopis ze sáčku na zvracení se stal hitem. Lidé chtějí znát rozuzlení

 
Kdosi z úklidové čety amerického letadla sdílel na webu Reddit fotku sáčku na zvracení, který našel v zadní kapse sedadla.
03.01.2019 14:35 |

podobné články

Milostný dopis ze sáčku na zvracení se stal hitem. Lidé chtějí znát rozuzlení

 
Kdosi z úklidové čety amerického letadla sdílel na webu Reddit fotku sáčku na zvracení, který našel v zadní kapse sedadla.
03.01.2019 16:30 |

podobné články