Článek

Nová posila Primy v plavkách: Jsem moderátorka, tělo mě neživí, říká majitelka přírodních čtyřek

 
Moderátorka a reportérka Veronika Sasková předvedla na dovolené to, co jen tak na obrazovce neuvidíte. V Chorvatsku, kam vyrazila se svým snoubencem, kterému už v srpnu řekne ano, se ukázala v plavkách.
18.07.2015 06:00 |

podobné články

Podobné články

Syn sexbomby Králové si ze Šlégra udělal bodyguarda!

 
Majitelka přírodních čtyřek Lucie Králová (31) může skákat radostí. Její synové Robert a Richard, které má s manželem Zdeňkem Kaufmannem, si neuvěřitelně rychle zvykli na její partnera, exhokejistu Jiřího Šlégra (42).
07.06.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Lucie Králová (299 článků) , Jiří Šlégr (406 článků)

Majitelka přírodních čtyřek nám ve světě ostudu nedělá: Mrkněte na křivky Češky, která dobyla Ameriku

 
České krásky mají úspěch za oceánem už přes dvě desítky let. A k novějším úspěšným foto modelkám patří i tahle blonďatá sexbomba s přírodními čtyřkami . Podívejte se na záběry ze zákulisí focení pro prestižní americký časopis a proč asi její míry obdivuje už celá řada tamních mužů!
22.06.2014 16:10 |

podobné články

Ňadérka přimáčkla k sobě a takhle to dopadlo: Česká kráska v Americe odbourala dekoltem milovníky aut

 
Ta holka se ve světě opravdu neztratila! Majitelka přírodních čtyřek Claire Muzik, modelka českého původu, které se podařilo rozjet slušnou kariéru ve Spojených státech (na sociální síti má už nejvíc ze všech Čechů, přes milión fanoušků ), prezentovala tuzemskou krásu na největším světovém veletrhu automobilového průmyslu SEMA Show v Las Vegas. Není divu, že se stala atrakcí. Mrkněte do fotogalerie proč!
14.11.2014 21:25 |

podobné články

Majitelka přírodních čtyřek a milovnice motorek má novou lásku: Silnice brázdí na tomhle stroji

 
Většina českých zpěvaček si letos vyrazila za odpočinkem do tepla. Ne tak Jana Rychterová, která dala v letních parnech přednost toulkám po rodné hroudě. A protože se o ní dávno ví, že je milovnicí silných stojů, nepřekvapí, že vyrazila na motorce.
16.09.2015 12:55 |

podobné články

Tuhle kočku nechal manžel bez dozoru: Nádherná moderátorka Primy je celé léto slaměnou vdovou

 
Moderátorka zpráv na Primě Klára Doležalová prožívá poprvé v životě dlouhé odloučení od svého manžela a dcer. Každé léto trávili společně v domě v Jižní Dalmácii v Chorvatsku, nyní se rodina musí obejít bez ní. Klára jako nová posila Primy volné léto po letech nemá.
05.08.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (136 článků)

Už jako malá chtěla být modelka: Z téhle blondýnky v plavkách vyrostla královna krásy a půvabná moderátorka Primy

 
Z dlouhovlasé blondýnky v plavkách, která už jako malá uměla pózovat jako modelka, vyrostla Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová  (25) , kterou momentálně vídáme na televizních obrazovkách Primy, kde společně s bývalým desetibojařem Romanem Šebrlem  (40) uvádí zprávy.
04.06.2015 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (300 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Kvůli tomuhle tělu je bouřlivák Řepka nevěrný!

 
Tohle tělo okouzlilo fotbalového bouřliváka Řepku. Modelka Vlaďka Erbová (30) a fotbalista Tomáš Řepka (36) se poprvé bok po boku ukázali na veřejnosti a nehnuli se od sebe ani na krok. A na co bývalá playmate a majitelka silikonových čtyřek Vlaďka Erbová Řepku dostala? Na své vnadné křivky! O tom se však můžete přesvědčit sami. Tahle sexy dračice totiž pózovala Blesku a rozhodně se bylo na co dívat.
23.04.2010 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (1022 článků) , Vlaďka Erbová (937 článků)

Berenika Kohoutová vystavila v novém klipu čtyřky v krajkové košilce: V klíně má mrtvou husu

 
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová má nový klip k písničce Labutě a příznivci jejích přírodních čtyřek se mají na co těšit. Své vnady totiž vystavuje v krajkové košilce, a i když má klip působit něžně, Berenika je zatraceně sexy.
02.04.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (201 článků)

Tady airbagy nepomohly: Takhle si namlely sexbomby Perkausová, Erbová i Bočanová

 
Záchranné airbagy v podobě přírodních čtyřek nepomohly Evě Perkausové (21) od toho, aby si nenabila nos. Nic nezmohly ani silikony Vlaďky Erbové (34). Pořádnému držkopádu v zábavním parku neunikla ani ona, ani vnadná Mahulena Bočanová (48).
23.02.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (748 článků) , Eva Perkausová (407 článků)

První česká Barbie exkluzivně pro eXtra: Konečně jdu pod kudlu. Z mých přírodních čtyřek budou osmičky

 
První česká Barbie Gabriel Jiráčková je plna očekávání, protože právě dnes nadešel její den D, kdy podstoupí plastickou operaci prsou. Už nyní spousta lidí spekulovala, zda jsou její čtyřky přírodní. A ano, až do této chvíle byly. Od zítřka se ale Gabriel bude pyšnit silikonovými osmičkami. Jak se cítí pár minut před operací? Co na to říkají její rodiče a přítel? Exkluzivně jsme pro vás zjišťovali veškeré informace.
21.09.2017 18:35 |

podobné články

První video české Barbie těsně po zákroku: Jak moc bolí plastika osmiček a na kolik to Gabriel vyšlo?

 
První česká Barbie Gabriel Jiráčková je konečně po plastice prsou. Ze svých přírodních čtyřek si nechala vymodelovat osmičky. Celý zákrok trval zhruba hodinu a jediné, čeho se Gabriel obávala bylo uspávání a probouzení. Blonďatá Barbie se těsně po operaci svěřila, jak to má s bolestí a na kolik ji nové silikony vyšly.
21.09.2017 21:50 |

podobné články

Sexy Iva Kubelková: Jde proti času!

 
Mít v kalendáři majitelku přírodních čtyřek Ivu Kubelkovou (40) je snem snad každé firmy. Naposledy se v jednom takovém objevila předloni, ale její obdivovatelé ho chtějí i dnes. Datum nikdo neřeší!
19.04.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (514 článků)

Prohlédněte si je dobře: Nová majitelka České Miss představila deset krásek, které budou bojovat o korunku

 
Nová majitelka České Miss Marcela Krplová a další porotci vybrali finálovou desítku dívek, která bude bojovat o korunku královny krásy. A letos vypadají opravdu dobře. Pro Marcelu, která je milovnicí adrenalinových sportů, byl prý výběr desítky z téměř padesáti dívek také adrenalinovým zážitkem. "Chvíli jsem měla obrovskou tepovku, pak zase husí kůži. Mám pocit, že jsem se i zpotila," řekla Super.cz.
15.12.2014 10:00 |

podobné články

Sexbomba Mašlíková po bouračce: Silikony vydržely! Zachránil je airbag!

 
Majitelka silikonových čtyřek Hana Mašlíková (27) měla před několika dny těžkou autohavárii, z níž si odnesla pohmožděnou krční páteř, modřiny na hrudi od bezpečnostního pásu a pořezanou ruku. Silikonové implantáty jsou i po tak silném nárazu v pořádku.
14.05.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (404 článků)

Mašlíková dostala zákaz stříhání! Účes à la Kazisvět ji připravil o kšeft!

 
Majitelka silikonových čtyřek Hana Mašlíková (27) dostala zakázáno se stříhat! Její poslední účesový experiment, kdy vypadala jako král Kazisvět z pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele, se u jejích mecenášů nesetkal s nadšením.
11.11.2009 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (404 článků)

Sexbomba Mašlíková: Party girl s nohama gazely!

 
Majitelka silikonových čtyřek Hana Mašlíková si oblíbila večírkovou módu, na sobě raději méně než více. Pokud možno vše obepnuté, aby vynikly její krásné tvary. Módní redaktorka Markéta R. dává zelenou všem dlouhonohým gazelám.
27.01.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (404 článků)

Sexbomba Vlaďka Erbová: Tloustnu a mám celulitidu!

 
Majitelka silikonových čtyřek Vlaďka Erbová (29) se po dovolené na Krétě, kterou pojala jako lukulské hody, rozhodla cvičit. Jaké bylo její překvapení, když po měsíci drilu pod vedením profesionálního trenéra, přibrala pět kilo a na jejích pevných stehnech se objevila pomerančová kůže!
07.08.2010 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (937 článků)

Nahá Erbová: Hřála si humra na prsou!

 
Majitelka silikonových čtyřek Vlaďka Erbová (29) se opět svlékla. Během focení prokázala kráska notnou dávku statečnosti, když jí stylista na bujné vnady položil humra!
25.08.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (937 článků)

Sexbomba Mašlíková: Líbačka s novým chlapem

 
Majitelka silikonových čtyřek Hana Mašlíková (29) dlouho sama nebyla. Po rozchodu s právníkem Martinem Gillarem se zakoukala do profesionálního hráče beach volejbalu, podnikatele Jiřího Plachého.
13.06.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (404 článků)