Článek

Nová moderátorská dvojice se představila divákům Novy. Konečně změna, píší lidé

 
Televize Nova představila v sobotu zcela poprvé novou moderátorskou dvojici Veroniku Petruchovou a Martina Čermáka. Duo tak doplní již stávající moderátory Lucii Borhyovou (43) s Reyem Korantengem (47) a Kristinu Kloubkovou (44) s Martinem Pouvou (57). Jaký mají lidé názor na nové tváře?
04.12.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1660 článků) , Kristina Kloubková (516 článků) , Martin Pouva (64 článků) , Martin Čermák (36 článků)
Podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

TV Barrandov: Nová moderátorská dvojice Našich zpráv Jeřábková a Převrátil Takhle jim to ladí!

 
Nová moderátorská dvojice hlavní zpravodajské relace Televize Barrandov Denisa Jeřábková (26) a Petr Převrátil (28) už pilně zkouší. Jejich společná premiéra se totiž nezadržitelně blíží! Poprvé přinesou divákům Našich zpráv informace z domova i ze světa už v pondělí 25. srpna v 18:30.
21.08.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Jeřábková (26 článků)

Voříšek s Doležalovou mají věhlasnou fanynku: Palce jim držela a rady udílela legendární televizní hlasatelka

 
Nová moderátorská dvojice Klára Doležalová (39) a Karel Voříšek  (49) se včera poprvé představila divákům v primáckých Zprávách.
27.05.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (174 článků) , Karel Voříšek (435 článků)

Unikátní foto a video: Borhyová s Korantengem poprvé před kamerou! Je to přesně 17 let

 
Je 9. srpna 1999 a u večerních Televizních novin vás vítá Lucie Borhyová (38) a Rey Koranteng (42). Tak se přesně před 17 lety představila divákům nová moderátorská dvojice. A jako jediná spolu zůstala dodnes.
10.08.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1660 článků) , Rey Koranteng (152 článků)

Snídaně s Novou má nové moderátory: Emu z Koření doplní karatista Lukáš

 
Ranní vstávání divákům televize Nova zpříjemní už od pátečního rána nová moderátorská dvojice Snídaně s Novou. Před kamerami se přesně v 5:55 poprvé objeví Ema Klementová a Lukáš Maule.
02.06.2016 15:25 |

podobné články

Kloubková a Pouva od soboty na Nově

 
Tuto sobotu 11. října uvede Televizní noviny Novy v 19.30 hodin nová moderátorská dvojice. Kristina Kloubková a Martin Pouva se divákům představí společně vůbec poprvé.
07.10.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (516 článků) , Martin Pouva (64 článků)

S tímhle fešákem chce bývalá moderátorská hvězda Novy soupeřit o roli: Myslíte, že má šanci?

 
Nedávno jsme informovali, že bývalá moderátorská hvězda Novy Libor Baselides si brousí zuby na roli Nicolase v muzikálu Angelika. Na tu se podle nás rozhodně víc hodí tenhle zpěvák, kterého jsme tam potkali na konkurzu a písničku vystřihl jako pán bůh. I když vždycky na to u Jana Kopečného zvyklí nejsme.
30.10.2015 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kopečný (65 článků)

Žádný nudný kostýmek: Nová moderátorka na Primě uváděla zprávy v těchto sexy koktejlkách

 
Nová moderátorská dvojice zpráv na Primě Gabriela Kratochvílová  (24) a Roman Šebrle  (39) se poprvé představila dnes večer. Gabriela a Roman v sobotu absolvovali generální zkoušku se všemi úskalími přímého přenosu. Zároveň si vyzkoušeli i oblečení, v němž se ve zprávách objeví.
29.06.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (418 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Moderátorská dvojice Hauptvogel a Kašparovská končí ve zprávách na Primě

 
Ve Velkých Zprávách je místo jen pro tři moderátorské dvojice! A tak návrat Gabriely Laškové (28) s novým parťákem Matějem Misařem (26) střídá odchod. Kvůli nim zmizí z obrazovky dvojice Tomáš Hauptvogel (44) a Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská.
29.09.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hauptvogel (79 článků) , Matěj Misař (22 článků) , Terezie Kašparovská (76 článků)

Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání

 
Chodíte-li do práce s odporem, každé ráno se probouzíte s bolestmi žaludku, nerozumíte si s kolegy a vaše pracovní náplň vás upřímně ani moc nebaví, pak by vám možná prospěla změna zaměstnání, se kterou by se do vašeho života vnesl úplně nový nádech. Nikde není psáno, že na tomtéž místě musíte zůstat věčně. Pokud se trápíte, práce vám nejde, nebaví vás nebo se na pracovišti jednoduše necítíte dobře, nemá cenu čekat na zázrak, že se to třeba jednoho dne změní. S největší pravděpodobností ne. Jestliže se poznáte v následujících signálech, pak byste se měli vážně zamyslet, jestli by nebylo od věci odejít. Uvidíte, že vám změna zaměstnání jedině prospěje! Jak poznáte, že by vám prospěla změna zaměstnání? Našli jsme pro vás několik signálů, které naznačují, že vaše stávající práce není nic pro vás. Nebojte se tedy upřímně zamyslet nad tím, jestli má vaše aktuální zaměstnání právě ve vašem případě dobré vyhlídky do budoucna. Vaše pracovní náplň vás nenaplňuje Den co den děláte tu samou činnost, kterou vykonáváte tak nějak ze setrvačnosti. Pracovní náplň vám vůbec nic neříká, nebaví vás a zadané úkoly plníte spíše s odporem, což se mnohdy projeví i na výsledcích. Zkrátka to není to pravé ořechové, čemu byste se chtěli věnovat. Tak proč setrváváte na místě, které je pro vás spíše přítěží? Má cenu chodit každý den do práce, kde vás nutí dělat to, čemu nerozumíte, v čem se neorientujete a co vás nenaplňuje? My říkáme jednoznačné ne! Nekomunikujete s kolegy Nezáleží na tom, zda pracujete jednotlivě nebo jste součástí nějakého týmu. Se svými kolegy zkrátka vycházet musíte, protože v práci je to především o lidech. Pokud ve vás vaši kolegové vzbuzují špatní pocity, nerozumíte si s nimi a v podstatě spolu v práci ani nekomunikujete, pak je více než logické, že se vám v zaměstnání nelíbí.... Čtěte více Příspěvek Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Sehnala manželovi protekci? Krásná blondýnka bude od zítra uvádět televizní show se svým mužem

 
V zítřejší Snídani s Novou se divákům představí nová a neobvyklá moderátorská dvojice. Tu vytvoří Zora Hejdová  (24) se svým manželem Mírou. V této televizi jsou v poslední době, co se moderátorů týče, taková škatulata, že už snad ani Zorku nepodezříváme, že manželovi zařídila protekci.
05.08.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (212 článků)

Seriál Dobré zprávy a nová moderátorská dvojice: Kdo je Sára Rychlíková a Jan Fanta

 
Ústřední moderátorskou dvojici v novém seriálu TV Prima Dobré zprávy ztvární Sára Rychlíková (23) a Jan Fanta (26). Seriál dá divákům možnost nahlédnout do zákulisí televizního světa. Pojďme si však nejdříve představit zákulisí obou herců.
10.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fanta (1 článek)

Nová moderátorská dvojice TV Prima: Šebrle a Kratochvílová budou uvádět zprávy!

 
Tak tohle nikdo nečekal! Televize Prima představila novou moderátorskou dvojici, která bude uvádět hlavní zprávy - je jí desetibojař Roman Šebrle a Česká Miss Gabriela Kratochvílová.
22.06.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (418 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Poprvé ženská dvojice ve zprávách

 
Poprvé se dnes (ve čtvrtek) představí ženská moderátorská dvojice v odpolední zpravodajské relaci. Renáta Czadernová a Kristina Bastienová Kloubková se tak zapíšou do zprávařské historie televize Nova. Ač ve světě dvě ženy za moderátorským pultem nejsou novinkou, v Čechách ano.
14.05.2009 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Kristina Kloubková (516 článků) , Renáta Czadernová (221 článků)

Suchánek a Genzer se neuhlídali: Konkurentu Marešovi bychom ukopli hlavu

 
Známá moderátorská dvojice TV Nova Michal Suchánek (45) – Richard Genzer (44), jinak také známá jako Mistr GS, se objevila na zahájení zimní sezony ve Špindlerově Mlýně. Ovšem ouha! Při slavnostním uvedení módní přehlídky se však dvojice neuhlídala a zlověstně „šlápla na ocas" hvězdnému moderátorovi Leoši Marešovi (34)!
20.12.2010 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (317 článků) , Richard Genzer (553 článků)

Nejvíc sexy moderátorská dvojice na Primě? Bezesporu tato nová!

 
Diváci televize Prima dobře znají jak Lucii Špakovou, tak Andreu Košťálovou, obě z TopStaru. Novinkou ovšem je, že se - dnes poprvé - představí v roli moderátorek pořadu. Dvojice zastoupí Laďku Něrgešovou, která se odebrala na mateřskou dovolenou a doplní tak Petra Vágnera, Mirka Šimůnka a Danielu Šinkorovou.
05.04.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (347 článků) , Petr Vágner (292 článků) , Laďka Něrgešová (198 článků) , Miroslav Šimůnek (158 článků)

Škatulata na Primě: Návrat z mateřské Gábiny Laškové zamíchal kartami. Jedna dvojice musela ze zpráv pryč

 
Nová moderátorská dvojice od zítřka začne pravidelně uvádět Velké zprávy na Primě. Ale návrat Gabriely Laškové  (28) , které byl do páru po návratu z mateřské dovolené přidělen Matěj Misař, protože její bývalý kolega Roman Šebrle  (43) zůstává po boku Evy Perkausové  (24) , znamenal konec pro jinou dvojku.
29.09.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (418 článků) , Eva Perkausová (605 článků) , Matěj Misař (22 článků)

Gábina Lašková se vrací na obrazovky: Ve zprávách vytvoří duo s fešným sportovcem

 
Už 1. dubna v 18.55 se v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH na Primě a CNN Prima NEWS představí nová moderátorská dvojice. Z mateřské dovolené se vrací oblíbená Gabriela Lašková, vedle které ve studiu usedne sympatický sportovní moderátor Marek Kafka. Mladá dvojice si okamžitě padla do noty a na svou premiéru se těší.
29.03.2021 06:25 |

podobné články

Šídlo, zazpívej! Lapsus u Hřiba připravil moderátorovi na Václaváku horké chvilky

 
V Praze v půl páté odpoledne začal koncert pro budoucnost. Diváky přivítala moderátorská dvojice namíchaná z redakcí České televize a Seznam Zpráv – Linda Bartošová a Jindřich Šídlo. Ten se nejprve po vzoru Zdeňka Svěráka v písni „Milí spoluobčané“ vtělil do Václava Havla a prozradil divákům, že „Václav Havel by dodrrrržoval rrrozestupy a měl by rrroušku“. A pak se jako moderátor dostal do prekérní situace, kterou musel málem zachraňovat zpěvem.
17.11.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6279 článků) , Linda Bartošová (129 článků) , Jindřich Havel (14 článků)