Článek

Nová láska v životě Brada Pitta? Tuhle o 30 let mladší krásku si má hýčkat herecký idol

 
Vypadá to, že Brad Pitt (58) má ve svém životě novou ženu. Webu DailyMail se podařilo získat exkluzivní fotografie hollywoodského herce v zákulisí na koncertě zpěváka Bona, kde se herec velmi měl k ženě jménem Ines de Ramon (29). Právě ona je dnes již bývalou partnerkou herce Paula Wesleyho (40) z Upířích deníků. Kvete nám tu nová láska?
16.11.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Paul Wesley (2 články) , Wesley Wesley (8 článků) , Ramon Ramon (2 články)
Podobné články

Nová láska v životě Brada Pitta? Modelka Nicole Poturalski se objevila po hercově boku

 
V životě Brada Pitta (56) se podle amerických médií objevila nová žena. Německá modelka Nicole Poturalski (27) byla spatřena, jak s hercem nastupuje do soukromého tryskáče a společně odlétají na jih Francie. Z letiště se pak měli odebrat do hercovy vily.
27.08.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Nicole Poturalski (14 článků)

Clooney by adoptoval děti Brada Pitta

 
George Clooney si zažertoval o tom, jak je ochoten stát se tátou. Adoptoval by děti Brada Pitta. Prohlásil to na tiskové konferenci k filmu Fantastický pan Lišák (Fantastic Mr. Fox) na Londýnském filmovém festivalu. Ve filmu propůjčil Clooney svůj hlas tátovi lišáka Ashe (Jason Schwartzman). „Jen to, že jsem měl Jasona vedle sebe, cítil jsem se jako otec,“ říká herec. „Zrovna se oženil a mimochodem, ve spoustě věcech si spíše připadám jako dědeček a ne otec.“ Na otázku Billa Murraye, zda zvažuje adopci, odpovídá Clooney: „Ano. Adoptuji nějaké děti Brada Pitta“, zažertoval odvolávajíc se na šest dětí, které má Pitt s Angelinou Jolie. „Něco málo mu totiž dlužím.“
16.11.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , George Clooney (820 článků) , Angelina Jolie (2296 článků) , Bill Murray (52 článků)

Zprávy o rozchodu Angeliny Jolie a Brada Pitta jsou nepravdivé

 
Internet dnes zaplavily zprávy o rozchodu slavného páru Angeliny Jolie a Brada Pitta. Podle zdrojů z okolí páru jsou však tyto zprávy naprosto lživé a zcela smyšlené… Zatímco svět byl zaplaven zprávami o rozchodu Angeliny Jolie a Brada Pitta, slavný pár si užíval romantickou večeři ve francouzské restauraci. Podle přihlížejících tedy situace rozhodně nenasvědčovala tomu, že by [...]
24.01.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

Rodinná idylka Angeliny Jolie a Brada Pitta

 
Jméno Angeliny Jolie a Brada Pitta bylo v poslední době v médiích hojně zmiňováno. Pár se proto rozhodl dát celému světu najevo, že jejich vztah žádnou krizí neprošel. Nejedná se ale o divadélko? O vztahu Angeliny Jolie a Brada Pitta bylo v poslední době mnoho řečeno. Zprávami o rozchodu slavného páru se to v médiích jen hemžilo. A proto se [...]
22.02.2010 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

Děti Brada Pitta: To je náš děda a babi!

 
Potomci Angeliny Jolie a Brada Pitta si vyšli na procházku po Benátkách, kde jejich matka právě natáčí svůj nový film. Doprovod jim však nedělali jejich rodiče, ale otec a matka Brada Pitta...
21.04.2010 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

Bratr Brada Pitta natočil reklamu o svém obyčejném životě

 
Poznejte druhého nejslavnějšího Pitta. Tak začíná reklama na telefonní společnost, kde mladší bratr hollywoodské hvězdy Doug Pitt představuje svůj obyčejný život. V reklamě ukázal nejen podobu se svým slavným sourozencem, ale i smysl pro humor. S nadsázkou popisuje svůj obyčejný život. Další články k tématu: Brad Pitt je prvním mužem, který se stane tváří parfému Chanel No 5 Brad Pitt a Angelina Jolie se budou brát, potvrdila to hercova mluvčí Nejvýdělečnější hollywoodskou hvězdou za rok 2011 je Brad Pitt OBRAZEM: Sourozenci slavných žijí často v jejich stínu Nejkrásnější těla po čtyřicítce mají Brad Pitt a Jennifer Anistonová Matka Brada Pitta kritizovala Obamu za potraty a svazky homosexuálů
03.07.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Jennifer Aniston (846 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

Bouřlivý rozchod Pitta a Aniston: Po aféře s Jolie ho vyhodila z domu

 
Rozchod herců Brada Pitta (47) a Jennifer Aniston (42) byl hodně bouřlivý. Když se Aniston dozvěděla o románku Pitta s herečkou Angelinou Jolie (36) začala zuřit, ihned vyhodila Pitta ze společného domu v Beverly Hills. Nejvíce ji naštvalo to, že vztah s Angelinou Brad nejprve popíral. Vše vyplývá na povrch v nové knize, kde promluvil i producent filmu Pan a paní Smithovi Arnon Milchan, ve kterém se hvězdný pár Brangelina seznámil.
08.08.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Jennifer Aniston (846 článků) , Angelina Jolie (2296 článků) , Arnon Milchan (3 články)

To zmákneš, brácho! Internet šílí z této fotky Leonarda DiCapria a Brada Pitta na Oscarech

 
Při letošním udílení Oscarů byla fotografy zachycena řada skvostných okamžiků . Z jednoho snímku šli ale fanoušci Brada Pitta  (56) a Leonarda DiCapria  (45) opravdu do kolen. Fotografie pořízená Michaelem Yadou zachycuje herce v první řadě během udílení. Mezi nimi sedí DiCapriova přítelkyně Camila Morrone, po boku Pitta pak jeho managerka Cynthia Pett-Dante . Leo se natahuje přes Morrone a chytá kolegu za ruku. U toho mu věnuje pohled, z něhož fanoušci šílí.
12.02.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Camila Morrone (15 článků) , Michael Dante (1 článek) , Dante Dante (8 článků) , Leo Leo (88 článků) , Leo Leo (88 článků) , Camila Camila (26 článků)

Angelina Jolie zuří kvůli novému vztahu Brada Pitta: Jsem znechucená, strašně klesl, míní herečka

 
Angelina Jolie (44) není příliš nadšená z nového vztahu jejího exmanžela Brada Pitta (56) s mladičkou modelkou Nicole Poturalski (27). Hollywoodský krasavec vzal krásku do Francie na místo, kde si před šesti lety vzal právě Angelinu. Není divu, že herečka opravdu zuří...
07.09.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků) , Nicole Poturalski (14 článků)

Angelina Jolie vůbec nejí, aby si získala Pitta!

 
Angelina Jolie začala ztrácet kila na váze. Jde o zoufalý pokus upoutat na sebe pozornost svého partnera Brada Pitta. Píše o tom zahraniční bulvár. Hvězda filmu Tomb Raider začala odmítat řádnou stravu v naději, že navnadí Brada na svou ultra štíhlou postavu. „Ange se nám ztrácí před očima a vypadá vyzábleji než kdy předtím,“ svěřil se zdroj magazínu Britain´s Closer. „Brad se ji snaží přitáhnout k pořádnému jídlu, ale ona o tom nechce ani slyšet.“ „Vztah Brada a Ange se už měsíce drolí. Ona často pláče a doufá, že ultra štíhlá figura upoutá jeho pozornost. Ale čím více hubne, tím víc je Brad frustrován.“ „Ona prostě chřadne. Je tak vyzáblá, že jdou vidět kosti. Mělo by se jí dostat odborné pomoci. Nebo se ztratí úplně,“ dodává zasvěcený zdroj. „Přátelé jsou z toho smutní, jakým způsobem se snaží slepit vztah s Bradem. Skoro vůbec nejí. Vypadá to, jako by ti dva byli spolu pořád na nože.“ „Brad chodí často ven a spí v oddělených ložnicích.”
23.09.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

Které slavné krásky prošly náručí Brada Pitta?

 
Jméno herce Brada Pitta je v poslední době skloňováno především v souvislosti s jeho překvapivým rozvodem s herečkou Angelinou Jolie, jejichž manželství patřilo k těm nejstálejším v Hollywoodu. Angelina však nebyla první slavnou kráskou, která se do pohledného Brada zamilovala!
28.12.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

První holka fešáka Brada Pitta prozradila intimnosti z jejich milostného života!

 
Byly doby, kdy o "Brada Pitta":http://www.extra.cz/tema/brad-pitt (49) projevovaly zájem holky nepříliš vábného zevnějšku. Tedy, ne, že by to byly úplné Ošklivky Betty, ale do půvabů Angeliny Jolie měly hodně daleko. Internetem kolují fotografie, na kterých je americký idol žen zachycen se svou láskou ze střední školy ve Springfieldu v Missouri Tonyou Westphalen.
03.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

„Milenka“ Brada Pitta je těhotná

 
Jméno Marion Cotillard se na počátku týdne objevilo v médiích v souvislosti s rozvodem Brada Pitta a Angeliny Jolie. Oscarová hvězda měla prý hollywoodský idol svést při natáčení filmu Spojenci a to měl být jeden z důvodů, proč Angelina podala žádost o rozvod. Čtyřicetiletá Francouzka to ale odmítá a světu vzkázala: „Jsem těhotná. Ale s přítelem Guillaumem Canetem.“
23.09.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků) , Marion Cotillard (58 článků)

FBI uzavřela vyšetřování Brada Pitta bez obvinění

 
Americký Federální vyšetřovací úřad uzavřel případ Brada Pitta týkající se údajného fyzického útoku na patnáctiletého syna Maddoxe. FBI teď přišla s veřejným prohlášením, že případ pečlivě prozkoumala a neshledala žádné závady, kvůli nimž by mohla slavného herce z čehokoli obvinit. Výslechu byl podroben jak sám hollywoodský idol, tak jeho manželka Angelina a všech šest potomků, které spolu mají.
29.11.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků)

Jako vejce vejci! Podívejte se, jak vypadá a žije mladší bratr herce Brada Pitta

 
Žít ve stínu slavnějšího sourozence nebývá lehké. Své o tom ví i mladší bratr herce Brada Pitta  (48) , Doug Pitt, který se momentálně pokouší zúročit svůj talent v televizní reklamě. Divákům předvedl, jaký vede život.
04.07.2012 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků)

Tohle má být nová láska Brada Pitta: Najde po odloučení s Angelinou Jolie konečně klid?

 
Americký herec Brad Pitt dle zvěstí randí s novou ženou, a to se švédskou zpěvačkou a modelkou Lykke Li, se kterým bydlí v Los Angeles kousek od sebe. S Lykke se má Brad scházet od minulého roku, dle deníku The Sun spolu byli spatřeni i na rande. Co na novou lásku Brada Pitta říkáte? 
27.01.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků)

Brad Pitt, jak ho neznáte: stal se rastamanem i tváří luxusního parfému

 
Brad Pitt se poslední dobou ukazuje v nezvyklých polohách. Jako první muž se stal tváří dámského parfému Chanel č. 5, vzápětí se objevily jeho fotky s dredy ve stylu Boba Marleyho. Ty doprovodil rozhovor s exmanželem Madonny Gyuem Ritchiem, v němž se Pitt svěřuje se svou láskou k rodině. Další články k tématu: VIDEO: Nová gangsterka s Pittem je nechutná, krvavá a taky chytrá Brad Pitt a Angelina Jolie se budou brát, potvrdila to hercova mluvčí Matka Brada Pitta kritizovala Obamu za potraty a svazky homosexuálů Bratr Brada Pitta natočil reklamu o svém obyčejném životě
11.10.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Angelina Jolie (2296 článků) , Bob Marley (64 článků)

Příběh Brada Pitta z filmu zažívá Ind (14) ve skutečném životě: Uvězněn v těle starce!

 
Znáte drama Podivuhodný případ Benjamina Buttona, v němž se hlavní postava v podání Brada Pitta (51) narodí v těle starce? Něco podobného potkalo Inda Nihala Bitlu. Jenže na rozdíl od filmu, kde hrdina mládne, chlapce z Bombaje čeká posledních pár let života.
10.10.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků)

Neuvěřitelné: Jennifer Aniston možná přijde na svatbu Brada Pitta a Angeliny Jolie

 
Zřejmě láska a štěstí, které prožívá s hereckým kolegou Justinem Therouxem (40), může za to, že Jennifer Aniston  (43) změnila postoj ke vztahu svého exmanžela Brada Pitta  (48) s Angelinou Jolie  (36) .
16.04.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , Jennifer Aniston (846 článků) , Angelina Jolie (2296 článků) , Justin Theroux (179 článků)