Článek

Nová komedie Vánoční příběh: Pierre Richard jako přítel Bohdalové a Kaiser s Lábusem opět spolu

 
V nové české komedii Vánoční příběh zazáří ty největší hvězdy. O Karlu Rodenovi měla jasno hned a postavu maminky psala přímo pro Jiřinu Bohdalovou, svěřila se scenáristka a režisérka Irena Pavlásková v tiskové zprávě ČT, kterou máme k dispozici. Nová komedie, ve které si dále zahrají například Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Hynek Čermák nebo Jana Plodková, dorazí do kin už 24. listopadu.
20.11.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků) , Pierre Richard (87 článků) , Jiřina Bohdalová (1271 článků) , Hynek Čermák (221 článků) , Irena Pavlásková (40 článků) , Jana Plodková (229 článků) , Pierre Richard (57 článků) , Jan Čermák (101 článků) , Jan Hynek (35 článků) , Jiří Hynek (55 článků)
Podobné články

Kaiser opět s Lábusem a za střízliva: V čem ho změnila nová láska Dáša Vokatá?

 
Jiří Lábus a Oldřich Kaiser  (59) budou spolu hrát po dlouhé době v nové hře. V Divadle Kalich se už několik let uvádí jejich představení Don Quijote, nyní na repertoáru přibude Žena za pultem 2: Pult osobnosti. Dvojice na premiéru pilně zkouší, a jak nám sdělil zdroj z divadla, ani Kaiser se nikdy neopozdí a nikdo ho neviděl pod vlivem alkoholu.
16.09.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků)

Koukněte: Velký blondýn Pierre Richard jako turista provokoval Hradní stráž

 
I když francouzský komik Pierre Richard přijel do Prahy už poněkolikáté, opět si nenechal ujít procházku po památkách. "Praha je úžasné město a navíc to tady žije. Mám ji velmi rád a pokaždé se sem rád vracím," řekl Super.cz Richard.
09.11.2011 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků)

Pierre Richard bude vařit v Praze

 
Legendární francouzský herec Pierre Richard (77) se po čase znovu ukáže v České republice. Tentokrát se v Praze představí nejen jako vinař, ale i jako gurmet. Richard se totiž stane patronem restaurace Mon Rouge Pif, která nese název po jeho prvním vínu. Herec sestaví na otevírací večer menu o šesti chodech podle svých receptů.  
07.11.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků)

Vánoční příběh: Pojďte už v listopadu prožít romantický příběh se sváteční atmosférou

 
Už 25. listopadu můžete strávit příjemné chvíle ve společnosti hereckých legend, jako je Karel Roden, Jiřina Bohdalová, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jana Plodková, Hynek Čermák, Pavel Kříž, Vladimír Polívka nebo francouzská herecká hvězda Pierre Richard.
13.11.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků) , Pierre Richard (87 článků) , Jiřina Bohdalová (1271 článků) , Pavel Kříž (251 článků) , Hynek Čermák (221 článků) , Vladimír Polívka (206 článků) , Jana Plodková (229 článků) , Pierre Richard (57 článků) , Vladimír Polívka (197 článků) , Jan Čermák (101 článků) , Jan Hynek (35 článků) , Karel Hynek (37 článků) , Karel Čermák (14 článků) , Jiří Hynek (55 článků)

Kvůli Kaiserovi Divadlo Kalich ruší představení! Víme, co se děje

 
Že by Oldřich Kaiser (61) opět podlehl démonu alkoholu a nedostál divadelním závazkům? Divadlo Kalich totiž ruší úspěšné představení Žena za pultem 2. Pult osobnosti, kde Kaiser exceluje s Jiřím Lábusem (66).
01.11.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků)

Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

 
Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček dárky, které je opravdu potěší? Potom zavítejte na největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Vybrat si zde budete moci z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Připraveno je více než šest tisíc dárků z rozmanitých oblastí Pro návštěvníky bude na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY připraveno tisíce tipů na vánoční dárky všeho druhu, konkrétně se bude jednat o dárkové zboží, dekorace, hračky a hry, módu, dětský a sportovní sortiment, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh nabídne také čtyři speciální zóny, a to FASHION ZÓNU, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVOU ZÓNU a VÁNOČNÍ HODY. Ve FASHION ZÓNĚ se bude prezentovat šedesát nezávislých návrhářů a designérů, kteří zde nabídnou originální módu, šperky a doplňky. V rámci ČESKÉHO JARMARKU se představí padesát uměleckých řemeslníků a lidových tvůrců, kteří předvedou rukodělnou přehlídku dekorativních a užitkových předmětů z keramiky, skla, dřeva, rostlin, papíru a textilií. Nebude chybět ani ruční výroba svíček a mýdel netradičních tvarů. VÁNOČNÍ HODY nabídnou delikatesy a gurmánské speciality s ochutnávkami pochutin. Na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY se vystavovatelé a návštěvníci mohou těšit i na soutěže o ceny, a to NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROMEK nebo NEJLÉPE NADEKOROVANÝ STŮL. „Největším kladem veletrhu je nabídka několika tisíc dárků různorodého sortimentu na jednom místě. Na veletrhu pořídí návštěvníci i originály od výtvarníků a designérů, které v obchodním centru neseženou. Veletrh je koncipován nejen k nakupování dárků, ale také jako příjemný prožitek strávený u doprovodného programu, soutěží, kreativních workshopů a ochutnávek delikates a nápojů,“ říká manažerka veletrhu Jindra Konečná. Pomáháme dětem o Vánocích Projekt POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH představí tři charitativní projekty ULICE DĚTEM ON TOUR, DEJME ŠANCI DĚTEM a pomoc FOD KLOKÁNEK v rámci doprovodného programu veletrhu. Vystoupí zde desítky souborů, organizací a škol, proběhnou soutěže pro návštěvníky i vystavující. Nezisková organizace ULICE DĚTEM vystoupí s projektem ULICE DĚTEM ON TOUR s dynamickým tanečním, pěveckým i sportovním vystoupením... Čtěte více Příspěvek Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

TOP 4 vánoční filmy, které byste si neměli nechat ujít

 
Vánoční filmy k těmto svátkům neodmyslitelně patří, o tom nemusí být sporu. Během toho uklízení, do kterého se v tomto čase většina hospodyněk pouští, pečení hromady cukroví, nad kterým strávíte dlouhé hodiny, zdobením domácnosti, kdy lezete po oknech a věšíte na ně řetězy nebo lepíte papírové dekorace, si zkrátka zasloužíte na pár hodin hodit nohy nahoru, vypnout, udělat si šálek kávy a pustit si něco v televizi. A nejlépe uděláte, když celou tu sváteční atmosféru umocníte tím, že si pustíte vánoční filmy. V těch to totiž dýchá vánočními kouzly, samozřejmě nechybí chvíle plné smíchu a ženami tolik oblíbená romantika. A na co byste se měli podívat? Tipy na vánoční filmy, které musíte vidět! Každý z nás má určitě nějaké oblíbené vánoční filmy, na které se rád podívá a především které může vidět i 100x dokola a stále vás nepřestanou bavit. I my pro vás máme tipy na 4 vánoční filmy, které podle nás k těmto svátkům už tak nějak patří. Tak si je nenechte ujít! Santa Claus Santa Claus je film staršího data, pochází totiž z roku 1994, ale i přesto patří mezi nejoblíbenější i v současné době. Hlavní roli si zde střihl Tim Allen, který se z pozice špičkového manažera hračkářství jednou (ne)šťastnou událostí stane Santa Clausem. Přichází celá řada komických situacích, během kterých si Calvin zvyká na svůj nový životní úkol a především jej čeká ten ze všech nejdůležitějších: roznést dětem dárky! Přežít Vánoce Ani tento film niž nepatří k nejmladším, ale podle nás prostě stojí za to. V hlavní roli zde uvidíte Bena Afflecka, bohatého a životem otráveného Drewa, který si pronajme rodinu, aby s ní mohl strávit Vánoce. Vrací se zpět do domu, ve které vyrůstal. Protivný host po obyčejné rodince chce, aby dělali přesně to, co k Vánocům patří. Vánoční komedie plná humoru i vypjatých... Čtěte více Příspěvek TOP 4 vánoční filmy, které byste si neměli nechat ujít pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.12.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (348 článků) , Tim Allen (10 článků) , Tim Allen (5 článků)

Blondýn Pierre Richard miluje Česko a Češky, tentokrát k nám zavítá v komedii Roztržitý

 
Film kombinuje prvky grotesky, hororu a romantické komedie. Děj sleduje dobrodružství Pierra Malaqueta, excentrického a extrémně duchem nepřítomného reklamního manažera. Pierre Richard si napsal scénář, obsadil se, a ještě si film zrežíroval. Úspěch byl zaručen.
13.07.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků) , Pierre Richard (57 článků)

Souboj dvou vánočních filmů: Kaiser a Lábus dostanou zákaz?

 
Už teď spolu dva nové české filmy se stejnou tematikou Vánoční příběh a Přání Ježíškovi začaly bojovat. A v extrémním případě by prý ten první s Oldřichem Kaiserem (66) a Jiřím Lábusem (71) mohl být stažen z distribuce. Co se děje?
17.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků)

Pierre Richard je opět v Praze: Nabídl Gottovi duet!

 
Do Česka opět přijel legendární francouzský herec Pierre Richard (77). Přestože má stále bolesti po nedávné operaci kyčle, dorazil do Prahy, kde potkal i Karla Gotta (72). A při té příležitosti mu naznačil, že by si s ním rád zazpíval duet.
07.04.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Pierre Richard (87 článků)

Pánská jízda na mejdanu Ženy za pultem 2: Kaiser s Lábusem přilákali jen slavné muže!

 
Zdá se, že ženy, které v době největšího úspěchu komunistického seriálu Žena za pultem sledovaly každý díl, jsou tímto příběhem z lahůdkářství „přejedeny“. Na jeho pokračování v divadelní podobě totiž hlavní aktéři Jiří Lábus (64) a Oldřich Kaiser (59) přilákali převážně slavné muže. Na pozdním mejdanu si tak udělali pánskou jízdu.
24.09.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků)

Kaiser s Lábusem: Utajené výlety za velkou louži!

 
Oldřich Kaiser (61) a Jiří Lábus (66) pravidelně létají do Ameriky. Za oceán je ale netáhnou pracovní nabídky, nýbrž kamarád Miloš Forman (84).
23.07.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (358 článků) , Jiří Lábus (245 článků) , Miloš Forman (527 článků)

Hvězda francouzských komedií Pierre Richard přiletěl do Prahy! Přivezl i krásnou manažerku

 
Rok se s rokem sešel a francouzský komik Pierre Richard (84) je opět v Praze. Stejně jako před rokem i letos přivezl vína ze svých vinic. Doprovod mu dělá velmi půvabná manažerky. Manželka Ceyla zůstala doma.
19.09.2018 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků) , Pierre Richard (57 článků)

»Velký blondýn« Pierre Richard: Jsem popleta! I v životě!

 
PRAHA – Legendární francouzský herec Pierre Richard (75) opět zavítal do Prahy. Na veletrhu Víno&Destil;áty propagoval své víno a nejen o něm se rozpovídal. „Jsem opravdu rád, že se moje víno pije i v České republice, protože v každé lahvi je kousek mě,“ radoval se stále šarmantní »popleta«.
02.05.2009 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků)

Pierre Richard v Praze: Dal se na víno a takhle zestárnul!

 
Oblíbený francouzský komik a milovník vína Pierre Richard (77) opět navštívil Česko! Do Prahy ale nepřijel kvůli natáčení, křtil tady totiž novou francouzskou restauraci, která bude nabízet vína z jeho vinařství Château bel Evêque.
08.11.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků)

Pierre Richard: Češky jsou krásné, dávám 10 z 10 bodů!

 
Slavný francouzský herec Pierre Richard navštívil opět Prahu. Otevíral zde restaurací, kde se bude podávat jeho víno. V rozhovoru prozradil, že se mu moc líbí české ženy. Dal jim symbolicky deset z deseti bodů.
08.11.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků)

Herec Pierre Richard: Proč navštívil Česko?!

 
Zamiloval si Česku a tak po roce hvězda francouzských komedií opět přiletěla. Pierre Richard (84) přivezl vína ze svých vinic.
20.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků) , Pierre Richard (57 článků)

Díky vínu vidíme radost z toho, že žijeme, říká Pierre Richard

 
Filmová legenda, herec, režisér a vinař Pierre Richard (84) opět navštívil Prahu. Novinářům v dobré náladě řekl, že za svou dobrou kondici vděčí vínu a umění neustále se něčemu divit.
21.09.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků) , Pierre Richard (57 článků)

Herec Pierre Richard: Proč navštívil Česko?!

 
Zamiloval si Česku a tak po roce hvězda francouzských komedií opět přiletěla. Pierre Richard (84) přivezl vína ze svých vinic.
24.09.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (87 článků) , Pierre Richard (57 článků)