Článek

Nová kniha Slováčkovy exmanželky: Důvěrný vztah se Schimanskim!

 
Hostů přišly desítky, ale jeden mezi nimi výrazně scházel. Götz George (†77) alias komisař Schimanski se křtu knihy své letité přítelkyně Renée Wevelsiepové (68) bohužel nedožil.
10.12.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Götz George (24 článků) , George George (465 článků)
Podobné články

Porod Borhyové vyvolal důvěrný telefonát: Víme, s kým mluvila

 
Porod už byl na spadnutí několik dní a nastávající rodiče čekali, kdy přijdou první porodní bolesti. Těsně předtím než to vypuklo, měla moderátorka Lucie Borhyová (36) dlouhý a důvěrný telefonát s Hanou Zagorovou.
26.06.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (392 článků) , Lucie Borhyová (1421 článků)

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Geislerová splní sen zesnulému otci, zahraje si se Schimanskim

 
Herečka Aňa Geislerová brzy odcestuje do Německa, kde ji čeká natáčení snů jejího dnes už zesnulého otce. Kolegou při natáčení jí bude slavný představitel Schimanského Götz George.
24.09.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Götz George (24 článků)

Vdova Dagmar a její tajemný ochránce - Psycholožka: Je to důvěrný vztah!

 
Dagmar Havlová (58) zavěšená do neznámého muže. Takový pohled se naskytl cestujícím na pražském ruzyňském letišti. Jenže co to znamená? Je to snad její nová známost? Nebo řeč těla mluví jinak?
16.03.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1160 článků)

Nová milenka sporťáka Roberta Záruby si nechala vztah schválit od jeho exmanželky, moderátorky Witovské

 
Nová milenka sporťáka Roberta Záruby  (44) , jeho televizní kolegyně Nora Fridrichová, nechtěla dělat problémy v rodině. Proto si nechala vztah schválit od jeho bývalé manželky Světlany Witovské, s níž má Robert syna. Telefonovala jí kvůli tomu.
24.09.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (154 článků) , Nora Fridrichová (198 článků)

Shodou okolností dnes ve Francii vyšla kniha, která popisuje, že za sedm let tuto zemi ovládne islám

 
V souvislosti s dnešním masakrem, který rozpoutali v pařížské redakci satirického týdeníku Charlie Hebdo dosud neznámí útočníci, se zdá být nová kniha francouzského spisovatele Michela Houellebecqa vysoce aktuální. Román Soumission (Podrobení) pojednává o Francii ovládané islamisty. Kniha vzbudila rozruch ještě předtím, než se objevila v knihkupectvích. Nelegálně se totiž šíří po internetu.
07.01.2015 16:12 |

podobné články

Osobnosti: Michel Houellebecq (11 článků)

Kniha, která rozbije předsudky pražské kavárny. Víme více o publikaci, která vzbudila rozruch, jen co vyšla

 
Tato země je naše. Takový název nese nová kniha rozhovorů s prezidentem Milošem Zemanem, která v těchto dnech vychází v nakladatelství Olympia. Jde o unikátní reprezentativní publikaci opatřenou dosud nepublikovanými snímky hlavy státu a originálními komentáři mluvčího Jiřího Ovčáčka, podle něhož kniha rozbourá předsudky prezidentových odpůrců.
31.08.2016 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21257 článků) , Jiří Kniha (36 článků)

Exmilenka ministra Kocába se vdala!

 
Zpěvačka Zlata Emily Kinská (34), kterou před lety pojil důvěrný vztah k současnému ministrovi pro lidská práva a menšiny Michaelu Kocábovi (55), se před více než rokem vdala.
25.03.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Kinská (7 článků)

Manžel chce žít v přírodě, říká Tamara Bendlová o rozchodu s poslancem

 
Jak je to se vztahem manželky poslance Petra Bendla (44, ODS) Tamary (47) a realitního magnáta Luďka Sekyry (46)? Bendlová důvěrný vztah důrazně popírá, jde mezi nimi podle ní jen o společné pracovní projekty. Prý ji někdo záměrně pomlouvá. A proč už nežije s manželem? Bendl podle ní skončil s vysokou politikou a spíš než pražská smetánka ho zlákala příroda a život u koní…
11.01.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (499 článků)

Bulvár mě chce zdiskreditovat, reaguje Dagmar Havlová na články o milenci

 
Bývalá první dáma Dagmar Havlová požádala bulvární deníky, aby přestaly šířit lživé informace o jejím vztahu k neznámému muži. Reaguje tak na fotografie v deníku AHA!, na nichž je v doprovodu muže, který s ní podle deníku má mít důvěrný vztah. Havlová rozeslala médiím otevřený dopis, v němž žádá o zastavení štvavé kampaně. Další články k tématu: Havlová chystá knihu o smutečních akcích po úmrtí manžela, bude i medaile
16.03.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1160 článků)

Marie Poledňáková o Tomáši Holém: Prásknul mi flámy herců

 
ROZHOVOR: Režisérka Marie Poledňáková na Tomáši Holém milovala jeho přebrepty. „Luboš je můj táta a jeho máma je moje nevěsta. Teda …moje máma je jeho nevěsta,“ říká například Holý ve filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Vztah mezi ním a paní režisérkou byl důvěrný, stýkali se i v soukromí a naposledy se viděli krátce před jeho smrtí…
21.03.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Marie Poledňáková (119 článků)

Je tohle důvod rozvodu Avril Lavigne? Zpěvačka a její vnadná kamarádka se k sobě chovaly velmi důvěrně

 
Sedmadvacetiletá zpěvačka Avril Lavigne, která se proslavila hity jako ‚Complicated‘ nebo ‚Sk8er Boi‘ o víkendu překvapila svým velice družným vztahem ke své tmavovlasé kamarádce, když si ještě s několika dalšími přáteli užívali dovolenou v Mexiku. Jejich pohledy, nenechavé ruce a něžná objetí nebraly konce. Na kamarádky se takový vztah zdá být možná až příliš důvěrný...
25.07.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Avril Lavigne (105 článků)

Asistenční psi mohou pomoci nejenom nevidomým, ale i autistům

 
Velkou pomocí pro děti trpícím autismem, která se dá diagnostikovat už ve třech letech, se ukazuje asistenční pes. Vycvičení pes si s dítětem vytváří důvěrný a tím ozdravný vztah, říká ředitelka neziskové organizace Pomocné tlapky s tím, že cena takového psa je až čtvrt milionu korun.
19.03.2013 10:45 |

podobné články

Taneční instruktor Zemanové prozradil: Katka má v sobě chtíč!

 
První slečně Kateřině Zemanové (19) dnes začíná škola a tatínek Miloš se na ni hned první den přijde podívat! Letos ji čeká maturita, své koníčky přesto nezanedbává. Víte třeba, že umí skvěle tančit? Naučil ji to přední tanečník Filip Jankovič (27). Z profesního vztahu Filipa a Kateřiny se nakonec stal vztah důvěrný. Jak moc byl jejich společný tanec »hříšný«? I na to Jankovič, který se po několika měsících v Americe zastavil na skok v Praze, odpověděl deníku Aha! Vladimír Barák
02.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Jankovič (40 článků) , Kateřina Zemanová (275 článků)

Je horko, motorkáři vytáhli své mašiny a někteří s nimi mají opravdu DŮVĚRNÝ VZTAH

 
Když milovníci motorek chystají svou krásku na první vyjížďku po zimě, měli by se raději přesvědčit, zda někde v blízkosti není kamera.
22.03.2014 14:55 |

podobné články

Hana Zagorová a Karel Vágner: Tajné dostaveníčko na Vyšehradě!

 
Mají spolu velmi důvěrný vztah. Karel Vágner (74) udělal z Hanky Zagorové (70) hvězdu, a dokonce spolu chvíli i žili. „Zabili bychom se,“ vzpomíná se smíchem zpěvačka. Přátelé jako hrom jsou ale dodnes.
09.09.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (392 článků) , Karel Vágner (389 článků)

Borhyová přiznala chlapa: Všechno o jejich lásce!

 
Zamilované objetí, něžné doteky a šťastný úsměv! Lucie Borhyová (39) se poprvé ukázala na společné fotce s Michalem Smečkou (28). S mužem, se kterým se tajně stýká už 8 měsíců a jejichž vztah přešel z pracovního v důvěrný.
03.05.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1421 článků)

Učí kluky z děcáku, jak být správným chlapem: Ivan je jedním z patronů

 
Projekt Patron poskytuje chlapcům z dětských domovů možnost mít svého dospělého kamaráda, vzor, který je tady jenom pro něho. Někoho, kdo jim je nablízku a má s nimi důvěrný vztah. Ivan Studený s projektem spolupracuje jakožto patron přibližně tři roky a nedá na něj dopustit. Hochům podle něj totiž chybí mužské vzory.
02.07.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (986 článků)

Útok na advokátní tajemství. Nejhorší od roku 1945, píše Česká advokátní komora poslancům

 
Snaha o mezinárodní spolupráci v boji proti daňovým zločinům v Česku přerůstá v bezprecedentní posílení pravomocí domácích finančních úřadů. Varuje před tím Česká advokátní komora, podle níž dochází k nejtěžšímu útoku na důvěrný vztah advokáta a jeho klienta od roku 1945. "I komunisté, kteří advokáty rozhodně nemilovali, si netroufli advokátní mlčenlivost prolomit," varují advokáti v dopise poslancům, píše Robert Malecký na webu Hlídací pes. 
07.03.2018 19:05 |

podobné články