Článek

Nova bude chtít napříště zabránit "excesům" jako na Českém slavíkovi

 
Televize Nova na twitteru uvedla, že bude muset s právníky hledat cestu, zda lze při dnešní mediální legislativě předejít v budoucnu podobným excesům, které se podle ní odehrály v pátek v přímém přenosu Novy při předávání hudebních cen Český slavík.
20.11.2021 23:25 |

podobné články

Podobné články

Senátoři kývli na zákon o hazardu. Cenzura internetu jim nevadí

 
Senátoři dnes většinou 42 hlasů schválili návrh nového zákona o hazardních hrách, který má platit od 1. 1. 2017. Nahradí zákon, který platí již od roku 1990. Ten podle ministra financí Andreje Babiše dlouhodobě nevyhovoval. Ministr financí označuje nový zákon za revoluční. Daně z hazardních her budou mít napříště dvě daňová pásma. Pro technické hry to bude 35 % a pro všechny ostatní 23 %. Peníze z hazardu podle nového zákona nebudou napříště směřovat jako dary Českému olympijskému výboru. Andrej Babiš chce podporovat sport ze státního rozpočtu. Napříště ve výši šesti miliard korun ročně.
26.05.2016 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23816 článků)

Na Českém slavíkovi měla nejodhalenější šaty večera. Ale pozor, tohle tělíčko už pár týdnů není volné!

 
Zpěvačka Markéta Konvičková  (20) se na Českém slavíkovi stala jednoznačně nejodhalenější hvězdou večera. Zatímco některé hvězdy přemýšlejí, kterou partii těla ukáží, Markéta ukázala úplně všechno - vnady, zadeček i kalhotky.
01.12.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (462 článků)

Gott (†80) by měl radost: Dcera Charlotte na Českém Slavíkovi!

 
Rok co rok Karel Gott (†80) vítězil v Českém slavíkovi, získal 42 ocenění, a dva roky po jeho smrti sklízí první úspěch v této anketě i jeho dcera. Charlotte Ella (15) bodovala mezi zpěvačkami!
20.11.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6520 článků)

Jak zabránit vykradení?

 
Letní dovolená či zimní pobyt na horách na prodloužený víkend – ať už vyrážíme kamkoli, v každém případě bychom se měli zamyslet nad tím, jak zabránit vykradení a předejít tak odcizení našeho majetku či jeho poškození. Pokud někam s rodinou odjíždíte a necháváte tak svůj domov bez dozoru, neměli byste nic ponechat náhodě. Kriminální živly jsou čím dál vynalézavější, drzejší, ničeho se nebojí a jen tak něco je nezastaví. Nezáleží na tom, na jak dlouhou dobu odjíždíte – zabezpečením domácnosti chráníte nejen svůj majetek, ale především své soukromí! Víte, jak zabránit vykradení? Když za sebou zavíráte domovní dveře, klíče ukládáte do kapsy nebo do kabelky a míříte vstříc práci, zábavě nebo odpočinku – napadne vás zamyslet se nad tím, jak od svého domovu odlákat nezvané hosty? Nebo jste se upřímně nad tímto problémem nikdy nepozastavili? A víte vůbec, jak zabránit vykradení, které by pro vás znamenalo nejen zásah do soukromí, ale i ztrátu majetku či jiné finanční škody? Zamkněte na deset západů! Když se na to podíváme logicky, jako první nás napadnou vchodové dveře. Ty jsou bránou do vašeho domu, vašeho soukromí, vašeho bezpečí. Možná byste se divili, jak snadné je dostat se skrze klasické vchodové dveře – kolikrát stačí pár šikovných pohybů a zloděj je u vás doma dříve, nežli byste stačili mrknout. Není proto na škodu investovat a pořídit si bezpečnostní dveře, které mají hned několik výhod. Hlavní výhody bezpečnostních dveří: jisticí bod do podlahy, digitální kukátko, protipožární odolnost, zvuková izolace, moderní design, možnost instalace dalších bezpečnostních prvků. Nezapomínejte na otevřená okna! Zvláště v letních měsících, kdy venku panují nesnesitelná vedra a doma je doslova na padnutí, často větráme – a právě otevřená okna, na která ve spěchu při odchodu z domu zapomeneme, jsou velmi častou chybou. Lupičům pak nedělá problém dostat se skrze škvírky v oknech dovnitř... Čtěte více Příspěvek Jak zabránit vykradení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.01.2017 09:15 |

podobné články

Agáta jako chytrá horákyně: Na Slavíkovi předvedla své vnady bez podprsenky v úplně průhledných šatech

 
Modelka Agáta Prachařová vždycky ví, jak zaujmout. I když to zpočátku na Českém slavíkovi vypadalo, že Agáta zvolila decentní světlounce růžové šaty bez výstřihu, velmi rychle nás vyvedla z omylu.
25.11.2013 20:12 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3075 článků)

Zaboduje mrtvá Bartošová (✝48) ve Slavíkovi? Aktuálně prý atakuje první pozice

 
Na mrtvou princeznu českého popu Ivetu Bartošovou  (✝48) její fanoušci zjevně nezapomínají ani po smrti. Jak jinak si vysvětlit fakt, že v průběžném hlasování v Českém slavíkovi se její jméno objevuje v kategorii zpěvaček mezi prvními. Podle informací Blesku Bartošová atakuje první pětku. Hlasování skončí až 23. listopadu a do té doby se ještě mnohé může změnit.
08.11.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6908 článků)

Peake: Nakupování voličských hlasů bude trestné

 
Poslanci v rámci druhého čtení novely trestního zákoníku načetli pozměňovací návrh, pod kterým je podepsaná místopředsedkyně vlády Karolína Peake (VV) spolu s ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem (ODS) a Janem Farským (TOP09). Tato úprava kvalifikuje nový trestný čin „kupčení s hlasy“. Jeho cílem je zabránit takovým excesům při komunálních volbách jako v Krupce, kde jdou lidé k urnám zanedlouho už potřetí.
02.09.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2145 článků) , Jiří Pospíšil (2145 článků) , Jan Farský (206 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

ČSSD se nelíbí podoba návrhu zákona o bezpečnostních agenturách

 
Návrh zákona o soukromých bezpečnostních službách (SBS), který ministerstvo vnitra zaslalo do meziresortního připomínkového řízení, podle stínového ministra vnitra Jeronýma Tejce (ČSSD) neřeší dostatečně ochranu soukromí. Hlavním důvodem, proč veřejnost po normě volá, je přitom hlavně snaha zabránit excesům, o nichž se v minulosti hovořilo v souvislosti s bezpečnostní agenturou ABL, uvedl Tejc. Na základě několika výtek žádá ministra vnitra, aby zákon vzal zpět z legislativního procesu a přepracoval po diskusi s opozicí a odborníky.
29.05.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků)

Kauza Putna: Prezident už profesory jmenovat nebude, navrhuje ministerstvo

 
Prezident Zeman nakonec nebude tak všemocný, jak si myslel. Když odmítl jmenovat Martina C. Putnu profesorem, rozhodlo se ministerstvo školství podobným příštím excesům v budoucnu zabránit tím, že mu tuto pravomoc prostě odebere.
22.05.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (361 článků)

SKOKANKOU ROKU NA SLAVÍKOVI: V roce 2008 Iveta popsala, že ji čeká PÁD!

 
Psal se rok 2008 a Iveta Bartošová se na Slavíkovi stala překvapivě SKOKANKOU ROKU. Vzala mikrofon a šla poděkovat těm, co jí poslali hlasy. A mluvila o tom, že ji čeká pád.
18.05.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6908 článků)

Objev roku na Slavíkovi za poslední půlrok pořádně nakynul. Krásná zpěvačka bojuje s váhou. Je to ještě hezké?

 
Finalistka Hlasu ČeskoSlovenska Elis se stala na letošním Slavíkovi Objevem roku. Módní kritici sice kroutili hlavou, co si to na sebe oblékla, ona ale byla z originálního outfitu nadšená.
01.12.2014 10:55 |

podobné články

Karel Gott se vzdává majetku: Ivanka bohatne, Slavíkovi zbyla jen garáž!

 
Karel Gott (77) se postupně vzdává svého majetku. Nejdříve na svou milovanou manželku Ivanku (41) přepsal nemovitosti a pozemky, teď už došlo i na jeho firmu. Ivanka tak bohatne, Slavíkovi zbyla už jen garáž. Co za tím vězí?
08.03.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6520 článků)

Karel Gott byl milovníkem žen: 10 osudových krásek, které neodolaly božskému Slavíkovi

 
Božský Karel Gott (†80) odešel na věčnost zhruba před rokem, ale jeho odkaz žije dál. Geniální pěvec, gentleman každým coulem a hlavně milovník a obdivovatel ženské krásy. Dostat do chomoutu Karla Gotta nebylo vůbec jednoduché a z celého zástupu vdavekchtivých žen se to povedlo pouze Ivaně Macháčkové Gottové (44), která slavíkovi porodila dvě krásné dcery. Pojďme se podívat na 10 osudových žen, které více či méně ovlivnily Mistrův život.
29.09.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6520 článků)

Smutná Gottová: Bod zlomu s Ivanou a lítost kvůli Slavíkovi

 
Dominika Gottová (46), která se opět vrátila z Finska do Čech, přiznala, kdy se začal hroutit její vztah s manželkou slavného otce Karla Gotta a také prozradila, co Slavíkovi přihoršovalo v době, kdy už bojoval se zákeřnou chorobou.
12.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6520 článků) , Dominika Gottová (577 článků) , Karel Čech (69 článků)

Sprostý Zeman: Kritika rozhlasové rady se mě netýká

 
Zatímco v Českém rozhlase vymýšlí, jak prezidentovi napříště zabránit, aby národ zasypal vulgaritami, Miloš Zeman vzkázal, že se ho včerejší kritika vysílací rady netýká. A paradoxně trvá na tom, že sprostý nebyl.
27.11.2014 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26675 článků)

Mladičká Pergnerová se olíbávala s Lennym Kravitzem! Podívejte se na video!

 
Moderátorka Tereza Pergnerová (35) není v českém showbyznysu žádným nováčkem. Ještě než se proslavila v hitparádě Eso a začala plnit stránky bulváru kvůli drogovým excesům, uváděla v roce 1993 hitparádu MC One a potkala se s řadou slavných tváří.
24.11.2009 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (124 článků) , Tereza Pergnerová (510 článků)

"Zeman bude chtít znovu kandidovat na Hrad, drží skalní jádro v akci." Experti řeší Vondrova slova

 
POLITOLOGOVÉ Podle exministra zahraničí Alexandra Vondry (ODS) vzkázal Miloš Zeman americkému ambasadorovi cosi o zavřených dveřích prý proto, že bude chtít kandidovat ještě na příští volební období. K tomu ale potřebuje držet ve stálé pohotovosti jádro svých skalních příznivců, takže se mu k tomu paradoxně hodí i občasné proruské, či protiamerické výpady. „Nejsem si zdaleka jist, že Miloš Zeman bude chtít svůj post obhajovat. Spíš si myslím, že ho obhajovat nebude,“ zareagoval ale rázně na to politolog Jan Kubáček. Co o slovech Vondry soudí další politologové?
14.04.2015 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1312 článků) , Miloš Zeman (26675 článků)

Konec plavání s pumou i procházek se lvem, žádá ministerstvo. Podvolí se chovatelé?

 
V Česku si doposud bylo možné vyjít si se lvem na vodítku do parku nebo si dokonce zaplavat s pumou v rybníce. Ministerstvo zemědělství chce ale podobným excesům učinit přítrž, reaguje tak na nedávné útěky šelem i na kauzu s porcováním tygrů. Nová vyhláška bude také po chovatelích požadovat kurz spojený s praxí, zakáže i kontaktní zookoutky. Odborníci návrh kvitují. Co na něj ale říká třeba chovatelka Iva, která se svým pumím samcem ráda chodila na „koupačku“ do rybníka?
04.08.2018 05:55 |

podobné články

Na Českém slavíkovi se bude hlasovat systémem D21. Vítězové budou vyhlášeni 19. listopadu

 
Hudební anketa popularity Český slavík se po čtyřleté pauze vrací. Vyhlášení vítězů se odehraje 19. listopadu v Hudebním divadle Karlín v Praze. Slavnostním večerem bude provázet dvojice Aleš Háma a Ondřej Sokol, v přímém přenosu ho bude vysílat TV Nova. V pondělí 20. září před polednem bylo spuštěno hlasování. Použita při něm je metoda D21, jejímž autorem je český matematik a společenský reformátor Karel Janeček.
21.09.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (237 článků) , Ondřej Sokol (394 článků) , Karel Janeček (435 článků)