Článek

Nová a nadupaná Tvář: Eva Burešová v porotě. Drahokoupil byl v šoku

 
Show Tvoje tvář má známý hlas se už 21. března vrací na obrazovky televize Nova. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla, samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava. V rámci osmé řady navíc dojde k několika změnám. Tou největší změnou bude ovšem to, že v osmé řadě uvidíme ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující napříč všemi minulými řadami a Eva Burešová jako porotkyně, Vojta Drahokoupil nevěřil, že jej vybrali. Tohle jsou rozhovory s nimi.
09.03.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (508 článků) , Vojtěch Drahokoupil (97 článků)
Podobné články

Tvoje tvář má známý hlas: Obézní Gránský překvapil, Drahokoupil jako žena zvítězil

 
Dnes večer byl vysílán již osmý díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Do porotcovských křesel usedl Jakub Kohák, Eva Salvatore Burešová a přibyli také vítěz druhé řady Jan Cina a zpěvák Janek Ledecký. Díl vyhrál Vojta Drahokoupil, který předvedl bezchybné vystoupení jako Lady Gaga.
09.05.2021 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (345 článků) , Jakub Kohák (253 článků) , Jan Cina (157 článků) , Lady Gaga (1456 článků) , Vojtěch Drahokoupil (97 článků) , Eva Burešová (508 článků)

Eva Burešová je mezi kolegy na roztrhání: Po Tomešovi a Calltovi po ní zatoužil další fešák

 
V soutěži Tvoje tvář má známý hlas prožili Eva Burešová  (26) a Vojta Drahokoupil  (24) několik společných večerů a zažili hodně legrace, ale byli za konkurenty, protože proti sobě bojovali o vítězství. To nakonec v 5. řadě show ani jeden z nich nezískal a prvenství si odnesla Michaela Badinková. Oba září na muzikálových prknech, přesto si spolu ještě ani v jednom muzikálu nezahráli. Nyní si poprvé na jednom jevišti spolu zazpívají.
01.06.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Badinková (150 článků) , Eva Burešová (508 článků) , Vojtěch Drahokoupil (97 článků)

Poznáte v nich světové hvězdy? Eva Burešová a Marek Lambora se ve Tváři objeví ve speciální show

 
Objevují se spolu před kamerou a teď také usedli společně v porotě. Eva Burešová  (27) a Marek Lambora  (25) si ale pro diváky pořadu Tvoje tvář má známý hlas tentokrát připravili také speciální show. V další epizodě oblíbeného pořadu tak předvedou své pěvecké a taneční dovednosti.
08.04.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (508 článků) , Marek Lambora (178 článků)

Vojta Drahokoupil z show Tvoje tvář má známý hlas: Jako dítě jsem zažil šikanu!

 
Zazářil hned v prvním kole páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál pro své vtělení do zpěvačky Adele. Vojta Drahokoupil nedávno oslavil 23. narozeniny, našel si lásku, Českou Miss Earth 2016 Kristýnu Kubíčkovou (21), a snaží se zapomenout na drsná traumata z dětství!
13.10.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (97 článků) , Kristýna Kubíčková (71 článků)

Audi Q3: Běžec v kanadách

 
Všechna sportovní užitková vozidla (SUV) se tváří jako svalnatí muži ve smokingu a s kanadami na nohou. Prostě nadupaná elegance, která zvládne lehčí terén, chalupářské cestování s přívěsem a pak vás v neděli večer s nonšalancí hodí do divadla. Všechna SUV od Audi jsou ale víc sportovní než užitková. A nejmenší z nich, Audi Q3, patří v rodince cvalíků od Audi k nejsportovnějším. Na rozmlácených českých silnicích se ale cítí stejně přirozeně jako porsche na asfaltu...Všechna sportovní užitková vozidla (SUV) se tváří jako svalnatí muži ve smokingu a s kanadami na nohou. Prostě nadupaná elegance, která zvládne lehčí terén, chalupářské cestování s přívěsem a pak vás v neděli večer s nonšalancí hodí do divadla. Všechna SUV od Audi jsou ale víc sportovní než užitková. A nejmenší z nich, Audi Q3, patří v rodince cvalíků od Audi k nejsportovnějším. Na rozmlácených českých silnicích se ale cítí stejně přirozeně jako porsche na asfaltu..
25.10.2011 07:10 |

podobné články

Nová kráska ze Slunečné v šoku: Šikana a výhrůžky smrtí! Musela se jí zastat Burešová

 
Herečka Eva Burešová (27) je v šoku. Představitelku svérázné Týny ze Slunečné upřímně zaskočily všechny negativní reakce fanoušků na novou postavu v podání rusovlasé Denisy Nesvačilové (29). Příznivci veleúspěšného seriálu berou děj až příliš vážně a novému objektu zájmu Janka alias Marka Lambory (25) začali dokonce vyhrožovat!
06.08.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (508 článků) , Denisa Nesvačilová (52 článků) , Marek Lambora (178 článků)

Burešová s Lamborou v slzách: Aleš Háma se kácel z lavice a vyvolal salvy smíchu

 
Tvoje tvář má známý hlas se už 21. března vrací na obrazovky. Diváci se tak opět můžou těšit na naprosto skvěle propracované proměny a dokonale ztvárněná čísla, samozřejmě nebude chybět ani pořádná zábava. O tu se zaručeně postará i moderátor Aleš Háma (47), který během natáčení zakopl a spadl na pódium. Eva Burešová (27) ani Marek Lambora (25), kteří usedli v porotě, neudrželi slzy smíchu.
19.03.2021 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (214 článků) , Eva Burešová (508 článků) , Marek Lambora (178 článků)

Eva Burešová zdědila šaty po Elišce Bučkové. Vychrtlé jsou stejně, ale modelka je o dvacet centimetrů vyšší

 
Herečka a hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová  (26) zdědila šaty po modelce Elišce Bučkové  (30) . Eliška bílou róbu připomínající svatební šaty vynesla na Český ples. Neuběhly ani dva týdny a stejné šaty si na ples České televize oblékla Burešová.
17.02.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1148 článků) , Eva Burešová (508 článků)

Eva Burešová v seriálu Slunečná: Uhlídala prsa i bestii

 
Půvabná herečka Eva Burešová (27) bojuje s koronavirem a je v současné době v domácí izolaci. Na televizních obrazovkách ji ale vidět můžete dál. Pokud máte rádi seriál Slunečná, tak se podívejte, jak Burešová zkrotila ostrého psa i neposedný výstřih.
22.10.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (508 článků)

Proměny v Tváři: Mašková okouzlila jako Rihanna, Drahokoupil jako Blunt

 
Jitka Schneiderová se v sobotu večer proměnila v Olivii Newton-John, Tereza Mašková v Rihannu, Vojtěch Drahokoupil byl k nerozeznání od Jamese Blunta a Robert Jašków zase okouzlil jako Diana Ross. Druhý díl páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu povedených proměn. Podívejte se!
11.07.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (250 článků) , Jan Bendig (291 článků)

Žhavý rozjezd v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová si omotala Jordana kolem krku jako hada

 
Sobotní večer opět patří show Tvoje tvář má známý hlas. Zábavný formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Tentokrát jako host poroty zasedla hvězda show MasterChef Česko Přemek Forejt (33). Hned v úvodu celé soutěže to pořádně rozjela hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (27) se zpěvákem Jordanem Hajem (31).
19.09.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (508 článků) , Jordan Haj (139 článků)

Porotcování je složité, říká Eva Burešová z Tvoje tvář má známý hlas: Má kráska svého favorita?

 
Oblíbený televizní pořad Tvoje tvář má známý hlas si získal srdce mnoha diváků. Eva Burešová se v zábavné show představila v 5. řadě jako soutěžící, ovšem letos byla posazena do křesla mezi porotce. Jaké to pro Evu je rozhodovat o výkonech soutěžících? A chtěla by se někdy zase podívat na pódium?
26.09.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (508 článků)

Bořek Slezáček dojal porotu v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová neudržela slzy

 
V sobotu večer se odvysílal další díl oblíbené pěvecké a taneční show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm známých osobností předvedlo perfektní vystoupení v podobě hudebních ikon, které si vylosovaly. Bořek Slezáček (53) ale zapůsobil na emoce poroty ze všech nejvíce. Herečka Eva Burešová (27) se dokonce rozbrečela.
03.10.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (260 článků) , Eva Burešová (508 článků)

Speciální číslo v Tvoje tvář má známý hlas: Zatraceně žhavá Eva Burešová a Bruno Mars chudých

 
V neděli večer se diváci mohou těšit na další díl úspěšné pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Opět se předvedou ti nejlepší z nejlepších a pro fanoušky je tentokrát připraveno speciální číslo, které předvede krásná Eva Burešová (27) a Marek Lambora (25). Zatímco herečka a zpěvačka se promění v zatraceně sexy Beyoncé, tak Marek Lambora bude takový Bruno Mars chudých.
08.04.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Mars (46 článků) , Eva Burešová (508 článků) , Marek Lambora (178 článků)

Vojta Drahokoupil jako Adele v Tváři zvítězil: Vypadáš jako Prachařová, utahují si z něj diváci!

 
První díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas má svého vítěze. Jako poslední soutěžící se představil zpěvák Vojtěch Drahokoupil (22), který exceloval jako zpěvačka Adele s písní Rolling In The Deep. Jenže divákům je teď pro smích. Neviděli v něm Adele, ale dceru Dany Batulkové Marianu Prachařovou.
02.09.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Mariana Prachařová (115 článků) , Dana Batulková (310 článků) , Vojtěch Drahokoupil (97 článků)

Vítěz 1. kola Tváře Drahokoupil skončil v nemocnici na kapačkách! Vyčerpání organismu

 
Mladý zpěvák Vojta Drahokoupil (23), který září v současné sestavě osobností v reality show Tvoje tvář má známý hlas, skončil na dva dny v nemocnici na kapačkách. Jak prozradil na sociální síti, zkolaboval pro totální vyčerpání organismu!
19.09.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (97 článků)

Vojta Drahokoupil: Proměna mu přivodila kolaps

 
Zoufalství! Tomu propadal během příprav show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil (23). Proměna ve zpěvačku Ciaru (32) ho přišla velmi draho! Kvůli absolutnímu nasazení zkolaboval.
21.09.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (97 článků)

Vojta Drahokoupil: Proměna mu přivodila kolaps

 
Zoufalství! Tomu propadal během příprav show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil (23). Proměna ve zpěvačku Ciaru (32) ho přišla velmi draho! Kvůli absolutnímu nasazení zkolaboval.
24.09.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (97 článků)

Drahokoupil z Tváře, který randí s Miss: Zlomená ruka! Co se stalo?

 
Zpěvák Vojta Drahokoupil (23), který září v páté řadě show Tvoje tvář má známý hlas, nedávno skončil kvůli vyčerpání na kapačkách v nemocnici. Na akci se objevil s přítelkyní, Českou Miss Earth Kristýnou Kubíčkovou (20), která má pro změnu zlomenou ruku.
05.10.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (97 článků) , Kristýna Kubíčková (71 článků)