Článek

Noční můra Jiřího Procházky: Český samuraj po návratu do klece padl, Pereirův triumf ale budí kontroverze

 
Návrat Jiřího Procházky do klece po vážném zranění a dlouhé rekonvalescenci dopadl pro české fanoušky tím nejhorším možným způsobem. Český samuraj v ostře sledované bitvě o pás šampiona polotěžké váhy podlehl ve druhém kole Brazilci Alexu Pereirovi. Ten tak pomstil svého trenéra Glovera Teixeru, kterého Procházka loni uškrtil v poslední minutě titulové bitvy a vůbec poprvé usedl na trůn pro krále polotěžké váhy UFC.
12.11.2023 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (103 článků) , Jiří Procházka (91 článků) , Jiří Procházka (49 článků)
Podobné články

Životní láska šampiona Procházky: Do krásné Kamily se zamiloval hned dvakrát

 
Celý svět MMA a bojových sportů žije úspěchem českého zápasníka Jiřího BJP Procházky (29), který se stal zbrusu novým šampionem UFC. Po pěti napínavých kolech se mu podařilo porazit Brazilce Glovera Teixeiru, čímž si vysloužil místo mezi smetánkou světově proslulých bijců. Zápasníku s přezdívkou Samuraj, fandila celá řada obdivovatelů, a to i z řad slavných osobností českého showbyznysu. Jeho fanynkou číslo jedna je ale krásná Kamila, která své životní lásce určitě držela palce. Procházka před nedávnem pro eXtra.cz promluvil o velkém návratu zpět do její náruče. 
13.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (103 článků) , Jiří Procházka (91 článků) , Jiří Procházka (49 článků)

Pražský magistrát se zhlédl v cyklostezkách. Někde ale budí kontroverze

 
V Praze přibývá vyhrazených cest pro cyklisty. Některá přitom budí kontroverze nejen nedostatečným značením, ale i svým umístěním. Jedním z nich je například i nově vznikající ochranný jízdní pruh na Podolském nábřeží směrem z centra. Jen několik metrů od něj se přitom již několik let nachází značená cyklostezka.
02.08.2021 04:35 |

podobné články

Noční můra Aničky Slováčkové: Strach z návratu rakoviny ji nikdy neopustil

 
Zpěvačka a muzikálová herečka Anna Julie Slováčková bojovala s rakovinou prsu jako lvice. Uplynuly již dva roky od doby, kdy zákeřnou nemoc úspěšně porazila. Na těžké období ale nezapomíná a strašáka z návratu rakoviny má v hlavě pořád. Na svém Instagramu promluvila o strachu, že se její noční můra vrátí, a nabádala fanoušky k prevenci. 
08.06.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Julia Ann (88 článků) , Anna Slováčková (267 článků) , Julie Julie (229 článků)

Samuraj Ryan Hayashi: Všem nám lhal! A skončil!

 
Večer proběhlo druhé semifinále soutěže Česko Slovensko má talent. Mimo jiné v něm o postup bojoval japonský samuraj Ryan Hayashi (38), který dokáže ostrým mečem porcovat na těle člověka okurky a ředkvičky. Těsně před finále se ale ukázalo, že je velký lhář. Možná proto dostal málo hlasů a ze soutěže vypadl!
14.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Hayashi (1 článek)

Samuraj z Prahy dal zbít kritiky thajského krále: Za špinavou práci dostal 4 roky za mřížemi

 
Přezdívá se mu samuraj z Prahy. Petr Donátek dělal špinavou práci za thajského krále, když v Paříži zosnoval napadení jeho kritiků. „Bili mě až do padnutí, kopali do mě. Můj přítel se je snažil zastavit, ale zmlátili ho také,“ vylíčila do protokolu jedna z poškozených. Nyní Donátka podle deníku Blesk poslal francouzský soud na čtyři roky za mříže.
26.03.2023 10:00 |

podobné články

Dejvické divadlo pořádá 1. ročník festivalu Samuráj

 
Ve dnech 7. – 9. června 2010 se v Dejvickém divadle uskuteční první ročník festivalu dramat jednoho herce pod názvem Samuráj. Zahajovací ročník má podtitul Kouzlo šesti samot.
03.06.2010 13:30 |

podobné články

Žralok se prorval k potápěči do klece, pak se všude objevila krev

 
Potápění u mexického ostrova Guadeloupe se změnilo v hotový horor. Obří a pořádně rozzuřený žralok bílý tu prolomil ocelové mříže klece a prodral se k potápěči Mingu Čchanovi, který byl uvnitř! Pak se z klece začala valit krev.
15.10.2016 15:00 |

podobné články

Cestování s dětmi nemusí být noční můra

 
S nadcházejícím se létem se ruku v ruce blíží i pro rodiče děsivé cestování s dětmi. Možná i vy máte před sebou minimálně jeden rodinný výlet či dovolenou, na kterou se sice již nemůžete dočkat, ale zároveň vás ubíhající dny ke dni D naplňují obavami. Cestování s dětmi – zvláště pak na dlouhé trasy – je pro většinu rodičů noční můrou. Dítka se nudí a jakmile vás na cestě potká dopravní zácpa, zaseknete se v několika kilometrové kalamitě, je udržení jejich pozornosti doslova nadlidským úkolem. Chcete-li cestování s dětmi přežít bez úhony, přečtěte si dnešní článek.  Zabalte s sebou nějakou dobrůtku Znuděné dítě je jedna věc, znuděné a hladové dítě je věc druhá – často mnohonásobně horší. Snažte se podobné kombinaci předcházet a před jakoukoli cestou – ať už bude dlouhá nebo krátká – s sebou zabalte něco na zub. Cestujete-li s dětmi, není dobré spoléhat se na benzínku či nějaký fasto food, který byste mohli potkat – nejenže je to nezdravé, ale zároveň to leze do peněz. Mnohem lepší je vsadit na kousky ovoce, zeleniny, obložené chleby… Dítka se nesmí nudit – zabavte je Má vše dítě oblíbenou hračku, u které nějaký čas vydrží? Pak není nic jednoduššího, než mu ji zabalit s sebou. Ať už je to tablet, lego panáček, panenka či omalovánky – než vyrazíte, ujistěte se, že jste dítěti něco podobného přibalili. Alespoň na čas se tím zabaví. Film do auta? Jen pro otrlé žaludky Mnoho dnešních aut má tu možnost promítat dětem film či pohádku. Zpravidla je k tomu využíváno zadních částí sedaček řidiče a spolujezdce. Máte-li během cestování s dětmi tuto možnost, neváhejte jí využít. Děti zabavíte i na několik hodin. Ovšem pozor – ne všechny děti zvládají jízdu autem bez žaludečních potíží, proto stává-li se vaší ratolesti, že během jízdy zvrací, nenuťte ji soustředit se na obrazovku.... Čtěte více Příspěvek Cestování s dětmi nemusí být noční můra pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2015 09:21 |

podobné články

Noční můra Nikol Štíbrové s nedýchajícím synem: Uplakaná popsala minuty hrůzy!

 
V pátek se Nikol Štíbrové (34) ztělesnila noční můra všech maminek. Maličký Tobias přestal dýchat! Pohotová reakce manžela Petra však zachránila chlapečkovi život. Není divu, že děs a slzy v očích měla oblíbená influencerka ještě druhý den po návratu z nemocnice.
04.09.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (426 článků) , Petra Štíbrová (18 článků) , Tobias Tobias (55 článků)

Procházka jel bomby v UFC, jeho rodná vesnice u plátna: Takhle explodovaly po senzační výhře Hostěradice

 
Jak moc velkou událostí byla výhra Jiřího Procházky nad Gloverem Teixeirou? Na to odpovídá video z Hostěradic, ze kterých český samuraj pochází. To zachytilo, jak lidé z obce o 1600 obyvatelích doslova explodovali radostí poté, co Procházka svého soupeře senzačně "uškrtil". Dle záběrů z TikToku duel na venkovním plátně v Hostěradicích sledovaly možná i stovky fanoušků.
13.06.2022 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (103 článků) , Jiří Procházka (91 článků) , Jiří Procházka (49 článků)

Hvězdy gratulují Procházkovi ke krvavému vítězství: Hold vzdal i bývalý král UFC Conor McGregor

 
Naděje, které milovníci bojových sportů vkládali do zápasníka Jiřího BJP Procházky (29), se splnily. Mladý bijec, kterému se přezdívá samuraj, opět ukázal, jaký zápasník se v něm ukrývá. Po dnešním nervydrásajícím zápase s dvaačtyřicetiletým šampionem Gloverem Teixeirou jako první Čech v historii získal titul v UFC. Zápasníkův senzační mač si nenechala ujít celá řada slavných osobností, které mu nyní vzdávají hold prostřednictvím sociálních sítí. Virtuální gratulaci Procházkovi poslala nejen olympionička Gabriela Soukalová (32) či MMA zápasník Karlos Vémola (36), ale jeho úspěch nenechal bez povšimnutí ani světově proslulý bojovník a bývalý šampion UFC Conor McGregor (33)!
12.06.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (863 článků) , Jiří Procházka (103 článků) , Jiří Procházka (91 článků) , Jiří Procházka (49 článků)

Knižní novinky: Růže, zvířátka, ušatý samuraj a Wernisch

 
Vyberte si z knižních novinek. Právě vyšlo přepracované Jméno růže, novinka legendy české poezie Ivana Wernische i komiks Vesmírný Usagi a audiokniha Hvězdní honáci Jiřího Walkera Procházky.
12.03.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Wernisch (23 článků)

Knižní novinky: Růže, zvířátka, ušatý samuraj a Wernisch

 
Vyberte si z knižních novinek. Právě vyšlo přepracované Jméno růže, novinka legendy české poezie Ivana Wernische i komiks Vesmírný Usagi a audiokniha Hvězdní honáci Jiřího Walkera Procházky.
12.03.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Wernisch (23 článků)

Noční můra kavárníků všeho druhu! Bývalý šéf policie takto burcuje český národ k probuzení

 
Podle někdejšího policejního prezidenta Stanislava Novotného potřebujeme nové národní obrození. “Probudí-li se národ, řeknou si čeští občané opět o svůj stát. A to je noční můra kavárníků všeho druhu,” konstatuje Novotný v provolání, které zveřejnil. Vyzývá k obraně rodiny před státem, který ovládá nadnárodní zlo. “Sjednocený národ představuje sílu, která je schopná drtit divize i bankovní domy,” píše.
02.05.2018 20:15 |

podobné články

Moderovat Českého lva? Noční můra nejen Polívky a Výborné!

 
Moderovat slavnostní předávání Českých lvů. Zní to jako pocta, ve skutečnosti je to ale spíš horor a noční můra všech, kteří si tím už někdy prošli. Letos se toho již podruhé zhostí Adela Banášová (37), ale před ní už nevděčný úkol plnila celá řada dalších osobností. Kdo si uřízl největší ostudu?
10.03.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (468 článků)

Noční můra: Deset stran ve Sněmovně

 
Deset stran ve Sněmovně? Noční můra pro příští vládu. Měsíc před volbami se ale množí průzkumy, které předpovídají až deseti stranám, že mohou pokořit pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do dolní komory.
17.09.2013 10:30 |

podobné články

Teambuilding, vaše noční můra

 
Máte rádi svou práci i společnost, ve které trávíte většinu svého dne. Zvykli jste si i na své kolegy, se kterými sdílíte kancelář. Ano, i když jste introvert, toto všechno jste zvládli. Jestli ale existuje ve vašem životě nějaká noční můra, která se každoročně opakuje, je to firemní  teambuilding.  Nyní vám představíme pár osvědčených triků, jak tento společný firemní výlet bez úhony přežít.
19.11.2015 12:35 |

podobné články

Noční můra Dary Rolins se naplnila: Moje tělo se úplně rozpadlo, přiznala zpěvačka

 
Konečně se může pořádně věnovat dceři Lauře (12), ale má i svoje neduhy. Dara Rolins (47) přiznala, že ji v karanténě pronásleduje ta nejhorší noční můra. Zpěvačka, která celoročně dře na své postavě, si v Top Staru postěžovala, že je teď ve velmi špatné kondici!
16.04.2020 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2885 článků)

Noční můra v Elm Street opět plní americká kina

 
Remake slavného hororu Noční můra v Elm Street plní pokladny severoamerických kin nejvíc ze všech nově uváděných filmů. Mimo Spojené státy a Kanadu v uplynulém týdnu nejlépe odstartoval snímek Iron Man 2. Informovala o tom agentura AP.
04.05.2010 07:25 |

podobné články