Článek

Nikoleta z Hlasu v kalhotkách. Nafotila sexy obrázky! GALERIE

 
Pro Nikoletu Spalasovou pondělním večerem soutěž v Hlasu ČeskoSlovenska skončila. Díky soutěži ale dostala možnost zkusit si roli modelky. Při pohledu na nádherné fotky, které vznikly je jasné, že pokud bude chtít vyměnit pódium za molo, nic jí v tom nebrání.
23.05.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Spalasová (5 článků)
Podobné články

Nikoleta Balogová: Rodinná válka o prachy

 
Nikoleta Balogová (17) to nemá doma jednoduché. Matka Monika (36), která pracuje na Kanárských ostrovech jako barová zpěvačka, rodině posílá měsíčně 200 eur. Nikoleta prozradila, že to jí a jejím dvěma sestrám nestačí.
20.10.2009 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Balogová (22 článků)

Vítězka ČSMT 2018 Nikoleta Šurinová: Co si myslí o haterech a jaký vzkaz poslala novým účastníkům

 
Psal se rok 2018, když jedenáctiletá Nikoleta Šurinová ovládla soutěž Česko Slovensko má talent. Mladá talentovaná bubenice ohromila porotu i diváky, kteří ji ve finále podpořili svými hlasy a pomohli jí tak k vítězství. Z televize si lidé Nikol pamatují jako malou dívenku, dnes je ale už dospívající slečnou, kterou její úspěchy rozhodně nepřipravily o pokoru. Exkluzivně pro eXtra.cz Nikoleta prozradila, jak se jí od výhry v Talentu daří, a poslala budoucím účastníkům vzkaz plný podpory.
29.07.2020 07:01 |

podobné články

Takhle ji neznáte: Nikoleta Spalasová z Hlasu předvedla své křivky ve svůdném prádélku

 
Nikoleta Spalasová (26), která je jednou ze soutěžících Hlasu ČeskoSlovenska, není jen skvělá zpěvačka, ale také žena, která má ráda nápaditou módu. Nedávno proto své jméno spojila s nejnovější kolekcí mladé české módní návrhářky Terezy Vu a nafotila sérii téměř uměleckých fotek, na kterých vypadá naprosto báječně.
21.05.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Spalasová (5 článků)

Nikoleta Spalasová z Hlasu je pyšná na svůj velký řecký nos, na řeckou krizi ne

 
Nikoleta Spalasová má sice řecké jméno, ale z povoloviny je po mamince Češka. "V Athénách jsem žila do svých osmi let od té doby jsem doma v Česku. Do Řecka bych se vrátit nechtěla," řekla Super.cz. "Možná kdyby mne potkala tak velká láska jako Helenu Zeťovou. Chápu, že kvůli ní v Řecku žije," dodala finalistka Hlasu ČeskoSlovenska.
13.05.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (207 článků) , Nikoleta Spalasová (5 článků)

VIDEO: Bagová z Hlasu zpívá Titanic pro iDNES.cz a plánuje, co s výhrou

 
K velkým favoritkám Hlasu ČeskoSlovenska patří osmnáctiletá Ivanna Bagová, která se narodila na Ukrajině, ale bydlí v Topoľčanech. Píseň z Titaniku, kterou zazpívala před postupem do Grandfinále, vystřihla i před kamerou iDNES.cz. V rozhovoru pak přiznala, že by v případě hlavní výhry a finanční odměny obdarovala maminku. Další články k tématu: Dara Rolins ukázala víc, než měla. Postih jí ale nehrozí Hlas ČeskoSlovenska mění hlasování, vypadne polovina soutěžících VIDEO: Podívejte se, jak finalisty Hlasu ždímal větrný tunel Masakr v Hlasu: vypadli Mrózek, Šuľáková, Petráňová a Spalasová Veselovská z Hlasu: O výhře nepřemýšlím. Netuším, co bych udělala s penězi Poulíčková z Hlasu: Chci dokázat, že nejsem afektovaná a povrchní holka Polibek od Leoše byla super reklama, říká Miloš Novotný z Hlasu Známe tajný scénář Grandfinále Hlasu ČeskoSlovenska, vystoupí i Kabát
30.05.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2605 článků) , Ivanna Bagová (53 článků) , Miloš Novotný (37 článků)

Veselovská z Hlasu: O výhře nepřemýšlím. Netuším, co bych udělala s penězi

 
Šestnáctiletá Anna Veselovská z Pustých Úľan je díky svému nezaměnitelnému hudebnímu projevu jednou z nejvýraznějších tváří Hlasu ČeskoSlovenska. To, co ji dělá originální, je ale lehce problematické při rozhovorech. Odpovídá jednoduchými větami a emoce drží na uzdě. Další články k tématu: VIDEO: Bagová z Hlasu zpívá Titanic pro iDNES.cz a plánuje, co s výhrou Před branami finále vypadli z Hlasu Zaujec, Mikulcová, Oravec a Švidraňová VIDEO: Podívejte se, jak finalisty Hlasu ždímal větrný tunel Poulíčková z Hlasu: Chci dokázat, že nejsem afektovaná a povrchní holka Polibek od Leoše byla super reklama, říká Miloš Novotný z Hlasu Známe tajný scénář Grandfinále Hlasu ČeskoSlovenska, vystoupí i Kabát Hlasem ČeskoSlovenska se stala Bagová, druhá skončila Veselovská
31.05.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Veselovská (34 článků) , Miloš Novotný (37 článků)

Nikoleta ze SuperStar: Opustila ji matka!

 
Finalistka Česko Slovenské SuperStar Nikoleta Balogová (17) se sice umí na pódiu předvést, doma se ale stará o sourozence a zařezává v domácnosti! Její matka totiž odjela za prací do zahraničí, a tak péče o rodinu zůstala na ní a jejím otci!
08.10.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Balogová (22 článků)

Nikoleta Balogová: Mami, nechci k tobě, můžeš si za to sama!

 
Semifinalistka SuperStar Nikoleta Balogová (17) by mohla už dávno žít na Kanárských ostrovech! Tam totiž téměř před rokem kvůli dluhům odešla její maminka Monika (36), která má pro svoje tři děti už několik měsíců připravený byt.
15.10.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Balogová (22 článků)

Nikoleta Balogová: Kolaps! Skončí v SuperStar?

 
Semifinalistka Česko Slovenské SuperStar Nikoleta Balogová (17) včera při generálce kluků zkolabovala! Nyní je možné, že Balogová dnes vůbec nezazpívá. Nikoletě se udělalo tak zle, že jí museli ostatní okamžitě zavolat záchranku!
18.10.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Balogová (22 článků)

Balogová a Lacko: Tohle neměl nikdo vidět!

 
Česko Slovenská SuperStar má první milostnou aféru. Objevily se fotky, kde se Nikoleta Balogová (17) líbá a objímá s Markem Lackem (23). Žár z nich přímo sálá. A Nikoleta se rozešla s přítelem.
27.10.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Lacko (12 článků) , Nikoleta Balogová (22 článků)

Agáto, třes se! Balogová ti šlape na paty!

 
Finalistka pěvecké show Nikoleta Balogová (18) po svém vyřazení neupadla v zapomnění. Nikoleta, která si zjevně potrpí na svůj vzhled a může se pochlubit vnadným dekoltem, zpívá a těší své fanoušky pěveckým uměním!
25.04.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikoleta Balogová (22 článků)

Vítězkou sedmé řady Talentu je 11letá dívenka: Bubenice milionářka všem vyrazila dech

 
Teprve jedenáctiletá bubenice Nikoleta Šurinová dokázala svým talentem okouzlit úplně všechny. Pokud si někdo myslel, že vyhraje nějaký zpěvák nebo zahraniční umělec s dojemným příběhem, tak byl na omylu. Nikoleta předvedla fenomenální výkon a zaslouženě se stala vítězkou sedmé řady Česko Slovensko má talent.
02.12.2018 08:05 |

podobné články

Hlasem ČeskoSlovenska se stala Bagová, druhá skončila Veselovská

 
Půlroční snažení korunovala vítězstvím mladá blondýnka Ivanna Bagová z týmu Michala Davida. Nejméně hlasů dostal v Grandfinále jediný muž Miloš Novotný. Ovládly ho mladé Slovenky. Další články k tématu: VIDEO: Bagová z Hlasu zpívá Titanic pro iDNES.cz a plánuje, co s výhrou Veselovská z Hlasu: O výhře nepřemýšlím. Netuším, co bych udělala s penězi Poulíčková z Hlasu: Chci dokázat, že nejsem afektovaná a povrchní holka Polibek od Leoše byla super reklama, říká Miloš Novotný z Hlasu Některé vztahy v Hlasu byly umělé, prozradila vítězka Ivanna Bagová Party Hlasu: Unavená vítězka, pyšný David a upovídaná Veselovská
04.06.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1526 článků) , Ivanna Bagová (53 článků) , Miloš Novotný (37 článků)

Jiří Řezník: Jak se pan Drahoš (ne)stal prezidentem dolních deseti milionů

 
Mylně jsem předpokládal, že k vítězství Zemana nad Drahošem bude stačit získat 2 500 000 hlasů v druhém kole prezidentských voleb při účasti 5 000 000 voličů. Při zvýšené účasti 5 554 596 voličů v druhém kole těchto voleb při kvoru 2 777 298 hlasů musel k vítězství získat dalších 122 708 hlasů + 1 hlas. Zeman dokázal přitáhnout dalších 76 092 hlasů více, celkem 2 853 390 hlasů. Jiří Drahoš získal 2 701 206 hlasů. K překonání laťky by musel získat navíc 76 092 hlasů + 1 hlas.
30.01.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1172 článků) , Jiří Zeman (1263 článků)

Sexy Partyšová ukázala své opálené tělo jen v kalhotkách

 
Moderátorka Gábina Partyšová nedávno nafotila svůdné fotky pro charitu, ale při péči o své tělo zašla ještě dále. V samoopalovací kabině předvedla svoji postavu jen v kalhotkách a je jasné, že se tato sympatická maminka nemá za co stydět. Její dokonalou postavu by jí totiž mohla závidět nejedna modelka.
24.02.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zach (176 článků)

Národní knihovna: Svaté obrázky z „krajky“, listí i lidských vlasů

 
Výstava Obrázky z pouti, která je do 22. června 2014 k vidění ve Výstavním sále Galerie Klementinum Národní knihovny ČR, představuje nejrůznější zajímavé techniky výroby památečních poutních náboženských předmětů. Návštěvníci mohou obdivovat obrázky škapulířové, vyšívané, skládací, průhledové, organické, vykládané folií, želatinové, „krajkové“ a dokonce i polykací.
22.05.2014 17:05 |

podobné články

Rozhoduje v Hlasu zpěv, nebo náhoda? U Michala Davida je to mince

 
Z výkonů některých zpěváků v soutěži Hlas ČeskoSlovenska mají koučové těžkou hlavu a nevědí si rady. Michal David proti sobě postavil dva soupeře, u nichž se nemohl rozhodnout, kterého z nich poslat dál. O jejich osudu rozhodl hodem mincí. Další články k tématu: SOUTĚŽ: Získejte vstupenku na V.I.P. party Hlasu ČeskoSlovenska Startovní panák se pro zpěvačku v Hlasu stal osudným Porod v přímém přenosu nebude, těhotná Špidlová z Hlasu vypadla Divokou kartu iDNES.cz Martina Hrabala vyřadil z Hlasu Petr Kutheil Souboj Davida a Goliáše v Hlasu: sexy Lucia vs. kuchař Michal Divoká karta iDNES.cz Veronika Vrublová postoupila do přímých přenosů
01.04.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1526 článků) , Petr Kutheil (58 článků) , Veronika Vrublová (29 článků)

Národní galerie nečekaně zavřela. Jsou za tím spory s bezpečnostní agenturou

 
Národní galerie v Praze musela v sobotu nečekaně zavřít všechny své budovy. Bezpečnostní agentura, která budovy galerie střeží, totiž v pátek vypověděla galerii smlouvu. Agentura tvrdí, že galerie porušovala závazky vůči firmě. Galerie naopak uvádí, že agentura porušovala své povinnosti.
25.02.2017 17:40 |

podobné články

Tereza z Vem si mě!: Rajcovní kočička jen v kalhotkách!

 
Modelka Tereza Zimová (24) nafotila hodně žhavý kalendář. Na většině snímcích je jen v krajkových kalhotkách nebo zamotaná do bezpečnostních pásů.
16.12.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Zimová (65 článků)