Článek

Nikol Štíbrová bude mít za souseda Miloše Zemana: Takhle jejich vily aktuálně vypadají

 
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová (34) si staví svůj dům snů v Lánech, který už má pevné základy. Stejně jako ohromná vila prezidenta Miloše Zemana (76), která se staví ve stejné lokalitě. Od sebe to tedy mají co by kamenem dohodil a jsou tak budoucí sousedé. Takhle jejich luxusní vily aktuálně vypadají.
23.04.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků) , Miloš Zeman (25984 článků)
Podobné články

Vole, to nevymyslíš! Hvězdy 3v1 Martina Pártlová a Nikol Štíbrová počaly 2 dny po sobě

 
Hvězdy 3v1 Martina Pártlová (41) a Nikol Štíbrová (34) budou pravděpodobně rodit ve stejném termínu. Obě kamarádky si informaci mezi sebou nadšeně sdělily v chatu, jehož screen posléze Štíbrová zveřejnila na svém Instagramu. „Tohle nevymyslíš. A když vymyslíš, tak rozhodně neplánuješ. Paní Martina trochu taktizovala a počala dva dny po paní Nikol,“ komentovala příspěvek s úsměvem Nikol. Martina na to reagovala stručným „Vole“ a vysmátými smajlíky.
03.02.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků) , Martina Pártlová (329 článků)

Takhle mu tetičky naskákaly do postele! Nikol Štíbrová ukázala, jak si žije syn Mathias

 
Nerozlučné trio. I tak by se dalo nazvat seskupení 3v1, tedy Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva. Je to nějakou dobu, co Nikol porodila roztomilého Mathiase a holky se na něj moc těšily. Teď Štíbrová ukázala, jak se k malému Mathiasovi tetičky mají.
18.10.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků) , Veronika Arichteva (617 článků) , Martina Pártlová (329 článků)

Tady se geny nezapřou! Nikol Štíbrová ukázala skvěle vypadající maminku

 
Nikol Štíbrová  (33) vyvedla do společnosti svoji maminku. A je jasné, po kom herečka a hvězda 3 v 1 je. Geny se v tomto případě opravdu nezapřou. Nikol její maminka Blanka doprovodila na premiéru filmu Příliš osobní známost, ke kterému Nikol se skupinou IMT Smile nazpívali titulní píseň.
13.02.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Nikol Štíbrová v 6. měsíci: Promluvila o covidu, těhotenství i změně jména

 
Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová (34) se za tři měsíce stane již dvojnásobnou maminkou. Nikol, její snoubenec Petr Leitgeb (34) i syn Mathias se nyní potýkají s nemocí covid-19, a tak jsou v domácí karanténě. Čas se rozhodla Nikol zahnat i odpovídáním na dotazy fanoušků, rozpovídala se nejen o aktuálním zdravotním stavu a těhotenství, ale také o partnerském vztahu a změně jména.
16.03.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Skoro jako Štaidl. Nikol Štíbrová syna posadila za bicí soupravu a takhle to dopadlo

 
Nikol Štíbrová  (34) má doma hotový hudební talent. Její syn Mates je nejen roztomilým klučinou, ale i talentovaným bubeníkem. Když ho Štíbrová posadila za bicí soupravu, Mates si uměl poradit a hned věděl jak na to.
29.10.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Nikol Štíbrová ukázala koupelnu: Vedlo to k bitvě o toaletu v ní a vyhřívané prkénko

 
Těhotná hvězda show 3v1 a influencerka Nikol Štíbrová (34) se pochlubila další částí svého království, které si buduje se svým snoubencem Petrem Leitgebem v Lánech. Koupelny bude mít Nikol dvě a jejich finální podoba je již známá. Svým fanouškům se také svěřila, že je nezbytné, aby měl její záchod vyhřívané prkénko. To následně vyvolalo bouřlivé diskuze.
13.05.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Instanews: Nikol Štíbrová terčem kritiky, blondýny na sebe tasily drápy kvůli filtrům

 
Po nedávné hádce Nikol Leitgeb (34) s Marií Doležalovou (34) se rozpoutala další ostrá instagramová výměna názorů, a to opět mezi Nikol, která zareagovala na výrok moderátorky Lucie Ptáčkové, jež vyzdvihla fakt, že si Nikol dovolila použít zkrášlujícící fitr. "Až budete vstávat každou noc k dítěti, budete taky v p*deli," pravila Nikol.
08.07.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků) , Marie Doležalová (292 článků)

Herečka Nikol Štíbrová obvinila pražskou policii: To, co děláte, je výsměch, ne vyšetřování!

 
Herečka Nikol Štíbrová na svém Facebooku obvinila pražskou policii, že neřeší její případ. Nechápe, proč policisté odložili případ, i když mohou lehce vypátrat viníka. Štíbrová tvrdí, že dopadnout zloděje je jednoduché, a není jí jasné, proč policie nekoná.
12.08.2015 14:26 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Načapali jsme je in natura: Takhle vypadají Štíbrová a Zimová předtím, než se na nich vyřádí profíci

 
Vždy bezchybně upravené dámy, moderátorka Nikol Štíbrová  (25) a modelka Tereza Zimová (27) jsou také jen obyčejné smrtelnice a za jejich dokonalým vzezřením stojí občas pořádná makačka. Mrkněte, jak vypadají, než se na nich vyřádí profesionální kadeřníci.
18.07.2012 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků) , Tereza Zimová (65 článků)

Tohle budou fanoušci vydýchávat dlouho! Nikol Štíbrová pomalu stahuje z Instagramu božího syna Matese

 
Nikol Štíbrová  (34) je v 8. měsíci těhotenství a těší se na druhého syna. Dlouho si ale myslela, že s partnerem Petrem budou mít holčičku. "Tentokrát mi bylo i zle. Jsem těžká, oteklá a hrozně náladová, psychiku mám trošku nalomenou. Myslela jsem si, že to bude holka, právě proto, že mi bylo víc zle," řekla Super.cz Nikol.
05.05.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Válka blonďatých Nikol! Moravcová zuří: Štíbrová je zamindrákovaná nula

 
Jsou mladé, sympatické, zná je celá republika a ještě jednu věc mají společnou - nenávidí se! Řeč je o krásné moderátorce a modelce Nikol Moravcové  (24) a její jmenovkyni a bývalé hvězdě seriálu Pojišťovna štěstí Nikol Štíbrové  (25) . Tyhle dvě blondýnky si nemohou přijít na jméno. „Nenávidím ji,“ prohlásila Štíbrová nedávno v televizi, zatímco Moravcová o ní mluví také v „superlativech“. „Nějak se mě rozhodla nesnášet, a já nevím proč. Naváží se do mě a podle jejích známých za tím mohou být její osobní mindráky,“ krčí rameny Moravcová.
18.01.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků) , Nikol Moravcová (282 článků)

Nikol Štíbrová je na nových snímcích neuvěřitelně svůdná: Za poslední dobu zkrásněla, shodují se fanoušci

 
Členka humorného tria 3v1, blogerka a oblíbená influencerka Nikol Štíbrová (33) zraje jako víno. Na tom se shoduje většina jejích fanoušků. Nejen že má po synovi dokonalou figuru, ale je vidět, že blondýnka je momentálně opravdu šťastná, což lze vyčíst i z její tváře. Na nových fotkách fotografky Anny Koniaevy vypadá Nikol naprosto úžasně.
04.06.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Datlova mediální sebevražda v Like House: Nikol s ním zatočila jako se špinavým hadrem

 
Celou reality show Like House zmítá skandál mezi Markem Valáškem alias Datlem a Bárou Stříteskou. Vznikl poté, co se na veřejnost provalil jejich románek v době, kdy Datel ještě randil s půvabnou Nikol Martínkovou. Samotná Nikol přišla do vily, aby divákům řekla pár slov, jak to vidí ona. Velmi nečekaný vpád do vily ale odhalil, že Datel si není vůbec tak jistý v kramflecích, jak rád prezentuje, a nezkušená Nikol ho sjela jak namydlený blesk. Tohle byla influencerská sebevražda v přímém přenosu. 
26.05.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Nikol Štíbrová sekla s herectvím: Za 2 miliony korun!

 
Nikol Štíbrová (23) dotočila po šesti letech seriál Pojišťovna štěstí a s herectvím definitivně sekla. „Nechci být herečka. Brala jsem to pouze jako brigádu ke studiu,“ řekla Blesku Nikol.
14.11.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Nikol Štíbrová: Místo kariéry loví chlapa!

 
Hvězda seriálu Pojišťovna štstí Nikol Štíbrová (25) si po dlouhé době vyrazila do společnosti. Na diskotéce Zlatý strom měla jasný cíl, poohlédnout se po novém muži. Teď je totiž sama. Ale rozhodně to není tím, že by měla moc práce. „Kdo říká, že nemá čas na lásku, je debil,“ řekla Šípu Nikol, pro kterou úspěšným seriálem kariéra herečky skončila.
08.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Nikol Štíbrová objevila lék na obezitu: Kontaminovaná voda z Dejvic!

 
Herečka Nikol Štíbrová (28) je šprýmařka. Jako obyvatelka pražských Dejvic se dneska celý den vyhýbá vodě z kohoutku. Voda totiž není pitná a už stihla nakazit kolem 180 lidí průjmem. Nikol měla ale štěstí, průjem se jí vyhnul obloukem a ještě ji napadlo, jak si trochu přivydělat.
24.05.2015 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Nikol Štíbrová to má za pár, ale pořád vypadá senzačně!

 
Hvězda pořadu 3v1 Nikol Štíbrová to má za pár. Zanedlouho se jí totiž narodí první potomek. Jestli jste si mysleli, že se změní v nafukovací balon, tak jste byli na omylu. Nikol to pořád sluší a v balon se prozatím nemění. Naposledy se svěřila s tím, že prozatím bere všechno úplně v pohodě.
11.06.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Nikol Štíbrová ukázala fotku ze svého dětství a vzkazuje svému synovi: Tohle nedopustím!

 
Nikol Štíbrová sice porodila teprve nedávno, ale už teď baví na sociálních sítích. Z jejího posledního snímku jdou lidé zase do kolen. Kdo by řekl, že to lehce dítě s lehce udiveným pohledem na fotce je Nikol?
24.08.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)

Nikol Štíbrová se vysmála youtuberce Týnuš Třešničkové! Co jí vzkázala?

 
Čerstvá maminka Nikol Štíbrová umí pobavit, a to nejen ve vtipných videích 3v1, ale také na Instagramu. Udělala si legraci z youtuberky Týnuš Třešničkové, která vyjádřila své hluboké myšlenky v Instastories. Za co se jí Nikol vysmála?
30.08.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (400 článků)