Článek

Nikdo nepadne, slíbili jsme to. Pojďte k volbám, chce SPOLU. Ale pak promluvil Babiš

 
Dnes ve 14 hodin se otevřou volební místnosti a začnou komunální volby. Zároveň s nimi proběhne v některých obvodech i první kolo voleb senátních. Jednotlivé strany, hnutí a koalice proto využívají poslední příležitosti k tomu, aby přízeň voličů obrátili na svoji stranu, nebo je alespoň přiměly se voleb zúčastnit. Se svojí výzvou voličům přispěchala vládní koalice SPOLU i hnutí ANO.
23.09.2022 20:50 |

podobné články

Podobné články

Nikdo nepadne, slíbili jsme to. Pojďte k volbám, chce SPOLU. Ale pak promluvil Babiš

 
Dnes ve 14 hodin se otevřou volební místnosti a začnou komunální volby. Zároveň s nimi proběhne v některých obvodech i první kolo voleb senátních. Jednotlivé strany, hnutí a koalice proto využívají poslední příležitosti k tomu, aby přízeň voličů obrátili na svoji stranu, nebo je alespoň přiměly se voleb zúčastnit. Se svojí výzvou voličům přispěchala vládní koalice SPOLU i hnutí ANO.
23.09.2022 12:05 |

podobné články

Slíbili jste dětem na zahradu bazén? 3 tipy, jak ho pořídíte za hubičku

 
Čeká netrpělivě váš potomek, že se letos na zahradě konečně objeví vytoužený bazén? Žádný strach. Připravili jsme pro vás několik tipů, díky kterým na nový bazén nepadne celá vaše výplata. Pojďte se přesvědčit.
18.05.2017 21:25 |

podobné články

Asad pustil na svobodu 672 vězňů. Slíbili, že se neobrátí proti vládě

 
Syrská vláda v sobotu oznámila, že propustila 672 vězňů, kteří slíbili, že budou ctít autoritu státu. Podle vlády má krok podpořit proces „usmíření“. Tímto pojmem vláda podle agentury Reuters označuje místní dohody s povstalci, kteří slíbili složení zbraní, respektování vlády nebo odchod do jiných povstaleckých oblastí.
24.06.2017 19:00 |

podobné články

Vondra hned nepadne, ale jeho dny jsou nejspíš sečteny

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz ministr obrany Alexandr Vondra toto pondělí nepadne. Redakci to potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje z ODS a následně to i vyplynulo z jednání Výkonné rady ODS.
28.03.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1350 článků)

Politolog má strach. Z toho, že vláda nepadne

 
Věci veřejné vyhrožují, že pokud jim ODS a TOP 09 nevyhoví a nepodepíší jimi navrhovaný dodatek ke koaliční smlouvě, opustí vládu. Dosud proběhlá jednání nasvědčují tomu, že dodatek do "šibeničního" termínu 30.6. podepsán nebude. I přesto ale podle politologů vláda nepadne. Bohužel.
27.06.2011 22:55 |

podobné články

Odborový šéf: Budeme stávkovat, dokud vláda nepadne

 
Jiří Zabloudil, předseda odborové organizace ZO OSD Motol působící napříč Dopravními podniky Hlavního města Prahy, se obává, že vláda nechá i po pondělní jednodenní stávce v dopravě situaci dojít do krajnosti. Tedy ke generální stávce. "Naše organizace je připravena stávkovat, dokud vláda nepadne," tvrdí Zabloudil. Reformy, proti kterým odbory stávkují, podle něj rozbijí ekonomiku a sociální cítění země.
10.06.2011 15:50 |

podobné články

Vláda kvůli církevním restitucím nepadne

 
VÍME PRVNÍ Podle informací ParlamentníchListů.cz z důvěryhodného zdroje vláda kvůli sporu o církevní restituce nepadne a ministři Věcí veřejných s největší pravděpodobností zákon podpoří.
10.01.2012 09:40 |

podobné články

Vláda kvůli církevním restitucím nepadne

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz z důvěryhodného zdroje vláda kvůli sporu o církevní restituce nepadne a ministři Věcí veřejných s největší pravděpodobností zákon podpoří.
10.01.2012 12:10 |

podobné články

Vláda nepadne, předpovídá Paggio

 
Hostem pořadu Interview 24 byl poslanec strany LIDEM Viktor Paggio. Uvedl, že má za to, že vláda nepadne. Řekl také, že on sám je zastáncem toho, aby šéfa Generální inspekce bezpečnostních sborů jmenoval prezident, čímž by se funkce stala nezávislejší na vládě.
17.07.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Paggio (87 článků)

TOP 09 hledá Drábkova nástupce a ví, že rozhodnutí nepadne

 
Kdo nahradí Jaromíra Drábka v čele ministerstva práce a sociálních věcí? To v úterý řeší předsednictvo TOP 09, byť je jasné, že konečné rozhodnutí, koho strana na post ministra nominuje, dnes nepadne. Minimálně proto, že se jednání nezúčastní předseda strany Karel Schwarzenberg, který má mít ve výběru poslední slovo.
09.10.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4053 článků) , Jaromír Drábek (1079 článků)

Uhelný revír se raduje: Těžaři dostanou uhlí, počeradská elektrárna nepadne

 
Po několika měsících čekání, jak dopadnou jednání mezi severočeskou těžební společností Vršanská uhelná ze skupiny Czech Coal a energetickým gigantem ČEZ, se v tomto týdnu vše rozseklo. Primátor města Mostu, jehož okresu by se neuzavření dohody těchto subjektů dotklo z hlediska nezaměstnanosti nejvíce, se raduje. Těžaři dostanou uhlí, počeradská elektrárna nepadne. Ještě stále jsou tu však limity těžby.
23.03.2013 23:00 |

podobné články

Obávaný sniper Matthews: Kyjev nepadne, Ukrajina bojuje jako Tálibán na steroidech

 
Ukrajina obdivuhodně odolává už tři týdny ruské invazi. Rusové se navíc mohou obávat i nové ukrajinské posily, do boje proti cizím nezvaným vojskům totiž nastoupil obávaný odstřelovač Shane Matthews, který bojoval v Afghánistánu i Iráku. Podle snipera, jehož slova sdílel deník Daily Mail, Kyjev nikdy nepadne do moci Putina, ukrajinské síly v jeho očích totiž bojují jako Tálibán na steroidech.
18.03.2022 09:40 |

podobné články

Pojďte k volbám, dostanete pivo, láká Bernard

 
„Studenti, pojďte k volbám!" Tuto výzvu provolávají parlamentní strany, publicisté, nezávislé iniciativy a nově i jeden rodinný pivovar. Ten nezůstává jen u planých výzev, nabízí i odměnu pro voliče - pivo.
17.05.2010 17:40 |

podobné články

Vtípek se sexy Marjánou

 
Protrhne se hráz a voda rychle zaplavuje přilehlou vesničku. Všichni už jsou pryč, jenom farář stojí na věži kostela a modlí se. Připluje k němu člun požárníků: „Pojďte, otče, odvezeme vás.” Farář na to odpoví: „Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání.” Člun tedy odjede. Voda už dosahuje až nahoru na věž, tam stojí farář, drží se kříže a modlí se. Připluje k němu loď domobrany: „Pojďte, otče, odvezeme vás.” „Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání.” Loď odjede. Vesnice je už skoro celá zatopená, z vody kouká jen farářova hlava. Přiletí helikoptéra: „Pojďte, otče, hodíme vám lano.”
03.04.2014 06:10 |

podobné články

Odborář: Když jsme šli do EU, všechno jsme slíbili a zlikvidovali. Pravda o nezaměstnanosti? Máte právo ji znát. Japonci, Američané, Němci, Francouzi a čeští manažeři... Zde jsou mé zkušenosti

 
ROZHOVOR Proč máme v České republice nízké mzdy? „Z nadhledu říkám, že je to výsledek jednání přístupových dohod ČR do Evropské unie. Slíbili jsme vše, zlikvidovali učňovské školství. Na zaměstnance se zapomnělo, i když se slibovalo, že za 25 let dohoníme Německo a Rakousko. Ano, jsme ‚další spolková levná země‘,“ vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Milan Šubrt, hlavní manažer Asociace samostatných odborů.
26.04.2017 20:05 |

podobné články

Areál ve Vokovicích, kde bydlí bezdomovci s kočkami, čeká demolice. „V pátek už budeme pryč,“ slíbili

 
V těsném sousedství základní školy v ulici Na Dlouhém lánu je prostor bývalého zahradnictví, který je již delší dobu trnem v oku místním i radnici Prahy 6. Usadilo se tu několik skupinek bezdomovců, kteří bydlí v provizorních přístřešcích obklopených hromadami odpadků. Spolu s nimi tam žije i spousta divokých koček. Teď to ale vypadá, že se budou muset během krátké doby vystěhovat. Ochránkyně zvířat se teď pokouší přimět úřady, aby počkaly než přejdou ty nejhorší mrazy, ať už kvůli lidem i zvířatům. Vyklízení ale už pomalu začíná a bezdomovci slíbili, že do pátku odejdou.
13.02.2021 05:35 |

podobné články

SPD podalo do Sněmovny již 19 zásadních zákonů v souladu s programem, který slíbili voličům

 
Méně než 14 dní po volbách předseda SPD Tomio Okamura spolu s místopředsedou Radimem Fialou vystoupili na tiskové konferenci, kde například zmínili, že po jednání s pětikoalicí je jasné, že nepočítají, že by ve vedení Sněmovny měl být někdo z SPD. Ti s tím ale nesouhlasí a o místo ve vedení budou usilovat. Okamura zase informoval, že hned po volbách pracují a již podali 19 zákonů v souladu s programem, který slíbili voličům ve volbách.
22.10.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (401 článků) , Radim Fiala (401 článků) , Tomio Okamura (2914 článků)

Kristelová o soužití bez manžela: Odluku jsme si slíbili předem

 
Před svatbou si slíbili akceptaci odluky, nyní ji prožívají reálně. Takové je soužití moderátorky Kateřiny Kristelové a hokejisty Martina Tůmy, který momentálně působí na Slovensku. Na oddělené životy si oba zvykají, i když jim to prý občas dává zabrat, zvlášť, když jsou rodiči roční Claudie. Další články k tématu: Sestry Kristelovy jsou jak dvojčata, odlišují se jen barvou vlasů Druhé dítě už mít asi nebudu, svěřila se Kateřina Kristelová Kristelová se coby matka svléká šalamounsky, poprsí jí zahalil manžel
06.02.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (858 článků)

'Neboj, Masjo, neopustíme tě,' slíbili Rusové kočce polského novináře

 
Když polský novinář Waclaw Radziwinowicz po 18 letech opouštěl kvůli odebrané akreditaci Rusko, ležel mu na srdci hlavně osud jeho kočky Masjy, kterou prý musí v Moskvě nechat. Ruští diplomaté ho ale uklidnili, slíbili mu, že se o jeho "bojovnou družku a múzu" postarají a neopustí ji. Podle Radziwinowicze to ale tak žhavé nebude, bez kočky odjet odmítá.
22.12.2015 11:55 |

podobné články