Článek

Nikdo není perfektní: „Nedokonalé“ modelky mění v Itálii definici krásy

 
Projekt na instagramu, který měl původně upozornit na obyčejné ženy a jejich nedokonalosti, se proměnil v modelingovou agenturu, jejímž cílem je nově definovat pojetí krásy v Itálii.
07.03.2023 21:40 |

podobné články

Podobné články

Nová část pražského okruh se otevře i přes nedokonalé spáry

 
V pondělí se má otevřít nový jihozápadní úsek pražského okruhu R1 i přesto, že jeden z mostů má nedokonalé spáry. V diskusním pořadu na České televizi to potvrdil náměstek ministra dopravy Radek Šmerda. Odborné posudky se různí a jeden z nich označil vadu za závažný problém.
19.09.2010 15:00 |

podobné články

Proč v centru nejezdí tramvaje? Mohou za to i nedokonalé opravy! Na Národní třídu se vrátí v úterý

 
Tramvaje zastavily mimo jiné i nedokonalé předchozí opravy! Na nejvytíženější úsek v centru metropole Lazarská – Národní divadlo – Újezd vozy nesmějí. Důvod? Lámou se kolejnice. Výluka měla trvat původně do pátku, tramvaje se ale nakonec do centra vrátí v úterý.
10.09.2018 09:30 |

podobné články

Fleischer (SPR-RSČ): Staré a nedokonalé zákony v ČR podporují český dluhový průmysl

 
V ČR platí staré a nedokonalé zákony, které slouží českému a ve světě ojedinělému dluhovému průmyslu, jinak řečeno vydírání výpalného za pomoci českého státu na českých ekonomicky aktivních občanech, ale také na studentech, nemocných a důchodcích.
30.10.2018 12:55 |

podobné články

Perfektní společenský účes podtrhne celkový vzhled!

 
Plesová sezóna se blíží mílovými kroky. Již za několik dní odstartují první společenské akce, kterých se většina z nás již nemůže dočkat. Možná i vy patříte k milovníkům kulturních událostí a necháte si ujít příležitost, vyrazit si do společnosti. Ať už se chystáte na maturitní ples, firemní večírek, zakončení věnečkové sezóny nebo vás čeká jiná společensky založená akce, určitě i vy chcete vypadat dobře. Pamatujte, že kdo chce udělat ten nejlepší dojem nebo se dokonce stát středobodem pozornosti, ten musí myslet na vhodnou kombinaci účesu, šatů, bot i doplňků. Perfektní účes přiláká pozornost Každému plesu předchází náročné přípravy, kdy si zvláště ženy dávají záležet na výběru společenských šatů a doplňků, které k sobě musí harmonicky ladit. Plesy ale nejsou pouhou přehlídkou večerní róby, kdy můžeme vidět decentní i naopak výrazné modely, ale důležitou roli hraje i správně zvolený účes, který by měl se zvolenou róbou vytvářet na pohled přitažlivý celek. Zatímco si některé ženy a dívky dokážou zručnými prsty vykouzlit dokonalý účes svépomocí, pro jiné je podobná snaha naprosto zbytečná. Jestliže ani vy na perfektní plesový účes nestačíte, svěřte se do rukou kadeřnictví v Praze, kde o vás bude náramně postaráno. Nechte si poradit a doporučit Zkušený tým kadeřníků pracujících v kadeřnictví Praha 5 je připravený splnit všechna vaše přání a případně vám i poradit s volbou vhodného účesu. Nemáte-li v hlavě jasnou představu o podobě  perfektního účesu, rozhodně se nebojte požádat o doporučení . Šikovné kadeřnice dokážou najít originální look pro každou z vás a nezáleží ani na délce vašich vlasů. Hotová kouzla se dají provádět jak s dlouhými, tak i s krátkými vlasy. I vy můžete s kadeřnictví v Praze odejít jako královna, která na sebe na dané společenské akci strhne veškerou pozornost. Kadeřnický tým, který svému řemeslu rozumí Možná je pro vás blížící se společenská událost velice důležitá... Čtěte více Příspěvek Perfektní společenský účes podtrhne celkový vzhled! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 06:10 |

podobné články

Moje vlasy musejí být perfektní, Trump chce změnit zákon o sprchách

 
Vláda amerického prezidenta Donalda Trumpa navrhla změnit právní definici sprchových hlavic, aby z nich voda mohla téct větším proudem. Stalo se tak poté, co si Trump stěžoval na nedostatečný proud vody ve sprše a v této souvislosti poznamenal, že jeho vlasy „musejí být perfektní”, píše BBC.
13.08.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5949 článků)

Trump: „Mé vlasy musí být perfektní.“ V USA řeší vodu ve sprchách a proud z hlavic

 
Vláda amerického prezidenta Donalda Trumpa navrhla změnit právní definici sprchových hlavic, aby z nich voda mohla téct větším proudem. Stalo se tak poté, co si Trump stěžoval na nedostatečný proud vody ve sprše a v této souvislosti poznamenal, že jeho vlasy „musejí být perfektní“, píše BBC.
13.08.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5949 článků)

Novela zákona o odpadech má zavést i definici bezhotovostní platby za šrot

 
Do Senátu míří technická novela zákona o odpadech. Ta uvádí do souladu evropské právo s českým odpadovým zákonem. Novela zapracovává změnu směrnice o bateriích a akumulátorech, ale i některé nové evropské směrnice. Formou pozměňovacího návrhu do zákona prošla i zcela nová úprava zavádějící kolektivní systémy pro zpětný odběr pneumatik. Tzv. euronovela zpřesňuje i definici bezhotovostní platby za kovový odpad. Tou bude nově výhradně převod z účtu na účet nebo poštovní poukázka.
10.07.2015 18:06 |

podobné články

Oplácané modelky se rozhodly přetvořit fotografie, které dělají modelky ve Sports Illustrated. Takhle to dopadlo!

 
Společnost Swimsuits for All, "vyrábějící plavky pro ženy všech velikostí":http://www.extra.cz/bikiny-pro-silnejsi-zeny-jmenuji-se-fatkini-a-boubelky-jsou-v-nich-neuveritelne-sexy (a když píšeme "všech", myslíme skutečně všech), se rozhodla propagovat "krásu kyprých žen":http://www.extra.cz/chcete-si-zvednout-sebevedomi-budte-jako-tahle-zena-sve-nedokonale-telo-ukazuje-vsem-jake-jsou-reakce. A dostali docela fikaný nápad.
03.06.2014 20:05 |

podobné články

Herečka Petra Horváthová v roli modelky: stala se tváří celé kolekce

 
Herečka Petra Horváthová, kterou diváci znají ze seriálu Cesty domů, si vyzkoušela roli modelky. Stala se tváří podzimní kolekce módní návrhářky Veroniky Benešové. Další články k tématu: Šlégrová si zkusila roli modelky, pomáhá tím charitě Marešová v roli modelky: měla trému a trpěla na vysokých podpatcích Chlapce mám a není to Ztracený, říká zpěvačka Debbi v roli modelky
01.10.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Benešová (7 článků) , Petra Horváthová (48 článků)

3 tajemství krásy, která musíte znát

 
Vidíme-li nádhernou ženu, která na nás působí dojmem, že je absolutně spokojená a nic jí nechybí, lámeme si hlavu nad tím, jaká jsou její tajemství krásy. Odjakživa se držíme představy, že krásné ženy taková tajemství mají, protože kdyby ne, vypadaly by asi tak nějak, jako my – obyčejné smrtelnice, jež mají dle svého názoru do dokonalého vzhledu hodně daleko… Možná i vy chcete znát ona tajemství krásy, díky kterým byste si mohla zvýšit sebevědomí, cítit se lépe ve vlastním těle, líbit se sama sobě a zároveň i lidem ve vašem okolí. Každá z nás chce být krásná a je jedno, zda zrovna vynáší pytel plný odpadků, nakupuje v obchodním centru, chystá se na pracovní pohovor nebo sedí doma na pohovce u oblíbeného seriálu. Pojďme si prozradit tajemství krásy Jak to sakra dělá? Je tak krásná, přímo dokonalá! Vypadá spokojeně, určitě musí mít nějaký fígl! Pokud i vám podobné fráze proběhnou hlavou ve chvíli, kdy spatříte krásnou ženu, pak jste tu správně. Teď společně s námi můžete odhalit tajemství, která stojí za dokonalým vzhledem žen, jež vídáme na ulici, v televizi nebo v módních časopisech. Jste připravené? Jdeme na to! Tajemství č. 1: Arašídy vám zajistí krásné a lesklé vlasy! Mít krásné vlasy, plné lesku, života a zdraví – no řekněme si, milé dámy, která z nás po tom netouží. Ne všem byla dána do vínku bohatá hříva, která i bez kdovíjaké péče vypadá dobře, má objem a nechybí jí lesk. Jestliže ani k vám nebyla příroda štědrá, ba přímo naopak, doporučujeme vám vsadit na arašídy. Ty jsou známé pro vysoký obsah vitamínů B a vlákniny, které vám zajistí bujné vlasy hýřící zdravím a krásou. Tajemství č. 2: Pevný zadeček díky špenátu? Zkuste to! Ačkoli se traduje, že se za pěkným a pevným ženským zadečkem otočí jen muži, není to vůbec... Čtěte více Příspěvek 3 tajemství krásy, která musíte znát pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

Zpěvák: V Česku je to příšerné a změní se to, až vymře několik generací, říká můj otec z Bavorska. Je dobře, že lidé demonstrují. Z EU nevystupujme. Migranti? V Itálii se to velmi zhoršilo

 
ROZHOVOR „To celé rozjela Angela Merkelová a teď si to bude muset také vyřešit. To není otázka Unie, ale otázka naprostého selhání paní Merkelové v této záležitosti,“ říká v souvislosti s uprchlickou krizí muzikálový zpěvák, Fantom opery, Radim Schwab. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o toleranci vůči migrantům i o situaci v Německu a v Itálii, kde má část rodiny. „V Itálii se situace zhoršila a už to v některých částech velkých měst rozhodně není tak, že se jdete večer projít celým městem,“ vysvětluje zpěvák s tím, že taková situace ale nyní není rozhodně jen v Itálii.
19.03.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2835 článků) , Radim Schwab (45 článků)

Televizor vhodný nejen pro milovníky sportu

 
Pokud máte rádi aktivní sport a sledujete ho pak i rádi doma v televizi jistě chcete perfektní výbavu, která vám zážitek ze sledování nebude nijak omezovat. Stejně jako špatně padnoucí boty, tupé brusle či nedokonale seřízené kolo i nevhodně zvolená televize může ovlivnit zážitek z vysílaných sportovních přenosů. S televizorem Panasonic TX-49DX600 si budete jisti maximálním výkonem a dokonalou technickou výbavou.
14.11.2016 00:10 |

podobné články

Televizor vhodný nejen pro milovníky sportu

 
Pokud máte rádi aktivní sport a sledujete ho pak i rádi doma v televizi jistě chcete perfektní výbavu, která vám zážitek ze sledování nebude nijak omezovat. Stejně jako špatně padnoucí boty, tupé brusle či nedokonale seřízené kolo i nevhodně zvolená televize může ovlivnit zážitek z vysílaných sportovních přenosů. S televizorem Panasonic TX-49DX600 si budete jisti maximálním výkonem a dokonalou technickou výbavou.
14.11.2016 12:00 |

podobné články

Ideál mužské krásy napříč kontinenty. Jak vypadá v jednotlivých zemích perfektní muž?

 
Pokud se zaměříme na ideál krásy, zjistíme, že nejde o ustálený výraz. Krása se z hlediska času, kultury i země mění a rozhodně není jednotná a neměnná. Zajímá vás, jak vypadá dokonalý muž v Austrálii, Rusku, Číně a dalších zemích? Výsledek vás překvapí.
19.02.2016 11:01 |

podobné články

Hanka Svobodová: Přišla o prsa

 
Hanka Svobodová (23) je dalším důkazem toho, že snaha o přílišnou štíhlost škodí. Zatímco některé modelky si nedokonalé vnady nechávají vylepšit uměle, bývalá přítelkyně Leoše Mareše k tomuto kroku zatím nedospěla a tak je její hrudník poněkud prázdný. A to se přitom ještě před dvěma lety s několika kily navíc pyšnila výstavními ňadry. „Všichni se mi smějí, ale já myslím, že mám hezká prsa a není za co se stydět,“ snažila se své okolí ubezpečit modelka, která si už za moderátora našla náhradu.  
04.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3430 článků)

Konec anorektických Miss: V Británii vyhlásili nejkrásnější ženu s plnoštíhlými křivkami!

 
Nemusíte mít perfektní postavu, abyste vyhrávaly soutěže krásy. Tak přesně za tímto si stojí čtyřiadvacetiletá televizní moderátorka Emily Blake, která se stala letošní vítězkou britské soutěže "krásy plnoštíhlých slečen":http://www.extra.cz/mohla-by-zmenit-modni-svet-14-fotek-bohyne-whitney-thompson-modelky-nadmernych-velikosti nazvané Miss Norfolk Curve.
29.07.2014 21:20 |

podobné články

VIDEO: V Thajsku volili královnu krásy. Soutěž vyhrál Filipínec

 
Plný dekolt, dokonalé tvary a make-up, perfektní účes i nádherné róby. Nenechte se ale zmást pohledem na tyto krásky. V Thajsku se uskutečnila soutěž Miss International Queen, v níž o korunku krásy bojovalo 21 transvestitů a transsexuálů z 15 zemí. Vítězem se stal jednadvacetiletý Kevin Balot z Filipín. Další články k tématu: VIDEO: V Thajsku zvolili novou královnu krásy. Je to muž Křehká thajská Miss se narodila jako chlap Miss z Ameriky se narodila jako chlap
03.11.2012 12:15 |

podobné články

Modelky v USA žádají před týdnem módy ochranu soukromí a poradnu

 
Krátce před newyorským týdnem módy se v Americe spojily modelky v alianci, která má chránit jejich práva. Chtějí vylepšit své pracovní prostředí tak, aby v zákulisí měly soukromí a nikdo nesměl pořizovat jejich nahé fotografie. Žádají také program důvěrného poradenství, jak si poradit se sexuálním obtěžováním. Další články k tématu: Nový ideál krásy: patnáctiletá hubená Švédka, Češka skončila druhá Modelka odhalila zákulisí přehlídek v Miláně: drogy, sex a hlad Magazín Vogue vydal provokativní snímky desetileté modelky
07.02.2012 11:10 |

podobné články

Nová modelingová elita. Dvacítka finalistů modelingové soutěže splňuje klasické parametry krásy

 
Zaběhlá pravidla ve světě módy se mění. Za své vzaly zejména parametry při výběru modelek a modelů. Už dávno není pravda, že světové módní domy využívají pouze dospívající modelky jednotného typu. Čím dál častěji se po přehlídkovém mole procházejí modelky napříč generacemi, projevuje se zde diverzita kultur a ras a není vůbec nezvyklé, že se mezi topmodelkami objevují třeba albíni.
30.08.2021 14:20 |

podobné články