Článek

Nezmáčkl jsem spoušť, tvrdí Alec Baldwin, který měl omylem zastřelit Hutchins (†42)

 
Americký herec Alec Baldwin (63) v rozhovoru, který ve čtvrtek odvysílá televize ABC, řekl, že nezmáčkl spoušť na zbrani, kterou držel při natáčení filmu Rust. Střela z této zbraně usmrtila kameramanku Halynu Hutchins (†42) a poranila i režiséra snímku Joela Souzu (48).
02.12.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)
Podobné články

Alec Baldwin má další dceru, jmenuje se Carmen

 
Herec Alec Baldwin se v pětapadesáti letech dočkal dalšího dítěte. Jeho mladá manželka porodila dceru. Jmenuje se Carmen Gabriela. Další články k tématu: Baldwinova manželka ukázala bříško, pro dítě už mají jméno Zralí rodiče: Martin je poprvé otcem v 67 letech, dítě čeká i Baldwin Alec Baldwin se oženil s instruktorkou jógy OBRAZEM: V Cannes to žije. Na červeném koberci i v Baldwinově náruči Kanadská herečka obtěžovala kolegu Baldwina, odsoudili ji za stalking Herec Alec Baldwin se zasnoubil se svou mladou přítelkyní Herec Alec Baldwin se nastěhoval k mladé cvičitelce jógy Alec Baldwin se s novináři nepáře, porval se s dalším fotografem
24.08.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Zralí rodiče: Martin je poprvé otcem v 67 letech, dítě čeká i Baldwin

 
Komik Steve Martin si na svého prvního potomka počkal do svých 67 let. Jeho kolega Alec Baldwin už má s Kim Basingerovou sedmnáctiletou dceru Ireland, ale se svou druhou manželkou Hilarií čeká první společný přírůstek do rodiny až letos. Další články k tématu: Komik Steve Martin napsal román. Bere si na paškál trh s uměním Oscary jako taškařice? Moderovat budou Steve Martin a Alec Baldwin Alec Baldwin se oženil s instruktorkou jógy Herec Alec Baldwin se zasnoubil se svou mladou přítelkyní Herec Alec Baldwin se nastěhoval k mladé cvičitelce jógy
23.03.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Steve Martin (9 článků) , Alec Baldwin (290 článků) , Kim Kim (1835 článků)

Baldwina vyhodili z letadla za to, že hrál hru na telefonu

 
Třiapadesátiletý herec Alec Baldwin musel opustit letadlo společnosti American Airlines, protože odmítl vypnout svůj smartphone. Hrál totiž oblíbenou hru. Další články k tématu: Herec Alec Baldwin se nastěhoval k mladé cvičitelce jógy Alec Baldwin chce do politiky, herectví se ale vzdát nehodlá Alec Baldwin byl po hádce s dcerou převezen do nemocnice Alec Baldwin křičel na svou dceru, že je primitivní prase!
07.12.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Herec Alec Baldwin se zasnoubil se svou mladou přítelkyní

 
Americký herec Alec Baldwin bere vztah s osmadvacetiletou cvičitelkou jógy Hilariou Thomasovou vážně. Krátce před svými čtyřiapadesátými narozeninami ji opožádal o ruku. Médiím to oznámil jeho mluvčí. Další články k tématu: Baldwina vyhodili z letadla za to, že hrál hru na telefonu Herec Alec Baldwin se nastěhoval k mladé cvičitelce jógy Alec Baldwin chce do politiky, herectví se ale vzdát nehodlá Alec Baldwin byl po hádce s dcerou převezen do nemocnice
03.04.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Kanadská herečka obtěžovala kolegu Baldwina, odsoudili ji za stalking

 
Stalkery nemusí být jen dotěrní fanoušci. Americký herec Alec Baldwin zažil nebezpečné pronásledování od své kanadské kolegyně Genevieve Sabourinové. Ta ho bombardovala maily, textovkami a přijela za ním domů. Soud jí nyní zakázal veškeré kontakty se známým hercem. Další články k tématu: Herec Alec Baldwin se zasnoubil se svou mladou přítelkyní Baldwina vyhodili z letadla za to, že hrál hru na telefonu Herec Alec Baldwin se nastěhoval k mladé cvičitelce jógy Alec Baldwin chce do politiky, herectví se ale vzdát nehodlá Alec Baldwin byl po hádce s dcerou převezen do nemocnice
10.04.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

"Nezmáčkl jsem spoušť," tvrdí Baldwin. Po střelbě na natáčení zemřela kameramanka

 
Herec Alec Baldwin v rozhovoru, který ve čtvrtek odvysílá televize ABC, řekl, že nezmáčkl spoušť na zbrani, kterou držel při natáčení filmu Rust.
02.12.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Baldwinova manželka ukázala bříško, pro dítě už mají jméno

 
Herec Alec Baldwin se ve čtyřiapadesáti letech nemůže dočkat miminka. S manželkou Hilarií už dokonce vybrali jméno, ačkoli ještě nevědí, jestli se narodí kluk nebo holka. Další články k tématu: Zralí rodiče: Martin je poprvé otcem v 67 letech, dítě čeká i Baldwin Alec Baldwin se oženil s instruktorkou jógy OBRAZEM: V Cannes to žije. Na červeném koberci i v Baldwinově náruči Kanadská herečka obtěžovala kolegu Baldwina, odsoudili ji za stalking Herec Alec Baldwin se zasnoubil se svou mladou přítelkyní Baldwina vyhodili z letadla za to, že hrál hru na telefonu Herec Alec Baldwin se nastěhoval k mladé cvičitelce jógy
30.03.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Strach o Aleca Baldwina: Unavený výraz i nekonečné myšlenky na zbytečnou smrt Hutchins (†42)

 
Herec Alec Baldwin (63) pravděpodobně zažívá jedno z nejhorších období ve svém životě. Minulý měsíc omylem zastřelil kameramanku Halynu Hutchins (†42), když zkoušel střílet slepými náboji z rekvizity během natáčení westernu Rust. Později vyšlo najevo, že zbraň obsahovala jednu skutečnou kulku, která zasáhla režiséra snímku Joela Souzu (48) a usmrtila hlavní kameramanku Hutchins.
02.11.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Objímali se, pak přišla žaloba! Čím Baldwin zklamal manžela zastřelené kameramanky (†42)?

 
Krátce po tragické nehodě, při které herec Alec Baldwin (63) omylem na place zastřelil kameramanku Halynu Hutchinsovou (†42), se zdálo, že mu ženin manžel fatální incident nezazlívá. Matt Hutchins dokonce tvrdil, že je Baldwin jen další obětí otřesného případu a jeden druhého utěšovali v objetí. Pak ale přišla změna a dnes herci Hutchins nemůže přijít na jméno! Naštvala ho prý Baldwinova slova v jednom interview.
25.02.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků) , Matt Matt (31 článků) , Matt Matt (31 článků)

První rozhovor s Baldwinem po zastřelení kameramanky (†42): Nezmáčkl jsem spoušť!

 
Americký herec Alec Baldwin v rozhovoru, který ve čtvrtek odvysílá televize ABC, řekl, že nezmáčkl spoušť na zbrani, kterou držel při natáčení filmu Rust. Střela z této zbraně usmrtila kameramanku Halynu Hutchinsovou (†42). Televize dnes zveřejnila ukázky z interview.
02.12.2021 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Alec Baldwin nezmáčkl spoušť? Překvapivý zvrat ve vyšetřování zastřelené kameramanky (†42)!

 
Tragická střelba na natáčení westernu Rust stále není zcela objasněna. Okresní prokurátorka Santa Fe Mary Carmacková-Altwiesová nyní na základě svého vyšetřování odhalila, že herec Alec Baldwin (63) vůbec nemusel stisknout spoušť.
21.02.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků) , Mary Mara (499 článků) , Mary Mary (203 článků)

Slzy i objetí: Zdrcený Alec Baldwin se setkal s malým synem zastřelené kameramanky (†42)

 
Herec Alec Baldwin (63) před několika dny omylem zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchins (†42) během natáčení westernu Rust. Zbraň, která měla sloužit pouze jako rekvizita, obsahovala jeden ostrý náboj, což se stalo kameramance osudné. Nad její ztrátou truchlí Halynin otec, vdovec, její syn i Baldwin, který se rozhodl pozůstalé navštívit.
25.10.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Alec Baldwin omylem zastřelil kameramanku Halynu (+42): První reakce hrůzou ochromeného herce

 
Herec Alec Baldwin (63) během natáčení nezávislého snímku Rust vystřelil z podpěrné pistole a omylem zabil kameramanku Halynu Hutchins (†42) a postřelil režiséra Joeal Souzu (48). Podle webu Variety byl již herec vyslýchán a před policejní stanicí se v slzách složil. Nikdo nebyl obviněn.
22.10.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Uplakaný Baldwin v televizi: Já jsem nezmáčkl spoušť

 
Alec Baldwin (63) poprvé veřejně promluvil od tragédie, která převrátila jeho život naruby. V rozhovoru pro ABC neskrýval slzy, popřel ale, že by zmáčkl spoušť zbraně, která během natáčení westernu Rust nečekaně vysřelila, zabila kameramanku Halynu Hutchinsovou (†42) a zranila režiséra Joela Souzu (48).
03.12.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Už se o něm moc nedozvíme: Alec Baldwin opět opustil Twitter

 
Herec Alec Baldwin (54) se rozhodl opět opustit Twitter. Hollywoodská hvězda tak učinila po sňatku s Hilarií Thomas, již si vzal minulou sobotu 30. června. Veškeré soukromé informace z profilu stáhl a oznámil, že fanoušci se nadále budou na účtu dozvídat už jen o jeho nadaci Alec Baldwin Foundation.
07.07.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Krásná kameramanka Halyna, kterou zastřelil Alec Baldwin: Vyrůstala na sovětské vojenské základně

 
Americký herec Alec Baldwin (63) při natáčení westernu Rust patrně nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchins (†42) a postřelil režiséra filmu Joela Souzu (48). Zesnulá kameramanka byla původem z Ukrajiny, dle svých slov vyrůstala na sovětské vojenské základně obklopená jadernými ponorkami a sobi, také si říkala si "neklidný snílek".
22.10.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Ojoj, to je nepříjemné: Takhle Alec Baldwin omylem zostudil těhotnou manželku

 
Měl to být spontánní projev lásky manželce, ale ta by se o něj asi raději nechala ochudit. Herec Alec Baldwin (55) totiž vzal svou ženu Hilariu Thomas na filmový festival v Cannes, a když se kolem nich srotil dostatek fotografů, chtěl Baldwin svou půvabnou choť, jež je navíc právě v požehnaném stavu, veřejně potěšit pozvednutím do náruče a polibkem. Během toho se ale Hilarii zvedla sukně tak nešikovně, až se mnohým nabídl pohled, který byl dosud určen jen pro Baldwinovy oči.
24.05.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Herec Alec Baldwin získal doktorát v oboru múzických umění

 
Ve čtyřiapadesáti letech se stal americký herec Alec Baldwin držitelem doktorátu v oboru múzických umění a od nynějška tak nese titul doktor. Herec úspěšně absolvoval newyorskou Manhattan School of Music a během promoce nechyběl ani jeho slavnostní projev. Nebyl by to komik Alec, kdyby si nepřichystal nějakou tu legrácku. Během proslovu tak mobilním telefonem zavolal svému příteli z dětství, který mu tak musel přede všemi popřát k jeho úspěchu.
17.05.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)

Koukejte: Takhle se kdysi krásný herec Alec Baldwin změnil k nepoznání

 
Oblíbený americký herec Alec Baldwin (53) nás nechal nahlédnout do buducnosti, abychom si mohli představit, jak bude vypadat za pár let. Svůj snímek v šedé paruce vyvěsil na jednu ze sociálních sítí a okamžitě se strhla debata, zda takto Alec opravdu vypadá, nebo jestli jde o kostým k jedné z jeho rolí.
10.08.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (290 článků)