Článek

Nezkontroloval skákací hrad: Za 9 zraněných dětí 4 roky kriminálu?

 
Nezkontroloval skákací hrad, ten uletěl a ohrozil na životě devět dětí! Jen zázrakem nikdo nezemřel, provozovateli (51) hrozí vězení.
09.03.2021 12:05 |

podobné články

Podobné články

Vichr odnesl skákací hrad i dětmi: Tříletá holčička zemřela

 
Hrůzostrašné video z jihočínské oblasti Kuang-si zachytilo, jak silný vítr odnesl velký skákací hrad, na kterém v tom okamžiku bylo několik dětí. Zoufalí rodiče, kteří přihlíželi, se instinktivně snažili kolos udržet, ale marně. Hrad uletěl několik metrů. Bohužel při nehodě zahynula tříletá dívenka.
10.06.2015 14:20 |

podobné články

Nejlepší dárek pro děti – kupte jim skákací hrad!

 
Přemýšlíte marně, jak obdarovat vaše děti na den dětí nebo k nějaké jiné příležitosti? Kupte jim skákací hrad! V e-shopu www.SPORTNANETU.cz ho můžete získat už za 4.399 korun!
07.05.2012 05:15 |

podobné články

Vítr odnesl skákací hrad, šest dětí se zranilo

 
Silný vítr nadzvedl na školní oslavě v Hossman Parku v Tucsonu dětský skákací hrad a obtočil ho kolem lampy. Naštěstí v tu chvíli uvnitř hradu nikdo nebyl, šest přítomných dětí ovšem utrpělo lehká zranění. Podobný případ se letos v Arizoně stal už potřetí.
18.05.2011 10:30 |

podobné články

Neštěstí na Konopišti: Plný skákací hrad se převrátil, 7 dětí se zranilo!

 
Špatně skončily sobotní radovánky pro sedm rodin, které si jely užít narozeninovou akci jednoho rádia na Konopišti. Skákací hrad, ve kterém řádili jejich potomci, se náhle převrátil a sedm dětí se zranilo. Celou věc šetří policie.
03.06.2018 16:25 |

podobné články

Vítr v Chlumci nad Cidlinou převrátil skákací hrad: Chlapečka (3) musel převézt vrtulník

 
V zábavním Fajnparku u Chlumce nad Cidlinou na Hradecku se ve středu po poledni převrátil skákací hrad. Zranilo se šest dětí ve věku od tří do 17 let. Jedno do nemocnice převezl vrtulník.
26.08.2020 16:00 |

podobné články

Bouře v Česku smetla skákací hrad v parku, klučík (3) je vážně zraněný. Sledujte radar Blesku

 
Česko s výjimkou jihu země zasáhl ve středu silný vítr, který vytvořil několik komplikací a přerušil dodávky elektřiny do 16 000 domácností.  Vichr smetl i skákací hrad v zábavním parku v Chlumci nad Cidlinou, teprve tříletého chlapečka převážel do nemocnice vrtulník. A zranily se i další děti. Kolem poledne meteorologové naměřili v nárazech sílu větru kolem 80 km/h. Silný vítr foukal na Milešovce, v Praze nebo na Plzeňsku. Výstraha meteorologů platí až do večera. V Praze, většině Ústeckého a Středočeského kraje platí současně výstraha před nebezpečím vzniku požárů. V pátek pak se studenou frontou přijde velké ochlazení.
26.08.2020 06:35 |

podobné články

Skákací hrad ve Stodůlkách vážně zranil ženu (29) během bouře Fabienne: Byl špatně zajištěný?! Policie hledá svědky

 
V pátek 21. září zasáhl Česko silný vítr, označovaný jako Fabienne. Vichřice poničila mnoho stromů a domů, ale řádila i na Svatováclavské pouti ve Stodůlkách. Zhruba kolem půl osmé převrátil vichr 800kilový skákací hrad, který zavalil ženu. Ta skončila v nemocnici s vážným poraněním hlavy a v umělém spánku. Policie nyní hledá svědky, kteří u atrakce byli.
26.09.2018 10:40 |

podobné články

VIDEO: Designblok odstartoval! Pražany baví obří skluzavka, skákací hrad a více než 300 tvůrců

 
Velkolepá přehlídka těch nejtalentovanějších designérských značek a začínajících tvůrců je po roce zpět. Designblok k dvacátému výročí nadělil návštěvníkům rekordních 343 vystavujících. Kromě toho na holešovickém Výstavišti pro návštěvníky připravil obrovskou skluzavku a pořádný skákací hrad, kde se vydovádí i dospělí. A to až do 29. října.
25.10.2018 19:05 |

podobné články

Skákací hrad ve Stodůlkách vážně zranil ženu (39): Spadl kvůli silnému větru, trestný čin se podle policie nestal

 
Žádné těžké ublížení na zdraví z nedbalosti! Nafukovací skákací hrad, který koncem srpna ve Stodůlkách zranil 39letou ženu, byl ukotven správně, provozovatel žádné předpisy neporušil. Uvolnil se kvůli silnému větru a celá událost byla podle policistů jen nešťastnou shodou okolností.
07.12.2018 10:25 |

podobné články

Silný vítr drancuje Česko: V Chlumci převrátil skákací hrad. Dítě (3) skončilo v nemocnici s poraněnou hlavou

 
Silný vítr, který dorazil do Česka, za sebou zanechává devastující stopy. Tentokrát došlo k tragédii v Chlumci nad Cidlinou. Tam se kvůli nepříznivému počasí převrátil skákací hrad se šesti dětmi. Jedno z nich utrpělo vážný úraz.
26.08.2020 16:05 |

podobné články

Skákací hrad uletěl i s tříletou holčičkou! Nepřežila...

 
Nafukovací skákací hrady působí na první pohled naprosto bezpečně – vždyť neobsahují žádné tvrdé nebo ostré části, vše je krásně měkoučké. Málokterou matku by proto napadlo, že by zrovna na této atrakci mohlo její dítě přijít o život...
12.06.2015 12:06 |

podobné články

Nový Džihád John v ISIS: Dřív prodával skákací hrady, teď popravuje

 
Mužem, který na poslední nahrávce Islámského státu vyhrožuje Velké Británii, je indický Brit Siddhartha Dhar. Tvrdí to britská média, tajné služby zatím nechtějí totožnost potvrdit. Ověřují také pravost nahrávky. Dhar v minulosti prodával nafukovací skákací hrady pro děti, z Británie utekl v listopadu 2014. Byl podezřelý z podpory terorismu, vazbu ale opustil na kauci. Cítil se být nikoliv Britem, ale muslimem.
05.01.2016 10:35 |

podobné články

Trailer na New Super Mario Bros 2 je skákací a zase skákací

 
Původně jsem si chtěl postěžovat, že občas je potřeba dát traileru šťávu, nějaký drajv... a pak jsem si uvědomil, co bych asi tak mohl chtít od upoutávky na New Super Mario Bros 2. Akční střih? Předěly skrze animované scény? Momenty, kdy Mario deklaruje, že tohle musí zvládnout, jinak svět, jaký jej známe, skončí? Blbost. Po dlouhá léta chceme od Maria víceméně...
16.12.2010 09:30 |

podobné články

Na Kutnohorsku se převrátil skákací hrad: Pět dětí se zranilo!

 
V Církvici na Kutnohorsku se v pondělí odpoledne převrátil gumový nafukovací hrad. Zranilo se celkem pět dětí, z toho dvě vážněji.
23.07.2018 17:05 |

podobné články

Scéna jak ze špatného hororu: Skákací hrad plný dětí odnesl vítr, dvě z nich jsou těžce zraněné!

 
Tak to byla opravdu situace jak ze špatného hororu. Dva chlapci a jedna dívka z amerického South Glens Fallls si zrovna hráli na zahradě v barevném skákacím hradu, když se přihnal obzvláště silný poryv větru a vynesl hrad do výšky.
15.05.2014 08:40 |

podobné články

Kašlal na brzdy: Na přechodu smetl dvě děti (5)

 
Šestiletá Valentýnka asi bude kvůli němu do konce života špatně vidět na jedno oko a hůř dýchat! A Lukášek (5) přežil jen proto, že se včas skrčil pod projíždějící avii. Její řidič Pavel D. (42) srazil loni 14.září dvě děti jen proto, že před jízdou podle žalobce nezkontroloval brzdy. Ty nefungovaly!
14.04.2011 19:45 |

podobné články

Štayrová (ANO): Kdo kontroluje hospodaření středních škol v Královéhradeckém kraji a jak?

 
Na druhém jednání letošního finančního výboru zastupitelstva Královéhradeckého kraje byly projednávány výsledky hospodaření a činnost za poslední roky školy: Zemědělské akademie a Gymnázia Hořice – střední školy a vyšší odborné školy – jakožto příspěvkové organizace kraje. Podklady této školy měly závažné chyby a bylo zřejmé, že krajský dozorový orgán tyto podklady nezkontroloval.
23.05.2021 13:55 |

podobné články

Falešný ženich bude hnít 4 roky v kriminálu!

 
Schovaný pod bundou jako kluk utíkal od brněnského soudu falešný ženich, defraudant a podvodník Petr Melichar (48). Někdejšímu hasiči totiž potvrdil odvolací senát za dvojnásobný podvod a zpronevěru čtyři roky kriminálu s ostrahou.
05.12.2018 12:15 |

podobné články

Strany loví na 1. máje voliče přes jejich děti

 
Výlet parníkem, soutěž v nošení vody, opičí dráha nebo skákací hrad. V lákání na návštěvu oslav Svátku práce se letos politické strany předhánějí a spíš než na voliče cílí na jejich děti. O politickou agitaci má jít tentokrát až v druhé řadě.
29.04.2015 05:00 |

podobné články