Článek

Newyorská policie zatkla známého herce

 
Herec Stephen Baldwin dostal v pátek v New Yorku klepeta na obě ruce. Policie ho zastavila v autě s prošlou registrační značkou. Jenže to byl jen začátek všech malérů. Prohlídka jeho dokladů vedla k dalšímu přestupku, řídil totiž bez platného průkazu. Nejmladší z hereckého klanu Baldwinů tak putoval rovnou na stanici.
05.05.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Baldwin (16 článků)
Podobné články

Newyorská policie v noci zatýkala demonstranty z Okupujte Wall Street

 
Newyorská policie zatkla v noci na dnešek desítky demonstrantů, kteří si v Zuccottiho parku připomínali půl roku od vzniku protestního hnutí Okupujte Wall Street. Podle agentury Reuters policisté zasáhli ve chvíli, kdy se demonstranti v parku snažili obnovit stanové městečko, které zde na podzim stálo několik týdnů.
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Policie zatkla čtyři lidi kvůli smrti herce Hoffmana

 
Newyorská policie zadržela v souvislosti s nedělní smrtí herce Philipa Seymoura Hoffmana čtyři lidi, které vyslýchá. V noci na dnešek o tom informovala televize CNN. Policie agentuře Reuters sdělila, že skutečně zadržela jistou skupinu a že objevila určité množství drog, odmítla ale potvrdit, že případ souvisí s Hoffmanovou smrtí.
05.02.2014 10:30 |

podobné články

Předávkování oscarového herce Hoffmana (†46): Policie zatkla čtyři lidi!

 
Jsou to dealeři, nebo o smrti oscarového herce vědí více?  Newyorská policie zadržela v souvislosti s náhlým odchodem Philipa Seymoura Hoffmana (†46) čtyři lidi, které vyslýchá. Herec se podle všeho předávkoval heroinem.
05.02.2014 07:40 |

podobné články

Policie vydala zatykač na herce Goodinga za to, že strčil do barmanky

 
Americká policie vydala v úterý zatykač na herce Cubu Goodinga Jr., který údajně dvakrát strčil do barmanky během nočního sporu v New Orleansu. Informovaly o tom tiskové agentury s odvoláním na místní policii. Další články k tématu: Exmanželku Charlieho Sheena zatkla policie za napadení pod vlivem drog Policie zatkla moderátora BBC Goslinga pro podezření z vraždy
01.08.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (459 článků)

Newyorská policie překazila loupež, která ale byla jen filmová

 
Ozbrojenou loupež, při níž pachatel vzal několik lidí jako rukojmí, překazila v úterý newyorská policie. Tím zároveň překazila i náročný filmový záběr, protože celá "loupež" byla jen součástí natáčení - o němž filmaři opomněli policii informovat.
05.05.2010 10:00 |

podobné články

Newyorská policie překazila loupež, která ale byla jen filmová

 
Ozbrojenou loupež, při níž pachatel vzal několik lidí jako rukojmí, překazila v úterý newyorská policie. Tím zároveň překazila i náročný filmový záběr, protože celá "loupež" byla jen součástí natáčení - o němž filmaři opomněli policii informovat.
05.05.2010 11:35 |

podobné články

Newyorská záhada: Policie našla už páté tělo mrtvého mladíka

 
Newyorská policie našla od září už páté tělo mrtvého mladíka, který se zřejmě stal obětí války gangů. Mrtvolu našli policisté ve čtvrtek u obce Brentwood na Long Islandu.
21.10.2016 08:15 |

podobné články

V souvislosti se smrtí herce Hoffmana zadržela policie čtyři lidi

 
Newyorská policie zadržela čtyři lidi, u nichž objevila určité množství drog. Podle CNN jejich zatčení souvisí se smrtí oscarového herce Philipa Seymoura Hoffmana, jenž se pravděpodobně předávkoval. Policie ovšem souvislost nepotvrdila.
05.02.2014 09:50 |

podobné články

Policie zatkla herce Clooneyho, demonstroval proti súdánskému vládci

 
Americká policie zatkla filmového herce George Clooneyho. Před súdánským velvyslanectvím ve Washingtonu protestoval spolu s ostatními demonstranty proti režimu prezidenta Umara Hasana Ahmada Bašíra. Další články k tématu: V Berlusconiho bunga bunga procesu mají svědčit i Ronaldo a Clooney Clooney byl kvůli Dárfúru u Obamy. Chce to diplomacii, řekl mu Herec Clooney se stal poslem míru OSN
16.03.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (755 článků) , Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Kim Čong-un se vraždit nebude. Newyorská premiéra odložena

 
Newyorská premiéra komedie o zavraždění severokorejského dikátora byla zrušena kvůli vyhrůžkám hackerů.
20.12.2014 19:16 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1433 článků)

Policie zatkla 700 demonstrantů na Wall Street, blokovali most

 
AKTUALIZOVÁNO. Newyorská policie v sobotu pozatýkala více než 700 lidí, kteří se účastní dlouhodobého protestu na Wall Street proti sociální nerovnosti a chamtivosti velkých firem. Postupně policie drtivou většinu zatčených propustila.
02.10.2011 08:30 |

podobné články

Policie zatkla pana Fialu, který kvůli svým dětem vyskočil z okna soudu

 
Policie zatkla ve středu přímo před budovou Městského soudu v Praze ing. Jiřího Fialu (46), známého bojovníka za práva otců a předsedu organizace K 213.
16.10.2009 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Fiala (133 článků) , Jiří Fiala (133 článků)

Mexická policie zatkla narkobarona Valdeze

 
Mexická federální policie v pondělí zatkla vysoce postaveného člena jednoho z drogových gangů Edgara Valdeze známého jako "La Barbie", potvrdila kancelář mexického státního žalobce. Na Valdeze je v USA vypsána odměna.
31.08.2010 04:40 |

podobné články

Vražda na Rychnovsku: Muž zabil svého známého a hodil ho do septiku!

 
Policie ve středu zatkla pětatřicetiletého muže z Rychnovska podezřelého z vraždy svého sedmapadesátiletého známého. Mrtvého policie objevila v septiku v obci Nová Ves u Týniště nad Orlicí. Podle znalce muž zemřel před několika týdny.
19.02.2015 17:50 |

podobné články

Sympatický fešák na fotce je synem známého herce a baviče: Svou podobu s otcem nezapře. Poznáte ho?

 
Sympaťák na fotce není nikým jiným než fešným a talentovaným synem známého baviče a herce Petra Rychlého Ondřej Rychlý (20), který dokonale splňuje znění pořekadla, že jablko nepadá daleko od stromu.
05.08.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (313 článků) , Ondřej Rychlý (13 článků)

Gang švagra známého herce: Zavraždil podnikatele a zakopal ho v poušti!

 
Vytipovávali si boháče, mučili je, až od nich dostali hesla k účtům a pak se jich zbavili. Hlavou brutálního gangu byl podle vyšetřovatelů švagr známého českého herce Michael Šváb. Ten se mimo jiné chystal také k únosu pokerového multimilionáře Martina Stazska.
13.05.2014 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Martin (40 článků)

Gang švagra známého herce: Šokující detaily popravy podnikatele

 
Je 6. března 2013. Podnikatel Petr Vlach (†72) přilétá na jih Francie uzavřít obchod za desítky milionů. Na letišti ho vyzvedává Robert Kelner. Není to však jeho pravé jméno. Ve skutečnosti se jmenuje Michael Šváb - švagr známého herce a mozek organizované sedmičlenné zločinecké skupiny, která má na svědomí několik únosu, vydírání a vražd. Vlach zatím nic netuší. O den později však skončil jeho život kulkou do zátylku.
15.05.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Petr (75 článků)

První oběť švagr známého herce unesl už před 13 lety: Na mně se naučil vydírat!

 
Zločinný gang švagra známého herce má další oběť! Deníku Právo se přihlásil podnikatel, který se stal nejspíš první obětí vyděračského gangu Michaela Švába. Podle podnikatele si na něm Šváb vyzkoušel a nacvičil, jak má postupovat při dalších únosech a vydíráních.
24.05.2014 13:05 |

podobné články

Soud s gangem švagra známého herce: Informátor má neprůstřelnou vestu

 
Unášeli podnikatele, vydírali je, aby z nich dostali peníze a dva z nich nakonec zavraždili. Za přísných bezpečnostních podmínek dnes pražský městský soud začal projednávat kauzu gangu recidivisty Michaela Švába, který je švagrem známého českého herce. Jemu a dalším čtyřem ze sedmi obžalovaných hrozí doživotí. Soudní síň střeží ozbrojenci a obviněný, který se rozhodl vypovídat proti svým komplicům, má neprůstřelnou vestu.
17.06.2014 10:15 |

podobné články