New Jersey porazilo Rangers a od finále Stanley Cupu ho dělí jediná výhra

Hokejisté New Jersey Devills porazili na soupeřově ledě New York Rangers 5:3 a ve finálové sérii Východní konference Stanley Cupu vedou 3:2 na zápasy.
24.05.2012 05:05 |

Devils i díky gólu Eliáše dělí jedna výhra od finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey vyhráli v pátém utkání semifinále play off NHL i díky gólu Patrika Eliáše na ledě NY Rangers 5:3, ujali se vedení v sérii 3:2 na zápasy a dělí je jediná výhra od finále Stanley Cupu. Postup si mohou Ďáblové vybojovat v pátek před vlastními fanoušky.
24.05.2012 09:40 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků)

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Ďáblové z New Jersey jsou ve finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey Devils porazili na domácím ledě New York Rangers 3:2 po prodloužení, stali se vítězi Východní konference a zahrají si s Los Angeles Kings o Stanley Cup.
26.05.2012 10:50 |

Devils s třemi Čechy v sestavě si zahrají finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey postoupili po devíti letech do finále Stanleyova poháru. Devils v pátečním utkání play off NHL porazili na svém ledě New York Rangers 3:2 po prodloužení a nejlepší celek Východní konference vyřadili 4:2 na zápasy. New Jersey, jež má v kádru české trio Patrik Eliáš, Petr Sýkora, Marek Židlický, se ve finále střetne s Los Angeles a série o nejslavnější pohár začne v noci ze středy na čtvrtek.
26.05.2012 10:10 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (250 článků) , Marek Židlický (85 článků) , Petr Sýkora (100 článků) , Petr Sýkora (100 článků) , Patrik Sýkora (19 článků)

Rangers zvládli úvodní duel proti New Jersey, gólman Lundqvist opět čaroval

Hokejisté New Yorku Rangers úspěšně zvládli vstup do finálové série Východní konference Stanley Cupu, když na domácím ledě porazili New Jersey Devils 3:0.
15.05.2012 06:50 |

Rangers zvládli úvodní duel proti New Jersey, gólman Lundqvist čaroval

15.05.2012 06:55 |

New Jersey srovnalo sérii s NY Rangers, Židlický se na obratu podílel asistencí

Hokejisté New Jersey Devils vyrovnali stav finálové série Východní konference Stanley Cupu na 1:1, když na ledě New Yorku Rangers vyhráli 3:2. Obránce Marek Židlický se na vítězství podílel jednou asistencí.
17.05.2012 07:05 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

New Jersey vyrovnalo sérii s Rangers

Hokejisté New Jersey Devills porazili na domácím ledě New York Rangers 4:1 a vyrovnali stav finálové série Východní konference Stanley Cupu na 2:2. Dvěma góly se blýskl kapitán vítězného celku Zach Parise.
22.05.2012 07:30 |

Osobnosti: Zach Parise (4 články)

New Jersey doma vyrovnalo sérii s NY Rangers

22.05.2012 07:40 |

Čisté konto! Králové dobyli New York, ke Stanley Cupu jim chybí krok

Hokejisté Los Angeles Kings vyhráli na ledě New Yorku Rangers třetí finále Stanley Cupu 3:0 a už jen jedno vítězství je dělí od zisku trofeje.
10.06.2014 08:25 |

Skvělý Palát! Gólem pohřbil naděje Rangers a Tampa si zahraje finále Stanley Cupu

Byla to blesková akce. Hráči Tampy Bay se dostali do přečíslení tři na dva a brejk střelou švihem nad lapačku gólmana přesně zakončil Ondřej Palát. Mužstvo z Floridy se tak v dvaapadesáté minutě sedmého rozhodujícího zápasu semifinále Stanley Cupu ujalo na ledě New York Rangers vedení 2:0 a náskok udrželo až do konce utkání.
30.05.2015 08:41 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Rangers v prodloužení udolali Montreal a jedna výhra je dělí od finále Stanley Cupu

Hokejisté New Yorku Rangers zdolali ve čtvrtém finálovém utkání Východní konference NHL na svém ledě Montreal 3:2 v prodloužení a v sérii vedou už 3:1 na zápasy.
26.05.2014 10:40 |

New Jersey i bez Sýkory srovnali sérii s Rangers na 2:2

Hokejisté New Jersey porazili ve čtvrtém utkání finále Východní konference play off NHL NY Rangers 4:1 a vyrovnali stav série na 2:2. Hlavní zásluhu na vítězství měli útočník Zach Parise, který vstřelil dva góly a na další přihrál, a brankář Martin Brodeur, jenž zneškodnil 28 z 29 střel Rangers.
22.05.2012 08:45 |

Osobnosti: Martin Brodeur (13 článků) , Zach Parise (4 články)

Marek Židlický a hokejový Stanley Cup: Vítěz číslo 23?

Bek Marek Židlický (35) se může stát už 23. Čechem, který zvedne nad hlavu hokejový Stanley Cup. Stačí málo, porazit ve finále Los Angeles Kings. New Jersey totiž porazilo v prodloužení NY Rangers 3:2, celkově pak v sérii 4:2.
27.05.2012 12:05 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Marek Čech (106 článků)

Gólman Vancouveru Luongo: Po Stanley Cupu už natahujeme konečky prstů

Už jen jediná výhra dělí hokejisty Vancouveru od zisku Stanley Cupu. Podaří se jim už v noci v Bostonu vyhrát nejslavnější hokejový pohár?
12.06.2011 11:55 |

BOSTON přejel TAMPU a dělí ho jediná výhra od finále NHL

Hokejisté Bostonu na domácím ledě porazili Tampu Bay 3:1, v sérii vedou 3:2 na zápasy a jediná výhra je dělí od postupu do finále.
24.05.2011 07:55 |

New Jersey vyrovnalo s Rangers krok, Židlický jednou asistoval

Hokejisté New Jersey zvítězili ve druhém utkání finále Východní konference NHL 3:2 na ledě New Yorku Rangers a vyrovnali stav série na 1:1. Jednou asistencí se na úspěchu Devils podílel Marek Židlický, po jehož přihrávce otevřel skóre zápasu Ilja Kovalčuk.
17.05.2012 12:15 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Ilja Kovalčuk (31 článků)

Jágr bude hrát za Panthers. Z New Jersey přechází na Floridu

Pittsburgh, Washington, New York Rangers, Philadelphii, Dallas, Boston, New Jersey – všechny tyto týmy si už vyzkoušel legendární český útočník Jaromír Jágr. A nyní má před sebou další stěhování. Z New Jersey ho totiž vyměnili do týmu Florida Panthers. Devils za to získali právo výběru ve druhém kole letošního draftu a třetím kole příští rok.
27.02.2015 09:21 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2684 článků)

Montreal vsadil na trojku, Budaj šanci nedostal. A Rangers vedou 2:0

Tým New York Rangers vyhrál v semifinále Stanley Cupu i druhý zápas na ledě Montrealu. Zatímco v sobotním úvodním duelu zářila zejména ofenziva Rangers, tentokrát byl hlavním strůjcem brankář Henrik Lundqvist. Připsal si 40 úspěšných zákroků.
20.05.2014 09:45 |

Osobnosti: Henrik Lundqvist (10 článků)