Článek

Neviděli jste ho? Zoufalí páníčci nabízí za milovaného Olivera vysoké nálezné!

 
Již v pátek se v Hromnici na Plzeňsku ztratil v ranních hodinách pomeranian Oliver, chlupatý pejsek menšího vzrůstu. Majitelé prosí veřejnost o pomoc při pátrání a nabízí za milovaného chlupáče nálezné v řádu desítek tisíc korun.
06.09.2020 20:35 |

podobné články

Podobné články

Oslavenec Roman Šebrle: Pochlubil se svými trofejemi a vyhlásil vysoké nálezné za zlatou olympijskou medaili

 
Moderátor Velkých zpráv na Primě Roman Šebrle  (45) slaví své již 45. narozeniny. A při té příležitosti poprvé ukázal pohromadě své medaile z olympiády a mistrovství. Ta nejcennější ale chybí. Jde o zlato z olympiády z Atén z roku 2004, o tuhle svoji trofej totiž na jaře roku 2016 přišel. Teď za ni vyhlašuje vysoké nálezné.
26.11.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (378 článků)

Od útoků v Bruselu se stále pohřešuje několik osob: Zoufalí rodiče: Neviděli jste naše dítě?

 
Neviděli jste Johannu? Jeniffer? Aline? Takové vzkazy s fotkami svých milovaných dětí vyvěšují zoufalí rodiče v belgické metropoli či na sociálních sítích. Od úterních teroristických útoků v Bruselu, kde zahynulo 31 lidí, je hledají. Zatím marně...
27.03.2016 05:15 |

podobné články

Sexy nohy a ladná chůze? Je čas obout si vysoké podpatky!

 
Vysoké podpatky byly, jsou a budou neřestí žen. Boty na vysoké jehle hravě vykouzlí dokonalé, sexy nohy, ladnou a pro ženy houpavou chůzi, která muže tolik přitahuje a snadno zvýrazní štíhlou linii, za kterou se rozhodně není třeba stydět. Vysoké podpatky sice vypadají elegantně a přitažlivě, ovšem jejich nošení není zrovna dvakrát pohodlné a své o tom ví každá žena, která do nich alespoň jedenkrát za život obula své nožky. V tomto případě asi jako nikde jinde platí známé rčení: Parádo, trp! Chcete-li mít nohy jako laňka a dát na obdiv pevné linie vaší postavy, budete pro to muset něco udělat – a možná i zatnout zuby! Vysoké podpatky, které muži nikdy nepochopí Nejeden muž se za ženou na vysokých jehlách obdivně otočí, mnohdy si ani neodpustí pověstné zahvízdnutí, kterým dá ženě najevo, že vypadá skvěle. Ovšem jen co otočí hlavu zpátky, zamyslí se nad tím, proč to ty ženy vlastně dělají. Proč nosí nepohodlné boty, ve kterých trpí? Vysoké podpatky jsou slabostí žen a nepochopitelnou skutečností mužů – a tak to prostě zůstane. Zatněte zuby – stojí to za to! Nové boty jsou pokaždé nepohodlné a o těch na podpatku to platí dvojnásob. Při výběru proto pamatujte, že vám botka musí dokonale sedět. Překontrolujte si, že jste sáhla po správné šířce, velikosti i výšce a počítejte s tím, že i kdyby vám bota sebevíce sedla na nohu, první krůčky budou bolet. Ovšem překonáte-li počáteční bolestné chvilky, odměnou pro vás budou krásně vysoké nohy – a to stojí za to, nemyslíte? Tajné triky, na které vám okolí nepřijde V drogerii či lékárně seženete gelové nebo i pěnové vložky do špičky i na patu. S tímto tajným fíglem si nošení bot na vysokém podpatku o něco více zpříjemníte a vaše okolí nic nepozná. Vy se tak budete cítit pohodlněji a okolí vás bude obdivovat za... Čtěte více Příspěvek Sexy nohy a ladná chůze? Je čas obout si vysoké podpatky! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Miss Salačová porodila syna Olivera

 
Miss ČR 2000 Michaela Salačová má syna Olivera. Dnes v půl třetí odpoledne porodila v brněnské nemocnici syna Olivera. Její manžel Dalin byl u porodu a se slzami v očích přestřihával šťastné mamince pupeční šňůru. Oliver měří 50 centimetrů a váží tři kilogramy.
24.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Salačová (71 článků) , Michael Oliver (33 článků)

Rodiče Olivera dál bojují: jednají o léčbě v Kalifornii

 
Rodiče malého Olivera, který trpí nejzávažnější formou spinální svalové atrofie (SMA), jsou v kontaktu s lékaři z nemocnice v Los Angeles. Nemocnice Motol koncem června u Olivera zamítla léčbu genovou terapií Zolgensma. Rizika podle lékařů převažují nad možnými benefity léčby. Rodiče se tak snaží zajistit Oliverovi léčbu v zahraničí.
16.07.2020 12:55 |

podobné články

Pardubický kraj: Nálezkyně 500 let starých mincí se zachovala příkladně, od kraje dostane nálezné

 
Žena, která na povrchu zorané louky náhodně nedaleko obce Plchůvky objevila před časem historické mince, bezprostředně informovala Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě. Nakonec zde bylo vyzvednuto 461 kusů mincí, ražených mezi lety 1471-1616. Nález nyní vyhodnotili odborníci a radní Pardubického kraje schválili ženě odpovídající nálezné.
04.12.2019 07:35 |

podobné články

Pardubický kraj: Nálezkyně 500 let starých mincí se zachovala příkladně, od kraje dostane nálezné

 
Žena, která na povrchu zorané louky náhodně nedaleko obce Plchůvky objevila před časem historické mince, bezprostředně informovala Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě. Nakonec zde bylo vyzvednuto 461 kusů mincí, ražených mezi lety 1471-1616. Nález nyní vyhodnotili odborníci a radní Pardubického kraje schválili ženě odpovídající nálezné.
04.12.2019 17:40 |

podobné články

Nikola (15) odešla ze školy a doma už se neukázala: Zoufalí rodiče prosí o pomoc

 
Patnáctiletá Nikola Krivková odešla ve středu ze školy v Prachaticích, odpoledne ji ještě viděla teta, doma už se ale neukázala. Zoufalí rodiče i policie po ní od té doby pátrají, ale marně. Neviděli jste jí?
20.06.2013 16:55 |

podobné články

Zoufalí páníčkové nabídli motorku za ukradené štěně! Ferdíka zloději vrátili

 
Pořádný šok zažili majitelé malého štěněte Ferdíka (3 měsíce). Milovaného pejska jim někdo ukradl přímo ze dvora statku. Rozjela se velká pátrací akce, zoufalí majitelé dokonce za informace vedoucí k navrácení psíka nabízeli i motorku. Vše mělo šťastný konec, zloději se vrátili, vyhodili chlupáče z auta před statkem a rychle zmizeli.
12.05.2017 14:45 |

podobné články

Jiří Babača: A pak, že cenzura je nepřípustná aneb Oliver Stone na indexu ČT

 
„Česká“ televize zjevně nerozdýchala dokumentární film oscarového režiséra Olivera Stonea „Svět podle Putina“ a kromě dehonestování TV Prima a Olivera Stonea zřejmě zařadila na index zakázaných děl „České“ televize Stoneho protiválečnou tvorbu. ČT tak neochvějně dokazuje pravdivost známého rčení „Demokracie začíná tam, kde končí signál české televize“. Co s tím? Jedno řešení se nabízí.
03.07.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Oliver Stone (90 článků)

Zloděj ukradl auto i se psem, nálezné je 20 tisíc! POMŮŽETE?

 
Neobvyklá, dá se říct až, kuriózní krádež se stala na okraji Prahy. Zatím neznámý zloděj ukradl starší auto. Jenže v autě spal pes a toho zloděj ukradl i s vozidlem. Zoufalí majitelé teď víc než po autě pátrají po ztraceném domácím mazlíčkovi. A dokonce vyhlásili finanční odměnu.
04.11.2014 19:00 |

podobné články

Silvestrovské oslavy mají svoje oběti: Toto je seznam hledaných psů, které vyděsily petardy!

 
Novoroční ohňostroje mají každoročně za následek desítky ztracených psů. Ti se při venčení polekají ran, jaké petardy vydávají, a vyděšení se majiteli i vytrhnou z ruky. Ani letošek se bez takových případů neobešel a zoufalí páníčci teď hledají své mazlíčky.
02.01.2019 19:05 |

podobné články

Jak se začlenit v nové práci?

 
Máme-li nastoupit do nového zaměstnání, hemží se naší hlavou miliony otázek. Bude se nám v nové práci dařit? Budeme vycházet s nadřízeným? Jak se začlenit v práci a zapadnout mezi kolegy? Jak udělat dobrý dojem? Tohle je jen chabý výčet otázek, na které s blížícím se dnem nástupu hledáme odpověď. Pokud nastupujete na pozici, kde budete muset vycházet se svými kolegy, pak určitě přemýšlíte nad tím, jak se začlenit. Udělat dobrý dojem na samotném začátku je nutnost, to ví přece každý. Jenže jak na to? Co udělat, abyste nic nepokazili a noví kolegové si na vás za vašimi zády nemuseli ukazovat prstem? 3 tipy jak se začlenit v práci Přijít jako nováček do nové práce je situace, ze které je většina lidí nervózní. A logicky. Pokud opouštíte zaměstnání, ve kterém jste již nějaký čas působili, měli jste zde známé či kamarády a možná i nějaké slovo, pak je pro vás pozice nováčka obrovskou změnou. A je potřeba se s ní vypořádat tak, abyste nezapůsobili jako plachá myška ani jako nafrněná ženská s nosem pořádně nahoru. Takže jak na to?! Tip první: tady žádné slovo nemáte Na samotném začátku je důležité uvědomit si jeden fakt: tady nejste ve své bývalé práci, jste na novém místě, s novými lidmi, nadřízenými i pravidly, které musíte respektovat. Co tím chceme říci? Pokud jste  na bývalé pozici měli nějaké slovo a mohli jste o něčem rozhodovat, aniž byste se museli ohlížet na názory druhých, tady taková práva nemáte. Jste noví, tzv. bažanti, kteří musí – jak se říká – držet jazyk za zuby a krok. Žádné vyskakování. Tip druhý: vychloubání se dobrý dojem nedělá S naším prvním tipem souvisí i druhý: vychloubání, vytahování nebo natřásání se před novými kolegy, co všechno jste dokázali, čeho jste dosáhli a jak moc jste byli ceněni na bývalé pozici, nemá v... Čtěte více Příspěvek Jak se začlenit v nové práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

Miss Salačová má syna Olivera!

 
Modelka, dýdžejka a moderátorka Michala Salačová (26) porodila syna! Dnes v brněnské nemocnici přivedla na svět přirozenou cestou syna Olivera.
24.02.2010 16:05 |

podobné články

Maminka Salačová ukázala syna Olivera

 
Miss ČR 2000 Michaela Salačová se pochlubila fotografiemi svého syna Olivera, který přišel na svět ve středu. „Mateřství si opravdu užívám, jsem moc šťastná, je to nádherný pocit být maminkou,“ řekla Blesk.cz čerstvá maminka.
26.02.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Salačová (71 článků) , Michael Oliver (33 článků)

Míša Salačová neuvěřitelně zhubla a ukázala syna Olivera!

 
Modelka a dýdžejka Míša Salačová (29) nám poprvé ukázala syna Olivera (4 měsíce)! Krásný chlapeček je celý táta a na adresu pyšné maminky musíme poznamenat, že jí to moc slušelo.
19.06.2010 18:00 |

podobné články

Zoufalá matka: Vraťte mi Olivera (2)!

 
Nejhorší pro každou mámu je, když nemůže obejmout své dítě. Přesně taková muka prožívá Nikola Walková (24) z Orlové. Už více než čtyři měsíce neviděla svého syna Olivera (2), se kterým zmizel jeho otec na ostrov Man (Isle of Man) v Irském moři. Doma na něj přitom stále čeká celá rodina, dokonce nazdobený stromeček a dárky od Ježíška.
05.02.2011 17:20 |

podobné články

Na Slovensku mají Olivera, prase-záchranáře

 
Již třetí týden absolvuje speciální výcvik v Žilině prase-záchranář. Citlivý čenich Olivera chtějí záchranáři využívat při dohledávání osob.
06.11.2013 18:50 |

podobné články

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 3x shaker Jamie Olivera

 
Vyhrajte originální shaker Jamieho Olivera na bylinky a Tatarskou omáčku Hellmann´s Original a Hellmann´s Delikátní. Vyzkoušet je můžete jak při přípravě bramborového salátu, tak při silvestrovské hostině třeba na chutné kanapky. Pro tři z vás máme balíek zmíněných výher od firmy Hellmann´s. Stačí poslat správnou odpověď na soutěžní otázku a jeden z balíčků může být váš.
12.11.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (126 článků)