Článek

Nevídané drama: Z moře u Řecka vytáhli trosečnici!

 
Tahle scéna by se spíš dala očekávat kdesi v Tichém oceánu, odehrála se však na rušné lodní »dálnici« ve Středozemním moři. Zhruba 10 kilometrů od břehů Řecka zachránila posádka trajektu vyčerpanou trosečnici!
18.05.2018 12:20 |

podobné články

Podobné články

Trosečníci na Berounce: Ženu s dítětem vytáhli z potápějícího se raftu hasiči

 
Hned několik hasičských týmů vyjíždělo v sobotu k jezu na Berounce, kde uvízla matka s dítětem. Žena do příjezdu hasičů vylévala z potápějící se lodi vodu a snažila se zabránit tomu, aby šla nafukovací loď ke dnu. Trosečnici a jejího potomka následně hasiči dostali na břeh.
07.08.2016 10:35 |

podobné články

Trosečníci v Chorvatsku podpálili vystřelenou světlicí ostrov!

 
Trosečníci, kteří v pondělí ráno uvízli na chorvatském ostrově Jerolim asi 80 kilometrů jižně od Splitu, zde nešťastnou náhodou způsobili signální světlicí požár!
03.08.2009 12:50 |

podobné články

Hygiena Trosečníků na D1: voňavé stromečky

 
Brňáci to Pražákům zase nandali. Vyhráli hlasování diváků a mohli se umýt v koupelně. Soutěžícím bojujícím za směr na dálnici Praha pak posměšně poslali voňavé stromečky, aby si je pověsili na krk. Bláznivá soutěž Trosečníci na D1 pokračuje a další úkoly můžete soutěžícím uložit i vy. Utábořit se u dálnice D1 vypadá jako snadný úkol. Jenže se základní výbavou to jsou opravdoví trosečníci, kteří nemohou opustit svůj tábor. Ven jim pomůže jen plnění úkolů a úspěch u diváků televize Prima, která soutěž pořádá s partnerem Vodafone. Dva týmy soutěží o velmi zajímavou výhru. Kdo by nechtěl 300 000 korun. Jenže po několika dnech soutěže je zajisté velmi potěšila i tak jednoduchá věc, jakou je sprcha. Vyhrál ji tým, který splnil poslední divácký úkol. Brňáci porazili Pražáky a koupel si pořádně užili. Na své soupeře ale nezapomněli, poslali jim voňavé stromečky na šňůrce, aby si je mohli pověsit na krk. Prostě táborová hygiena. Zatím v soutěži brněnský tým ten pražský poráží častěji.
23.08.2014 08:05 |

podobné články

Australané vytáhli z moře trosečníky, jejichž loď potopila velryba

 
Podle webového portálu deníku The Australian strávili trosečníci ve vlnách Indického oceánu čtyři hodiny.
06.10.2010 18:10 |

podobné články

Uprchlická vlna graduje: Do Řecka a Itálie dorazilo letos již přes sto tisíc migrantů

 
Už více než sto tisíc uprchlíků dorazilo letos do Řecka a Itálie. Podle Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) dorazilo letos do Řecka 48 tisíc běženců. Do Itálie za stejnou dobu připlulo v rámci dosud nevídané uprchlické vlny už 54 tisíc lidí.
09.06.2015 17:51 |

podobné články

Řecký Karibik: Syvota? Moře klidu, moře písku i moře pohody!

 
Nádherné písečné pláže. Poklidná atmosféra. Tradiční řecká kuchyně. Příjemné klima. Výhledy na okolní ostrůvky. Pokud si přesně tak představujete ingredience k vytvoření ideální letní dovolené, bude se vám v Syvotě, kterou omývá Jónské moře, líbit. Mimochodem, často je toto místo nazýváno Řecký Karibik.
21.03.2018 18:55 |

podobné články

Paroubek: Zpráva z Řecka II. (psáno z Řecka)

 
Poněkud nekonformně se chovající řecká radikálně levicová vláda přivedla tradiční evropský establishment do úzkých. Významově druhá, či spíše třetí garnitura Evropy – u nás Sobotka s Babišem – si to rychle zjednodušila. Babiš moudře děl, že Řecko se do eurozóny nikdy nemělo dostat (v tom má pravdu). A když řečtí občané hlasovali, jak hlasovali, vypadnutím Řecka z eurozóny bude tato předchozí hloupost vašnostů EU napravena. Sobotka, snad ještě moudřeji, děl, že v eurozóně není možné nikoho držet násilím. Oba pánové interpretují řecké referendum s tradiční intelektuální leností českých politických elit. A máme zase jeden problém z krku. Vyřešil se tak nějak sám…
09.07.2015 16:56 |

podobné články

ZÁHADNÉ MONSTRUM: Z moře vytáhli bratra vetřelce

 
Moře někdy vyplaví podivné předměty i mrtvé živočichy. Některé z tvorů lze obdivovat, jiní nás přímo děsí. To je případ i černé obludy, kterou nedávno vytáhli z oceánu.
21.08.2014 14:00 |

podobné články

Potápěči vytáhli z moře černou skříňku letounu AirAsia: Na jeho palubě zahynulo 162 lidí!

 
Potápěči vytáhli z moře jednu z černých skříněk letadla společnosti AirAsia, které se zřítilo před dvěma týdny v Jávském moři se 162 lidmi na palubě. Oznámil to šéf pátracího týmu Bambang Soelistyo. Skříňku, která je záznamem o letu, podle něj vynesli dnes ráno na hladinu čtyři potápěči. I nadále ale pátrají po hlasovém záznamu z kokpitu havarovaného letounu.
12.01.2015 07:46 |

podobné články

VIDEO: Otřesné týrání zvířat! Lidé vytáhli želvu z moře kvůli selfie a zlomili jí lebku

 
Na internetu se objevilo šokující video, které ukazuje, kam až může člověk zajít kvůli jedné selfie. Lidé na pláži vytáhli z moře želvu, aby se s ní vyfotili. Děti po ní skákaly a rodiče všemu přihlíželi. Nakonec lidé nebohému zvířeti zlomili lebku.
26.06.2016 21:35 |

podobné články

Drama u Řecka: Hoříme, potápíme se a paluba je vařící, volali cestující z trajektu

 
Děsivé chvíle čekaly na cestující trajektu, který vyplul v neděli ráno z Řecka do Itálie. Na lodi začalo hořet, loď se údajně začala potápět. Řada lidí naskákala do moře, někteří zůstali na palubě. Záchrannou akci komplikuje nepříznivé počasí.
28.12.2014 09:30 |

podobné články

Trosečníci na ledové kře: Sami došli na pevninu...

 
Skupina dvaceti turistů a eskymáckých lovců, se kterými se v arktické části Kanady utrhla asi pět kilometrů dlouhá kra a odnesla je až asi 12 kilometrů na volné moře, je v pořádku.
01.07.2013 05:15 |

podobné články

Recenze: U moře je unavenou konverzací hvězdného páru, které chybí drama

 
Více než herecký koncert Angeliny Jolie a Brada Pitta připomíná drama U moře ospalou divadelní inscenaci bez nápadu.
20.11.2015 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1660 článků) , Angelina Jolie (2066 článků)

DRAMA! Z hořícího bytu hasiči vytáhli OSM LIDÍ!

 
Osm lidských životů zachránili hasiči v noci na čtvrtek na Rychnovsku. Vytáhli obyvatele z hořícího bytu.
28.04.2011 09:45 |

podobné články

Raketa, která dopravila první lidi na Měsíc: Z moře vytáhli trosky Apolla 11!

 
Na dně Atlantiku prý našli trosky Apolla 11, dva motory vytáhli na palubu lodi zhruba 600 kilometrů od místa, odkud raketa odstartovala a umožnila lidem poprvé přistát na Měsíci.
22.03.2013 22:45 |

podobné články

Jsou to motory rakety z mise na Měsíc? Z moře vytáhli trosky Apolla 11!

 
Vědeckým tým financovaný milionářem Jeffem Bezosem (49) ohlásil převratný objev. Ze dna Atlantiku vytáhli dva motory, které prý patří raketě Apollo 11, která pomohla dopravit na povrch Měsíce první lidi.
23.03.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jeff Bezos (38 článků)

Zkáza letounu AirAsia, na jehož palubě zahynulo 162 lidí: Potápěči vytáhli druhou černou skříňku!

 
Potápěči vytáhli z moře druhou černou skříňku letadla AirAsia, které se zřítilo před více než dvěma týdny v Jávském moři se 162 lidmi na palubě. Záznamník pro nahrávání komunikace v pilotní kabině byl nalezen nedaleko místa, kde potápěči v pondělí vyzvedli černou skříňku nahrávající letové údaje.
13.01.2015 09:16 |

podobné články

Iveta Bartošová: Už se nebojí mezi lidi!

 
Nevídané! Po měsících v dobrovolném domácím vězení Iveta Bartošová (45) opět začala chodit mezi lidi. Nevídané!
06.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6723 článků)

Nečas: Odchod Řecka z eurozóny je reálnou variantou

 
Odchod Řecka z eurozóny je reálnou variantou. V Bruselu to dnes při příjezdu na summit EU řekl český premiér Petr Nečas. Dodal, že vystoupení Řecka z eurozóny bude za určitých podmínek jedinou možností. Dopady takového kroku by ale podle něj dolehly i na Českou republiku.
23.05.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9276 článků)