Článek

„Nevěřte Obamovi. Bidena nepodporuje.“ Vyneseny důvěrně informace

 
Americký publicista Tucker Carlson vynesl ze zákulisí některé informaci o úřadujícím prezidentovi Joe Bidenovi, který i přes blížící se 82. narozeniny hodlá zůstat prezidentem. Nemalé napětí podle Carlsona panuje i mezi Bidenem a Barackem Obamou, kterému Biden dělal dlouhá léta viceprezidenta.
01.07.2024 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2520 článků) , Joe Biden (1229 článků)
Podobné články

Obamovi popsali své první rande: oběd v muzeu, procházka i kino

 
Americký prezident Barack Obama vyhlásil soutěž, jejíž vítěz s ním bude mít možnost povečeřet. Při té příležitosti zavzpomínal s manželkou na den, kdy spolu byli poprvé v restauraci. Jejich rande z roku 1989 je jako podle příručky. Další články k tématu: Nej páry desetiletí: Affleck a Lopezová propadli, bodují Obamovi Nejsem žádná naštvaná černoška, ohrazuje se Obamová vůči nové knize První videopokec: lidé se Obamy ptali na ekonomiku, SOPA i školné OBRAZEM: Obamovi přáli Mariah Carey, Leonardo DiCaprio i Lucy Liu Obama podpořil sňatky homosexuálů, dohnal Bidena Obama býval v „huličské partě“ a vymýšlel nové metody kouření marihuany
26.06.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucy Liu (24 článků) , Mariah Carey (483 článků) , Barack Obama (2520 článků)

Peníze z Číny pro Joea Bidena. V USA klíčí podezření

 
O člena rodiny prezidenta USA Joea Bidena, konkrétně o jeho syna Huntera Bidena, se zajímá federální ministerstvo spravedlnosti. Kvůli možným daňovým podvodům, které mohl spáchat přes svou firmu Owsaco. Přes firmu, přes níž protekly i peníze určené pro prezidenta a někdejšího viceprezidenta USA Joea Bidena. Republikánský předseda sněmovního výboru pro dohled James Comer si navíc stěžuje, že když chtěl klást otázky spojené s Joem Bidenem, narazil na odpor. Má to ale háček…
06.12.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1229 článků) , James Hunter (1 článek) , James Hunter (1 článek) , James Hunter (1 článek) , James Hunter (1 článek)

Kvůli těmhle fotkám máte mindrák? Podívejte se, co dokáže photoshop!

 
Nevěřte cizím lidem, hladovému člověku, nevěřte nikomu, jen sobě, a už vůbec nevěřte titulním stránkám časopisů. Ty totiž prezentují celebrity (ale i neznámé modely a modelky) jako dokonalé bytosti.
22.03.2013 23:30 |

podobné články

Nevěřte úřadům a politikům. Idioti z vedení EU. Islámští teroristé mají po celé Evropě síť desítek tisíc lidí, které tajné služby nejsou schopny sledovat. I u nás… Znalec islámské problematiky varuje

 
ROZHOVOR „Nevěřte úřadům a politikům. Oni vám řeknou cokoliv, aby vás obalamutili a uchlácholili, ale ve skutečnosti nechtějí zastavit masovou migraci muslimů a Afričanů do Evropy. Chtějí ji jen řídit a rozptýlit migranty po Evropě pomocí kvót. Nevěřte, že vás ochrání policie a tajné služby před islámskými teroristy. To pak můžete skončit jako nakupující v tom francouzském supermarketu nebo návštěvnici klub Bataclan,“ říká exmuslim a autor knihy „Islám a islamismus v České republice“ Lukáš Lhoťan, který má víc jak 12leté zkušenosti z jádra islamistů v ČR, z jejich vztahů k českým bezpečnostním složkám a úřadům.
06.04.2018 09:40 |

podobné články

Po Obamovi přišel podezřelý balíček i herci De Nirovi. Usiluje mu někdo o život?

 
Ameriku vyděsil další podezřelý balíček. Po Hillary Clintonové, exprezidentovi Baracku Obamovi a miliardáři Georgi Sorosovi ho obdržela restaurace, kterou vlastní slavný herec Robert De Niro. Informovala o tom americká média s tím, že na místě zasahuje policie. Další výbušnina, celkem už devátá, přišla dnes ve státě Delaware na adresu bývalého viceprezidenta Joea Bidena. Terčem útoků jsou kritici prezidenta USA Donalda Trumpa.
25.10.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2520 článků)

Prezidentská ochrana pro Bidena: Nově ho hlídá tajná služba a má i bezletovou zónu

 
Nad domovem demokratického kandidáta na amerického prezidenta Joea Bidena ve Wilmingtonu v Delaware byl nově zaveden omezený „vzdušný prostor národní obrany“. S odvoláním sdělení Federálního úřadu pro letectví (FAA) to uvedla televize CNN. Dříve v pátek list The Washington Post (WP) informoval, že se ochranu Bidena rozhodla posílit tajná služba Spojených států (USSS), jelikož počítá s tím, že by se demokratický politik mohl brzy prohlásit za vítěze voleb.
06.11.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1229 článků) , Washington Washington (267 článků) , Washington Washington (267 článků)

Čeští politici k vítězství Bidena: Zeman zmínil spolupráci, Babiš řeší cla a NATO

 
Čeští politici na sociálních sítích se vyjadřují k americkým prezidentským volbám a gratulují vítězi, demokratovi Joeovi Bidenovi. Většina z nich dává najevo, že Biden byl jejich favoritem. Předseda Pirátů Ivan Bartoš považuje výsledek voleb za zcela legitimní a doufá, že zvolení Bidena znamená pro Evropu novou éru spolupráce. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová konstatovala, že zakopání příkopů po Trumpovi je skvělou zprávou pro USA i pro nás. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) ve vítězství Bidena nevěřil a uznal, že se unáhlil. Ministr zahraničí Tomáš Petříček očekává spory a přepočítávání hlasů. Prezident Miloš Zeman zaslal Bidenovi gratulační dopis.
07.11.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3332 článků) , Joe Biden (1229 článků) , Ivan Ivan (2966 článků)

Co „vyvede“ Trump a proč by mohl uspět za čtyři roky? Expert o výměně v Bílém domě i politice Bidena

 
Volební hlasy amerického prezidentského klání nejsou ani týden po volbách  sečteny. Americká média však již vyhlásila vítěze voleb, demokrata Joea Bidena. S tím zásadně nesouhlasí současný prezident Donald Trump, který bez důkazů argumentuje možnými podvody, ale i nedopočítanými hlasy přesto, že to byl právě on, kdo se už druhý den po volbách prohlásil za vítěze. Co od egocentrického prezidenta Trumpa můžeme ještě do lednové inaugurace očekávat a jaká bude vláda nového prezidenta Bidena? Nejen o tom hovořil v pondělním Epicentru Blesk Zpráv amerikanista Jiří Pondělíček.
10.11.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků) , Joe Biden (1229 článků)

Většina Trumpových příznivců uznává za prezidenta Bidena

 
Průzkum společnosti Ipsos pro agenturu Reuters ukázal, že více než 70 procent občanů USA uznává za nově zvoleného prezidenta demokrata Joe Bidena. Za svého budoucího prezidenta Bidena uznává i nadpoloviční většina příznivců stávajícího republikánského prezidenta Donalda Trumpa.
11.11.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků) , Joe Biden (1229 článků)

„Nevyhrál, nestalo se to.“ Blouznící Trump se zase opřel do Bidena a poslal vzkaz

 
Výsledky prezidentských voleb jsou už dva týdny ve všech státech USA uzavřené a sbor volitelů určil jako nového prezidenta Joea Bidena, současná hlava státu Donald Trump se ale domnívá, že není možné, že byl poražen. Alespoň to tvrdí v dalším dlouhém videu zveřejněném na facebooku, kde opakuje dávno vyvrácené dezinformace o volebních nesrovnalostech a obviňuje úřady, média i digitální platformy ze spiknutí ve prospěch Bidena.
23.12.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků) , Joe Biden (1229 článků)

Jan Urbach: Šedesát procent Američanů smýšlí o krocích Bidena negativně

 
Drtivá většina Američanů negativně hodnotí kroky prezidenta USA Joe Bidena ve vztahu k Afghánistánu. Autoritu Bidena srazil dolů prokazovaný nedostatek znalostí, dokonce i ve srovnání s informacemi sdělovacích prostředků. Od dubna se také zvýšil počet lidí, kritizujících jeho působení ve funkci prezidenta.
25.08.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1229 článků)

„Volil jsem ho, ale on lže.“ Novinář řekl o Bidenovi pravdu

 
Americký publicista a expert v oblasti PR Michael Shellenberger zkritizoval administrativu prezidenta USA Joea Bidena. Upozornil, že Bidena volil, ale cítí morální povinnost upozornit veřejnost na to, když Biden se svou administrativou lidem lže. Ve stejné době vychází průzkum agentury Ipsos, který ukazuje, že v Bidena má důvěru jen 36 procent Američanů. Už je na tom skoro stejně špatně jako jeho předchůdce Donald Trump.
27.06.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků) , Joe Biden (1229 článků) , Michael Michael (1924 článků) , Michael Michael (220 článků)

Další průšvih pro Bidena. Syn dostával peníze z Ruska. Ale i odjinud

 
Republikáni v dolní komoře Kongresu USA zveřejnili zprávu o zahraničních obchodních transakcích Huntera Bidena, syna současného prezidenta USA Joea Bidena. Jeho firmy získaly dle zprávy více než 20 milionů dolarů od oligarchů z Ruska, Kazachstánu a Ukrajiny. Joe Biden byl v té době viceprezidentem, se synovými obchodními partnery se setkával při večeřích.
09.08.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1229 článků)

Republikán McCarthy dal souhlas se zahájením ústavní žaloby na prezidenta Bidena

 
Republikánský předseda americké Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy dnes souhlasil se zahájením procesu ústavní žaloby (impeachmentu) na demokratického prezidenta Joea Bidena. Ten podle McCarthyho lhal americkému lidu o zahraničních aktivitách svého syna Huntera Bidena, informovaly tiskové agentury. Bílý dům odsoudil snahu o impeachment jako politicky motivovanou. Šance žaloby na úspěch jsou považovány za minimální.
12.09.2023 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1229 článků) , Kevin Hunter (1 článek) , Kevin Kevin (82 článků)

Porota shledala Huntera Bidena vinným ve všech bodech v kauze držení zbraně

 
Soudní porota ve státě Delaware dnes shledala syna amerického prezidenta Huntera Bidena vinným ve všech třech bodech obžaloby v kauze držení zbraně, informuje AP. Porotci shledali potomka šéfa Bílého domu Joea Bidena vinným z toho, že na podzim roku 2018 v dotazníku zatajil užívání drog, aby si mohl pořídit revolver, který posléze nelegálně vlastnil 11 dní. Porota se o verdiktu radila během dvou dní dohromady tři hodiny. Prezident Biden posléze uvedl, že výsledek procesu přijme, bude respektovat soudní proces a naznačil, že se Hunter Biden odvolá.
12.06.2024 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1229 článků)

Koho za Bidena? Přišla rada z Německa

 
Po televizní debatě úřadujícího prezidenta Joea Bidena s republikánským vyzyvatelem Donaldem Trumpem začali demokraté uvažovat, zda nastal čas Bidena nahradit lepším kandidátem, protože Biden si po debatě vysloužil i nálepku „chodící mrtvoly“. Německý list Bild dal demokratům radu. Sdělil jim, co teď přesně potřebují. Publicista Dušan Neumann žijící v USA má za to, že nad Bidenem jako prezidentským kandidátem se smráká.
29.06.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků) , Joe Biden (1229 článků)

Zděšení voliči Bidena: Budeme hlasovat pro Trumpa. Absolutně

 
„Budu hlasovat pro Trumpa. Absolutně.“ Nerozhodnutí voliči po první prezidentské debatě mezi úřadujícím pánem Bílého domu Joem Bidenem a jeho vyzyvatelem Donaldem Trumpem, který by se do Oválné pracovny rád vrátil, promlouvají otevřeně. I voliči, kteří v roce 2020 dali hlas Bidenovi, jsou teď z téhož Bidena, o čtyři roky staršího Bidena, zděšeni. Americká zpravodajská stanice CNN nabídla odpověď na otázku, co se stane, kdyby se Biden přece jen nakonec rozhodl odstoupit.
30.06.2024 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků)

Vyhrajeme. Z Ruska jdou „signály“ ne podle chuti Petra Fialy

 
Překvapení, pohoršení, šok. Tak reagují mainstreamová média na výkon Joea Bidena v debatě proti Donaldu Trumpovi. Analytik Simplicius si myslí, že se jedná o šarádu a pohoršení je umělé, protože Biden je už měsíce ve stejném stavu. Účel je skrýt, že se ještě nedávno za Bidena zaručovali. Konec Bidena je podle něho už naplánovaný a už se projevuje mimo jiné i na Ukrajině, kde Zelenskyj začíná připouštět dohodu o míru. Na Západě si totiž prý uvědomují, že v dlouhodobém konfliktu nemají šanci blok Rusko–Čína–Severní Korea–Írán porazit. A přicházet mají i další pověstné „signály“, které například český premiér Fiala neuvítá. Třeba od ruských oligarchů.
02.07.2024 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků) , Petr Fiala (6532 článků) , Joe Biden (1229 článků)

Kdo opravdu vládne v USA. Rejdy za zády Bidena odhaleny

 
Po velmi špatném vystoupení amerického prezidenta Joea Bidena v televizním souboji s Donaldem Trumpem se objevují hlasy, že by Biden měl být na poslední chvíli nahrazen. Většina demokratů a spřízněných médií ale za Bidenem nadále stojí. Podle novináře Michaela Shellenbergera totiž Biden jako prezident vyhovuje autoritářskému systému demokratů, kdy za prezidenta ve skutečnosti vládnou nevolení byrokraté, poradci a lobbisté. Ti pak mohou skrze Bidena dále rozšiřovat své autoritářské praktiky, jako je cenzura a propaganda ve jménu progresivismu.
03.07.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6261 článků) , Joe Biden (1229 článků)