Článek

Neuvěřitelně rozkošná: Monika Bagárová se chlubí Rumiou a přiznala zásadní změnu

 
Na světě je máloco roztomilejšího než novorozeňata a jejích štěstím poblázněné maminky. A v českém uměleckém rybníčku patří mezi ty nejhezčí Monika Bagárová (26). Pohledné zpěvačce se úplně změnil život a stále nestíhá pobrat, co všechno úžasného jí zázrak početí přinesl.
08.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)
Podobné články

Kouzelné fotky matky s dcerkou: Monika Bagárová sladila čelenku s rozkošnou Rumiou

 
Monika Bagárová (26) se pyšní rozkošnou dcerkou Rumiou, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (30). Často se oba na sociálních sítích chlubí krásnými fotkami, kde jejich dcerka spí nebo se směje. Zpěvačka a porotkyně letošní SuperStar přidala několik snímků, které rozněžní snad každou lidskou duši.
27.07.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová promluvila otevřeně o šestinedělí: Máme režim. Pláč vystřídal úsměv

 
Čerstvá maminka Monika Bagárová (26) se na Instagramu svěřila, jak prožívala své první šestinedělí. I přes náročné období se však se svou novorozenou dcerkou Rumiou směje na každém kroku. Na sociálních sítích se dočkala také milých lichotek a podpory. Rozkošná holčička se však podle většiny lidí podobá spíše svému tatínkovi.
01.08.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Krásná Bagárová ukázala sexy tělo v bikinách: Celé foto v galerii

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) patří mezi naše "nejkrásnější zpěvačky":http://www.extra.cz/krasna-bagarova-ostrihala-dlouhou-hrivu-a-je-blond-jak-se-vam-ted-libi. Ráda se na sociálních sítích chlubí svými "sexy fotografiemi":http://www.extra.cz/6-fotografii-kterymi-nejkrasnejsi-zpevacka-ceska-bagarova-drazdi-na-facebooku a my říkáme, jen tak dál!
18.09.2014 14:10 |

podobné články

Fotky plné štěstí a něhy: Bagárová se pochlubila měsíční Ruminkou, vypadá jak taťka

 
Zpěvačka a porotkyně v letošní SuperStar Monika Bagárová (25) se často chlubí svojí rozkošnou dcerkou Rumiou a není se čemu divit. Holčička je opravdu roztomilá, hlavně, když si zakrývá ručkama tvář. Vypadá přitom jako její otec MMA zápasník Makhmud Muradov (30). Monika opět sdílela rozkošné fotky, kde jsou spolu všichni tři.
28.06.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků) , Makhmud Muradov (35 článků)

6 fotografií, kterými nejkrásnější zpěvačka Česka Bagárová dráždí na Facebooku

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) jako jedna z mála účastnic SuperStar nezapadla hned poté, co v soutěži skončila. Úspěšně se věnuje hudbě a hlavně je "neuvěřitelně sexy":http://www.extra.cz/klenot-ceskeho-soubyznysu-zpevacka-monika-bagarova-v-bikinach-nema-konkurenci.
15.08.2014 13:11 |

podobné články

Monika Bagárová je z porodnice doma: Čekalo ji velkolepé uvítání! Stihla i finále SuperStar

 
Pět dní po porodu mohla zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) konečně domů s novorozenou dcerou Rumiou. A návrat to byl vskutku až hvězdný. Nechybělo přivítání ve velkém stylu!
31.05.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová se poprvé od SuperStar ozvala: Dojemné okamžiky s dcerou Rumiou!

 
Čas letí jako voda a porotkyně letošní SuperStar Monika Bagárová (25) si už víc než týden užívá, jaký je to pocit být matkou. Po skončení pěvecké soutěže má čas na dceru Rumiu, která si podmanila celý (nejen) její svět.
03.06.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Makhmud drží diety, já hodně jím a necvičím, směje se Monika Bagárová

 
Monika Bagárová (26) se před půl rokem stala maminkou. Zpěvačka s dcerou Rumiou, jejímž tatínkem je zápasník MMA Makhmud Muradov (30), zavítala do primácké Show Jana Krause. Prozradila, že o přítele se při každém zápase trochu bojí.
22.12.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1146 článků) , Monika Bagárová (747 článků) , Makhmud Muradov (35 článků)

Zpěvačka Monika Bagárová: Muži u mě spát nesmí, nespal tu ani Ben

 
Finalistka československé SuperStar Monika Bagárová žije napůl v Brně s rodiči a napůl v Praze. V hlavním městě má svůj byt, kde ráda nechá přespat i své kamarádky. Kamarádi mají ale smůlu. Nespal prý u ní ani její bývalý přítel Ben Cristovao. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu Takhle Bagárovou neznáme: sexy pózy a válení se po chlapech Cristovao mlží o vztahu s Bagárovou, společné bydlení ale nevylučuje Bagárovou ze SuperStar lanaří do modelingu, zatím chce zpívat
28.06.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (510 článků) , Monika Bagárová (747 článků)

MÓDNÍ MASÁŽ: Ani nevím, co mám na sobě, říká Monika Bagárová

 
V Módní masáži tentokrát sama sebe hodnotila Monika Bagárová. Zpěvačka nafotila už několik kosmetických kampaní a nyní je tváří vlasového studia v Brně. Finalistka druhé řady česko-slovenské SuperStar přiznala, že o oblečení se jí starají odborníci. Další články k tématu: Bagárová neudržela emoce na uzdě, plakala na vlastním křtu OBRAZEM: Rottrová, Ztracený a Bagárová zpívali pro Tříkrálovou sbírku Královnou popu je Marie Rottrová, míní její kolegyně
06.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (288 článků) , Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová o Rumince: Jaká bude oslava narozenin, dáreček od tatínka a první zoubky

 
Zpěvačka Monika Bagárová (26) patří nejen mezi nejpůvabnější zpěvačky, ale také mezi osobnosti se smyslem pro humor. Před necelým rokem přivedla na svět její poklad, a to dceru Ruminku, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Rozkošná Rumia zanedlouho oslaví rok a Monika se rozhodla o své dceři říct světu nějaké novinky. Promluvila o dárečku, který pro ni tatínek má, oslavě a všemožných novinkách. Má to ale jeden háček, Monika odpovědi trošku zpestřila a odpovídala slovy Ruminky.
10.03.2021 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová přiznala velký smutek: Po čem se jí tolik stýská?

 
Zdá se, že člověk nikdy nemá pocit, že by měl všechno. I když je Monika Bagárová (26) šťastnou mámou zdravé dcery Rumie (5 měsíců) a žije ve spokojeném vztahu s partnerem Makhmudem Muradovem (30), přece jen je něco, co zpěvačce chybí. Drobné tmavovlásce se stýská po hudbě, jevišti a potlesku publika. Necelého půl roku po porodu tak Monika Bagárová uvažuje o návratu do práce.
06.11.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Kočička Bagárová předvedla líbačku se svým novým klukem! Postěhuje se za ním do Ameriky?

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) konečně "odtajnila identitu svého amerického přítele":http://www.extra.cz/tajemna-kocicka-bagarova-dela-humbuk-kolem-sveho-kamarada-nebo-ma-pritele. Na svůj Instagram přidala fotku, na které se se svým klukem líbá a napsala k tomu hastag "inlove", což znamená, že je zamilovaná.
25.01.2015 16:12 |

podobné články

Největší kočička české pop music Monika Bagárová je opět k mání: Přiznala rozchod s přítelem a je volná

 
Princezna české pop music Monika Bagárová  (19) přiznala, že je čerstvě po rozchodu. Po Benovi Cristovaovi si našla nového partnera, ale vztah bohužel nevydržel. Bagárová je tak opět sama a novému vztahu se nebrání.
01.09.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (510 článků) , Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová má 8 měsíců po porodu nohy jako laňka. Ruminka překvapila prvními slůvky

 
Zpěvačka Monika Bagárová (26) září štěstím snad každým dnem více. Radost jí dělá jak její rozkošná dcera Rumia, která slaví osm měsíců, tak i její partner, MMA zápasník Makhmud Muradov (30), který zase slaví světové úspěchy. Půvabná Monika se na svých sociálních sítích pochlubila krásnými snímky dcery, která roste jako z vody.
29.01.2021 12:19 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků) , Makhmud Muradov (35 článků)

Klenot českého šoubyznysu: Zpěvačka Monika Bagárová v bikinách nemá konkurenci!

 
Devatenáctiletá zpěvačka "Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova, která na nedávném večírku Elite Model Look vytasila své zbraně a předvedla neskutečný dekolt, opět poutá pozornost. Podívejte se na "fotografie":http://www.extra.cz/tema/fotografie z dovolené, které nás zase usvědčily v tom, že je tmavovlasá "kráska":http://www.extra.cz/tema/kraska jednou z nejpůvabnějších zpěvaček českého šoubyznysu.
12.09.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Monika Bagárová má nebezpečnou konkurenci: Její mladší sestra je neskutečný kusanec

 
Monika Bagárová příliš nemluví o svém soukromí. Málokdo tak ví, že má mladší sestru, která je stejně půvabná jako Monika. Natálie Bagárová nepodědila po sestře jen hezkou tvářičku, ale také nadání.
10.10.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)

Svůdná Monika Bagárová: Tady ještě zkoušela tajit, že je těhotná!

 
V redakci eXtra.cz jsme věděli od 2. měsíce, že Monika Bagárová (25) je těhotná. S přítelem Machmudem Muradovem (29) čekají první miminko. Podívejte se znovu na show Extra Host. Tady Monika Bagárová zkoušela před otázkami zkušené moderátorky ještě kličkovat.
16.11.2019 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (938 článků) , Monika Bagárová (747 článků) , Machmud Machmud (30 článků)

Těhotná Monika Bagárová zamilovaně: A teď vám řeknu, co svatba…

 
Rozkošná zpěvačka Monika Bagárová (25) si plnými doušky užívá požehnaného stavu a plánuje budoucnost. Kdy si ale vezme svého přítele, boxera Makhmuda Muradova (29), se kterým čeká děťátko? A kdo a čím ji naštval v těhotenské poradně? Jak s rostoucím bříškem zvládne náročnou SuperStar? Na to vše a mnohem víc odpověděla v našem exkluzivním rozhovoru.
29.12.2019 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (747 článků)