Článek

Neuvěřitelné běsnění matky! Policie zveřejnila kruté detaily o posledních chvílích zavražděné holčičky (†3) z Přerova

 
Škrtila ji kabelem! Policie téměř ukončila vyšetřování vraždy holčičky (†3), ke které došlo v srpnu v Přerově. Obvinila z ní její matku. Je ale možné, že žena potrestána nebude. V době spáchání činu mohla být i nepříčetná.
29.01.2020 21:05 |

podobné články

Podobné články

Muž z Přerova stíhaný kvůli otravám metanolem je zatím na svobodě

 
Pětačtyřicetiletý muž z Přerova obviněný v souvislosti s otravami metanolem je zatím na svobodě. Ze zadržení jej propustili policisté, kteří zároveň podali podnět k návrhu na jeho vzetí do vazby. Žalobce jej však stále ještě nepodal. Muž byl zadržen již podruhé za sebou, policisté mu v druhém případě rozšířili obvinění o distribuci závadného alkoholu do další provozovny. Policisté v souvislosti s metanolovou kauzou stíhají také muže z Lipníku nad Bečvou a ženu z Brodku u Přerova.
20.09.2012 11:45 |

podobné články

Povodí Moravy: Slavnostní ukončení výstavby protipovodňové ochrany Přerova na nábřeží Dr. Edvarda Beneše

 
Stavba ochrany města Přerova před povodněmi na nábřeží Dr. Edvarda Beneše je dokončena. Slavnostní přestřihnutí pásky proběhne ve středu 27. 9. ve 14:30 za přítomnosti ministra zemědělství Mariana Jurečky, generálního ředitele Povodí Moravy, s.p. Václava Garguláka a primátora města Přerova Vladimíra Puchalského. Stavba opatření začala v červenci 2016 a trvala přibližně rok.
25.09.2017 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Edvard Beneš (202 článků) , Marian Morava (5 článků)

Petice: Průpich neřeší katastrofální situaci Přerova

 
My občané Přerova jsme proti stavbě průpichu. Průpich neřeší katastrofální situaci Přerova!
21.12.2017 16:00 |

podobné články

PŘÍPAD ANIČKA: Před dvěma lety našli v Troji ostatky zavražděné holčičky

 
Zítra to budou přesně dva roky od nálezu těla zavražděné Aničky Janatkové. Tělo devítileté holčičky našli kriminalisté po intenzivním pátrání zakopané v lesíku v pražské Troji.
15.03.2013 12:45 |

podobné články

Prezident Zeman před kamerou vytáhl na světlo děsivý případ zavražděné holčičky. A ukázal i na konkrétního soudce

 
Prezident Miloš Zeman znovu usedl do křesla pro hosta v pořadu TV Barrandov Týden s prezidentem a znovu se s vervou pustil do premiéra ČSSD Bohuslava Sobotky, kterého označil za „utrápené dítě“. Tím však prezident ani zdaleka neskončil. Na adresu českých soudů poznamenal, že si u nich nikdy nemůžeme být jisti, že rozhodly správně. Jako důkaz přidal jeden děsivý příklad zavražděné tříleté holčičky a následného soudního verdiktu. Jen pro silné žaludky...
15.06.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23451 článků)

Údery, škrcení, bodání: Policie zveřejnila šokující detaily vraždy Kristýnky (†3) z Přerova

 
V srpnu loňského roku došlo v Přerově ke strašlivé události. Alena G. (23) brutálně zavraždila svou tříletou dcerku. Vyšetřování se téměř blíží ke konci a kriminalisté odhalili děsivé detaily činu. Matka dívenky je sice z vraždy obviněná, ale potrestaná být nemusí, protože v době jejího spáchání mohla být nepříčetná.
29.01.2020 23:00 |

podobné články

Zavražděné Kristýnce (†3) se skládají na hrob: Obviněná matka ničeho nelituje!

 
Příbuzní tragicky zesnulé Kristýnky (†3) z Přerova založili ve spolupráci s dobročinným spolkem veřejnou sbírku na její hrobeček. Policie z vraždy viní matku holčičky. Ta podle rodiny žádné výčitky svědomí nemá.
06.11.2019 11:50 |

podobné články

Případ vraždy manželů z Přerova: Důkazy chybí, vina je ale prokázaná

 
Kauza vraždy manželů z Přerova, jejichž těla se dosud nenašla, se blíží k závěru. Vynesení rozsudku brání zatím dlouhé závěrečné projevy syna zabitého muže i jeho matky, jež se z vraždy zodpovídají. Žalobkyně pro ně žádá mnohaleté vězení. Přestože chybí přímé důkazy, je podle ní jejich vina prokázána. Oba obžalovaní vinu popírají.
13.07.2012 13:40 |

podobné články

Sexy pózy jako dospělé, malé holčičky předváděly na autosalonu

 
Netradiční formu propagace zvolili v čínské provincii Chu-pej pořadatelé tamního autosalonu. V rolích hostesek se vedle slečen v plavkách objevily také spoře oděné malé holčičky. Další články k tématu: Šestiletá dětská miss vydělává miliony, má 60 párů bot a obědvá humry Paltrowová prodává bikiny pro čtyřleté holčičky, sklidila kritiku Malé holčičky chtějí být sexy. V podpatcích si připadají dokonalejší
18.02.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2416 článků) , Filip Kratochvíl (86 článků)

Mluvčí prozradila detaily z pátrání po Míše: Toto by nás mělo přivést na stopu holčičky

 
Už téměř dva týdny pátrá policie po Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Dvanáctiletou dívku ale zatím nenašli. Policejní mluvčí zveřejnila detaily z pátrání po dvanáctileté holčičce.
23.01.2017 17:15 |

podobné články

Homosexuálové jásají: Izrael zavede občanky, kde můžou být dva otcové či dvě matky

 
Izrael vyšel vstříc rodinám dvou homosexuálních partnerů a především jejich dětem. Identifikační průkazy a dokumenty budou nově také ve dvou dalších variantách, v nichž nebude uvedeno „jméno otce, jméno matky“, ale „jméno otce, jméno otce“ či „jméno matky, jméno matky“. Děti rodičů, kteří mají stejné pohlaví, dosud dostávaly dokumenty, v nichž byla druhá matka uvedena v kolonce jméno otce či druhý otec v kolonce jméno matky.
21.11.2014 18:00 |

podobné články

„A já mám být zticha?!“ Matka zavražděné přítelkyně Kuciaka zveřejnila nepříjemné detaily ze spisu. Někomu bude možná zle

 
Od vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové uběhly už víc než čtyři měsíce, ale veřejnost a rodiny zavražděných stále ještě neznají jméno vraha. Na protestech věnovaných Jánovi a Martině se střetly statisíce lidí. Matka Martiny spolu s rodinou Kuciakových neustále pátrá po pravdě. Nejnověji zveřejnila jeden zajímavý detail, který byl ve spise a veřejnosti dosud nebyl známý. Píše to server ParlamentnéListy.sk.
06.07.2018 16:35 |

podobné články

Deník zavražděné Evy (†18) vydal kruté tajemství: Rozemele mě v mlýnku na maso, popsala Mirkovy výhrůžky

 
Jsou zděšení z toho, že takovou bestii mohli pustit na svobodu. Jejich milovanou Evičku (†18) brutálně uškrtil v roce 1999, a přesto se Miroslav Štolc (50) dostal ven z vězení. Rodina zavražděné studentky promluvila o jejím osudu. Vrah krátce po propuštění ubodal Evinu jmenovkyni – osmadvacetiletou maminku.
23.02.2017 12:30 |

podobné články

PO HOKEJI VYPUKLA NA STADIONU VÁLKA! 9 agresorů skončilo za mřížemi

 
Druholigový hokejový zápas v Orlové skončil v pátek večer násilnostmi. Příznivci hostujícího Přerova chtěli napadnout domácí fanoušky a zaútočili i na pořadatele. Policie zadržela devět agresivních fandů z Přerova ve věku 17 až 22 let. ČTK to dnes řekla mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská. Podobné konflikty tam policisté řešili už před časem.
26.02.2011 15:55 |

podobné články

Ve smrti kojence z Přerova má prsty jeho matka: Policie čin překvalifikovala na vraždu

 
Případ mrtvého novorozence z Přerova z října 2014 překvalifikovali kriminalisté na základě znaleckých posudků na vraždu. Novináře o tom dnes informoval šéf odboru obecné kriminality olomoucké krajské policie Martin Nasswettr. Osmadvacetileté ženě v minulosti zemřely ještě další dvě děti.
12.02.2016 13:30 |

podobné články

Mladík z Přerova tasil pistoli a paralyzér: Pak začal mlátit vyděšené lidi!

 
Plynovou pistolí a paralyzérem ohrožoval podle policie několik obyvatel Přerova mladík (17). Hrozil jim zabitím. Vybíral si je náhodně na ulici nebo na zahrádce restaurace. Dva z nich i fyzicky napadl, informovala v pondělí ČTK přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Případ se odehrál v polovině září, policie na konci listopadu ukončila vyšetřování a případ předala žalobci.
02.12.2019 13:20 |

podobné články

Primátor Měřínský: Odklon těžkých aut, vypnutí semaforů - taková jsou opatření před dopravním kolapsem

 
Čerstvě otevřený úsek dálnice D1 - která končí bez návaznosti u sjezdu do Přerova - přinesl do města očekávané dopravní komplikace. Auta sjedou z dálnice a stávají se součástí dopravního špuntu. Situací se dnes zabývali představitelé Přerova, městské policie a Policie ČR.
20.12.2019 13:00 |

podobné články

Případy zavražděné Aničky a zmizelé Míši: Ota S. ani Ota T. se před soud nedostali. Z podobnosti v obou kauzách mrazí!

 
Po více než dvou týdnech, kdy byla pohřešována dvanáctiletá Míša, došlo k velkému zvratu. Bývalý přítel matky zmizelé Míši (12) Otakar S. spáchal sebevraždu. Policie ho vyslýchala ohledně dívčina zmizení a je tak možné, že neustál tlak veřejnosti. Míša se ho podle jejich známých bála a neměla ho ráda. S informací přišla TV Nova. Zmizení Michaely se velmi podobá případu zavražděné Aničky Janatkové.
30.01.2017 19:35 |

podobné články

Hrůzná obvinění veřejnosti: Matka Elišky prý brala drogy a kradla! A co ještě řekla teta zavražděné dívky?

 
Případ "zavražděné Elišky":http://www.extra.cz/hruza-elisku-kterou-hledalo-cele-cesko-nasli-mrtvou otřásl nejen Kláštercem nad Ohří, kde našli mrtvé tělíčko holčičky, ale i celým Českem.
11.09.2014 13:01 |

podobné články