Článek

Neuvěřitelná verbální agresivita. Utrženého Řezníčka nejspíš klidnili přes sluchátko, povšiml si znalec televize

 
Petr Pavel se hájí, že o válce nerozhodují vojáci, tedy lidé jako on, ale politici. Čím se asi tak voják Pavel stane poté, co bude zvolen prezidentem? Nestane se náhodou politikem? Navíc politikem, který pochází z vojenské rodiny, který od svých patnácti let neopustil profesionální vojenské prostředí, které je jeho život. I proto má všude napsáno generál. „My opravdu pana Pavla neznáme, on se k ničemu nevyjadřuje konkrétně, mluví ve frázích, používá obecné nezávadné výroky, které jsou o ničem. Pro mne jako občana je hrubě nečitelný,“ říká pro ParlamentníListy.cz producent a dramaturg Ivan Štefka.
23.01.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1726 článků) , Pavel Řezníček (57 článků) , Pavel Řezníček (82 článků) , Ivan Ivan (2633 článků) , Ivan Ivan (211 článků)
Podobné články

Zával zeminou z utrženého svahu zabil u Čerčan otce se synem: Vyprostili je po několika hodinách

 
Dva muži nepřežili zával zeminou, která je zasypala z utrženého svahu. K neštěstí došlo na stavbě u Přestavlk. Na místě zasahuje zvláštní jednotka hasičů a záchranáři. Těla se podařilo vyprostit až pozdě večer.
30.03.2017 11:20 |

podobné články

Z horka už blbneme: Halucinace a agresivita!

 
Krom toho, že má vlna veder negativní vliv na všechna onemocnění a představuje velkou zátěž především pro kardiaky, nepomáhá ani psychice. Podle rakouských psychiatrů každoročně roste v období letního horka agresivita a zhoršují se psychické poruchy. Letos je vedro extrémní, a tak krom toho nejvíce v historii vzrostla agresivita populace.
13.08.2015 20:00 |

podobné články

VIDEO: Asistent zahodil sluchátko a trefil se fanouškovi do piva

 
V zápase NHL ukázal asistent trenéra Bostonu, že může své svěřence učit přihrávky naslepo. Vzal z ucha sluchátko od vysílačky a přes mantinel ho hodil fanouškovi přímo do kelímku s pivem.
27.03.2013 08:25 |

podobné články

Vyděšený Sobotka: Po Paroubkovi zbyl tajemný přístroj!

 
Má to sluchátko, ale telefon to není. A když se sluchátko zvedne, vydává to vysokofrekvenční signály. K čemu slouží přístroj na stole šéfa ČSSD z Paroubkových dob? Bohuslav Sobotka neměl ani tušení.
17.09.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9580 článků)

Super retro: Lenny Krawitz telefonoval s utrženým sluchátkem jako Mach a Šebestová

 
Americký zpěvák Lenny Krawitz (47) se v pondělí procházel po ulicích New Yorku se zbrusu novou retro vychytávkou. Ke svému iPhonu měl připojené telefonní sluchátko v matné černé barvě s kroucenou telefonní šňůrou a vedl sáhodlouhý hovor. Při pohledu na něj si musel téměř každý s nostalgií zavzpomínat na domácí pevné linky a našinci pak především na "utržené" sluchátko Macha a Šebestové.
29.06.2011 17:20 |

podobné články

Super úlet: Funkční retro sluchátko k mobilu

 
Představujeme vtipnou hi-tech vychytávku - retro sluchátko k mobilu.
02.02.2012 09:10 |

podobné články

Eko-kom: Obce, které nejlépe třídily odpad, převzaly Keramické sluchátko a Elektrooskara

 
Nejlepší města a obce Moravskoslezského kraje byly včera v Hradci nad Moravicí oceněny za třídění elektroodpadu. Certifikáty a šeky předaly vítězům v jednotlivých kategoriích třídění vysloužilých elektrozařízení za rok 2016 hned dvě neziskové společnosti, které se zabývají zpětným odběrem elektrozařízení – kolektivní systém ASEKOL a kolektivní systém ELEKTROWIN. Ocenění byla udělována v rámci soutěží O keramické sluchátko a Elektrooskar.
26.05.2017 07:35 |

podobné články

Oživlý golem a kouzelné sluchátko, které vypráví vtipy: Werichova vila ukazuje svět legendárního herce

 
Werichova vila představila veřejnosti upravenou expozici. Nyní můžete nahlédnout do světa Jana Wericha ještě blíže. V domě na vás čeká kouzelné telefonní sluchátko s vtipem, golem, který promítá filmy, a také se na malý okamžik můžete stát Voskovcem a Werichem.
20.12.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Werich (156 článků)

Po probuzení hledal sluchátko. Zjistil, že ho spolkl

 
Neusínejte s bezdrátovými sluchátky v uších. Zhruba tak zní rada osmatřicetiletého Brada Gauthiera z Massachusetts, který minulé úterý nemohl po probuzení najít sluchátko. Teprve vyšetření v nemocnici ukázalo, že je uvězněno v jeho jícnu.
11.02.2021 05:20 |

podobné články

Hvězda Tváře ve žhavém oblečku: Svádění Řezníčka v Ordinaci jsem nepředstírala

 
Kateřinu Marii Fialovou (22) si diváci show Tvoje tvář má známý hlas oblíbili, teď se s ní budou vídat i v Ordinaci v růžové zahradě. Na obrazovkách se zamiluje do Pavla Řezníčka (53), jenže ten pálí za její seriálovou maminkou Simonou Krainovou (46). Tohle bude ještě zajímavé!
05.11.2019 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Řezníček (57 článků) , Pavel Řezníček (82 článků) , Simona Krainová (2249 článků)

Kraus: ČT? To je zemědělské družstvo s verbální mrvou

 
Podle herce Jana Krause připomíná Česká televize komunistickou JZD s úzkou specializací na verbální mrvu. Kraus to řekl v rozhovoru pro časopis Týden.
19.07.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1227 článků)

Filozof: Neuvěřitelná agresivita atlantické civilizace a humanismu. Stalin byl hrobař bolševické revoluce. A Trump...

 
ROZHOVOR „Neuvěřitelná míra agresivity atlantické civilizace dostává od ideologie, či spíše kvazináboženství, humanismu své (doslova) posvěcení a svým představitelům se zevnitř jeví jako revoluce. Jak doufají, má to být permanentní revoluce. Toto je stručný popis postupu oné infekce. Jedinou léčbou je – a oni to už vědí a bojí se toho – kontrarevoluce,“ říká reakční kontrarevoluční filozof Jiří Hejlek. Stalinská sovětská ideologie se dle něj stala směsí starého marxismu, carského samoděržaví a „sovětského“ vlastenectví.
23.01.2017 19:50 |

podobné články

To byste nevěřili. Křičte, média! Cenzura: Piráti a jiní odhaleni. Chystá se akce

 
Evropská komise chce zařadit verbální projevy tzv. nenávisti mezi závažné trestné činy a odebrat pravomoc členským zemím je vymezit. „Jsem zvědav, zda bude přihlédnuto k více než tisícovce kritických komentářů na webu Evropské komise od českých občanů, které jsme vyzvali tam přispět,“ říká zakladatel a ředitel Společnosti pro obranu svobody projevu Vlastimil Veselý. Obává se však, že jakákoli kritika příslušníků menšin nebo jejich ideologií, případně verbální odsouzení osob překračujících zákon, může být brzy prohlášena za projev nenávisti, cenzurována na sociálních sítích a v běžném životě kriminalizována. Spolek brzy odhalí, jak se k cenzuře staví zástupci českých politických stran. Leccos už jeho lídr poodhalil i ParlamentnímListům.cz.
11.08.2021 08:00 |

podobné články

Těžkooděnci klidnili náměstí Míru. Odpůrce imigrantů podpořil i lídr Pegidy

 
V Praze, Brně a několika dalších městech se ve středu sešly stovky lidí na demonstracích proti migraci, v Brně jich podle policejního odhadu bylo asi 1500. V Praze od sebe policejní těžkooděnci oddělili skupiny odpůrců islámu a EU od skupiny příznivců migrantů. Akce v ostatních městech se obešly bez vážnějších incidentů. V celé republice se sešly odhadem tři tisíce lidí.
28.10.2015 15:20 |

podobné články

Filipínce vyděsil podivný objekt na obloze. Nikdo neví, co to je

 
Mimozemské plavidlo, nebo obyčejný mrak? Takové otázky si pokládají Filipínci poté, co turista při cestách po zemi natočil ze svého auta podivný útvar na obloze. Video rozvířilo diskuzi na populárním YouTube kanále SecureTeam10, který se neidentifikovatelným jevům na obloze věnuje. Jeho provozovatelé si jsou jisti, že jde o návštěvu z jiné planety. Někteří diváci ale klidnili nadšení, podle nich jde spíše o vrchol hory.
22.08.2017 14:05 |

podobné články

Znalec řekl, že extremisté jsou stupidní hovada. Soud ho odvolal

 
V případu místopředsedkyně Dělnické mládeže Lucie Šlégrové byl odvolán znalec na extremismus Ivo Svoboda. Označil totiž extremisty za „stupidní deprivovaná hovada“. Podle soudu tím mohl být znalec podjatý.
10.04.2012 17:15 |

podobné články

Kauza Kramný: Zabít elektřinou dokáže i laik! Tvrdí soudní znalec Karel Benda

 
Soudní znalec Karel Benda se zabýval několika případy, když vražedným nástrojem byla elektřina. Pokud Petr K. skutečně vraždil, nepovažuje znalec za pravděpodobné, že by útok směřoval jen na manželku a dcera zemřela náhodou.
14.05.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (229 článků)

Znalec, který se zastal Kramného, jde před soud!

 
Role se vyměnily. Zdravotní sestra Věra Marešová (54) je volná, před soud teď míří znalec Radek Matlach (44), podle jehož posudku zabila draslíkem šest pacientů v nemocnici v Rumburku. Hrozilo jí doživotí, viny ale byla zproštěna. Znalec bude muset obhájit svůj posudek, který je podle obhájkyně Marešové nepravdivý.
14.10.2016 11:00 |

podobné články

Trosky lávky v Troji bude zkoumat znalec: Řeší se, kdy je z vody vyzvednou

 
Teprve znalec určí, proč lávka, která spojuje Císařský ostrov a Troju, se v sobotu zřítila do vody. V té době po ní šli lidé, čtyři z nich se zranili. Podle mluvčí Barbory Liškové, Technická správa komunikací hlavního města Prahy (TSK), která se o většinu mostů v Praze stará, nyní teď jedná s dodavatelem, který zbytky mostu z vody vytáhne. Trojskou lávku dočasně nahradí na jaře pontonový most. Do té doby bude lidi přepravovat tamější přívoz. Trosky zřícené lávky, která spojovala Císařský ostrov a Tróju, nyní bude zkoumat znalec v nedaleké betonárce.
04.12.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Lišková (60 článků)