Článek

Netflix: Z desítky nejoblíbenějších filmů současnosti jsme pro vás vybrali

 
Oblíbené filmy na Netflixu nejsou nutně jen o premiérách. V nabídce se objevují filmy, které se vrací, a filmy, které nejsou nutně z roku 2021, přesto si je můžete užít.
20.11.2021 16:25 |

podobné články

Podobné články

Pokračování Gilmorových děvčat se blíží. Netflix natáčí čtyři nové díly

 
Herečka Lauren Graham oznámila v talk-show Ellen Degeneres podtitul chystaného pokračování seriálu Gilmorova děvčata, který zní: A Year in the Life. Streamovací platforma Netflix, která zaštiťuje novou sérii, odvysílá čtyři díly o 90 minutách, které se budou odehrávat v různých ročních obdobích. V hlavních rolích Lorelai a její dcery Rory se vrátí Lauren Graham a Alexis Bledel. Graham se svěřila, že se svou postavou cítí hluboké spojení a je ráda, že vzniklo pokračování. "Natáčení je téměř u konce," upřesnila herečka. Roli Sookie si také zopakuje Melissa McCarthy. Premiéra nových dílů bude letos, ale přesné datum zatím Netflix nesdělil.
23.05.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (11 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Lauren Graham (11 článků)

Netflix chce v některých zemích zlevnit. Zatím ale neprozradil ve kterých

 
Streamovací služba Netflix chce začít experimentovat s nižšími cenami na některých trzích. Uvedl to šéf společnosti Reed Hastings, informuje Bloomberg. Půjde zejména o trhy, kde Netflix nemá moc silnou prezenci, takže není vyloučeno, že se zlevnění dotkne i Česka, ale zatím se počítá hlavně s Asií.
21.11.2018 14:05 |

podobné články

Štěpán Křeček: Lidé se poflakují doma. Netflix na tom vydělává

 
„Společnost Netflix varovala investory, že rozvolňování restriktivních opatření proti šíření koronaviru by mohlo vést ke snížit zájmu o poskytované služby. Za první tři měsíce letošního roku získal Netflix dvakrát víc uživatelů než obvykle. Od začátku roku vzrostly akcie společnosti o třetinu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
22.04.2020 18:25 |

podobné články

Netflix horory s českým dabingem

 
Pokud vám požitek z hororu kazí titulky a kvůli čtení se nestihnete ani pořádně bát, tak se můžete podívat na jeden z filmů, který jsme pro vás na Netflixu našli a který má český dabing. Budeme jen doufat, že s příchodem HBO Max se bude Netflix snažit udržet si diváky a s dabingem nebude tak šetřit.
08.11.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Max Max (96 článků) , Max Max (142 článků) , Max Max (96 článků)

Filmové a seriálové novinky, které si pro své diváky připravil Netflix na měsíc červen

 
Pokud patříte do rodiny „závisláků“ na streamovací platformě Netflix, tak jsme pro vás zrekapitulovali novinky, na které se můžete těšit příští měsíc.
22.05.2021 17:15 |

podobné články

Vědci zjistili, že člověk stráví hledáním vhodného seriálu či filmu víc než rok života. Netflix ale přichází s řešením

 
Vybírání vhodného filmu na večer může občas být pořádná otrava. Právě to ale Netflix svou novou funkcí vyřešil. Na chytrých televizích bude nyní dostupná po celém světě a sama vám vybere na co se dívat. Celý proces tak bude mnohem rychlejší a zábavnější.
01.05.2021 14:55 |

podobné články

Narkobaron Prcek, historky z ženského vězení i komiks Daredevil. To jsou nejlepší seriály Netflixu

 
Netflix, internetová videopůjčovna a televize, začíná fungovat v České republice. Pořady budou zatím bez českého dabingu i titulků, řada ze slavných seriálů se kvůli licenčním omezením v nabídce neobjeví. Vybrali jsme 11 nejlepších seriálů, pořadů i dokumentů, které Netflix produkoval.
07.01.2016 13:55 |

podobné články

Netflix testuje reklamy, chce je dostat mezi seriálové epizody

 
Netflix neustále přidává do své platformy nové funkce a služby, některé z nich však pro uživatele tak příjemné nejsou. V současné době totiž firma testuje promo ukázky, které se přehrají mezi epizodami vašeho oblíbeného seriálu a používají algoritmus Netflixu pro výběr nejzajímavějších filmů a seriálů, šitých na míru každému uživateli.
31.08.2018 14:05 |

podobné články

Okleštěná nabídka, chybějící čeština. Videotéka Netflix přišla do Česka s neduhy

 
Americká internetová videotéka a televize Netflix je konečně přístupná i pro české klienty. Web umožnil přístup dalším 130 zemím, včetně České republiky, ve středu. Nabídka filmů a seriálů je ale v české verzi dost omezená a navíc televize zatím nemá českou mutaci.
08.01.2016 18:30 |

podobné články

Když už Netflix, tak aspoň jen to nejlepší aneb nejkvalitnější seriály online

 
​​​​​​​Dříve byla televize nejdůležitějším médiem pro seriály. V dnešní době převzal tuto roli internetový gigant Netflix. Celkem tu najdeme přes 6500 filmů a 1700 seriálů. Následující produkce si užívají jen nejlepší kritiky a oblíbenost u diváků.
19.06.2021 18:05 |

podobné články

Nadílka na oblíbeném Netflixu pro první polovinu října

 
Věděli jste, že Netflix využívá obrovské týmy lidí, kteří sledují filmy a označují každý aspekt každého filmu? Kategorizují vše pomocí dokumentu, kterému říkají „Netflix Quantum Theory“, což jim umožňuje mít neuvěřitelný přehled o tom, co vzniká a jak se to líbí divákům.
30.09.2021 16:05 |

podobné články

Netflix má novou zbraň na konkurenci. Vybrané seriály a filmy můžete sledovat úplně zdarma

 
Konkurence mezi streamovacími službami roste, a tak se jednotliví hráči předhánějí v nabídce obsahu i nejrůznějších kampaních. Netflix teď vytáhl zajímavý trumf – nechá vás sledovat vybrané seriály a filmy zdarma.
09.09.2020 14:15 |

podobné články

Lídu Baarovou mohou vidět stamiliony lidí! Kritiky strhaný snímek Renče koupil Netflix

 
Snímek z dílny režiséra Filipa Renče Lída Baarová se dostane do domácností 100 milionů lidí po celém světě. Exkluzivní celosvětová práva totiž koupil americký placený poskytovatel filmů Netflix, který jej právě zařadil do své výběrové databáze.
24.05.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (636 článků) , Lída Baarová (498 článků)

S kariérou je konec! Kevin Spacey dostal oficiální vyhazov od Netflixu

 
Sexuální skandál bude Kevina Spaceyho stát více než pocuchanou pověst. Zaplatí za něj také ztrátou mnoha lukrativních smluv. Společnost Netflix teď oficiálně potvrdila, že britská hvězda si u ní už neškrtne. Rozvázala se Spaceym všechny smluvní vazby a ukončila jeho účast na projektu Dům z karet. Neobjeví se v jeho šesté řadě ani jiném pořadu, který americká mediální společnost tvoří. Netflix také zrušil uvedení filmu Gore, v němž Spacey hraje a který sám produkoval.
08.11.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Spacey (122 článků)

Top 3 animované filmy z Netflix produkce, které pobaví děti i dospělé. Už jste je viděli?

 
Netflix v poslední době přichází s velkou dávkou animovaných filmů, které si opravdu zaslouží vaši pozornost. Ať už jsou veselé, vtipné, smutné nebo dramatické, animáky vám dokáží vždy zvednout náladu. Podívejte se, které patří mezi ty nejlepší a udělejte si s nimi hezkou chvilku třeba hned teď.
07.08.2021 11:15 |

podobné články

Novinky na Netflixu: Na co se můžeme v říjnu těšit?

 
Všem už je dnes známá streamovací služba Netflix. Je velmi oblíbená především mezi mladší generací. Na výběr máme z mnoha starších, ale i nových filmů a seriálů. Poslední dobou je Netflix ve velké oblibě. Každým měsícem, někdy i častěji, se můžeme těšit přidáním nějaké novinky.
19.10.2021 13:10 |

podobné články

TOP 5 seriálových hitů z Netflixu

 
Na internetové streamovací službě Netflix najdete nejen spoustu známých filmů a seriálů, ale i řadu projektů, kterým dal vzniknout sám Netflix.
25.10.2021 08:45 |

podobné články

Co nás v listopadu čeká a nemine. Zde je přehled toho nejlepšího, na co nás Netflix láká

 
Každý měsíc nám Netflix představuje nové i vžité snímky. Poslední dobou je tento kanál velkým hitem a nikdo nemluví snad o ničem jiném než o Netflixu. Není divu, vždyť zde máme na výběr z tolika pořadů, filmu a seriálů na jednom místě.
25.10.2021 15:05 |

podobné články

Harry a Meghan vydělají miliardy. Pro Netflix budou točit seriály i filmy

 
Britský princ Harry a jeho americká manželka Meghan podepsali několikaletou smlouvu se streamovací službou Netflix, pro kterou budou dělat různé typy pořadů. Pár bude tvořit dokumentární filmy a seriály, celovečerní filmy či pořady pro děti.
03.09.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1449 článků)