Článek

Nestíháte? Změňte to!

 
Divíte se, jak někdo dokáže stihnout studovat, pracovat, starat se o rodinu a ještě má čas na koníčky? I vy můžete zvládnout všechno, co si...
18.03.2015 12:50 |

podobné články

Podobné články

Nestíháte dítě ani zaměstnání? Pracujte pružně!

 
Bojujete s tím, že nestíháte po práci odvézt ratolest na kroužek? Nebo se stresujete ráno, kdy potřebujete odjet do práce, ale nevíte co  s dítětem, protože školy mají ještě zavřeno? Jestli máte problémy skloubit rodinu se zaměstnáním, zkuste šéfa požádat o pružnou pracovní dobu.
02.03.2012 10:20 |

podobné články

Super tipy na originální vajíčka: Když nestíháte koupit barvy!

 
Barvíte vajíčka na poslední chvíli a nestíháte v drogerii koupit barvičky a obtisky? Pomozte si z domácích a přírodních zdrojů a udělejte si vajíčka autentická a originální.
16.04.2017 05:15 |

podobné články

25 nejhorších hesel roku 2011: Používáte některé? Změňte ho!

 
Nedbáte na důmyslnost svého hesla k internetovému bankovnictví, e-mailu nebo k nejrůznějším webovým obchodům? Velmi riskujete, protože hackeři jsou stále chytřejší a jejich finty nápaditější. Přijít můžete v nejhorším případě i o peníze a vaše osobní data mohou být zneužita. Společnost SplashData nyní zveřejnila žebříček 25 nejpoužívanějších hesel, která vyhodnotila podle milionů zcizených účtů. Jestli nějaké používáte, neprodleně ho změňte!
01.12.2011 00:05 |

podobné články

Šetření kalorií: Změňte špatné návyky a zhubněte!

 
Nemusíte držet drastické diety ani se denně trápit v posilovně, stačí občas snížit příjem kalorii. Změňte svůj přístup k jídlu a kila půjdou dolů jako mávnutím kouzelného proutku.
26.09.2013 15:45 |

podobné články

Změňte si hesla! Internet ohrozila závažná chyba! Můžete přijít o peníze i e-maily!

 
Experti varují: okamžitě si změňte heslo u e-mailů i internetového bankovnictví. Bezpečný internet ohrozila závažná chyba, kvůli které jsou všechny vaše účty v nebezpečí.
10.04.2014 12:50 |

podobné články

Praha spustí aplikaci Zmente.to. Aby si lidé mohli snadno stěžovat

 
Praha spustí aplikaci a webovou stránku Zmente.to, kde budou moci Pražané upozornit na rozbité lavičky, chodníky či polámané stromy. Stěžovat si budou moci i na dochvilnost MHD. Cílem projektu je vytvořit jednotné místo, kam je možné zasílat podněty. Projekt plánuje magistrát spustit do konce února.
03.02.2017 15:10 |

podobné články

Pikantnosti z aplikace zmente.to: Pražané upozorňují i na podprsenky a prezervativy

 
Pražané už téměř půl roku využívají službu aplikace a webové stránky zmente.to. Od začátku března lidé poslali z veřejného prostoru hlavního města tisíce podnětů. Nejčastěji obyvatelé řeší dopravní záležitosti, mezi příspěvky se ale najdou i některé kuriozity, jako například upozornění na podprsenku na stromě nebo prezervativy na zemi.
25.08.2017 06:50 |

podobné články

MHMP: Podnět z Ostravy nebo třeba obnova sousoší na Letné. I to přinesl projekt zmente.to v roce 2017

 
Téměř 8 500 podnětů, stížností a pochval poslali lidé v roce 2017 prostřednictvím pražského projektu zmente.to. Za více než deset měsíců jeho života jsme zároveň nashromáždili velké množství zajímavých dat a statistik.
07.02.2018 15:30 |

podobné články

Nevejde se vám pupek za volant? Řešení tu už jednou bylo

 
Možná se vám zdá, že váš volant je příliš velký. Že nestíháte po něm ručkovat. Nebo třeba že se za něj nevejdete díky své ehm... robustní tělesné konstrukci. Nápad na úpravu tu už ale jednou byl.
23.05.2009 09:50 |

podobné články

Naplánujte si pohodové Vánoce: 3 týdny do Vánoc

 
Jestli nestíháte, vůbec nic se neděje. Klid v duši je rozhodně nejdůležitější, tak si ho snažte uchovat.
05.12.2009 17:00 |

podobné články

Nesnažte se být „superženou“!

 
Také máte pocit, že byste potřebovala, aby měl den alespoň třicet hodin? Žijete pod tlakem, že nestíháte plnit úkoly v zaměstnání ani doma a stále se tím stresujete? Naučte se, jak s 20% nasazením dosáhnout 80% výsledku.
18.12.2009 13:05 |

podobné články

Video: Babicův test velikonočních beránků

 
Nestíháte přípravu Velikonoc, nebo se vám prostě nechce péct? Jestli bude hlavní ozdobou a pochoutkou na velikonočním stole kupovaný beránek, mohl by se vám hodit jejich test.
01.04.2010 05:15 |

podobné články

Nákupy přes internet na poslední chvíli: Dárky už do druhého dne!

 
Nestíháte vyrazit do kamenných obchůdků? Máte fóbii z přeplněných obchodních domů a navíc nepřicházejí dobré nápady? Pak máte nejvyšší čas nakoupit vánoční dárky z pohodlí domova – přes internet!
16.12.2010 05:05 |

podobné články

Profesionální uklízeč? Už nikdy víc!

 
Chystáte se na neoblíbený úklid nebo jste tak pracovně vytíženi, že nestíháte doma žehlit a kupí se vám špinavé nádobí? Věřte, že v mnoha případech je lepší si k tomu zavolat odborníky! Reportér Šípu vyzkoušel na vlastní kůži, jak to dopadne, když své úklidové schopnosti porovná s profesionálem. Test probíhal na čas a hodnotila se i kvalita.
11.03.2011 00:15 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro ženy o koš plný ovocných přesnídávek!

 
Nestíháte nakoupit čerstvé ovoce? Chcete si pochutnat na něčem osvěžujícím, zdravém a trendy? V kouzelném kelímku Genuss Plus vás čeká pochoutka plná vitaminů! Obrňte se vitaminovou hradbou! Ovocné svačinky Genuss plus ve čtyřech ovocných variantách plně odpovídají nejnovější wellness trendům – v každém kelímku se ukrývá tolik vitaminů C, E a B6 jako ve dvou jablkách, navíc jsou nízkokalorické, neobsahují žádné konzervační látky a i bez nutnosti uložení v chladničce vydrží 8 týdnů.
21.11.2011 00:15 |

podobné články

Nemáte před Vánocemi čas na vaření? Rychlé recepty pro celou rodinu!

 
Do Vánoc už zbývají necelé dva týdny, předvánoční šílení s nákupy, pečením a uklízením je v plném proudu. Taky nestíháte vařit? Připravili jsme pro vás rychlé recepty, které zachutnají celé rodině, a jejich příprava vás nezdrží v přípravách na Vánoce.
11.12.2011 12:05 |

podobné články

Buďte v pohodě: 10 tipů, jak se nenechat odrovnat stresem!

 
Stresovým situacím je v dnešní době velice obtížné se vyhnout. Ráno spěcháte na autobus, dopoledne řešíte resty v práci, v poledne do sebe nasoukáte rychlý oběd, odpoledne nestíháte vyzvednout děti a večer vymýšlíte, co rodince uvařit.
24.09.2012 11:55 |

podobné články

Zhubněte bez posilovny! Stačí k tomu naše kniha

 
Nestíháte pětkrát týdně posilovnu, jak vám doporučují odborníci na hubnutí? Nevadí. Cvičit můžete doma, ušetříte si čas, nervy i peníze. A díky osmi propracovaným sestavám, které jsme pro vás připravili, zhubnete a budete ohebnější.
03.10.2012 17:16 |

podobné články

Zastavte na chvilku čas!

 
Jste stále ve stresu, máte moc práce, nestíháte? Každodenní kolotoč Vás už ničí a vy vše řešíte tabletkami na bolesti hlavy, bolesti svalů a prášky na spaní? Máme pro Vás skvělý tip jak na chvilku zastavit čas a odpočinout si od hlavy až k patě. Navštivte malebné Lázně Mšené, oázu klidu a pohody nedaleko Prahy a udělejte tak něco pro svou krásu, zdraví, ale i pohodu a lepší spánek.
19.11.2012 00:15 |

podobné články