Článek

Neštěstí! Ve staré lednici se udusil malý chlapec

 
V zavřené nefunkční ledničce, jejíž dveře byly zajištěny mechanizmem, našli v přístavbě domku ve slovenských Sečovciach mrtvého osmiletého chlapce.
29.07.2009 10:10 |

podobné články

Podobné články

Moderátorka Snídaně Mašlíková otevřela svou lednici: Jsme prostě prasátka, přiznává Hanka

 
Moderátorka Snídaně s Novou Hanka Reinders Mašlíková (35) poodkryla velký kus soukromí. Otevřela svou lednici a ukázala, co vlastně se svým manželem jí. Ale všechny zaujalo, jaký pořádek, v jejich lednici panuje.
17.11.2017 12:30 |

podobné články

Majitelka bytu nevrátila Romanovi kauci ani přeplatky. Má za ně novou lednici

 
Roman z Chrudimi měl rok v pronájmu byt v Brně. Po ukončení nájemní smlouvy a odevzdání bytu dostal k podpisu předávací protokol, ve kterém byly uvedeny vzniklé závady. Jednalo se o poškrábanou lednici a špinavou zeď pod digestoří. Roman se nad tím nepozastavil a protokol podepsal. Jenže pak mu majitelka bytu neposlala vratnou kauci a přeplatky za energie s tím, že musela koupit novou lednici a špinavou zeď znovu vymalovat. Vše nakonec skončilo u soudu, který trval rok a půl.
31.08.2018 05:45 |

podobné články

Osmiletý Patrik se udusil v lednici. Umíral tři hodiny

 
Chlapec se nedokázal z ledničky dostat ven a umíral zhruba tři hodiny. Tragédie se stala ve slovenských Sečovcích.
02.08.2009 12:40 |

podobné články

Hrozivá smrt: Míša (6) strčil hlavu do kontejneru a udusil se

 
Teprve šestiletý chlapec se nedaleko Vlašimi udusil v kontejneru na tříděný odpad. Strčil do něj hlavu, ale už ji nevyndal ven.
30.07.2012 19:40 |

podobné články

Chlapec (†3) nepřežil novoroční tradici. Udusil se při polykání 12 hroznů

 
Osudnou se stala populární novoroční tradice malému chlapci (†3) ve Španělsku. O půlnoci se pokoušel, stejně jako zbytek jeho rodiny, sníst v rychlosti 12 kuliček hroznového vína. Podle tamní tradice má právě to přinést štěstí. Jeden hrozen ale nespolkl správně a na místě se udusil. Pomoci mu nedokázali ani lékaři. Píše o tom web metro.co.uk.
03.01.2019 00:35 |

podobné články

Zázrak: Tenhle chlapec přežil leteckou tragédii v Libyi!

 
To je on. Zázračný chlapec, který jako jediný přežil letecké neštěstí na letišti v libyjském městě Tripolis, při kterém zahynulo 103 lidí. Těžko uvěřit, že tenhle desetiletý chlapec z Nizozemska utrpěl pouze několik zlomenin. Přeživší chlapec byl z místa tragédie převezen do nemocnice. kde byl okamžitě operován. Nyní je již mimo ohrožení života ve stabilizovaném stavu.
12.05.2010 18:00 |

podobné články

Jak zařídit malý byt

 
Jak zařídit malý byt – to je otázka, nad kterou stále častěji přemýšlí nejen lidé žijící v panelových domech, ale i ti, jejichž bydlení nedosahuje po rozměrové stránce kdovíjakých čísel. Bydlet v malém bytě vyžaduje hodně ústupků, přemýšlení a plánování – především pak při jeho zařizování. Jestliže ani vám nebylo přáno a nežijete zrovna v prostorné haciendě, pak jistě oceníte obsah následujících řádků. Prostřednictvím dnešního článku vám prozradíme, jak zařídit malý byt tak, abyste se v něm cítili příjemně i pohodlně. Uvidíte, že nedostatek centimetrů pro vás již nebude takovou noční můrou! Jak zařídit malý byt v několika krocích Zařizování malého bytu se může na první pohled jevit jako nadlidský úkol – přeci jen u toho musíte hodně přemýšlet a to nejen nad výběrem vhodných barev, ale i nábytku a dalšího vybavení. Pojďme se společně podívat, jak zařídit malý byt v několika jednoduchých krocích. Krok první: správná volba nábytku Co se nábytku týče, musíte být v malém bytě hodně obezřetní. Pokud si dokážete vybrat správně, můžete chytře vyřešit daný prostor a ještě si své hnízdečko příjemně zútulnit. Ve svém vlastním zájmu zapomeňte na obrovskou sedací soupravu, která sice působí dominantně a nabízí spoustu místa k posezení, ale do malého bytu se nehodí a navíc je zbytečná. Sázkou na jistotu je nábytek s více funkcemi a především dostatečným množstvím úložných prostorů, které vám zaručeně přijde vhod. Krok druhý: myslete na vhodné barvy U malých bytů je rovněž velmi důležité myslet na správnou volbu barev, které zde mají jednu z hlavních rolí. Obecně platí, že čím menší prostory, tím světlejší barvy byste měli volit. Světlé odstíny mají schopnost opticky rozšířit daný prostor, dodat mu na vzdušnosti a lehkosti – a právě to potřebujete. Kdo by se přeci jen nechtěl vzdávat oblíbeného tmavšího odstínu, ten by se měl spokojit pouze s jednou stěnou... Čtěte více Příspěvek Jak zařídit malý byt pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.03.2016 01:05 |

podobné články

Zloděj se schoval v lednici, prozradilo ho kýchnutí

 
Polské policii se podařilo vyřešit případ, i když stopa už nebyla zrovna horká. Muže, který se vloupal do kancelářské budovy, našli v lednici. Osmačtyřicetiletý zloděj z Bytomi se vloupal do kanceláře, ale všiml si ho pracovník ochranky. Pak už celý příběh pokračuje jako v nějakém špatném filmu.
21.12.2009 10:10 |

podobné články

Polák se před policií ukrýval v lednici

 
Ne zrovna pohodlnou skrýš si vymyslel jistý muž v Polsku, který nechtěl nastoupit do vězení k výkonu trestu. Před policisty se schoval doma v lednici. Dlouho v ní ale nevydržel, protože si vydýchal vzduch.
03.03.2010 21:55 |

podobné články

Šetříme s Blesk.cz: Jak uskladnit potraviny

 
Správným uskladněním potravin ušetříte stovky korun měsíčně Zkroťte chaos v lednici! Také se vám stává, že tu a tam musíte vyhodit sálám nebo sýr protože už zrovna nevoní? Vykvetla vám na ovoci nebo zelenině přes noc plíseň? Špatným uskladněním potravin přicházíte měsíčně o spoustu peněz úplně zbytečně. Blesk vám poradí, kam v lednici jednotlivé potraviny umístit a jak na nich celkově ušetřit.
14.02.2011 06:40 |

podobné články

Tragická nehoda v Lednici: Za mladíkem se zavřela voda!

 
Pořádně zamotanou hlavu měli od sobotního večera policisté v Lednici. Pátrali totiž po mladíkovi (†22), jehož auto se našlo v rybníku Apollo. Řidič v něm ale nebyl! Kriminalisty na případ upozornili rodiče mladíka, kteří tvrdili, že jejich syn autem cestoval, do cíle však nedojel...
28.03.2011 12:20 |

podobné články

Za jízdu na motorizované lednici přišel o řidičák

 
Třiadvacetiletý Christopher Petrie přišel na deset měsíců o řidičák. Opilý totiž řídil motorizovanou lednici.
22.08.2011 00:15 |

podobné články

Hejtman Hašek slavnostně otevřel Akademickou zahradu v Lednici

 
Za účasti hejtmana Michala Haška byla dnes v areálu Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Lednici slavnostně otevřena Akademická zahrada.
26.09.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2378 článků)

Skutečná Akta X: Je tohle UFO? Žena uchovávala v lednici neznámou bytost

 
Mimořádný zájem vyšetřovatelů paranormálních jevů, ale i badatelů z Akademie věd vzbudila Ruska Marta Jegorovna, která ve své lednici uchovávala velmi tajemnou bytost. Záhadného vetřelce objevila u svého domu v Petrozavodsku krátce poté, co uslyšela zvuk jako po nárazu.
15.11.2011 17:15 |

podobné články

Parku na zámku v Lednici hrozí zkáza, mohou za to bobři

 
Velkého nepřítele má zámecký park v Lednici na Břeclavsku. Jsou jím bobři. V parku, podléhajícím ochraně UNESCO, páchají obrovské škody. Jen za uplynulý rok asi za šest miliónů korun. Přímo v parku žije pět bobrů, další pak v jeho bezprostředním okolí.
16.04.2012 07:45 |

podobné články

Nejtepleji bylo v Lednici. Také v pondělí padaly teplotní rekordy

 
Nejvyšší teplota v ČR byla v pondělí zaznamenána v Lednici na Břeclavsku. Naměřených 30,5 stupně Celsia výrazně překonalo 43 let starý dosavadní rekord, který činil 27,9 stupně. Uvedl to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).
30.04.2012 19:00 |

podobné články

Hašek (ČSSD): MF Dnes v Lednici

 
MD Dnes se do mě dnes strefuje. Bohužel ale přes opravu barokního skvostu – zámeckých jízdáren v Lednici. Prý je to můj pomník.
29.05.2012 16:40 |

podobné články

Hašek žádá finance a kulturu, aby prověřily rekonstrukci jízdáren v Lednici

 
Jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) se dopisy obrátil na ministra financí Miroslava Kalouska a ministryni kultury Alena Hanákovou (oba TOP 09) s žádostí, aby jejich rezorty prověřily projekt rekonstrukce barokních zámeckých jízdáren v Lednici. Hašek tak reaguje na kritiku výše finančních prostředků, které mají být vynaloženy.
01.06.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6890 článků) , Michal Hašek (2378 článků) , Alena Hanáková (319 článků)

Hašek psal Kalouskovi i Hanákové. Kvůli Lednici

 
Jihomoravskému hejtmanovi Michalovi Haškovi se nezdá výše finančních prostředků, které by měly být vynaloženy na rekonstrukci barokních zámeckých jízdáren v Lednici. Peníze jdou z evropských peněz, a tak se Hašek obrací přímo na ministra financí Miroslava Kalouska a na ministryni kultury Alenu Hanákovou.
01.06.2012 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6890 článků) , Michal Hašek (2378 článků) , Alena Hanáková (319 článků)