Článek

Neskutečný trapas manželky Filipa Blažka. Nechutně zkritizovala Arichtevě poprsí, ta její zprávy zveřejnila

 
Veronika Arichteva (38) obdržela do zpráv na Instagramu ošklivý hejt na své poprsí, které bylo označeno za "děs". Avšak po pečlivém prozkoumání odesílatele, kterým byl profil nehtového salónu, si Veronika všimla, že podnik provozuje manželka Filipa Blažka Jolana. Jako vtípek a zároveň i malou pomstu to zveřejnila na svém Instagramu.
04.06.2024 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)
Podobné články

Manželka Filipa Blažka dál nechutně šije do Arichtevy. Místo omluvy přišla další sprška urážek

 
Veronika Arichteva se stala terčem drsné kritiky od Jolany Blažkové, manželky herce Filipa Blažka. Ta herečce napsala nelichotivou zprávu hodnotící její poprsí přes profil svého nehtového studia, zřejmě v domnění, že tak adresátka nezjistí, od koho jí hejt přišel. Jenže Veronika původce rychle vypátrala a Jolaninu kritiku zveřejnila na Instagramu. Jak ale vyplývá ze sociálních sítí, omluvy se herečka nedočkala. "Ať jde na operaci, když má na to stavět baráky," šije Jolana do Veroniky. 
04.06.2024 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)

Dohra drsného sporu mezi Veronikou Arichtevou a Jolanou Blažkovou: Přišla nečekaná omluva

 
Celý český showbyznys před pár dny obletěl útok ze strany Jolany Blažkové, která na sociálních sítích napsala Veronice Arichtevě velmi urážlivý komentář ohledně vzhledu jejího poprsí. Nyní ovšem přišel nečekaný zvrat. Pranýřovaná manželka herce Filipa Blažka se za svůj čin omluvila. O této skutečnosti informovala své fanoušky samotná Arichteva. 
06.06.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)

Piráti budou hlasovat o výzvě k odvolání ministra Blažka, z vlády se jim ale odejít nechce

 
Piráti budou hlasovat o výzvě k okamžitému odvolání ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS). Podnětem k opětovné diskusi koaličních partnerů občanských demokratů o nevhodnosti Blažka pro post ministra bylo jeho nedávné setkání s proruským lobbistou Martinem Nejedlým. Návrh, aby jednali i o možnosti odchodu svých ministrů z vlády v případě setrvání Blažka, nemá ve vnitrostranické debatě Pirátů dost podporovatelů.
22.08.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (843 článků) , Martin Blažek (65 článků)

Hejt není názor, říká Arichteva. Žena herce Blažka jí doporučila plastiku prsou

 
Herečka Veronika Arichteva (38) se stala terčem kritiky manželky herce Filipa Blažka (50). Jolana Blažková (44) se nevhodně vyjádřila ohledně hereččina poprsí na aktuálních fotografiích a doporučila jí plastickou operaci. I po negativních reakcích okolí si podnikatelka za svým názorem stojí.
04.06.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)

Přebírám štafetu: Po Arichtevě ukázala pneumatiku i rozjařená Nikol Štíbrová

 
Po Veronice Arichtevě se s větším pupíčkem na sociálních sítích pochlubila i další členka populárního tria 3v1, influencerka Nikol Štíbrová. Na skluzavce u bazénu se nechala vyfotil s menší pneumatikou a nic si z toho nedělá, naopak: má z toho velkou legraci.
02.08.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (427 článků)

Jak zpevnit poprsí

 
Krásná a pevná prsa jsou snem snad každé ženy. Není žádným tajemstvím, že na pohled přitažlivá a dobře tvarovaná ňadra dokážou upoutat nejeden mužský pohled a co si budeme, milé dámy, nalhávat – které z nás by pozornost přitažlivého muže nepotěšila?! Možná k vám ale příroda nebyla štědrá, možná za sebou máte porod a kojení a vaše ňadra tak nejsou v takové formě, jakou byste si přála. Ptáte se, jak zpevnit poprsí? Zatímco v mladém věku má většina žen krásná a pevná ňadra, na které je radost pohledět, s přibývajícím věkem, odrozenými dětmi či velkými výkyvy v tělesné hmotnosti prsa svou pevnost ztrácí a jejich vzhled se tak mění. Nelze se tak divit ženám, které přemýšlí nad tím, jak zpevnit poprsí. Patříte mezi ně i vy? Pak si přečtěte dnešní článek! Rady a tipy jak zpevnit poprsí Nezáleží na tom, zda vaše prsa ztratila přitažlivou pevnost s věkem nebo díky kojení, vlastně je teď úplně jedno, jaká byla příčina jejich povislého vzhledu. Máme několik tipů, které by vám mohly pomoci, tak je vyzkoušejte! Cvičení Určitě vám neunikly články na internetu, které vybízely ke cvičení speciálních cviků podporující prsní svaly. Pokud jste to ještě nezkusila, pak je ten nejvyšší čas. Cvičení představuje nejúčinnější a zároveň i nejlevnější způsob, jak prsům dodat pevnost. Krémy Další možností, jak zpevnit povislá ňadra, jsou krémy a masáže, které můžete provádět v pohodlí domova. Opět nemusíte nikam chodit a masážím se tak můžete věnovat kdykoli na to budete mít čas. Vhodné je zkombinovat výše zmíněné cvičení s masážemi, které se postarají o neelastickou kůži. Operace Pokud všechny možnosti selžou, přichází na řadu ta nejradikálnější a zároveň i nejdražší – operace. Zákrok plastického chirurga je náročný nejen po fyzické stránce, ale i po té finanční – bohužel tahle sranda něco stojí a mnohdy to nejsou zrovna malé... Čtěte více Příspěvek Jak zpevnit poprsí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.01.2017 09:00 |

podobné články

Slavní se zastávají Arichtevy a šijí do Blažkové. Moje prsa jsou jako dva šumavský chleby, hájí kamarádku Pártlová

 
Tohle si Jolana Blažková za rámeček nedá. Poté, co se manželka Filipa Blažka nevybíravě pustila do Veroniky Arichtevy a zkritizovala její poprsí, odstartovala vlna reakcí, jež se herečky zastávají. "To může vymyslet jenom plastový mozek – a na ten operace neexistuje," píše na sociálních sítích například Iva Kubelková. 
04.06.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Iva Kubelková (819 článků) , Veronika Arichteva (694 článků)

Která je hezčí? Bývalka Filipa Blažka se potkala s jeho přítelkyní. A držely se od sebe zatraceně daleko!

 
Vyhýbaly se jedna druhé celé roky a teď je svedla dohromady návštěva divadelního představení. Vzdálenost, na jakou se od sebe držely bývalá partnerka herce Filipa Blažka  (39) s jeho současnou ženou, by potěšila každý soud, který uložil zákaz přiblížení na 200 metrů.
12.10.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků)

Která je hezčí? Bývalka Filipa Blažka se potkala s jeho přítelkyní. Držely se od sebe zatraceně daleko

 
Vyhýbaly se jedna druhé celé roky a teď je svedla dohromady návštěva divadelního představení. Vzdálenost, na jakou se od sebe držely bývalá partnerka herce Filipa Blažka  (39) s jeho současnou ženou, by potěšila každý soud, který uložil zákaz přiblížení na 200 metrů.
12.10.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků)

Neskutečné! Manželka Filipa Blažka je po porodu jako proutek! FOTO jako důkaz

 
Zatímco některé ženy se s porodními kilogramy navíc trápí celé měsíce, občas i nějaký ten rok, manželka herce Filipa Blažka je pouhé dva měsíce od porodu na své původní váze.
03.06.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků)

Sexy snoubenka herce Filipa Blažka: Bradavky v pozoru!

 
Je to sice módní, ale může se to vymstít! I snoubenka herce Filipa Blažka (44) odhodila nepříjemně tísnící podprsenku. A přes letní šatičky jí trčely bradavky!
27.06.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků)

Po Jakubu Prachařovi si smlsla na dalším herci: Sexbomba Mottlová se svlékla do prádla a sváděla v seriálu Filipa Blažka

 
Herečka Bára Mottlová  (32) je často obsazována do rolí nejrůznějších sexbomb. Nejinak tomu bylo i v seriálu Krejzovi, kde si připravila hodně žhavou chvilku pro svého kolegu Filipa Blažka  (45) .
08.11.2018 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Jakub Prachař (1460 článků) , Barbora Mottlová (298 článků)

Časy, kdy hrála šedé myšky, jsou pryč: Ztřeštěná herečka se vrhla na Filipa Blažka

 
Kristýna Kociánová  (35) dříve hrála uťáplé šedé myšky. Už v seriálu Krejzovi ale prokoukla, protože konečně dostala roli sexy dračice. Jako velká voda vtrhla i do seriálu Slunečná, kde hraje ulítlou herečku. Ta v seriálu hraje fiktivní přítelkyni Filipa Blažka  (47) , jenž si před sociálkou vymyslel, že není na výchovu dětí sám, a ona mu se lží pomůže.
27.10.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Kristýna Kociánová (54 článků)

Manželka Filipa Blažka šla pod kudlu! Sexy Jolana je po další plastice

 
Manželka herce Filipa Blažka  (47) šla opět pod kudlu. Loni podstoupila plastiku břicha, má také chirurgicky upravená prsa, nyní přišel na řadu obličej. Sexy manikérka byla na operaci horních víček.
18.12.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků)

Piráti žádají hlavu Blažka. Chtějí se domluvit se STAN

 
Piráti ve stranickém hlasování schválili ustanovení o výzvě k okamžitému odvolání Pavla Blažka z postu ministra spravedlnosti. Celkem hlasovalo 545 členů a členek strany, z toho 331 hlasovalo pro přijetí ustanovení. To podle tiskové zprávy přímo reaguje na „problematické“ setkání Blažka s poradcem bývalého prezidenta Miloše Zemana Martinem Nejedlým.
18.09.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (385 článků) , Miloš Zeman (28099 článků) , Pavel Blažek (843 článků)

První slova Filipa Blažka o útoku na Arichtevu. Rázná reakce na skandál manželky Jolany

 
Herec Filip Blažek (50) by za normálních okolností řešil příjemné starosti kolem účasti ve třinácté řadě StarDance, jenže jeho manželka mu zbytečně přidělala vrásky na čele. Jolana Blažková se totiž před pár dny nechutně navezla do herečky Veroniky Arichtevy a její útok začal probírat snad celý český showbyznys. Sám Filip Blažek za nic nemůže a ke kauze se dosud nevyjadřoval. Malou výjimku však udělal v rozhovoru pro eXtra.cz.
07.06.2024 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Veronika Arichteva (694 článků) , Veronika Malá (13 článků)

Šéf jihomoravské ODS žádá Blažka o rezignaci kvůli spojení s ČSSD

 
Předseda jihomoravské ODS Jiří Kadrnka vyzval šéfa ODS Brno-město Pavla Blažka k rezignaci. Důvodem je to, že klub zastupitelů z ODS pod vedením Blažka, který je i místopředsedou strany, schválil velkou koalici s ČSSD.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (843 článků)

Neskutečný trapas! Prima popřála Petru Štěpánkovi k úmrtí jeho manželky

 
Pondělní úmrtí scenáristky a režisérky Vlasty Janečkové (†77), manželky Petra Štěpánka, zasáhlo celou uměleckou obec. I jejího muže, hvězdu Ordinace v růžové zahradě. A i když se proslýchá, že má víc než přátelský poměr s kolegyní Zlatou Adamovskou, nejde pochopit, proč herci k úmrtí ženy před očima statisíců diváků doslova poblahopřála televize Prima. Navíc mu požehnala k nové lásce.
29.02.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků) , Petr Štěpánek (1001 článků) , Petr Štěpánek (1001 článků) , Vlasta Janečková (59 článků)

Mottlová znovu v akci: Po Krausovi lákala do postele Blažka!

 
Škatulky svůdnice se Bára Mottlová (32) těžko zbaví. Po milostných nájezdech na Adama Krause (36) v Ordinaci v růžové zahradě to před kamerou zkusila i na Filipa Blažka (45) v Krejzových.
08.11.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (155 článků) , Barbora Mottlová (298 článků) , Adam Kraus (42 článků)