Článek

Neskutečná smůla hvězdy Slunečné: Obnažená kost v noze i prasklá achilovka

 
Má roli jako náplast na bolest. Hraje ve Slunečné movitého podnikatele, který přehazuje miliony jako seno. Jinak má ale herec Milan Enčev (40) neuvěřitelný pech.
06.02.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Enčev (2 články)
Podobné články

Milan Enčev (40) ze seriálu Slunečná: Na jevišti mu rupla achilovka!

 
Hraje snad v každém seriálu. Slunečnou ale točí už třetí týden vsedě. Počátkem února mu praskla na jevišti achilovka. Kvůli hraní se nenechal operovat, takže chodí s ortézou. V rozhovoru Milan Enčev (40) prozradil, proč před dvěma měsíci skončil v Thajsku na operačním sále a jak sbírá životní zkušenosti.
22.02.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Enčev (2 články)

Oštěpařku Špotákovou trápila achilovka, do Dauhá ale poletí

 
Světová rekordmanka v hodu oštěpem Barbora Špotáková začne letošní sezonu podle plánu, i když její start na páteční úvodním mítinku Diamantové ligy v Dauhá byl v ohrožení. Olympijskou vítězku trápila v přípravě pravá achilovka, ale do Kataru nakonec odletí.
11.05.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Špotáková (339 článků)

Nejvyšší Čech Tomáš Pustina (224 cm) má problémy: V noze obrovi praskla dlaha! Skončí na vozíku?

 
Na invalidním vozíku zřejmě skončí nejvyšší Čech Tomáš Pustina (35, 224 cm). Před nedávnem mu praskla v noze titanová dlaha. Teď z pražské nemocnice Na Bulovce přišla další špatná zpráva: V noze praská i druhá dlaha!
23.09.2013 21:30 |

podobné články

Fico hrál fotbal a zranil se: Praskla mu achilovka!

 
Slovenský premiér Robert Fico se dnes zranil při předvolebním fotbalovém zapase a skončil v košické nemocnici. Mluvčí premiéra Beatrice Szabóová agentuře SITA řekla, že premiér má přetrženou achilovku na levé noze a ještě dnes večer měl být v Bratislavě operován.
24.02.2014 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (919 článků)

Nejvyššímu Čechovi (224 cm) praskla titanová dlaha v noze: Má strach z operace!

 
Nejvyšší Čech, 224 centimetrů vysoký Tomáš Pustina (35) z Rozkoše u Humpolce, nemůže nyní vycházet z domu. V levé noze totiž nevydržela váhu obra jedna z v operovaných titanových výztuh stehenní kosti a praskla.
18.09.2013 05:05 |

podobné články

I primáti mají v průměru delší sex než muži! Vědci přišli na to, proč pánové nemají kost v penisu!

 
Přemýšleli jste někdy nad tím, že v penisu vlastně není kost, ale i přesto dokáže pěkně ztvrdnout? Tedy většinou. Moderní věda prokázala, že kost v mužském penisu není potřeba. Nebylo tomu tak vždy, ale evoluce rozhodla, že kost v penisu zůstane pouze primátům. Ti ji totiž potřebují o něco více.
16.12.2016 07:05 |

podobné články

Slezáček trpí jako zvíře: Odumírá mu kost v noze!

 
Bořek Slezáček (44) před Vánoci neprožívá zrovna nejlepší období. Trápí ho obrovské bolesti v noze, se kterou by měl jít co nejdříve na operaci. Postihla ho totiž artróza a nekróza a odumírá mu kost. Moderátor ale zákrok odsouvá až na další rok. Důvodem jsou peníze – před svátky mají moderátoři nejvíce kšeftů a Slezáček o ně nechce přijít. Problémy má i jeho sestra, která před měsícem spadla z koně a zlomila si tři obratle. Chodit prý ale bude.  
22.12.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Slezáček (223 článků)

Rozčílená Mynářová po kokainové kauze s Forejtem: Chodí mi obnažená přirození

 
Sotva Alex Mynářová (36) a Jindřich Forejt (42) složili zbraně a přestali se hádat, řeší manželka hradního kancléře další trable. Krásná moderátorka se svěřila, že jí do zpráv chodí obnažená pánská přirození. O víkendu dokonce obržela video, na kterém se muž uspokojoval!
21.11.2019 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (493 článků) , Alex Alex (47 článků) , Alex Alex (47 článků) , Alex Alex (48 článků)

VIDEO: Fotbalista řval bolestí. Praskla mu achilovka

 
Jen pro silné povahy je následující video, které zobrazuje nepříjemné zranění Fredrika Stenmana z Brugg.
20.02.2012 10:15 |

podobné články

Další tragédie manželky Krampola: V BLÁZINCI SI ZLOMILA STYDKOU KOST!

 
Dá se tomu ještě vůbec říkat smůla? Hanka Krampolová (58) znovu spadla ze schodů. Tentokrát to neodnesla noha nebo ruka, ale rovnou stydká kost. „Hanička musí ležet a já za ní nesmím,“ posteskl si manžel Jiří Krampol (81).
18.02.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (749 článků)

Proč muži přišli o penisovou kost?

 
Proč má většina savců a dokonce našich příbuzných ze skupiny primátů penisovou kost a člověk nikoli? To je otázka, která trápí mozkové buňky nejednoho evolučního biologa. Těm z Londýna se ale zřejmě podařilo odpověď nalézt. Lidé o kost přišli před miliony let, protože jejich soulož je příliš krátká. Méně než dvě minuty trvající! Jenže na rozdíl od šimpanzů či goril, mají muži penisy zase výrazně větší.
19.12.2016 15:00 |

podobné články

Klikaté cesty evoluce. Proč člověk ztratil kost v penisu?

 
Třebaže se nám to může zdát zvláštní, anatomická stavba velké části savců, včetně našich nejbližších příbuzných, se od lidské v jednom důležitém aspektu liší. Spíše pravidlem, než výjimkou, je mezi savci přítomnost pyjové kosti. Žerty stranou, pyjová kost představuje u druhů, které se její přítomností mohou chlubit, důležitou podporu při pohlavním styku. Její velikost je extrémně různorodá a na první pohled je zřejmé, že kost má za sebou velmi bouřlivé evoluční změny. Proč se ale u některých savců vyskytuje, zatímco jinde chybí? Měl ji i společný předek všech savců? A proč v evoluci člověka vymizela?
28.12.2016 18:10 |

podobné články

Proč nemají lidé penisovou kost? Protože jejich kopulace trvá směšně krátce

 
Britští vědci se pokusili zjistit, proč má většina savců v penisu kost, zatímco člověk ne. Přitom také většina primátů používá k vyztužení samčího pohlavního orgánu kůstku zvanou latinsky baculum. Pečlivá analýza trojrozměrných modelů tisíců penisových kostí několika druhů pomohla přijít věci na kloub. Čím větší a pevnější kost, tím delší kopulace. Lidská soulož trvá v průměru jen něco přes pět minut, zatímco u některých savců jsou to i hodiny.
27.09.2018 21:30 |

podobné články

Eva Longoria si na dovolené ve Španělsku zlomila nohu

 
Herečka Eva Longoria na dovolené ve Španělsku poněkud divočila. Domů se z Evropy totiž vrátila s ortézou na noze. Hvězda seriálu Zoufalé manželky si minulý týden zlomila nohu a lékaři ji zafixovali do speciální ortopedické boty, aby se kost dobře zhojila. Dvaačtyřicetiletá Eva totiž po dovolené nechce polevit v pracovním nasazení a kost se nesmí ani hnout.
01.11.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Longoria (53 článků)

Trable Krampolové nekončí: Po převozu do blázince si zlomila stydkou kost!

 
Po noze a ramenu to odnesla, a teď se podržte – stydká kost! Žena Jiřího Krampola (81) Hanka (58) upadla v areálu bohnické léčebny a způsobila si v pořadí už třetí zlomeninu.
18.02.2020 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (749 článků)

Františka Čížková opět na nohou. Po brutální autonehodě se zázračně rychle uzdravila

 
Módní novinářka Františka Čížková (60) se letos v lednu stala obětí dopravní nehody . Při přecházení přechodu ji srazil vůz a následky nehody byly tristní - roztříštěná vřetenní a holenní kost na jedné noze, přetrhané šlachy v koleni na druhé noze a zlomená pánev.
25.04.2013 14:00 |

podobné články

Tajemství zprávařky Moniky Leové: Chybí jí kost na noze!

 
Při těžké havárce na motorce Monika Leová (26) přišla o část kosti na noze! Touha být sexy holkou na mašině jí ale nepřešla. Už si obhlíží nový stroj.
31.10.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Leová (276 článků)

Tajemství zprávařky Moniky Leové: Chybí jí kost na noze!

 
Při těžké havárce na motorce Monika Leová (26) přišla o část kosti na noze! Touha být sexy holkou na mašině jí ale nepřešla. Už si obhlíží nový stroj.
01.11.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Leová (276 článků)

Česká Miss Válková popírá fámy: nemám šest prstů na noze

 
S úsměvem a nadhledem se Česká Miss Jitka Válková postavila k fámě, že má na levé noze o jeden prst více, než by měla mít. Na fotografii, která vyšla v magazínu Práva, to skutečně vypadá, že Válková má na noze šest prstů, a řada čtenářů se s tímto postřehem ozvala redakci.
20.04.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (530 článků)