Článek

Neskromná Meghan v americké show: Divadlo v blůze za 60 tisíc!

 
Meghan Markleová (40) se od šokujícího rozhovoru, který dala Oprah Winfreyové (67) na jaře letošního roku, poprvé objeví v samostatném interview. V show Ellen DeGeneresové (63) vzpomíná na krušné začátky své filmové kariéry… a na sobě bude mít přitom halenku za částku, které bere dech.
19.11.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Zadlužení Meghan a Harry potřebují nutně peníze! Splatí vůbec luxusní sídlo?

 
„Co Meghan chce, to dostane,“ měl údajně před časem říct princ Harry (35). Ať je to pravda, či ne, tak jeho žena Meghan (39) má skutečně neskromná přání. Teď si dvojice například vybrala svůj vysněný dům, ovšem otázkou je, zda si ho budou moci vůbec dovolit! Zdá se, že peníze budou potřebovat co nejrychleji.
16.08.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1455 článků)

Neskromná Miss America: Do soutěže krásy jsem se přihlásila, abych se stala prezidentkou USA

 
Američané se obvykle za své leckdy velice neskromné sny a cíle nestydí a klidně s veškerou vážností pomýšlí na metu nejvyšší. Podobně je na tom i Miss America 2011 Teresa Scanlan, která v nedávném rozhovoru pronesla, že se přihlásila do soutěže krásy kvůli tomu, aby finanční výhru ve výši 50 tisíc dolarů (téměř 890 tisíc korun) použila na studia. Dotáhnout by to totiž chtěla až na americkou prezidentku.
19.09.2011 10:40 |

podobné články

Slevomat fandí divadlu. 27. březen - Světový den divadla

 
Největší slevový portál Slevomat po zkušenostech s úspěšným  lastminute prodejem vstupenek do divadel postupně rozšiřuje nabídku zlevněných vstupenek na divadelní představení různých žánrů. Kromě dlouhodobých partnerů, jakými jsou například Divadlo Na Jezerce, Divadlo v Dlouhé, Divadlo Komedie, Ypsilonka, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana a Švandovo divadlo, spolupracuje Slevomat celkem se 70 divadly, která zde stále častějí nabízí poslední volná místa na svá představení.
27.03.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jára Cimrman (326 článků)

V průsvitné blůze a bez podprsenky dala Aneta Britům na odiv svá ňadra. Takhle své přednosti kryla

 
Aneta Vignerová  (26) jako jedna z mála českých celebrit dostala pozvání na módní show módní značky F&F do Londýna . Co se týká outfitu, tak nejkrásnější Česka roku 2009 na akci rozhodně nepokulhávala za takovými hvězdami, jako byla britská zpěvačka Sofie Alice Bextor.
06.04.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (646 článků)

Kim Kardashian se před pár dny stala matkou a už se fotí úplně nahá!

 
To je ale nestyda! Hvězda reality show Kim Kardashian (37) se nechala na pláži v Malibu nafotit úplně nahá. Odhalila svá prsa v mokré průsvitné blůze a vůbec se nestyděla.
25.01.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1384 článků)

Meghan šikanovala zaměstnance paláce, tvrdí „objevená” stará stížnost

 
Krátké působení vévodkyně Meghan coby oficiální členky královské rodiny mělo daleko do ideálu. Zatímco Meghan a její manžel princ Harry tvrdí, že palác házel páru klacky pod nohy a Meghan jím nebyla vlastně nikdy přijata, tři roky stará zpráva, kterou nyní zveřejnil britský deník The Times, uvádí, že Meghan šikanovala zaměstnance paláce, kteří jí byli k dispozici.
03.03.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1455 článků)

Tenkrát popáté. Cage se po posledním čtyřdenním manželství znovu oženil

 
Herec Nicolas Cage (57) popáté stanul před oltářem. Vzal si v Las Vegas snoubenku, kterou je o 31 let mladší Riko Shibata. Svatba byla kvůli pandemii velmi intimní, ačkoli neskromná. Dvojice nešetřila na outfitu, který rozhodně nepatřil k tradičním svatebním oděvům.
08.03.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (153 článků) , Cage Cage (18 článků)

Primátor z ODS chce Havlovo divadlo. Ale lidé přinesli petici: Ať je to divadlo Miroslava Horníčka

 
Nové plzeňské divadlo, které se právě staví, se zřejmě nebude jmenovat po exprezidentovi Václavu Havlovi, jak prosazuje primátor Plzně Martin Baxa (ODS). Během pouhých deseti dní totiž už pět tisíc lidí podepsalo petici za to, aby se nové divadlo jmenovalo po plzeňském rodákovi Miroslavu Horníčkovi. Informoval o tom dnešní Plzeňský deník s tím, že záměrem primátora je, aby o jménu nového divadla rozhodli městští zastupitelé již počátkem příštího roku.
06.12.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6140 článků) , Miroslav Horníček (41 článků) , Martin Baxa (108 článků)

Primátor chce pojmenovat divadlo po Havlovi. Ale lidé přinesli petici: Ať je to divadlo Miroslava Horníčka

 
Nové plzeňské divadlo, které se právě staví, se zřejmě nebude jmenovat po exprezidentovi Václavu Havlovi, jak prosazuje primátor Plzně Martin Baxa (ODS). Během pouhých deseti dní totiž už pět tisíc lidí podepsalo petici za to, aby se nové divadlo jmenovalo po plzeňském rodákovi Miroslavu Horníčkovi. Informoval o tom dnešní Plzeňský deník s tím, že záměrem primátora je, aby o jménu nového divadla rozhodli městští zastupitelé již počátkem příštího roku.
06.12.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6140 článků) , Miroslav Horníček (41 článků) , Martin Baxa (108 článků)

Doleželová vzala útokem butiky na Floridě

 
Jana Doleželová se objevila na nedávné párty v hotelu Hilton poutavé sexy blůze.
09.06.2009 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (411 článků)

Victoria Beckham si vyrazila v blůze a spodní prádlo nechala doma. Tipněte si, kdo sexy halenku navrhoval

 
Dobře, odpověď najdete hned v tomto řádku, protože určitě víte, že "Victoria Beckham":http://www.extra.cz/tema/victoria-beckham (39) je nejen bývalou členkou Spice Girls a manželkou fotbalisty Davida Beckhama, ale i návrhářkou, která je sama sobě nejlepší reklamou.
11.05.2013 07:20 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1119 článků) , Victoria Beckham (899 článků)

Tancuj tancuj vykrúcaj: Míša Doubravová rozhoupala ňadra v průhledné blůze!

 
Se stoupajícími teplotami nabírá obrátek i mužská fantazie. Ženy do ulic vyrážejí v mini kraťáskách a sukýnkách a pod šaty si neberou podprsenky. Svá nahá ňadra v průhledné blůzce rozhoupala i Míša Doubravová (22), když se pustila do rozverného a divokého tance.
20.06.2013 08:35 |

podobné články

Špinarův Vojcek a Pražské komorní divadlo získali Radokovu cenu

 
Inscenací roku 2009 se v 18. ročníku Cen Alfréda Radoka stal Büchnerův Vojcek, jak ho na jevišti pražského Divadla na Vinohradech nastudoval režisér Daniel Špinar. Titul Divadlo roku získalo už potřetí Pražské komorní divadlo (PKS). Ceny, o nichž rozhodli kritici v anketě časopisu Svět a divadlo, byly v sobotu předány v pražském Kolowratu, záznam odvysílá Česká televize 6. března na programu ČT2.
27.02.2010 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Alfréd Radok (31 článků)

Radokovy ceny znají nominace. Ve hře je Javorský i Krobot

 
Divadlo v Dlouhé a Studio Hrdinů z Prahy, královéhradecké Klicperovo divadlo a Komorní scéna Aréna Ostrava mají naději na Cenu Alfréda Radoka za rok 2013 a titul Divadlo roku. Vyplývá to z výsledků ankety časopisu Svět a divadlo (SAD), v níž hlasovalo 75 kritiků. Nominace oznámil v Praze nadační fond nesoucí jméno tohoto předního českého divadelníka. Laureáty vyhlásí 8. března ve Studiu Hrdinů.
28.01.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Alfréd Radok (31 článků)

Ústecké Činoherní divadlo je v konkurzu, dluží téměř 3,8 mil. Kč

 
Činoherní divadlo města Ústí nad Labem je v konkurzu. Vyhlásil ho ústecký krajský soud, který už zároveň jmenoval insolvenčního správce, zjistila ČTK z rejstříku. Divadlo podalo samo na sebe v září insolvenční návrh, podle kterého má 68 dlužníků a jeho závazky dosahují téměř 3,8 milionu korun. Divadlo spěje k likvidaci už od jara. Poté, co se jeho bývalé vedení nedohodlo s městem na financování, přešel celý soubor do nového spolku Činoherák Ústí. Město zase založilo novou příspěvkovou organizaci s názvem Činoherní studio.
08.10.2014 11:51 |

podobné články

Divadelní kritici oznámili nominace na svou cenu

 
Divadlo Na Zábradlí a Studio Hrdinů z Prahy, brněnské HaDivadlo a Městské divadlo Kladno mají naději na Cenu divadelní kritiky a tedy i titul Divadlo roku 2014. Vyplývá to z výsledků ankety časopisu Svět a divadlo (SAD), v níž hlasovalo 69 kritiků. Nominace na toto ocenění, které 22 let neslo v názvu jméno Alfréda Radoka, oznámil v Praze šéfredaktor tohoto dvouměsíčníku Karel Král.
18.02.2015 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Alfréd Radok (31 článků)

Pražská divadla Komedie a Řeznická protestují proti kulturním grantům na příští rok

 
Dvě pražské scény - Divadlo v Řeznické a společnost Company.cz provozující Divadlo Komedie - se ohradily proti návrhu schválenému magistrátním výborem pro kulturu, který začátkem prosince rozděloval jednoleté a víceleté granty kulturním institucím. Pro Divadlo v Řeznické nenavrhla grantová komise žádné peníze s odůvodněním, že v hodnocení odborníků nezískalo dostatek bodů. Peníze navrhované pro Divadlo Komedie mají sloužit jen pro dokončení sezony.
14.12.2015 12:50 |

podobné články

NDM: Divadlo je v centru!!!

 
Národní divadlo moravskoslezské představilo seznam premiér příští divadelní sezóny – těšit se diváci mohou na Havelku, Jařaba, Kyliána a 4x Lloyda Webbera! Divadlo se svým sloganem také připojuje k debatám o centru Ostravy – DIVADLO JE V CENTRU!!! V centru města, dění, kultury, pozornosti, v centru zájmu! Tak zní motto 98. divadelní sezóny NDM.
10.03.2016 20:35 |

podobné články

Cirkus, divadlo a hudba na Smíchově u řeky: Divadlo bratří Formanů počtvrté pořádá festival Arena

 
Ve středu 23. června v půl šesté večer bude na náplavce na Hořejším nábřeží opět rušno. Slavnostně tu zahájí už čtvrtý ročník oblíbeného Open Air festival ARENA. Ten pořádá Divadlo bratří Formanů. Oproti minulým rokům se však mírně přesune a stane se součástí nově zrekonstruované smíchovské náplavky, kde bude kotvit také loď Tajemství. Nabídne divadlo, nový cirkus, hudbu i vizuální tvorbu.
03.06.2021 22:45 |

podobné články