Článek

„Neskákejte mi do řeči, dvouprocentní strano“. Po jedenácti hodinách skončil Okamura projev ve velkém

 
Poslanecká sněmovna se ve čtvrtek vrátila k debatě o korespondenční volbě. Předseda SPD Tomio Okamura ovládl řečniště téměř na celý jednací den. Hovořil skoro jedenáct hodin a překonal svůj sedmihodinový rekord z loňského února při projednávání vládního návrhu o snížení valorizace důchodů.
18.01.2024 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3113 článků)
Podobné články

Pavel Peterka: Dvoucefirná, nikoliv dvouprocentní inflace

 
Hlavním úkolem ČNB je dohled nad cenovou stabilitou, což znamená dosahování nízké, ale stabilní inflace. V českém prostředí se pod tímto pojmem rozumí dosahování dvouprocentní inflace v tolerančním pásmu plus mínus procentní bod.
07.12.2022 18:00 |

podobné články

Jste k smíchu. Kvůli vám z ODS nemůžeme pomáhat lidem. Maláčová se bláznivě smála, pak kroutila hlavou, nakonec vytáhla válku

 
Lidé jsou na dně. Je tady generace, která bude velmi poškozená. Šílený nápad na zákaz cestování mezi kraji. Jste k smíchu! Neskákejte mi do řeči! Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a ekonomický expert ODS Jan Skopeček se do sebe pořádně pustili v nedělní Partii CNN Prima News. Maláčová prohlásila, že vláda se snaží chránit 4 miliony lidí. Poté covid srovnala s druhou světovou válkou. „Okamžitě se omluvte!“ volal v tu chvíli Skopeček.
07.02.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (427 článků)

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1293 článků) , Tomio Okamura (3113 článků)

Trochu silné kafe, ne? Okamura jen koukal, jak se hejtman Kuba rozjel

 
V první hodině nedělní Partie CNN Prima News se střetli jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS) a předseda SPD Tomio Okamura. Ve studiu bylo chvílemi pořádně dusno. Okamura tepal vládu Petra Fialy (ODS). Hned v úvodu upozornil na jednu „velkou Fialovu chybu“. Ale Kuba vyrazil do protiútoku a naznačil, že když už Okamura říká A, měl by říct také B. A protože se k tomu Okamura neměl, udělal to Kuba sám. Vystoupil tak důrazně, že se na konci pořadu Okamura už jen bránil slovy „to je trochu silné kafe, ne?“.
04.12.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků) , Tomio Okamura (3113 článků) , Martin Kuba (557 článků)

Dětí s vadou řeči v Česku přibývá. Logopedka viní tablety a nezájem rodičů

 
V základních školách přibývá dětí s vadou řeči. V minulém školním roce jich podle dat ministerstva školství bylo zhruba 8525. Za uplynulých deset let jejich počet vzrostl zhruba čtyřikrát. Nárůst problémů s řečí souvisí mimo jiné se současným životním stylem, řekla v úterý novinářům klinická logopedka Jitka Kaulfuss. Se zástupci jedné z největších potravinářských firem na zpracování mléka v Česku zároveň představila nová videa na internetu, která mohou rodičům s rozvojem řeči u potomků pomoct.
25.01.2020 19:20 |

podobné články

Je to tunel ČSSD, my s tím nemáme nic společného, zařval Babiš do kamery. A pak křičel dál. Jenže Okamura se překřičet nenechal a bylo to zcela nezapomenutelné

 
V nedělní Partii FTV Prima se utkali předseda ANO Andrej Babiš, předseda SPD Tomio Okamura a předseda Starostů a nezávislých Jan Farský. Pánové předvedli řež. Okamura s Babišem se překřikovali, skákali si do řeči a nemohli si přijít na jméno. Babiš označil Okamuru za mužskou podobu Jany Bobošíkové a Okamura mu hned úder vrátil. Farský pánům doporučoval, aby se nehádali.
15.10.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků) , Jana Bobošíková (1019 článků) , Tomio Okamura (3113 článků) , Jan Farský (320 článků)

Odborníci na epidemie se diví po „výzvě jedenácti“: Co ví o viru psychiatr? Je to spíš politika

 
Proti výzvě jedenácti lékařů z Univerzity Karlovy k rychlejšímu uvolňování opatření proti šíření koronaviru se postavilo osm lékařů a specialistů z téže univerzity. Upozorňují, že signatáři tzv. Výzvy jedenácti nejsou skutečnými odborníky na koronavirus a jejich názory proto označují za spíše politické než odborné, informuje server iDNES.cz.
27.04.2020 20:26 |

podobné články

Nehoupejte se na laně u vody, nebo dopadnete takhle: Sexy holka si málem zlomila vaz!

 
Pořád to kolem slyšíte - neskákejte tam a tam, nebo si srazíte vaz. A odteď to platí i na houpačky u vody. Tahle pohledná dívka se chtěla během koupání pobavit, ale málem ji to stálo více než odřené lokty a kolena.
08.08.2013 19:50 |

podobné články

3 tipy jak absolvovat pracovní oběd

 
Pojem oběd ihned člověku přivodí myšlenku na dobré jídlo, kávu a nealkoholický nápoj. Ovšem „pracovní oběd“ se netýká pouhého zahnání hladu. Projednávají se u něj obchodní záležitosti, což svým způsobem představuje formu společenské akce. Primárním účelem takového oběda, je projednávání dílčích otázek, jež se točí kolem obchodu a rovněž upevňování vzájemné důvěry. Většinou se pracovní oběd sjednává telefonicky nebo ústně. Může být také součástí celodenního jednání či konference. Často bývá zahájen kolem poledne. Tedy v rozmezí od 12 až 13 hodin. Určen je pouze pro pár vybraných hostů, nezřídka pouze pro dvě osoby. Doba trvání pracovního oběda je individuální. Protáhnout se klidně může i na dvě hodiny. Pracovní oběd podle jeho účelu Velmi záleží na tom, zda se jedná o pracovní oběd mezi obchodními partnery či kolegy. Během oběda mezi kolegy jde často jen o doladění pracovních záležitostí. Domlouvá se většinou na pracovišti osobně. Zveme-li na oběd obchodního partnera, pozýváme ho telefonicky nebo osobně. Předem stanovíme místo konání i termín. Slušností je nabídnout více možností, pro setkání. Výběr restaurace, kavárny přizpůsobíme tak, aby se náš obchodní partner cítil pohodlně. Kdo platí útratu? Útrata je v režii hostitele – toho, kdo oběd navrhl. Zvykem je i nabídka že si zaplatím svou část nebo půl útraty. Avšak hostitel většinou s poděkováním odmítne. Navrhovatel oběda by měl být předem na místě a komunikovat s personálem bez rozdílu, zda se jedná o ženu či muže. Pozvaný obchodní partner by neměl nikdy čekat na svého hostitele. Jak začít s konverzací Ať jde o oběd nebo setkání u kávy pakliže nemáte hlad, jde o příležitost k upevnění vztahů zcela neformálním způsobem na neutrální půdě. Ideální je začít společenskou konverzací a obchodní jednání nechat na později. Vhodná jsou nevtíravá témata. Například o rodině, dovolené, hobby. Uvolněná komunikace pomůže zbavit se oběma stranám počátečních nejistot. Zapomeňte na politiku či náboženská témata. Neskákejte nikdy druhému... Čtěte více Příspěvek 3 tipy jak absolvovat pracovní oběd pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.01.2016 09:05 |

podobné články

Jogurt se 60 procenty jahod? Utopie. Neskákejte prodejcům na „špeky“

 
Ještě před 30 lety byste použité suroviny na obalu potravin hledali marně. Dnes už to považujeme za samozřejmé, a navíc to nařizuje i zákon. Pokud složení na obalech studujete, tak dávejte dobrý pozor, co všechno se tam musí vejít. Navíc procenta uvedená v podílu výrobku nemusí vždy odpovídat. Jak si lze spočítat, kolik toho daná potravina skutečně obsahuje?
29.10.2016 05:10 |

podobné články

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Topkařka Samková vyzývá: Strano, pojďme do opozice!

 
TOP09 musí z vlády konečně odejít, a to tak že celá. Na svém facebookovém profilu to prohlásila řadová členka této strany, advokátka Klára Samková. A důvod?
18.03.2012 14:15 |

podobné články

Okamurův exODSák: Bývalá strano, hodilas na své sliby hnůj

 
Bývalý poslanec ODS Radim Fiala, který se rozhodl kandidovat za Úsvit přímé demokracie, poslal ParlamentnímListům.cz své vyjádření, které pregnantně vysvětluje jeho postoj k ODS i jeho motivy pro rozchod s občanskými demoktary. ODS podle něj zradila své voliče.
04.10.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (435 článků) , Radim Fiala (435 článků)

John: Milá OK strano, ještě si nebyla na světě, když…

 
Naše snaha poskytnout větší ochranu obětem napadení před útočníky včetně rozšíření možnosti bránit se třeba i střelnou zbraní je dlouholetá.
03.03.2014 09:00 |

podobné články

John: Milá O.K. strano, ještě si nebyla na světě, když…

 
Naše snaha poskytnout větší ochranu obětem napadení před útočníky včetně rozšíření možnosti bránit se třeba i střelnou zbraní je dlouholetá.
03.03.2014 12:55 |

podobné články

John (VV): Strana zelených dnes srdceryvným textem podporuje Den Romů

 
Zajímavé. A kdy bude den Čechů? A Moravanů? A Slezanů? Strano zelených, proč pouze Romové? Není to trochu rasismus naruby? Diskriminace ostatních ve prospěch Romů? Lidé vašeho smýšlení tomu říkají pozitivní diskriminace, že? Nenazvou to pravým jménem: rasismus naopak.
08.04.2014 22:00 |

podobné články

Vícha (ČSSD): Cesta k vládě s důvěrou je trnitá

 
Zamýšlím-li se nad současnou situací a vyjednáváním o vstupu ČSSD do vlády Andreje Babiše (ANO), napadá mě okřídlené Quo vadis, česká sociální demokracie, čili kam směřuješ, strano? Možná by bylo případnější Cui bono, tedy Komu ku prospěchu?
28.04.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků)

Právníka, který zmizel, ocenili Němci. „Nebojím se smrti,“ vzkázal čínským komunistům

 
Německá televizní stanice Deutsche Welle (DW) udělila letos svou Cenu za svobodu slova 17 novinářům ze 14 zemí, kteří byli zatčeni či jinak perzekuovaní kvůli tomu, že informovali o pandemii covidu-19. Informovala o tom dnes DW na svých internetových stránkách. Právě na dnešek připadá Světový den svobody tisku. Oceněn byl i právník Čchen Čchiou-š', který před zmizením vzkazoval: „Dokud budu žít, budu dál informovat o tom, co jsem viděl a slyšel. Nebojím se smrti. Komunistická strano, myslíš, že se tě bojím?“
03.05.2020 22:00 |

podobné články

Tomio Okamura o cestě na Pražský hrad: Ještě nejsem zralý

 
Tomio Okamura dostává denně od lidí výzvy k tomu, aby vstoupil do politiky. Mnozí píší konkrétněji: Okamura na Hrad. Samotný Okamura zatím nabídky, a to i od politických stran odmítá. Ovšem otázkou je, jak dlouho. Spekuluje se o tom, že by se mohl stát senátorem za jeden moravský region, vzhledem k jeho popisu představy budoucího prezidenta a přáním veřejnosti, by však stála za úvahu zřejmě i spekulace o tom, zda se Okamura dokonce neutká v budoucnu o křeslo hlavy státu. Hloupost?
20.08.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3113 článků)