Článek

Nerudová eurokomisřkou, to je vtip? Turek poprvé mezi europoslanci

 
Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News dnes ovládli nově zvolení europoslanci: Markéta Gregorová (Piráti), Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO), Filip Turek (Motoristé sobě) a Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).
16.06.2024 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (222 článků) , Markéta Pokorná (5 článků) , Tomáš Turek (6 článků)
Podobné články

Danuše Nerudová obvinila Filipa Turka ze lži: Ezoterickou knihu prý vydal ještě před smrtí své matky, v debatě tvrdil opak

 
Pondělní debata dvou kandidátů do Evropského parlamentu se v jednu chvíli zvrhla v hádku ohledně knihy "Paraziti v nás“, kterou vydal Filip Turek. Danuše Nerudová mu vyčítala, že kniha propaguje nebezpečné a neověřené postupy vůči nemocem, jako je třeba pití Sava. Turek tehdy odpověděl, že knihu vydal po své matce, která již zemřela. Jenže Nerudová nyní na sociální sítí X napsala, že Turek lže, protože kniha byla vydána ještě před smrtí jeho matky. "Turek se tak neštítí opravdu ničeho, ani lhát o své rodině. Tohle je opravdu něco, co lidsky nedokážu pochopit," napsala Nerudová.
06.06.2024 10:55 |

podobné články

Nerudová eurokomisařkou, to je vtip? Turek poprvé mezi europoslanci

 
Partii Terezie Tománkové na CNN Prima News dnes ovládli nově zvolení europoslanci: Markéta Gregorová (Piráti), Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO), Filip Turek (Motoristé sobě) a Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).
16.06.2024 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (222 článků) , Markéta Pokorná (5 článků) , Tomáš Turek (6 článků)

„Lepší vyvrcholení si Filip Turek nemohl přát.“ Nerudovou přejde smích

 
Lepší vyvrcholení kampaně si Filip Turek, kandidát Motoristů, přát nemohl, soudí mediální analytička Irena Ryšánková v reakci na včerejší debatu na CNN Prima News s Danuší Nerudovou. Zkritizovala moderátorku, že se překřikovala s kandidátkou STANU, takže Turek působil jako klidná síla proti „dvěma fúriím“. U Nerudové si všimla, že její marketingový tým jí dal jen složku na Turka s jeho starými výkřiky. „Manický úsměv jí v předvolebním boji nepomůže,“ radí kandidátce. A podotkla, že zatímco Nerudová řešila Turkovy excesy, na ty své zapomněla.
04.06.2024 07:50 |

podobné články

Drsná hádka Filipa Turka s Danuší Nerudovou. Politička se mu smála, když mluvil o zesnulé matce

 
Před volbami do Evropského parlamentu houstne atmosféra. V debatě na CNN Prima News se v pondělí střetli Danuše Nerudová (STAN) a Filip Turek (Přísaha a Motoristé). „Turek vyvolává strach v lidech a pak jim nabízí jednoduché řešení. Prodává stroje, které vyléčí rakovinu, nebo knihu, která doporučuje pít Savo,“ pustila se Nerudová do Turka, jehož podnikání nazvala "šmejdstvím". Ten uvedl, že na zmíněnou knihu zdědil autorská práva poté, co mu zemřela matka.
04.06.2024 12:55 |

podobné články

„Pane Babiši, uklidněte situaci.“ Nerudová si začala, pak žádala a pak si libovala, jak ohrožuje ANO

 
Poté, co neúspěšná kandidátka na prezidentku a nynější kandidátka do Evropského parlamentu za hnutí STAN Danuše Nerudová upozornila na to, že europoslanci hnutí ANO se zdrželi hlasování odsuzující ruskou agresi na Ukrajině a vyzývající ke společné evropské podpoře Ukrajiny, se na její adresu snesla podle jejích slov ostrá slova právě od babišovců. Ta se však na ni snesla poté, co Babiše nazvala zhoubou pro společnost. Nerudová se však brání a volá po tom, aby Babiš uklidnil situaci.
05.03.2024 08:40 |

podobné články

Vyostřená debata Turka s Nerudovou. Kandidát za motoristy vysvětloval nábytek s hákovým křížem i kritiku LGBT komunity

 
Předvolební debata na CNN Prima News mezi Filipem Turkem a Danuší Nerudovou byla velmi ostrá. Oba kandidáti do Evropského parlamentu se častovali nevybíravými slovy a útočili na sebe. Nerudová Turkovi vyčítala starožitnosti s hákovými kříži, Turek zase zmiňoval plagiátorskou aféru Nerudové. Došlo i na slova o výhrůžkách. "V posledních měsících zažívám vyhrožování, vydírání. Trestní oznámení budu řešit až po volbách, protože já nejsem z cukru," řekl zároveň Turek.
04.06.2024 20:45 |

podobné články

Vydírání? Někdo drží Fialu za… To není normální. Lídr eurokandidátky Turek tuší

 
Vůči zastáncům Green Dealu je to otevřený boj a rozhoduje se to teď, říká pro Rádio Universum Filip Turek, lídr eurokandidátky Přísahy a Motoristů sobě. A jednou budeme tuto éru posuzovat jako éru bizáru a zeleného fanatismu, který se neuchytil. „Ale myslím, že máme hodně namále a že máme hodně nakročeno. Bohužel musí přijít veliká krize a veliká rána, aby si obyvatelstvo uvědomilo, o čem to je,“ míní Turek, a že věří, že hodně věcí se dá ještě zachránit.
05.05.2024 10:35 |

podobné články

Filip Turek odhalil své nejvzácnější kousky. Garáž napěchovaná veterány za stovky milionů a i vůz po prezidentovi

 
Sběratel automobilů Filip Turek nechal redakci eXtra.cz exkluzivně nahlédnout do své garáže, kde má zaparkované své cenné veterány. "Mám auta od začátku šedesátých let, měl jsem několikrát Jaguar E-Type a Chrysler Imperial Le Baron po prezidentu Gabonu Omaru Bongovi, což je legendární auto z roku 1968," pochlubil se Turek. Během prohlídky se mimo jiné rozpovídal i o tom, zda ve svých vozech vozí nějakou budoucí paní Turkovou.
24.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaguar Jaguar (11 článků)

Na Jakuba Železného vyskočil Turek. Tak začal taky vyskakovat

 
Nové číslo časopisu Reflex vyvolalo pozornost díky obálce, na které je zobrazen Filip Turek ve vojenské uniformě. Turek, který se před volbami do Evropského parlamentu dostal do sporu kvůli obviněním z nacismu, se obálce vysmál. Kriticky se k ní vyjádřil bývalý moderátor ČT Jakub Železný, kterému na obálce chybí hákový kříž. Vzhledem k Turkově minulosti mu tak přijde Turkovo vyobrazení až moc mírné.
14.06.2024 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (231 článků)

Komu slouží Nerudová? Těžké váhy tahají zlou věc

 
Danuše Nerudová, i když si to ve své politické prostotě možná ani sama neuvědomuje, slouží Andreji Babišovi. Takový výklad se v posledních dnech masivně šíří sociálními sítěmi mezi odpůrci předsedy ANO. Autoři operují průzkumy, podle kterých by Petr Pavel Babiše v druhém kole s přehledem porazil, ale Nerudová ne a vyzývají brněnskou kandidátku, aby to vzala v potaz. Jsou mezi nimi „těžké váhy“ české publicistiky jako Alexandr Mitrofanov, Jan Urban a Jiří Pehe.
07.12.2022 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Urban (89 článků) , Jiří Pehe (474 článků) , Petr Pavel (2947 článků) , Jan Urban (2 články)

„Útočíte na mou zesnulou matku? Nechutné.“ Nerudová cílila na rodinu Turka. Ten se neudržel

 
Danuše Nerudová, novopečená členka hnutí STAN, zatížená očekáváními – a Filip Turek jako kandidát Motoristů sobě a Přísahy coby překvapivý skokan voleb. Vztah mezi nimi jiskří přes sociální sítě. Nyní oba byli hosty pořadu 360 stupňů moderátorky Pavlíny Wolfové na CNN Prima News.
03.06.2024 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Wolfová (87 článků)

Majetky europoslanců: Nejvíc za vodou jsou ti nenápadní, Turek s Konečnou nijak nevyčuhují

 
Do Evropského parlamentu se dostala řada českých zástupců. A možná je to s podivem, ale žádná ze známějších tváří, jako jsou Filip Turek, Danuše Nerudová nebo Kateřina Konečná, není finančně zajištěná ani zdaleka tak jako ta, kterou veřejnost prakticky nevnímá. Aspoň podle toho, co na ně redakce eXtra.cz vyhledala na státním katastru nemovitostí.
13.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (557 článků)

Filip Turek: „Také jsem měl na Nerudovou složku.“ Vysmál se těm, kdo po něm šli

 
Filip Turek může po volbách do EP slavit opravdu velký úspěch. S více než 10 procenty hlasů skončil na třetím místě za ANO a SPOLU a prý za to mohou Danuše Nerudová, Tomio Okamura a Vít Rakušan, kteří se prý přidali do jeho týmu. Chtěl by jim proto speciálně poděkovat a už jim chystá zvláštní dáreček. Poté popsal, kde podle něj selhala ODS a v čem selhal Alexandr Vondra. A poslal vzkaz na Pražský hrad. „Pan prezident by se měl zamyslet sám nad sebou.“
14.06.2024 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1441 článků) , Tomio Okamura (3164 článků) , Vít Rakušan (851 článků)

„Aby nám EU neuchvátili extrémisti.“ Nerudová prozradila, proč chce do Bruselu

 
Jednotná v rozmanitosti. Motto, které EU používá už od roku 2000. Je ale i po 24 letech jednota skálopevná? A není právě přílišná rozmanitostí tím, co jí otřásá? Hosty největší předvolební debaty Zavolíme od studentů pro studenty byli lídr koalice SPD a Trikolora Petr Mach, lídr koalice Přísahy a Motoristů sobě Filip Turek, dvojka kandidátky ANO Jaroslav Bžoch, trojka koalice Spolu Luděk Niedermayer, lídryně Starostů a osobností pro Evropu Danuše Nerudová a Marcel Kolaja, lídr Pirátů. Kandidátka STAN prozradila, co ji vede ke kandidatuře.
27.04.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Mach (11 článků) , Jaroslav Filip (50 článků)

„To muselo stát peněz.“ Špína od Nerudové na Turka. Odhaleno pozadí

 
Dostala papír s hříchy a podle toho jela. Tak hodnotí, jak se chovala kandidátka Danuše Nerudová v debatě s volebním lídrem Motoristů Filipem Turkem, herní vývojář Daniel Vávra. „Muselo to stát docela dost peněz,“ odhaduje ohledně práce, kterou STAN vynaložil na to, aby na Turka našel špínu. A Nerudová je podle něho sociopatka, protože se smála, když Turek vyprávěl o tom, jak mu zemřela matka. O aroganci Nerudové psali i další komentátoři. Podle Petra Holce Nerudové stačila jedna věta.
04.06.2024 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (680 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (411 článků)

Rektorka Nerudová na Hrad? Ano, stále zvažuji. Rozhodnu se v pravý čas

 
Ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová zvažuje kandidaturu na prezidentský úřad. „Přemýšlím o tom, je to velmi vážná a seriózní věc. Své rozhodnutí učiním ve správný čas,“ řekla Nerudová. Český stát by podle ní měl fungovat moderněji a flexibilněji, aby v příštích krizích obstál lépe než v té současné.
19.05.2021 13:50 |

podobné články

Vysílali jsme: Nerudová v Blesku o covidu, drahých energiích, důchodech, nové vládě i Hradu

 
Hostem čtvrtečního pořadu Epicentrum na Blesk.cz byla Danuše Nerudová, profesorka, ekonomka, potenciální prezidentská kandidátka a dosluhující rektorka Mendelovy univerzity. Témat se sešla celá řada. Ekonomická situace v Česku v druhém roce pandemie, problémy s cenami energií, výhled na konec roku a začátek nového, výzvy nové vlády včetně důchodové reformy a nepopulárních rozhodnutí, jako je třeba zvyšování daní a nutnost škrtů, ale také její vlastní prezidentská kandidatura, o které se stále častěji hovoří. A co říkáte Nerudová na aktuální vyjednávání Miloše Zemana s kandidáty na ministry? Podívejte se na záznam rozhovoru s Jaroslavem Šimáčkem.
09.12.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Zdražování v Česku: Situace bude těžká, varuje Nerudová. Kdy se rozhodne o boji o Hrad?

 
Řada českých domácností musí počítat s tím, že příští rok pro ně bude velmi těžký. Nejen že vyrostou ceny energií, ale Čechy čeká i zdražení jejich stávajících hypoték. V pořadu Epicentrum Blesk Zpráv na to upozornila dosluhující rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová, která zároveň podotkla, že za rozjetou inflaci může částečně stát kvůli svým vysokým výdajům. Nová vláda tak bude mít hodně práce, aby to napravila. Nerudová mluvila také o své možné kandidatuře na prezidentku, podle ní v české politice chybí ženský prvek.
10.12.2021 05:05 |

podobné články

Nerudová k demonstraci: Strach vede k radikalizaci. Vláda musí ujistit lidi

 
Kandidáti na prezidenta generál Petr Pavel a ekonomka Danuše Nerudová se na svých twitterových účtech vyjádřili k demonstraci, jež se uskutečnila v sobotu na Václavském náměstí. „Včerejší demonstraci není namístě zlehčovat. Strach je mocná zbraň, která vede k radikalizaci. Je na vládě, aby dala jasně najevo deseti milionům lidí, že udělá vše, co bude třeba, aby měli na zaplacení účtů za energie,“ zmínila mimo jiné Nerudová.
04.09.2022 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2947 článků)