Článek

Nepříjemné potíže dcery Kateřiny Neumannové: Krásnou Lucii okradli, uprostřed noci skončila na policejní stanici

 
Lucie Neumannová prožila o víkendu nepříjemné chvíle. Dcera Kateřiny Neumannové, legendární běžkyně na lyžích, skončila na policii, jak informovala své sledující na sociálních sítích. Na stanici musela jít v noci řešit nepříjemnou situaci. Mladou nadějnou atletku totiž někdo okradl.
04.02.2024 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)
Podobné články

Dcera Kateřiny Neumannové roste do krásy: Lucie po mamince zdědila lásku ke sportu

 
Dcera jedné z nejúspěšnějších českých sportovkyň Kateřiny Neumannové (48) Lucie (18) by mohla svým půvabem z fleku konkurovat všem modelkám. Geny se v Lucii ale nezapřou, rozhodla se jít ve stopách své maminky a propadla sportu. Původně trénovala a hrála zejména tenis, nyní se věnuje královně všech sportů - atletice. Podívejte se, v jakou kočku dcera Kateřiny Neumannové dospěla.
06.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

To je andílek: Z dcery Kateřiny Neumannové vyrostla roztomilá malá slečna s nebesky modrýma očima

 
Dcera Kateřiny Neumannové (39) Lucie (8) pořádně vyrostla. Z holčičky, která se před pěti lety na zimní olympiádě v Turíně nadšeně vrhla mámě, čerstvé zlaté medailistce, kolem krku, se stala roztomilá slečna s dlouhými blonďatými vlásky, nebesky modrýma očima a - jak jinak - zálibou ve sportu.
15.05.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Capart, co mámě jako první blahopřál ke zlatu v Turíně? Ale kdeže... Z dcery Kateřiny Neumannové roste půvabná slečna

 
Mnoha lidem se ve spojitosti s dcerou Kateřiny Neumannové vybaví situace, kdy malá Lucka vběhla mámě do náruče jen pár okamžiků poté, co si naše nejznámější běžkyně na lyžích v Turíně vybojovala zlatou olympijskou medaili. To už je ale osm let a z Lucky se za tu dobu stala slečna. Společně s mámou zapózovala pro charitativní kalendář benefičního projektu POWER OF BREATH 2015. Autorkami nápadu a celého projektu jsou Veronika Poláková a modelka Kateřina Votavová.
03.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků) , Kateřina Votavová (47 článků)

Vymění tenis za modeling? Z dcery Kateřiny Neumannové roste prvotřídní kráska

 
Nedávno to byla ještě malá holčička. Poslední roky ale roste dcera Kateřiny Neumannové (46) Lucka do krásy. Dospívající dívka zkouší kariéru v tenise, měla by ale možná popřemýšlet i o modelingu, šestnáctiletá Lucie je totiž rok od roku krásnější.
12.01.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Krásná dcera Kateřiny Neumannové: Zaběhla svůj rekord a na mistrovství skončila sedmá

 
Jablko nepadlo daleko od stromu. Dcera legendární běžkyně na lyžích Kateřiny Neumannové (47) Lucie (18) získala sportovní nadání po mamince. Ne však v běžkařském odvětví, ale v atletice, kde sbírá značné úspěchy. Vítězka olympiády z Turína tak může být na svou dceru, která roste do krásy, patřičně pyšná. 
25.06.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Už je z ní pěkná kočka: Mrkněte, jak to sekne desetileté dceři Kateřiny Neumannové

 
Snad každý nejen sportovní fanoušek si pamatuje dojemnou scénu ze zimní olympiády v Turíně, kde přímo v cíli zlatého běžkařského závodu vběhla do náruče své maminky Kateřiny Neumannové její roztomilá dcera Lucinka.
06.10.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Dcera Kateřiny Neumannové v slzách přiznala psychický kolaps. Pak našla sama sebe

 
Být potomkem slavných rodičů, ať už prorazili v jakémkoli oboru, je vždy velmi náročné a pro celou řadu těchto dětí to ani v nejmenším neznamená předem prošlapanou cestičku k úspěchu. Své vlastní místo si musela vydobýt i Lucie Neumannová (19), dcera Kateřiny Neumannové (49), držitelky několika olympijských medailí za běh na lyžích. Krásná blondýnka zveřejnila na svém TikToku video, jak je důležité jít za hlasem svého srdce.
02.10.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Maraton spojil Kornovou s dcerou Neumannové, je její fanynkou

 
Víkendový pražský maraton byl pro herečku a vizážistku Kateřinu Kornovou premiérou. A i když se do něj aktivně nezapojila, podpořila ho alespoň svou účastí, díky níž se setkala se svou zřejmě nejmladší fanynkou, dcerou Kateřiny Neumannové Lucií.
28.11.2009 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků) , Kateřina Kornová (190 článků) , Karla Mráčková (73 článků)

Týdenní plán pro krásnou pleť

 
Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě! Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť! Týdenní plán pro krásnou pleť V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to! Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná! Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: „JSEM KRÁSNÁ“ a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda. Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má... Čtěte více Příspěvek Týdenní plán pro krásnou pleť pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.07.2017 19:35 |

podobné články

Exmilenec Neumannové a náměstek Kopřiva: Okrádali stát?

 
Náměstek ministra obrany Jaroslav Kopřiva domlouval provizi za stamilionovou zakázku. Zdatně mu v tom pomáhal exmilenec Kateřiny Neumannové lobbista Josef Jindra. Oběma hrozí trestní stíhání. Na čachry kolem zakázky upozornila MF Dnes.
01.09.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Fotky z oslavy partnera Neumannové uhradilo MS v Liberci

 
Fotografie z oslavy padesátých narozenin lobbisty Josefa Jindry se podle týdeníku Respekt platily z peněz na mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci. Jindra je partnerem Kateřiny Neumannové, která vedla organizační výbor šampionátu.
19.09.2010 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Snímky z oslav Neumannové i Jindry se platily z peněz na MS

 
Fotografie za desítky tisíc korun z oslavy pětatřicátých narozenin Kateřiny Neumannové na zámku Sychrov se platily z peněz na mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci. Neumannová tehdy vedla organizační výbor šampionátu.
21.09.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Tyčkařka Ptáčníková a překážkář Svoboda: Vzali se u Neumannové!

 
Byla to svatba jako z pohádky. Tyčkařka Jiřina Ptáčníková (26) a překážkář Petr Svoboda (27) si řekli ANO u penzionu Kateřiny Neumannové. Veselku jim vystrojil lyžařčin bývalý partner Josef Jindra, manažer Jiřiny.
21.09.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků) , Petr Svoboda (657 článků) , Petr Svoboda (648 článků) , Petr Svoboda (657 článků) , Josef Svoboda (175 článků)

Zdechovský: Požadavek Neumannové na rentu je nesmysl!

 
Tento týden jsme se z úst někdejší úspěšné olympioničky Kateřiny Neumannové dozvěděli, že by medailisté z olympiád měli pobírat k důchodu doživotní rentu 20 000 korun. Po pročtení diskusí asi nejsem jediný, koho tím Neumannová zvedla ze židle.
09.08.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Roste jako z vody: Dcera sněhové královny Neumannové je půvabná jako cukrová panenka

 
Bylo by zvláštní, kdyby potomka olympioničky Kateřiny Neumannové nezajímal sport. Dvanáctiletá dcera bývalé veleúspěšné běžkyně na lyžích skutečně vykročila na sportovní dráhu. Nenásleduje však maminku ve sněhové stopě, ale osvojila si bílý sport.
26.10.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Utrpení Neumannové kvůli dceři: Hodiny pláče do sluchátka, je to pro mě hodně kruté

 
Běžkařská legenda trpí kvůli patnáctileté dceři. Co se v rodině Kateřiny Neumannové (45) děje tak strašného? Lucie se vášnivě vrhla na tenis a to je holt řehole...
29.10.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)

Dcera Neumannové randí s modelem. V mém životě muž není, říká její matka

 
Dcera legendární lyžařky Kateřiny Neumannové, osmnáctiletá Lucie randí s úspěšným modelem Oliverem Průchou. Promluvili o svém seznámení i předsudcích některých lidí týkajících se modelingu a modelů. Matka Lucie přiznala, že v jejím životě momentálně žádný muž nefiguruje.
02.02.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Chaplin (106 článků)

Další drama v Love Islandu? Dcera Neumannové naznačila příjezd do vily. Předtím se smála Oliverovi, který tam lásku už hledá

 
Letošní série reality show Love Island je doslova nabitá dramaty a zdá se, že účastníci si neoddychnou ani nadále. Ve vile by se totiž podle fanoušků mohla objevit i expřítelkyně jednoho z účastníků – Olivera. "Mám jet pozdravit svého ex?" provokuje Lucie, krásná dcera Kateřiny Neumannové, na svých sociálních sítích. S Oliverem tvořila pár před rokem. 
13.10.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků) , Lucie Love (12 článků)

Detaily okradení Lucie Neumannové. Zloděj atletce utekl, lidé se jí vysmáli. Policie má ale pro sportovkyni dobrou zprávu

 
Dvacetiletá Lucie Neumannová, dcera slavné běžkyně na lyžích Kateřiny Neumannové (50), má důvod k radosti. Policii se podařilo vypátrat zloděje, který ji i její kamarády okradl v areálu pražského Olympu. S informacemi jako první přišla redakce CNN Prima News.
14.02.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Neumannová (160 článků)