Článek

Nepochopitelná slova matky Rusa, který 14 let věznil ženu ve sklepě: Měla se u nás jako královna, tvrdí

 
Ruskem hýbe případ Vladimira Českidova (51), který neuvěřitelných čtrnáct let držel v zajetí dnes již třiatřicetiletou ženu Jekatěrinu B. Incident se odehrál v jeho domě v ruském městě Smolino, kde spolu s ním bydlela i jeho dvaasedmdesátiletá matka Valentina. Ta o hrůzných praktikách svého syna věděla a dokonce u soudu podle ruského webu 74.ru řekla, že unesená dívka „se měla u nás doma jako královna“. 
03.08.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Rus, který držel ženu 14 let ve sklepě, není jediný: Lidem připomněl Priklopila a surového Fritzla

 
Dlouhých čtrnáct let věznil Rus Vladimir Češkidov (51) třiatřicetiletou ženu ve svém sklepě ve vesnici Smolino, zatímco druhou oběť rozsekal a uvařil. Muž stanul před soudem, jak informoval ruský web Ura News. Nejedná se přitom o první podobný případ, kdy muž věznil dívku v domě proti její vůli a roky ji zneužíval. O dalších se můžete dočíst v článku.
02.08.2023 12:55 |

podobné články

Rus ve sklepě 14 let věznil a trýznil dívku. Po jejím útěku se v domě našly ostatky druhé, kterou rozsekal a uvařil

 
Ženě se podařilo utéci ze sklepa domu v ruském Čeljabinsku, kde ji neuvěřitelných 14 let věznil Vladimir Češkidov, který ji více než tisíckrát zneužil. Maniak má mít na svědomí i další hrůzný čin. Druhou oběť, jejíž ostatky byly nalezeny ve sklepě, měl rozsekat a uvařit. Žena, které se podařilo utéci, byla v únoscově domě od roku 2009, kdy jí bylo pouhých 19 let. O události informoval zahraniční portál Daily Mail. 
01.08.2023 20:45 |

podobné články

Zrůdný otec: Tři roky věznil syny (10 a 12) ve sklepě!

 
Francouzská policie zatkla zrůdného otce, který dlouhé tři roky věznil své syny (10 a 12) ve sklepě, ze kterého nemohli ani na krok. Dokonce jim zakazoval chodit i na záchod!
25.04.2013 05:20 |

podobné články

Zrůdný otec: Tři roky věznil syny (10 a 12) ve sklepě!

 
Francouzská policie zatkla zrůdného otce, který dlouhé tři roky věznil své syny (10 a 12) ve sklepě, ze kterého nemohli ani na krok. Dokonce jim zakazoval chodit i na záchod!
25.04.2013 08:05 |

podobné články

Tyran věznil mladíka ve sklepě: Bil ho kovovou tyčí!

 
Neuvěřitelná muka zažíval dvacetiletý mladík, kterého v Nejdku na Karlovarsku věznil ve vlastním sklepě tyran (27). Agresor chtěl, aby pro něj kradl. Když týraný mladík odmítl, byl bit kovovou tyčí, informovala TV Nova.
26.08.2014 21:00 |

podobné články

Polský Fritzl dostal 25 let v base: Znásilňoval manželku i vlastní dcery ve sklepě

 
Hotové peklo na Zemi udělal ze životů vlastní rodiny polský dělník Mariusz Sz. (43) z malé vesnice poblíž města Puck. Svoji ženu znásilňoval pět let, z toho ji dva roky věznil ve sklepě. Sexuálnímu násilí neunikly ani jeho dvě tehdy nezletilé dcery. Muži se kvůli jeho nechutným praktikám a týrání rodiny přezdívá polský Fritzl podle zrůdy z Amstettenu.
22.06.2017 08:00 |

podobné články

Ariel Castro, který 10 let věznil, mučil a znásilňoval tři dívky: Oběsil se v cele!

 
Tyran Ariel Castro, který ve sklepě svého domu v americkém Ohiu deset let věznil, mučil a znásilňoval trojici dívek, se zabil. Přestože ho dozorci kontrolovali každých třicet minut právě kvůli riziku sebevraždy, oběsil se ve své cele.
05.09.2013 10:05 |

podobné články

Zrůdný Josef Fritzl: Svou dceru 24 let věznil ve sklepě a znásilňoval. Možná půjde brzy na svobodu!

 
Když se řekne jméno Josef Fritzl (87), většina lidí si ho ihned spojí s takzvanou kauzou Amstetten. V roce 2008 vyšlo najevo, že více než dvacet let věznil svou vlastní dceru v rodinném domě, pravidelně ji znásilňoval a zplodil s ní sedm dětí. Momentálně se Fritzl nachází na psychiatrickém oddělení, kde si odpykává doživotní trest. Jenže rakouský soud nedávno vyslovil souhlas s tím, že může být přesunut do normální věznice. To znamená, že by už za rok mohl požádat o podmínečné propuštění, jak informoval Blesk.
27.04.2022 15:15 |

podobné články

Tady byly drženy tři Američanky: Fotky z domu hrůzy, kde tyran věznil své oběti deset let

 
Anthony Castro (31) "psal během studií žurnalistiky článek o unesené dívce jménem Gina DeJesus":http://www.extra.cz/unosce-tri-americanek-je-nejspis-otec-novinare-ktery-o-pripadu-behem-studii-psal-clanek, aniž tušil, že dívku spolu s dalšími dvěma ukrývá ve sklepě jeho otec, který "všechny tři ženy unesl a držel je ve sklepě deset let":http://www.extra.cz/pribeh-jako-z-filmu-americka-policie-objevila-tri-zeny-ktere-byly-uneseny-pred-deseti-lety.
08.05.2013 12:50 |

podobné články

Josef Fritzl roky věznil a znásilňoval dceru: Propustí nechutné monstrum z vězení?

 
Rakušan Josef Fritzl (86) má na svědomí jeden z nejděsivějších případů, který se v zemi odehrál. Nechutný násilník roky věznil ve sklepě svého domu v Amstettenu svou dceru Elizabeth (55), znásilňoval ji a mučil. Zplodil s ní sedm dětí. Případ byl odhalen až v roce 2008 a o rok později si Fritzl od soudu vyslechl doživotní trest. Ten si nyní odpykává v nejpřísněji střežené rakouské psychiatrické nemocnici. Požádal však o přesun do běžné věznice, pokud by tam skončil, bude za dva roky moci žádat o podmínečné propuštění.
30.12.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Nechutný (3 články)

Otec věznil syna ve sklepě 20 let: Žil ve výkalech přivázaný k posteli, našli ho náhodou

 
Dvě dekády neviděl denní světlo. Jeho domovem byl temný sklep, kde hladověl a bál se, co přijde za další hrůzy. Brazilec Armando de Andrade (36) ze Sau Paula musel dokonce žít ve vlastních výkalech. Celých 20 let ho totiž ve sklepě držel jeho vlastní despotický otec.
26.10.2016 11:35 |

podobné články

Otec věznil syna 20 let v temném sklepě bez oken. Byl přivázaný k posteli a žil ve vlastních výkalech!

 
Brazilce Armanda de Andradeho (36) ze San Paula potkal hodně děsivý osud. Jeho despotický otec ho 20 let držel v temném sklepě bez jídla a ve vlastních výkalech.
26.10.2016 21:45 |

podobné články

Maniak ve sklepě roky věznil nezletilé sexuální otrokyně: Po propuštění z vězení dal kontroverzní rozhovor

 
Ruská moderátorka Xenija Sobčaková čelí vlně kritiky poté, co udělala rozhovor s Viktorem Mochovem (70). Ten v roce 2005 dostal 17 let vězení za únos a znásilnění dvou dospívajících dívek, které téměř čtyři roky držel ve sklepě.
02.04.2021 12:00 |

podobné články

Čínský Fritzl to má za sebou, ve sklepě měl šest sexuálních otrokyň

 
ˇV Číně byl tento týden popravem muž, kterého média překřtila na asijského Josefa Fritzla. Šestatřicetiletý Li Hao měl ve sklepě svého domu "kobku", kde věznil celkem šest žen.
23.01.2014 07:45 |

podobné články

Češku drželi v Mexiku ve sklepě a nutili ke styku se zvířaty

 
Česká občanka si v Mexiku prožila peklo na zemi. Její partner ji podle listu Vanguardia věznil v domě (zřejmě ve sklepě) a nutil k sadomasochistickým praktikám. Údajně po ní chtěl také sex se zvířaty.
12.11.2018 08:40 |

podobné články

Nešťastnou ženu pozval k sobě domů: Pak ji několik měsíců věznil a znásilňoval!

 
Ze zdvořilé konverzace s cizím mužem se vyklubal několikaměsíční horor! Plačící ženu, která byla nešťastná po rozchodu, potkal na autobusové zastávce neznámý muž a dal se s ní do řeči. Zdál se jí sympatický a milý, proto s ním odešla do jeho domu. Vyklubal se z něho ale násilník, který ji několik měsíců věznil a sexuálně zneužíval.
06.11.2018 19:50 |

podobné články

Mrazivá první slova Fritzlovy dcery po osvobození: Nikdo mi to neuvěří!

 
Horor, jaký si ani nejde představit! Když Elisabeth bylo 18 let, její otec Josef Fritzl ji omámil a zamknul ve sklepě svého domu. Tam ji věznil a znásilňoval dlouhých 23 let. "Nikdo mi to neuvěří," byla její první slova policistům.
13.04.2017 19:15 |

podobné články

Stalker, který sledoval ženu sebevraha obviněného z pedofilie: Doma věznil a týral manželku!

 
Jednu doma věznil, bil a psychicky týral, druhou pronásledoval?! Dvaašedesátiletý invalidní důchodce z Nýrska čelí dalšímu obvinění. Poté, co byl zatím nepravomocně odsouzen za pronásledování jiné ženy k podmínečnému trestu, přišla na policii jeho manželka, která tvrdí, že je jeho další obětí.
31.03.2017 10:55 |

podobné články

Rodiče z pekla: Chlapce (15) drželi v zatopeném sklepě, další dvě děti zavírali do klece

 
V domě hrůzy našli američtí policisté chlapce (15) uvězněného v polozatopeném sklepě! Na zahradě domu navíc byly nalezeny pohřbené ostatky dospívající holčičky. Děti měli na starost manželé Michael Nathony Gray Sr. (63) s manželkou Shirley Ann Grayovou (60). Patnáctiletý chlapec měl strávit ve sklepě celé roky.
30.05.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Gray (3 články) , Michael Michael (1885 článků) , Michael Gray (1 článek) , Michael Gray (1 článek) , Michael Gray (1 článek)