Článek

Neomluvitelné! Středočeský kriminalista musí podle policejního prezidenta skončit, sedl opilý za volant

 
Náměstek krajského ředitele středočeské policie Jan Krejčí, který řídil pod vlivem alkoholu, musí podle policejního prezidenta Jana Švejdara skončit ve funkci. Pro jeho chování nemá žádné pochopení ani omluvu, uvedl pro server Seznam Zprávy.
02.05.2021 14:45 |

podobné články

Podobné články

Průšvih policejního náměstka: Řídil opilý, ve funkci ale dál zůstává. Odboráři podali trestní oznámení

 
Namol opilý sedl za volant! Když náměstka krajského ředitele středočeské policie Jana Krejčího stavěli ve čtvrtek na dálnici D8 jeho kolegové, opakovaně nadýchal přes dvě promile. Případem se zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Podle vyjádření policejního prezidenta Jana Švejdara je jeho chování neomluvitelné a ve funkci musí skončit. Ředitel středočeských policistů Václav Kučera ale Krejčímu do konce května nařídil dovolenou, náměstek tak dál smí využívat služební auto, zůstala mu zbraň i plný plat. Podle zjištění MF Dnes jel z rozlučkového večírku s náměstkem policejního prezidenta Pavlem Krákorou, odboráři se bouří, že policie Krejčímu nadržuje.
04.05.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kučera (6 článků) , Jan Kučera (46 článků)

Děsivé záběry: Ukrajinec sedl za volant opilý, v zatáčce smetl protijedoucí auto

 
Sedl za volant opilý a způsobil vážnou nehodu. Osmatřicetiletý Yuri z Ukrajiny vjel do protisměru, kde smetl druhé auto. Děsivý incident zaznamenala kamera v autě oběti.
27.06.2018 20:30 |

podobné články

Řidič autobusu sedl za volant namol! V Úvalech nadýchal více než promile

 
Jen zázrakem se nikomu nic nestalo! 40letý řidič autobusu totiž sedl v pondělí ráno za volant opilý - když ho policisté zkontrolovali, naměřili mu v dechu více než jedno promile. Je podezřelý z ohrožení pod vlivem návykové látky.
21.05.2018 16:00 |

podobné články

Opilý sedl za volant, zabil a zmrzačil kamarády: Svědomí bude zpytovat 6 let ve vězení

 
Hloupý nápad, který skončil loni v únoru děsivou tragédií. Jakub (24) z Kroměřížska věděl, že celou noc popíjel alkohol, přesto nad ránem sedl za volant svého Renaultu Megane, naložil trojici kamarádů a rozjel se po dálnici D1 na Hulín. Jenže na dálničním přivaděči ztratil nad autem vládu a havaroval.
19.09.2018 12:45 |

podobné články

Silně opilý Václav Šampalík sedl za volant a zabil člověka! Bývalý krajský zastupitel za KSČM měl v dechu 1,79 promile

 
Silně opilý Václav Šampalík se o víkendu rozhodl, že sedne za volant a bude řídit. Výsledkem je zabitý spolujezdec. Bývalý krajský zastupitel za KSČM měl v dechu 1,79 promile.
21.06.2017 10:00 |

podobné články

Náměstek policejního prezidenta končí ve funkci. Vild jde šéfovat policii v Plzni

 
Náměstek policejního prezidenta Jaroslav Vild končí na vlastní žádost ve funkci. Od července bude řídit policii v Plzeňském kraji. Vildův nástupce na prezidiu vzejde z výběrového řízení. Z policejního prezidia odchází k červenci také ředitel Kanceláře policejního prezidenta Miloš Bednařík, který nově povede policejní vzdělávací zařízení v Holešově. O personálních změnách dnes na webu informovala mluvčí policejního prezidia Kateřina Rendlová.
26.06.2020 09:50 |

podobné články

Taxikáři vadila v cestě zasahující sanitka, sedl si za volant a odvezl ji pryč

 
Frustrovaný taxikář z britského Eastbourne, jehož auto blokovala zasahující sanitka, se uchýlil ke značně nevhodnému řešení problému. Vylezl z automobilu, sedl si za volant sanitky a záchranné vozidlo odvezl o desítky metrů dál, aby mohl projet se svým vozidlem. Nakonec se v něm ale hnulo svědomí a přišel se sám nahlásit na policii.
17.08.2010 15:12 |

podobné články

Takhle zapíjeli Radka Brzobohatého: Trojan nejprve donesl pivo, pak sedl za volant

 
Hostina, na níž přátelé a rodina oslavovali Radka Brzobohatého, byla opravdu vydařená. V pozdních nočních hodinách dokonce došlo pivo, a tak se pro něj obětavě vydal herec Ivan Trojan. Nezbývá než doufat, že nebylo  pro něj, protože po teatrálním loučení s Petrem Rychlým sedl za volant.
22.09.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (321 článků) , Petr Rychlý (407 článků)

Mladík (†18) bez řidičáku sedl za volant tátova auta: Napálil do plotu a zemřel

 
Bez řidičáku sedl za volant a stalo se mu to osudným. Juraj (†18) pocházející ze slovenského města Cífery ve čtvrtek večer pořádal u sebe doma velkou party, na kterou pozval všechny své kamarády. Druhý den ráno se nechal přemluvit, aby svezl svou kamarádku domů do Trnavy. Zpět se však už nevrátil.
07.01.2019 19:35 |

podobné články

Dal si „dávku“ a sedl za volant! Zfetovaného řidiče (27) chytli policisté, u sebe měl pervitin

 
Dal si „dávku“, pak sedl za volant a projížděl Prahou. Policie vypátrala řidiče (27) ve Strašnicích. Při kontrole zjistila, že muž převáží drogy a sám je zfetovaný.
16.06.2020 13:05 |

podobné články

Babí léto Michala Dlouhého: »Vylupnul« dvě piva a sedl za volant!

 
Co má tohle znamenat? Při podivných manévrech v centru Prahy přistihli fotoreportéři herce Michala Dlouhého (51). Během poledne „vylupnul“ dvě piva, pak sedl za volant a v obchodě následně zaparkoval na invalidech.
21.09.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (159 článků)

Potácel se centrem Prahy, pak se 2,3 promile sedl za volant. Muže si všiml operátor na kamerách

 
Potácel se centrem Prahy, pak sedl za volant a odjel! Opilého muže, který svou jízdou mohl hazardovat se životy dalších účastníků silničního provozu, na Václavském náměstí zastavila hlídka pražských strážníků. Nadýchal 2,3 promile.
09.06.2021 14:20 |

podobné články

Senior v Kadani skončil po nehodě v potoce: Místní kriminalista mu zachránil život

 
Policista tělem i duší! Kriminalista z Kadaně byl na procházce, ta se ale zvrtla v boj o záchranu života. Senior sjel na kole do potoka a vážně se zranil, kriminalista ho s přítelkyní vytáhl ven. Zachránil mu tím život.
25.05.2020 13:55 |

podobné články

Opilý řidič: Tyhle děti mohl zabít...

 
Řidič autobusu ČSAD, který v pondělí ráno sedl za volant tak opilý, že později nadýchal neuvěřitelné 4 promile, není žádný nezkušený mladíček. Je mu 50 roků a měl by znát už svou odpovědnost. V pondělí na ni ale zapomněl. Nyní se bude zodpovídat za ohrožení pod vlivem návykové látky a může také skončit na rok ve vězení.
29.04.2009 09:30 |

podobné články

Opilec vypil láhev slivovice, sedl do audi a ujel 100 kilometrů

 
Ten muž (43) byl tak opilý, že nemohl ani chodit, přesto sedl za volant své audi a vyrazil do hustého provozu. Havaroval až po sto kilometrech, když naboural do protijedoucího auta. V dechu měl přitom ještě tři promile alkoholu!
23.11.2016 12:55 |

podobné články

Nálož, neomluvitelné. Bankéř Rusnok se nebývale rozčílil na vládu. Daňový balíček přinese lidem jenom nejistotu

 
Česká ekonomika nezažívá nejlepší časy, o tom, koho doba covidu posílí a koho naopak srazí na kolena, v pořadu Interview na ČT24 hovořil guvernér České národní banky (ČNB) Jiří Rusnok. Velmi kritizoval vládu za to, jak na poslední chvíli plánuje úpravy daní. „Je to nálož, nešťastný a odsouzeníhodný proces. Neomluvitelné,“ zmínil, že nepodařený daňový balíček lidi vrhá akorát do ještě větších nejistot. Důrazně varoval před zlomem v dlouhodobé stabilitě veřejných financí.
26.11.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rusnok (1900 článků) , Jiří Rusnok (716 článků)

Nasával a sedl za volant se 4 promile: Zbořil značky i lampu a skončil v příkopu

 
Celý den si dával "do trumpety", pak jej nenapadla větší hloupost než usednout za volant. Opilý cizinec (38) při jízdě ale daleko nedojel. V Říčanech na Brněnsku skončil i s vozem v příkopě.
12.12.2019 09:25 |

podobné články

Opilý jako slíva sedl za volant a zahučel do rybníka Nezmar: Utopenou dodávku tahal Bizon

 
Skoro tři promile alkoholu v krvi měl muž (40), který usedl za volant dodávky, nezvládl zatáčku a auto zapíchl do náhonu rybníka Nezmar na Opavsku. Šoférovi pomohli na břeh svědci nehody, vytáhnout dodávku byl ale pořádný oříšek.
05.10.2020 11:10 |

podobné články

Mladík (22) usedl s flaškou za volant audi a vyrazil: Po vážné nehodě mu naměřili 2,5 promile!

 
Namol opilý mladík (22) si sedl za volant s lahví tvrdého alkoholu. A dobře to nedopadlo, v zatáčce havaroval a málem přišel o život!
30.12.2020 15:15 |

podobné články