Článek

„Neomluvili se. Kroky zveřejním v pondělí.“ Seznam Zprávy mají založeno na problém

 
Europoslanec a advokát Stanislav Polčák (STAN) si na twitterovém účtu stěžuje na server Seznam Zprávy. Ten se podle něj neomluvil tak, jak měl dle pravomocného rozhodnutí soudu. Server se Polčákovi musí omluvit za tvrzení, že měl inkasovat za zastupování obcí zasažených výbuchem muničních skladů ve Vrběticích 47 tisíc korun za hodinu práce a že měl žádat 7,75 milionu korun jako celkovou odměnu za prosazení zákona o jednorázovém odškodnění subjektů dotčených výbuchem.
16.03.2024 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Polčák (340 článků)
Podobné články

Papaláš Janeček: Umělci, zveřejním vaše platy

 
Jako komunistický papaláš se chová ředitel České televize Jiří Janeček. Absolutně odmítá, že by kvalita televizních programů pod jeho vedením klesala, a těm, kteří to tvrdí, vyhrožuje: "Zveřejním vaše platy." A dotčení umělci? Smějí se mu. Břetislav Rychlík tvrdí, že je plat dokumentaristů nízký a Svěrákovi nestojí Janeček za komentář.
08.12.2010 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Břetislav Rychlík (36 článků)

V Praze bylo založeno česko-ruské konsorcium CNG CZ

 
V Praze bylo založeno česko-ruské konsorcium CNG CZ pro podporu využití stlačeného zemního plynu v zemích Společenství nezávislých států.
11.11.2013 20:01 |

podobné články

50 RAD, JAK UŠETŘIT: Zajistěte se na stáří a budete mít balík peněz

 
Penzijní připojištění má v Česku založeno přes 5 milionů lidí, alespoň tolik je zde založeno smluv. Víte však, jak můžete na tomto produktu ušetřit? Přečtěte si náš seriál 50 rad, jak ušetřit.
15.11.2013 07:11 |

podobné články

Ministerstvo vnitra spolupracuje na výstavním projektu Založeno 1918

 
Ministerstvo vnitra podepsalo ve středu 16. 8. 2017 společně s Kanceláří prezidenta republiky, Vojenským historickým ústavem a Českou poštou memorandum o spolupráci na výstavním projektu Založeno 1918, připravovaném ke stému výročí založení Československé republiky.
19.08.2017 17:20 |

podobné články

Dialog nebo ovlivňováni? Co si Praha a Moskva slibují od společného projektu

 
Chystá se Pražský hrad vyšlapat ruským manipulátorům cestičku pro ovlivňování české společnosti? V České republice existují pochyby o Česko-ruském diskuzním fóru, které bylo založeno během ruské návštěvy prezidenta Miloše Zemana.  Chystá se Pražský hrad vyšlapat ruským manipulátorům cestičku pro ovlivňování české společnosti? V České republice existují pochyby o Česko-ruském diskuzním fóru, které bylo založeno během návštěvy Ruska Miloše Zemana.
08.01.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28062 článků)

Založeno na veliký prů*er. Starý Soukromník si rychle na Fialovu vládu přestal brát servítky

 
„Vím, že je založeno na veliký průser. Prudce se zvyšují ceny potravin, služeb a všeho, o co zavadíte. Po propuknutí války na Ukrajině se ceny nafty a benzínu utrhly ze řetězu…,“ shrnuje zakladatel Strany soukromníků Rudolf Baránek s tím, že je nutné, aby Fialova vláda „zasáhla, než bude pozdě“. „Nemůže být jediným kritériem vlády České republiky, že sníží schodek rozpočtu o cca 100 miliard oproti Babišovi a ostatní ať zdechnou,“ varuje kabinet. Koalici v případě nečinnosti prý mohou čekat velmi krušné časy. Možná už v létě.
11.03.2022 23:00 |

podobné články

3 spolehlivé kroky jak mít úspěšný rok

 
Máme tu nový rok se šťastnou osmičkou na konci, která je pro mnohé z nás příslibem toho, že to bude úspěšný rok. Možná si i vy od tohoto roku hodně slibujete. Chcete uchopit příležitosti za pačesy a kočírovat svůj život tím správným směrem. V dnešním článku se dozvíte, co musíte udělat pro to, abyste měli po finanční stránce úspěšný rok. A proč zrovna po finanční stránce? Co si budeme nalhávat: bez peněz by to v životě nešlo. S příchodem nového roku máte ideální příležitost začít dělat věci jinak, třeba daleko lépe, nežli jak jste je dělali doposud. A upřímně: kdo z nás by nechtěl, aby se mu dařilo finančně, že? Mějte finančně úspěšný rok! Už jsme si ujasnili, že bez peněz to v životě prostě nefunguje. Potřebujeme je všichni, bez výjimky. Proto si teď řekneme, co můžete udělat pro to, aby se vám v roce 2018 po finanční stránce dařilo lépe, nežli v roce předchozím, kterému jsme před pár dny dali sbohem. Krok první: udělejte si přehled o svých financích To je základ všeho. Dokud nebudete vědět, jak na tom po finanční stránce jste, nemůžete podnikat další kroky, natož pak kroky k tomu, aby se vám začalo více dařit. Pečlivě si sepište veškeré vaše příjmy, do kterých zahrňte nejen výplatu, ale i případné přídavky, alimenty, pokud je pobíráte, vedlejší příjmy z brigád a podobně. To samé pak udělejte s výdaji, kde toho bude asi daleko více. Do výdajů patří poplatky za bydlení, nájem zálohy, co utratíte za benzín, za jídlo, za poplatky ve školce nebo za kroužky dětí a podobně. Pak příjmy odečtěte od výdajů a zjistíte, jak na tom s penězi skutečně jste. Krok druhý: vyberte jednu věc, kterou oželíte Znovu se podívejte na seznam vašich výdajů a pro začátek z nich vyberte jednu věc, kterou v tomto roce... Čtěte více Příspěvek 3 spolehlivé kroky jak mít úspěšný rok pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2018 21:55 |

podobné články

Princ Philip po nehodě opět za volantem: Bez pásu! I královna! Neomluvili se, naříká matka dvou dětí, do které naboural

 
Jak prvotní zprávy hovořily o hlubokém otřesu a šoku, zdá se, že princi Philipovi (97) po dvou dnech od nehody otrnulo. V pátek dostal nový Land Rover a v sobotu už seděl za volantem. A, světe div se, bez pásu! Britská média mezitím získala svědectví ženy, do které manžel královny Alžběty II. (92) ve čtvrtek naboural. Nutno dodat, že s poutáním za volantem si příliš hlavu neláme ani samotná panovnice. Fotografie hovoří za vše.
20.01.2019 09:40 |

podobné články

Seznam a Člověk v tísni rozjeli společně další propagandistickou hru

 
Ovládají nás manipulace, lži a fake news? Takto dramaticky klade otázku projekt „Vyznáš se v dnešním světě?“ Ten je vyprodukován portálem Seznam Zprávy na objednávku Člověka v tísni na „subportálu“ Seznam Native, což je, podle sdělení Seznam Zpráv, „obsah tvořený v Seznamu ve spolupráci se zadavatelem. Seznam Native pomáhá zadavateli vyprávět příběhy a informovat čtenáře o zajímavých tématech.“
10.11.2021 18:05 |

podobné články

Seznam Zprávy vypustily další bombu. Hrad prý pomáhal s Hamáčkovou cestou do Moskvy. „Je to jinak,“ říká prezidentův muž

 
S přípravou chystané cesty do Moskvy pomáhal podle serveru Seznam Zprávy vicepremiérovi a ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) také Hrad. Seznam Zprávy uvedly, že jim to potvrdil šéf zahraničního odboru prezidentské kanceláře Rudolf Jindrák. Pomoc se měla týkat uspořádání rusko-amerického summitu v Praze. V Radiožurnálu ale Jindrák později popřel, že by se na přípravě cesty Hrad podílel. Podle něj jde o „posunutí“ informací a jeho kancelář pouze reagovala na Hamáčkův tweet, kde se o možnosti uspořádání summitu zmiňoval.
09.05.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3331 článků)

Vystrčil: Ze zprávy o Zemanově zdraví zveřejním maximum. Musím se poradit

 
Předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) minulý týden v pátek oznámil, že poté, co nedostal základní informace o prezidentově zdravotním stavu od Kanceláře prezidenta republiky, přikročil k tomu, že se o podání informací obrátil na Ústřední vojenskou nemocnici, kde je prezident Zeman hospitalizován. Odpověď už mu míří na stůl.
18.10.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28062 článků)

Paroubek: S komunisty do vlády nepůjdeme, neomluvili se

 
Šéf ČSSD Paroubek vyloučil spolupráci s KSČM na vládní úrovni. Řekl to poté, co se šéf komunistů Filip odmítl v ČT omluvit za totalitní minulost strany.
29.07.2009 18:55 |

podobné články

Syn popraveného Píky: Zakázat komunisty je jako zakázat dětem kouřit

 
PŘÍBĚH Komunisté se mu za smrt táty prý nikdy neomluvili. Přesto k nim nenávist necítí. Nicméně chápe, že se rudí každé nové svědectví o jejich zrůdnostech snaží zlehčit. Komunisté totiž podle něj svou vinu v hloubi duše stále cítí. Tak se o katech generála Heliodora Píky vyjadřuje jeho syn Milan, který žije v Bratislavě. Letos oslaví devadesát let.
24.02.2012 09:20 |

podobné články

Syn popraveného Píky: Zakázat dnes komunisty je jako zakázat dětem kouřit

 
PŘÍBĚH Komunisté se mu za smrt táty prý nikdy neomluvili. Přesto k nim nenávist necítí. Nicméně chápe, že se rudí každé nové svědectví o jejich zrůdnostech snaží zlehčit. Komunisté totiž podle něj svou vinu v hloubi duše stále cítí. Tak se o ideových katech Heliodora Píky vyjadřuje jeho syn Milan, který žije v Bratislavě. Letos oslaví devadesát let.
24.02.2012 09:25 |

podobné články

Komunisté by o restitucích hlasovat neměli, tvrdí Husák. Jsou podjatí

 
Komunisté by se měli zdržet hlasování v rámci církevních restitucí, tvrdí poslanec za TOP 09 Jan Husák. Podle něho je KSČM následovnicí KSČ, která v minulosti ten samý majetek církvi odebrala. Husákovi zároveň vadí, že se komunisté za své činy nikdy neomluvili.
06.06.2012 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Husák (75 článků)

Syn Pavel: Maminka umírala v mučivých bolestech!

 
„Dodnes se lékař ani špitál za smrt naší maminky neomluvili,“ říká syn Pavel Olšovský (49). O život přišla Ludmila (†74) kvůli zanedbání lékařské péče v Nemocnici ve Frýdku-Místku. Nejvyšší soud sice chirurgovi Viktoru Hladíkovi (40) zakázal na tři roky operovat, ve špitále ale pracuje dál!
27.05.2016 05:05 |

podobné články

Skupina Elán chce hnát k soudu Pirátskou stranu! Za čmajznuté logo

 
Pohár trpělivosti přetekl, bude soud! Kapele Elán česká politická strana »upirátila « logo a drze je použila ve svém silvestrovském spotu. A protože se dodnes neomluvili ani na protesty Elánů jinak nereagovali, naštvaný Vašo Patejdl (63) Blesku prozradil, že žaloba je na spadnutí!
03.02.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Vašo Patejdl (60 článků)

Rusové se neomluvili, Česko spojují s jedem novičokem znovu. Stropnický se diví

 
Ruské ministerstvo zahraničí v oficiálním dokumentu o kauze Skripal znovu zařadilo Česko mezi země, které pracovaly na vývoji armádního jedu novičok. Posun nepřineslo ani slyšení ruského velvyslance na ministerstvu zahraničí, které komentoval šéf resortu Martin Stropnický (ANO). Ten dnes ruské nařčení označil za něco, co je mimo realitu.
21.03.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1951 článků)

Rumuni (18) vyfasovali za brutální útok v Boskovicích sedm let: Oběti se ani neomluvili

 
Přijeli za prací na Blanensko, jenže více je zajímalo, jak rychle přijít k penězům. Dva osmnáctiletí rumunští mladíci Stefan-Gabriel a Ionel-Cristinel si zadělali loni na podzim v centru Boskovic na pořádný malér. V noci si vyhlédli na Masarykově náměstí bezbranného důchodce a s touhou obrat jej o prkenici na něj nečekaně zaútočili.
10.05.2018 16:00 |

podobné články