Článek

Není to žádná křehká květinka: Sexy herečka a moderátorka uběhne denně desítky kilometrů

 
Herečka a moderátorka Lenka Vacvalová  (30) sice na večírky vyráží v luxusních róbách, nejlépe se ale cítí ve sportovním. Netají se totiž svojí vášní pro běhání. Denně uběhne desítky kilometrů a zvládne i čtyřsetkilometrovou trasu Bratislava – Košice.
17.05.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Vacvalová (43 článků) , Lenka Vacvalová (2 články)
Podobné články

Křehká dívka Jennifer Lawrence: Fuj, to pivo je teplý!

 
Na červeném koberci působí herečka Jennifer Lawrence (25) jako křehká květinka.
07.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lawrence (267 článků)

Křehká dívka Jennifer Lawrence: Fuj, to pivo je teplý!

 
Na červeném koberci působí herečka Jennifer Lawrence (25) jako křehká květinka.
09.03.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lawrence (267 článků)

Šokující zjištění! Etzlerova nová milenka Helenka: Partnera má v kriminále!

 
Nová milenka ženatého herce Miroslava Etzlera (47), podnikatelka Helena, pravděpodobně nebude žádná křehká květinka, ale všemi mastmi mazaná potvůrka! Redakce Aha! totiž zjistila, že sexy Helena B. (30) je stále zadaná a její partner, se kterým už několik let žije, je momentálně zhruba rok ve vězení za podvody! S Etzlerem si tedy podle všeho Helena jen zpříjemňuje čekání na svého oficiálního partnera..
12.07.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (420 článků)

Talentmania: Alena Šeredová pije pivo na ex!

 
Jen pár vteřin a pivo bylo pryč! Porotkyně připravované soutěže Talentmania Alena Šeredová (32) předvedla, že není žádná křehká květinka, ale umí vypít celé pivo na ex jako pořádný chlap!
19.08.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (733 článků)

MISS POD LUPOU: Postavu nemám zadarmo, říká Langmannová

 
Česká Miss 2006 není žádná křehká květinka. Vlastní zbrojní pas a pistoli a při studiu na Policejní akademii stíhá i práci modelky. Na tom, aby si udržela krásnou postavu, musí ale pořádně dřít. Nedokáže si totiž upřít jídlo a její přítel je navíc výborný kuchař.
18.03.2011 14:50 |

podobné články

Není to žádná křehká květinka: Andrea Verešová to na svahu natřela i ostříleným borcům

 
Modelka Andrea Verešová  (35) a krásná lékárnice Jana Doleželová  (34) si ve Špindlerově Mlýně poměřily své lyžařské schopnosti. V rámci tréninkového závodu vyzkoušely poprvé v životě obří slalom a svými časy to s přehledem natřely i zpěváku Janu Kalouskovi.
10.03.2016 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1272 článků) , Jana Doleželová (393 článků)

Sexy mistryně republiky v K1: Tahle kráska s DOKONALÝM ZADKEM dokáže přeprat chlapa za deset sekund!

 
Vypadá jako modelka z přehlídkového mola, kde by z fleku mohla předvádět spodní prádlo. Taková půvabná křehká květinka, ale nenechte se tím éterickým vzhledem a postavou zmást. Sexy Eliška si totiž se všemi loudily a dotěrnými muži dokáže poradit během krátké chvíle a nebude to nic příjemného.
19.11.2016 15:35 |

podobné články

Anna Slováčková si podmaňuje Thajsko v SEXY BIKINÁCH! Objeví se ještě ve Tváři?!

 
Anna Slováčková se nezdá, ale i tahle křehká květinka umí pěkně zaprovokovat. Své sexy tělo naposled předvedla na thajských plážích!
11.04.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Anna Slováčková (125 článků)

Sexy tělo Gunčíkové zdobí tetování plné odvahy! Proč ho skrývá pod šaty?

 
První česká finalistka pěvecké soutěže Eurovize Gabriela Gunčíková (22) navenek působí jako křehká květinka, ale její tělo zdobí hned několik tetování! Tím nejzajímavějším je bezpochyby slogan, kterým posílá jasný vzkaz soupeřům: „Bez boje není pokroku!“
14.05.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (274 článků)

Maratónská legenda běhá v pátém měsíci těhotenství přes 20 kilometrů denně

 
Britská běžecká legenda a maratónská rekordmanka Paula Radcliffová je už v pátém měsíci těhotenství, ale stále nevzdává své pravidelné tréninky. Každý den uběhne více než 22 kilometrů. Ve věku šestatřiceti let čeká druhé dítě a podle svých slov se cítí lépe než během prvního těhotenství před třemi lety s dcerou Islou.
01.06.2010 15:55 |

podobné články

Agentura CzechTourism podpoří výstavu Křehká krása 2015

 
Křehká krása ozdobí ve dnech 6. až 9. srpna výstavní areál Eurocentra v Jablonci nad Nisou. Hlavním partnerem čtvrtého ročníku reprezentativní výstavy skla a bižuterie s názvem Křehká krása 2015 je agentura CzechTourism.
11.07.2015 10:41 |

podobné články

Není to jen křehká květinka! Podívejte se, jak to Karolíně Kurkové sluší i jako turistce

 
Slavná česká topmodelka Karolína Kurková  (29) není jen jemnou kráskou, která brázdí přehlídková mola, ale rovněž obyčejnou ženou a matkou, která si ráda dopřeje odpočinku. Kromě moře a slunného počasí miluje horskou turistiku.
04.08.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (395 článků)

Křehká květinka? Vítězka SuperStar Křováková zametla s podřízenými drsně jak princezna Xena

 
Jak už Super.cz informoval, image drsné rockerky Sabiny Křovákové  (23) je ta tam, vítězka SuperStar se nyní prezentuje na nových fotkách coby sexy dračice. A má to svůj důvod. Sabina takhle dává jasně najevo, že udělala tlustou čáru za velmi nepříjemným obdobím, kdy musela vyházet většinu lidí ze své kapely. I když to od dívky, která při mluveném projevu pípá jako kuřátko (naopak když zpívá, praskají skla), možná někdo nečekal, s neposlušnými hochy pořádně zametla.
02.04.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Křováková (112 článků)

Srdce sexy rosničky ukradl bývalý vězeň: Pletánková randí s Čestmírem Řandou mladším!

 
Protiklady se přitahují a bývalá televizní rosnička Tina Pletánková (45) a herec Čestmír Řanda ml. (56) jsou toho živým důkazem. Zatímco ona je křehká jako květinka, on seděl v base kvůli neplacení alimentů své bývalé ženě Regině Řandové (47). I přesto k sobě našli cestu a je z toho láska jako trám.
17.08.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tina Pletánková (45 článků)

Sexy zpěvačka Celeste Buckingham je volná! Tahle křehká květinka přece nemůže být sama!

 
Krásná zpěvačka Celeste Buckingham si prochází složitějším obdobím. Její vysněný princ je pryč a jedné pohádky je nadobro konec. Nebo snad jde o nový začátek?!
08.12.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Celeste Buckingham (167 článků)

Jessica Biel tráví hodiny v posilovně!

 
Herečka Jessica Biel vážně nechce přibrat. Kila navíc jsou její noční můrou. Kolik hodin denně stráví cvičením v posilovně? Herečka, která na sebe nedávno prozradila, že dokáže sníst pouze poloviční porce, tráví v posilovně denně pět hodin! „Musím cvičit pět hodin denně, někdy je to víc, když zrovna trénuji na nějakou filmovou roli nebo něco takového,“ říká Jessica. „A je to těžké – je to velmi náročné!“ Nicméně si herečka tu a tam dovolí i nějaké malé zhřešení. Například začátkem tohoto roku během svého pobytu v Londýně do posilovny nemohla. A skončila s horou lívanců na pokoji. „Prostě jsem přestala dělat to, co dělám obvykle. Neměla jsem vůbec čas. Posilovat v Londýně je velmi obtížné, jak jsem zjistila. Není to tak snadné jako v L.A. nebo New Yorku, kde prostě vejdete do posilovny a cvičíte si, co potřebujete,“ říká Jessica. Hvězda v současné době chodí se zpěvákem Justinem Timberlakem. Doslova jsem pocítila, že můj denní stereotyp tady nezvládnu, tak jsem to nechala být. Potom co jsem zjistila, jak jsou vynikající lívance, musela jsem je mít denně. A to pěkně zaútočilo na mou linii.“
30.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (268 článků) , Jessica Biel (124 článků)

Bartošová: Labilní figurka? Ne, fúrie, která zničila Pomeje!

 
Iveta Bartošová (43) na první pohled vypadá jako křehká květinka, se kterou si každý chlap jenom pohrává nebo ji využívá. Bohužel skutečnost je taková, že Iveta své chlapy bere jako své poskoky, a když se vzepřou, odkopne je!
30.11.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6809 článků)

VIDEO Eva Longoria: Ze zoufalá manželky rapperka! Nezastaví ji ani bouračka...

 
Kdo by to byl do ní řekl. Útlá a křehká květinka Eva Longoria se chopila mikrofonu a předvedla prvotřídní rap. Tento úspěch byl ovšem vykoupen velkou smůlou v podobě autonehody. Když jela po jednom z hollywoodských bulvárů domů, vyjelo proti ní auto v protisměru a srážce už se nedalo zabránit.
22.10.2010 07:35 |

podobné články

Dcera Veroniky Žilkové: Měsíc a půl sama v léčebně! Maminka ji tam ani jednou nenavštívila...

 
Dcerka Veroniky Žilkové (50) a Martina Stropnického (55) Kordulka (6) sice vypadá jako křehká květinka, ale je to pořádně silná osobnost. „Je to vážně velká frajerka, protože vydržela šest týdnů sama v léčebně s očíčkama,“ chválí ji máma Veronika, která doma umírala steskem.
15.04.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1758 článků)