Článek

Není to už zvrácené? Mladá žena je ve 28 letech prababičkou, vzala si o čtyřicet let staršího muže

 
Kelly Baker z Hertfordshire to v životě rozhodně vzala hodně rychle. Je jí sice teprve osmadvacet let, ale už je matkou, babičkou a dokonce i prababičkou. Přestože vlastní děti nemá, stačilo jí k tomu málo. Vzít si o 40 let staršího muže a tím úředně dostat všechny tři podoby.
01.12.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Blank (159 článků)
Podobné články

Cestování časem: Fotografka se rozhodla vyfotit stejně jako její příbuzné. Jasná podoba jde vidět i 200 let zpátky!

 
Krásná dívka jménem Christine se rozhodla vyfotit jako její babička, "prababička":http://www.extra.cz/neni-to-uz-zvracene-mlada-zena-je-ve-28-letech-prababickou-vzala-si-o-ctyricet-let-starsiho-muze a pra pra babička.
31.12.2014 19:52 |

podobné články

Polka se stala ve 48 letech nejmladší prababičkou v zemi

 
V Polsku je stejně jako v dalších zemích Evropy poměrně obvyklé si na svého prvního potomka počkat a pořídit si jej až po třicítce. To však neplatí v případě nyní již jednapadesátileté Polky Teresy Grucové i její dcery a vnučky. Všechny si totiž s dětmi pospíšily, a tak se Grucová stala v pouhých 48 letech prababičkou, uvedl v minulých dnech polský deník Fakt.
30.09.2010 11:15 |

podobné články

Prababičkou v osmačtyřiceti!

 
Ve věku, kdy mnoho žen přemýšlí, zda už nenastal vhodný čas na povití potomka, si Teresa Gruca hrála s vlastní vnučkou. V její rodině totiž panuje tradice pořídit si první dítě už v šestnácti letech. Proto není divu, že se tahle Polka stala v osmačtyřiceti nejmladší prababičkou v Evropě!
17.10.2010 21:50 |

podobné články

NARODILA SE PRINCEZNA! Britská královna je prababičkou....

 
Britská královna Alžběta II. se ve svých 84 letech poprvé stala prababičkou poté, co manželka jejího vnuka Petera Phillipse porodila holčičku.
30.12.2010 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Vždy měla staršího přítele nejméně o 15 let a ty bys ho měla mít taky!

 
Čauky Mňauky, čtenáři eXtra, je šílené, jak někteří lidé reagují, když vidí po boku krásné slečny staršího chlápka... Pro některé je tohle spojení tabu a znamená to jen jediné. Holka, která má aspoň o deset a více let staršího partnera, musí být vyčůraná zlatokopka! Anebo mít problémy s otcem! Oooh můj bože! A na to jste jako přišli kde?! To se zamilovat můžou jedině stejně staří lidé? Já osobně jsem vždy měla staršího přítele nejméně o 15 let. Holt kuřátka mě nikdy nebrala. A přijde mi, že ani já je nějak extra ne. Buď se mě bála oslovit, nebo nevím, kde je chyba. Každopádně si myslím, že muž by měl být vždy starší než jeho přítelkyně, a tento názor mi nikdo nevyvrátí…
30.11.2015 08:51 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (248 článků)

Královna Alžběta bude poprvé prababičkou

 
Britská královna Alžběta II. se letos stane prababičkou. S odvoláním na Buckinghamský palác o tom v pátek informuje agentura Reutres.
09.07.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Britská královna bude letos poprvé prababičkou

 
Britská královna Alžběta II. bude letos poprvé prababičkou. Postarali se o to její vnuk Peter Phillips, syn její dcery Anne, a jeho manželka Autumn. Jejich potomek se má narodit v prosinci. V komuniké to oznámil královský palác. Uvedl, že královna a její manžel princ Philip jsou novinkou nadšeni.
18.07.2010 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Peter Phillips (4 články)

Už podruhé prababičkou! Britská královna se dočká dalšího přírůstku do rodiny

 
Britská královna Alžběta II. se stane podruhé prababičkou. Podruhé otcem totiž bude její nejstarší vnuk Peter Phillips, syn princezny Anny, která je dcerou panovnice. Kanadská manželka Petera Phillipse Autumn by měla dítě porodit příští rok v březnu, informoval server BBC News.
15.10.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Peter Phillips (4 články)

Královna Alžběta bude dvojnásobnou prababičkou!

 
Britská královna Alžběta II. (85) bude dvojnásobnou prababičkou! Nedočká se ale miminka od tolik propíraného páru prince Williama a Kate, ale dítě očekává Alžbětin nejstarší vnuk Peter Phillips (33) s manželkou Autumn (33).
19.10.2011 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Peter Phillips (4 články)

Alžběta II. bude opět prababičkou. Královská rodina očekává přírůstek

 
Britská královna Alžběta II. (90) se stane šestinásobnou prababičkou. Její nejstarší vnučka Zara Phillipsová (35) je podruhé těhotná. S manželem, bývalým ragbistou Mikem Tindallem (38), čekají přírůstek do rodiny.
01.12.2016 14:15 |

podobné články

Poznáte usměvavou holčičku? Vdávala se velmi mladá a její jediné dítě jí na dlouhých 14 let odebrali

 
Roztomilá holčička na fotce si ve svém životě – ačkoli je jí teprve čtyřicet let – už zažila perné chvilky. Jako mladá odjela do Paříže, kde rozjela kariéru modelky. Tam také záhy potkala o deset let staršího muže, za kterého se provdala a porodila mu syna. To ještě netušila, že se idylka za chvíli změní v noční můru.
22.10.2012 06:55 |

podobné články

Bigamistka obrala svého o 26 let staršího manžela o 6 miliónů, zatímco byla vdaná za další dva muže

 
Devětatřicetiletá bigamistka Godsgift Tettegah je opravdu nevyzpytatelná žena. Nejen, že si vzala o 26 let staršího obchodníka Johna Thurlbyho, kterého později obrala o v přepočtu necelých 6 miliónů korun, ale v té době byla stále vdaná ještě za další dva muže.
03.10.2011 13:55 |

podobné články

Paroubek: Někdo mě zvráceně nenávidí

 
Šéfovi ČSSD JiřímuParoubkovi se v soudních sporech moc nedaří. Za podivnou náhodu označil verdikty v kauzách, které on nebo jeho žena v poslední době prohráli. Paroubek si teď posteskl, že ho někdo musí až zvráceně nesnášet.
21.12.2009 08:30 |

podobné články

Mesarošová přiznala o 40 let staršího milence, dostala od něj auto za dva milióny

 
Modelka Dominika Mesarošová (25) poprvé přiznala svého nového, o čtyřicet let staršího přítele, podnikatele Petra Ptáčka (65). Věkový rozdíl jí prý vůbec nevadí. Dominika prozradila, že jí k Vánocům nadělil luxusní auto za bezmála dva milióny korun.
03.01.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (598 článků)

Gayové šíří HIV. Prague Pride je triumfem zvrácené morálky a zahnívající nemocné společnosti, obscénní exhibice všech myslitelných úchylek, říká vysoký funkcionář Červeného kříže

 
ROZHOVOR „Pochod Prague Pride bude opět triumfem zvrácené a rozvolněné morálky a aurou zahnívající nemocné společnosti. Lidé, ctící křesťanské a judaistické kořeny euroamerické civilizace, budou zděšeně sledovat obscénní exhibici všech myslitelných úchylek a poslouchat hesla, urážející většinovou společnost,“ říká bývalý senátor, lékař a bývalý viceprezident Českého červeného kříže Pavel Lebeda.
08.08.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Lebeda (35 článků)

Zvrácené hrátky Jitky Čvančarové s krokodýlem! Podívejte se na šokující fotky

 
Na chvíli si odskočila na mateřskou, ale už je zpátky v sedle. Jedna z nejvnadnějších českých hereček Jitka Čvančarová (40) po druhém miminku zkrásněla. Zároveň však láká na svou divadelní hru Kleopatra a fotky z ní jsou hodně zvrácené!
18.10.2018 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (745 článků)

Zvrácené hrátky Jitky Čvančarové s krokodýlem! Na ty fotky budete třeštit oči

 
Na chvíli si odskočila na mateřskou, ale už je zpátky v sedle. Jedna z nejvnadnějších českých hereček Jitka Čvančarová (40) po druhém miminku zkrásněla. Zároveň však láká na svou divadelní hru Kleopatra a fotky z ní jsou hodně zvrácené!
18.10.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (745 článků)

Nejstarší matka trojčat porodila v 66 letech

 
Šestašedesátiletá Devi Bhateriová ze severní Indie se stala nejstarší matkou trojčat. Žena porodila po 44 letech bezdětného manželství. Ačkoli by mohla být s přehledem už i prababičkou, dočkala se svých prvních potomků až nyní. Desítky let se přitom spolu se svým manželem pokoušeli o dítě, ale početí se podařilo až díky umělému oplodnění. To provedli lékaři v indickém zdravotním středisku Hisár.
15.06.2010 12:10 |

podobné články

Júlia (†15) skočila pod vlak: Rodiče mi nedovolí staršího přítele, tak se zabiju!

 
Mladičká Júlia (†15) se zamilovala do staršího muže (27). Toužila po něm ve dne v noci, ale věděla, že by jí rodiče staršího přítele nedovolili. Nešťastná láska ji natolik trápila, že už to nedokázala snášet a skočila pod vlak...
08.04.2013 12:05 |

podobné články