Článek

Není Qi jako Qi aneb pojďme si dobít baterky. Zn.: bezdrátově

 
Na první pohled to vypadá jednoduše, až zázračně. Položíte svůj telefon i s pouzdrem na magickou dobíjecí podložku a on se během několika minut až hodiny dobije. Celý proces má však několik ale.
15.02.2020 07:00 |

podobné články

Podobné články

Společnost Aastra nabízí bezdrátové telefony s HD zvukem

 
polečnost Aastra, lídr na trhu profesionálních DECT telefonů a vedoucí poskytovatel podnikových komunikací na českém trhu v posledních 2 letech, uvádí jako první na trh podnikové bezdrátové (DECT) telefony se zvukovou kvalitou HD (High Definition).
18.02.2013 11:25 |

podobné články

Některé americké Samsungy Galaxy Note 8 nejde při 0% baterii znovu dobít

 
Samsung Galaxy Note 8 má v USA problémy s bateriemi. Nejedná se však o tak závažné obtíže, jako u problematického Galaxy Note 7. Americká pobočka registruje několik případů, kdy uživatelé nemohli znovu dobít Note 8, pokud jeho baterie klesla na 0 procent, resp. pokud došlo k samovolnému vypnutí telefonu důsledkem vybité baterie.
07.01.2018 16:10 |

podobné články

HiFi reprobedny hrají hudbu z iPodu. A bezdrátově

 
V první polovině března představil Philips v Barceloně několik pokročilých audio systémů. Řada Fidelio SoundSphere se chlubí funkcí AirPlay pro bezdrátové přehrávání hudby ze zařízení značky Apple.
14.03.2011 14:45 |

podobné články

O bezdrátové připojení k internetu je v Praze 10 stále větší zájem

 
Zájem lidí z Prahy 10 o bezdrátové připojení k internetu stoupá, městská část v rámci tohoto projektu registruje za více než jedenáct měsíců jeho fungování téměř šest tisíc uživatelů.
27.04.2011 09:55 |

podobné články

Chytré lavičky dobývají Prahu. Ta na „Míráku“ bezdrátově dobíjí telefon

 
Chytré lavičky se postupně rozšiřují do dalších lokalit hlavního města. Nejnovějším přírůstkem je takové zařízení na náměstí Míru v Praze 2, kde ho najdete nedaleko kostela svaté Ludmily před stánkem s květinami. Uživatelé si tu mohou bezdrátově nabít telefon nebo se připojit na Wi-Fi internet.
19.07.2017 17:10 |

podobné články

Dolehla na vás jarní únava? Bylinky vás zachrání! 4 tipy, jak na to

 
Zima pomalu končí, jaro za dveřmi, a vy se »bez šťávy«? Nastartovat tělo i mysl v tomto období není nic jednoduchého. Zkuste dobít baterky přírodní cestou. Máme pro vás pár tipů.
07.03.2018 14:20 |

podobné články

Z dovolené snů už je zpátky a maká jako šroub: Petra Janů ukázala opálení i nabouchaný dekolt

 
Zpěvačka Petra Janů  (62) si nedávno splnila svůj velký sen a příchod Nového roku přivítala v teple na Maledivách, kam s partou přátel vyrazila hned po vánočních svátcích dobít baterky a nachytat bronz.
13.01.2015 05:56 |

podobné články

Osobnosti: Petra Janů (445 článků)

Bartošová utekla s milencem do Itálie: "Vzali jsme si sebou hodně drog a alkoholu," šokuje

 
Zpěvačka Iveta Bartošová  (45) (45) odjela se svým milencem Domenicem Martuccim (34) do slunné Itálie. Syna nechala doma a prý jede dobít baterky a léčit se. Z psychických problémů a ze závislosti na alkoholu. Zatímco psychiatři bijí na poplach a bojí se, aby nedošlo k nejhoršímu, zpěvačka odjížděla s pusou od ucha k uchu a vypadala moc spokojeně.
25.06.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6782 článků)

Bartošová utekla s milencem do Itálie: "Vzali jsme si s sebou hodně drog a alkoholu," šokuje

 
Zpěvačka Iveta Bartošová  (45) odjela se svým milencem Domenicem Martuccim  (34) do slunné Itálie. Syna nechala doma a prý jede dobít baterky a léčit se. Z psychických problémů a ze závislosti na alkoholu. Zatímco psychiatři bijí na poplach a bojí se, aby nedošlo k nejhoršímu, zpěvačka odjížděla s pusou od ucha k uchu a vypadala moc spokojeně.
25.06.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6782 článků)

Trpíte jarní únavou? My vám poradíme, jak s ní účinně zatočíte!

 
V zimě naše tělo funguje o něco pomaleji, jelikož se málo hýbeme, přijímáme převážně tepelně upravenou stravu a dny jsou chudé na sluneční záření. Jakmile začnou svítit první paprsky sluníčka, je třeba tedy znovu dobít baterky!
12.03.2012 16:05 |

podobné články

Dobijte si baterky jídlem: 30 potravin, které z vás vytáhnou únavu!

 
Konečně je tu jaro a už nemusíme vstávat do nepřívětivé tmy. Je na čase si užívat slunce a dobít si energii. Možná že nevíte, že naše nálada a jídlo spolu velmi těsně souvisejí. Některé potraviny ovlivňují tvorbu chemických látek v mozku, tzv. hormonů štěstí, které mají vliv na naši energii, spokojenost a vitalitu.
05.04.2012 12:00 |

podobné články

Špotáková potřebuje dobít baterky, proto nejede na evropský šampionát

 
Oštěpařka Barbora Špotáková nebude příští týden startovat na mistrovství Evropy v Helsinkách, místo toho vyrazí na dovolenou, hodlá si před olympiádou v Londýně důkladně odpočinout.
18.06.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Špotáková (339 článků)

Jitka Zelenková: Žal léčila v Řecku

 
Zpěvačka Jitka Zelenková (61) se před pár dny vrátila z dovolené v řecké Lefkadě, kde byla se svou kamarádkou Danielou. Moře a slunečné počasí jí pomohlo jak se říká dobít baterky. Letos v dubnu totiž zpěvačce zemřela maminka a ztráta je pro letitou kamarádku Karla Gotta (73) stále velmi bolestivá. Z fotografie je patrné, že i přes žal si Jitka dovolenou užila a shodila několik přebytečných kilogramů. Po prázdninách ji čeká práce na nové desce.  
30.08.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5563 článků) , Jitka Zelenková (223 článků)

Listopadová Kondice vyjde 22. října!

 
Cítíte, že nemáte dost energie? Pak je potřeba prozkoumat, jestli vám ji nesají upíři. Může to být váš šéf či partner. Ale také fakt, že jste prostě málo sami a nemáte čas a prostor dobít své baterky. Poradíme, jak takové energetické upíry identifikovat a jak s nimi zatočit.
19.10.2012 08:30 |

podobné články

Krainová vystavila své bronzové kýtičky u bazénu na Floridě. To se jí vůbec nestýská po dětech?

 
Uplynulý rok byl pro Simonu Krainovou  (40) z pracovního hlediska velmi náročný. Aby modelka s manželem Karlem Vágnerem ml. nabrali síly, rozhodli se manželé „dobít baterky“ na dovolené na Miami.
18.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2018 článků) , Karel Vágner (425 článků)

Mořský vánek v Lázních Mšené

 
Chtěli byste si dopřát chvíle odpočinku a relaxace. Nemáte čas odjet k moři nebo jen na víkend? Máme pro Vás skvělý typ jak strávit příjemné odpoledne a přitom si skvěle dobít baterky. Nehte se unést a vstupte do světa duševní a tělesné harmonie, do světa krásy, vůní a relaxace.
07.07.2014 00:05 |

podobné články

Ideální spojení: Z lyžovačky rovnou do lázní! 3 tipy na ráj na zemi!

 
Předvánoční shon vás nechává chladnými, rozhodli jste se letos Vánoce ignorovat? Máme pro vás tip, co s volným časem. Sníh na českých horách je zatím vesměs jen umělý, zajeďte si proto zalyžovat za hranice– a co víc, baterky dobít v tamních lázních!
10.12.2014 13:04 |

podobné články

Aňa Geislerová dokončila film, v němž málem zabila své dítě. Sotva lapá po dechu a potřebuje dobít baterky

 
S herečkou Aňou Geislerovou jsme si povídali těsně před jejím odjezdem na dovolenou po promítání drsného hororu Polednice, v němž ztvárnila jednu ze svých dalších hlavních rolí. Matku, která málem zabije své dítě. Probrali jsme její nepřetržité pracovní vytížení, od loňského května se nezastavila, přechod z rolí osudových žen na maminky a i její vlastní potomky.
13.02.2016 13:25 |

podobné články

Očistěte tělo i duši: 5 rad, jak na jaře dobít baterky

 
Jaro je ten nejlepší čas pro očistu těla i duše. Doba, kdy se chceme zbavit přebytečných kil nastřádaných po zimě. Ale jak na to? Poradíme! Zkuste to podle ajurvédy!
13.04.2016 09:45 |

podobné články