Článek

Není důležité hádat se ale dohodnout se: Takto by se dal popsat současný život Jany Bernáškové z Ulice s jejím exmanželem

 
Rozvod. Stačí říct pouhé jedno slovo a člověku naskočí mráz po zádech při pomyšlení, co všechno se za tím jedním vyřčením skrývá. Co bolesti, co dohadů, co zlomených srdcí rozvod přinese. Člověk získá na bojovnosti a snaží se ze všech sil uspokojit své ego. Než ho však ostatní vrátí zpátky na zem a účastníci rozvodu zjistí, že lepší pro všechny, a hlavně pro jejich společné a milované dítě, bude dohodnout se. Tímto si prošla i herečka Jana Bernášková s exmanželem Davidem Drábkem.
11.10.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků) , David David (1029 článků)
Podobné články

Tajemství pětek Jany Bernáškové: Herečka vysvětlila, jak si zvětšit prsa bez pomoci plastického chirurga

 
Z herečky Jany Bernáškové  (40) je úspěšná spisovatelka. O její literární debut Jak přežít svého muže je obrovský zájem a na světě už je čtvrtý dotisk. "Už je prodáno přes patnáct tisíc výtisků," pochlubila se Super.cz Jana, která dopsala druhou knihu a věnuje se i své herecké práci.
26.05.2021 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků)

Sexuální zpověď hvězdy Vyprávěj Jany Bernáškové: Měla jsem 13 chlapů! Manžel jen zíral...

 
Skoro se nevdala! Když se její manžel Rudolf Merkner (49) totiž jednou účastnil diskuze o sexuální statistice své ženy Jany Bernáškové (40) a jejích kamarádek, prý váhal, zda si ji vzít.
08.06.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků) , Rudolf Merkner (16 článků)

Dcera Bernáškové z Vyprávěj: Děsivá jizva na ruce. Co se jí stalo?

 
Až dosud nosila dcera herečky Jany Bernáškové (35) z Vyprávěj Justýna (9) dlouhé rukávy. Na paži totiž měla mateřská znaménka, za která se styděla. Nechala si je odstranit a nyní jí ruce „zdobí“ děsivá jizva. Tou se ale už chlubí.
27.07.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků)

Nová hra v Karlíně: Boudové dali tetování, Bernáškové obří zadek

 
Herci v nové hře karlínského divadla Včera tě zabiju! vyfasovali zajímavé role i kostýmy. Z herečky Nely Boudové je potetovaná domina, z její kolegyně Jany Bernáškové zase dáma s pozadím obřích rozměrů. Polonahý Václav Vydra je vedle toho ještě přirozený. Další články k tématu: Boudová bude cestovat v čase oblečená v latexu a s bičíkem
22.07.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (266 článků) , Jana Bernášková (111 článků) , Nela Boudová (201 článků) , Václav Vydra (266 článků) , Václav Vydra (266 článků)

Dcera herečky Bernáškové Justýna: V šesti letech nosí podpatky!

 
Šestileté holčičky se leckdy zajímají o módu víc než jejich maminky. To je případ i hvězdy seriálu Vyprávěj Jany Bernáškové (31), jejíž dcera Justýna (6) už téměř od plenek řeší, co si vezme na sebe.
31.01.2013 12:15 |

podobné články

Noční můra herečky Jany Bernáškové z Vyprávěj: Její dceru chtěli zavřít do ústavu

 
Herečka Jana Bernášková (30), která hraje účetní Ivetu v seriálu Vyprávěj, přiznala, že si před nedávnem prošla hotovým peklem. Se svým bývalým přítelem Davidem Drábkem se totiž nemohli dohodnout na způsobu péče o jejich dceru Justýnu (5). Vážně hrozilo, že holčička skončí v ústavu. "Měla jsem o ni vážně velký strach. Holčička začala mít výchovné i zdravotní problémy,“ přiznala herečka Blesku.
17.08.2011 12:05 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Hvězda z Vyprávěj Jana Bernášková je podruhé těhotná

 
Radostnou zprávu pustil do světa manžel herečky Jany Bernáškové (32), Rudolf Merkner (40). Oznámil, že Jana je již v pátém měsíci těhotenství a na nový přírůstek do rodiny se nesmírně těší. A co víc, miminko se má narodit ve stejný termín, jako se narodila Jany první dcera Justýnka.
26.02.2013 14:25 |

podobné články

V této roli ji ještě neznáte: Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková se vrhá na novou profesi

 
V domácnosti Jany Bernáškové  (38) se kreativně věnoval psaní hlavně její manžel, scenárista Rudolf Merker. My jsme sympatickou blondýnku znali zejména jako herečku, a to hlavně díky seriálům Ulice či Vyprávěj. Nyní tomu bude ale možná jinak a Jana se představí jako autorka.
08.02.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků)

Smutný rok Jany Bernáškové: Dojemné loučení s tátou

 
Vůbec poprvé promluvila hvězda seriálu Vyprávěj či Ulice Jana Bernášková (39) o tom, že jí zemřel tatínek. Rok a dva měsíce, kdy statečně bojoval s rakovinou slinivky, se mu intenzivně věnovala a splnila mu několik přání.
27.08.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků) , Jan Smutný (24 článků)

Už jsou spolu zadobře: Bernášková z Vyprávěj se na premiéře sešla s manželem i expartnerem, se kterým bojovala o dceru

 
Dobré vztahy panují mezi současným manželem herečky Jany Bernáškové, režisérem Rudolfem Merknerem, i jejím bývalým partnerem a otcem dcery Justýny, rovněž režisérem, ovšem divadelním, Davidem Drábkem. Všichni tři se sešli na premiéře muzikálu Addams Family a po nevraživosti, ať už mezi kýmkoliv z trojlístku, nebylo ani vidu ani slechu, ačkoli to mezi Bernáškovou a Drábkem v době rozchodu bylo hodně ostré - soudně spolu bojovali o dceru. Nakonec ale vše dobře dopadlo.
16.11.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků)

Neúprosné statistiky: Polovina párů přijde po narození dítěte o sex, třetina se začne hádat

 
Jako dokonalá antikoncepce může působit průzkum jednoho rodičovského serveru. Zobrazuje totiž syrové výsledky o kvalitě vztahů po narození dítěte. Vyplývá z něj, že šest z deseti párů výrazně omezí svůj sexuální život a třetina párů se začne mnohem více hádat.
03.09.2012 09:45 |

podobné články

Katka Průšová všem vyrazila dech: Opět se stýká s exmanželem Konvalinkou

 
Modelka Kateřina Průšová (27) se po loňském rozvodu s obchodníkem s ojetinami Vladimírem Konvalinkou (28) snaží postavit na vlastní nohy, a to nejen v kariérním, ale i citovém životě. Na to konto se nám Katka přiznala, že pomalu pokukuje po úplně jiné profesi, než je modeling, ale zároveň už prý došlo i na setkání s jejím exmanželem!
14.02.2011 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (360 článků)

Libuška Vojtková spřátelila milence s exmanželem

 
Tanečnice Libuška Vojtková zapojila nového přítele, podnikatele Ivana Blayera, do rodinného života. Ivan je kamarád jejího prvního manžela Daniela Hůlky  (43) . Už se ale stačil spřátelit i s jejím druhým exmanželem Pepou Vojtkem  (46) . Super.cz je zastihl, když si chlapsky na přivítanou plácali po ramenou.
14.09.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (653 článků)

Zdeptaná Bernášková z Ulice dramaticky změnila vzhled

 
Janu Bernáškovou zaregistrovali čeští televizní diváci coby kadeřnici Betynu v nekonečném seriálu Ulice. Málokdo ale ví, že postava nemožné a nesebevědomé dívky je od charakteru Bernáškové na míle vzdálená. Peklo, co si zažila po boku jistého českého režiséra, totiž zanechalo stopy na její duši i image.
02.02.2011 08:30 |

podobné články

Žilková se rozloučila s exmanželem: Agáta se vyzbrojila kapesníky navíc!

 
Úderem desáté dopolední hodiny se přišla rodina Veroniky Žilkové (54) rozloučit s jejím náhle zesnulým exmanželem Markem Navrátilem (†55).
27.05.2016 11:30 |

podobné články

Zánět slepého střeva v těhotenství

 
Zánět slepého střeva je poměrně častým onemocněním, které když se léčí včas, je prakticky bezproblémové. V době těhotenství jsou na sebe ženy velmi opatrné a přejí si celé těhotenství zvládnout bez komplikací. Jednou z komplikací může být zánět slepého střeva. Jak probíhá léčba se dočtete v našem článku. Co je to slepé střevo? Slepé střevo je nespecifický zánět červovitého výběžku, který může vyústit až do života ohrožujícího stavu. Zánět slepého střeva může vzniknout v jakémkoliv věku. Ovšem nejčastější skupinou, která je ohrožena, jsou lidé od 5 – 30 let. Slepé střevo je malý orgán, který je součástí tlustého střeva a nachází se v pravé dolní části břicha. Problém pak nastává pokud se ucpe, buď stolicí nebo parazity, či velkými zbytky potravin, peckou nebo oříšky. Co způsobuje slepé střevo? Slepé střevo nemá pro trávení žádný význam a je spíše místem pro vznik zánětů a bolestí. V případě, když dojde k jeho poškození projevuje se bolestmi v pravém podbřišku. Ucpané střevo se zapálí a začnou se v něm usazovat bakterie. Infekce se ze slepého střeva může rozšířit, když slepé střevo praskne a bakterie se rozšíří do celé dutiny břišní. Projevy slepého střeva Projevy zánětu slepého střeva jsou různé, například u dětí je velmi těžké popsat projevy, jelikož děti je neumějí popsat a pojmenovat co je přesně bolí. Také při vyšetření v těhotenství může dojít k záměně projevů. výrazné bolesti břicha – pupek nebo pravá dolní část břicha, horečka, nechutenství, ztráta chuti k jídlu, nefouknuté břicho, průjem. Slepé střevo v těhotenství Zánět slepého střeva naštěstí není v těhotenství častou záležitostí a těhotenství nijak nezvyšuje riziko zánětu slepého střeva. Důležité je rychlé řešení, pokud se projeví, že se jedná o zánět slepého střeva je neodkladně podstoupit chirurgický zákrok. Zánět slepého střeva na začátku těhotenství Pokud dojde k zánětu slepého střeva na začátku těhotenství bolest... Čtěte více Příspěvek Zánět slepého střeva v těhotenství pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.01.2016 15:05 |

podobné články

Domácí tragédie u hvězdy Vyprávěj: Umřela nám všechna zvířátka

 
Sedmiletá dcera herečky Jany Bernáškové se sice raduje z nového brášky Theodora, ale jinak u nich doma není zrovna veselo. Pomřeli jim všichni domácí mazlíčci. "Už jsem nevěděla, jak jí to vysvětlit," svěřila Super.cz herečka.
18.02.2014 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (111 článků)

Angelina Jolie: Hádat se s Bradem před kamerou bylo velmi těžké

 
Herečka Angelina Jolie bude brzy slavit první výročí svatby s Bradem Pittem. A snaží se teď vytvořit iluzi, že se po deseti letech vztahu snad vůbec nehádají. Čtyřicetiletá režisérka filmu By the Sea, v němž se svým manželem ztvárnila hlavní role, tvrdí, že hádat se s Bradem před kamerou bylo velmi těžké.
07.08.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1916 článků) , Angelina Jolie (2270 článků)