Článek

Nenávist vůči Pekarové Adamové neustává. Denně je terčem výhrůžek, nechutným útokům čelí i její rodina. Vše řeší policie

 
Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) se setkává s množstvím výhrůžných a nenávistných vzkazů. Ty podle ní bohužel zasahují i její rodinu. "Jsou často velmi nepříjemné a osobní a zatahují do toho ty, kteří si politiku sami pro sebe nevybrali, ale jsou našimi blízkými. Jsme na to do určité míry zvyklí, což je nutnost, ale na druhou stranu si i tak často uvědomujeme, jak je to smutné, že k takovým nenávistným útokům dochází," řekla v pořadu eXtra Host.
24.05.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Královna TikToku Schillerová: Pustila se do Pekarové Adamové, použila k tomu jazyk puberťáků

 
Alena Schillerová neustává ve svých videích na sociální síti TikTok, kde je velmi aktivní. V tom posledním se pustila do předsedkyně poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové. Snažila se přitom napodobit jazyk mladých. "Docela lame: zevluje po světě, zatahuje. Občas mě vyhrotí, ale vždycky je to strašnej flop. Bez Fialy by to vypastila. Moje bestie to fakt není," snaží se Schillerová nalákat nejmladší sledující.
04.04.2024 13:35 |

podobné články

Skandální! Do Pekarové šil zostra Havlíček po slovech o předání Česka v co nejhorším stavu

 
Poslanecký klub hnutí ANO bude chtít ve Sněmovně vysvětlení slov předsedkyně dolní komory a TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, která nedávno webu Seznam Zprávy řekla, že je záměrem vlády Andreje Babiše (ANO) předat zemi v co nejhorším stavu z hlediska covidu. Na tiskové konferenci to řekl vicepremiér Karel Havlíček (ANO). Po Pekarové Adamové chce výrok doložit, případně se podle něj má omluvit.
23.11.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků)

Odvolávání Pekarové. Opozice se pokusí už na příští schůzi

 
Na příští řádné schůzi Poslanecké sněmovny by poslanci mohli jednat o odvolání Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) z funkce předsedkyně této dolní parlamentní komory. Pokus opozičních hnutí ANO a SPD však s největší pravděpodobností úspěšný nebude. Opozici vadí postup Pekarové Adamové při schvalování snížení červnové valorizace důchodů.
18.03.2023 12:55 |

podobné články

Senátorka (89) přežila Osvětim, denně dostává stovky výhrůžek. Hlídá ji policie

 
Italská doživotní senátorka a přeživší holocaustu Liliana Segreová (89) se v současné době nachází pod ochranou policie. Politička čelí hrozbám s antisemitským podtextem, denně jí přijde až 200 výhrůžek. Podle italského tisku Segreová „píchla do vosího hnízda“, když vyzvala vládu, aby zřídila parlamentní výbor proti nenávisti, rasismu a antisemitismu, uvedla stanice CNN.
10.11.2019 20:15 |

podobné články

Rozvoral (SPD): Požadujeme odvolání Markéty Pekarové Adamové z čela Poslanecké sněmovny!

 
Poslanci za hnutí SPD, společně s poslanci za hnutí ANO, bez problému sesbírali přes 80 podpisů k podání návrhu na odvolání předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09). Ta dlouhodobě při řízení Sněmovny selhává, a navíc se v této vysoké politické funkci nechová nadstranicky. To vše se nyní potvrdilo v rámci projednávání novely zákona o důchodovém pojištění.
17.03.2023 12:50 |

podobné články

Nejdřív střílet, potom se ptát: Agenti FBI zabili muže podezřelého z výhrůžek Bidenovi a dalším

 
Agenti Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) ve středu zastřelili muže v americkém státě Utah při domovní prohlídce, která byla součástí vyšetřování výhrůžek adresovaných prezidentovi Joeu Bidenovi a dalším osobnostem. S odvoláním na své zdroje o tom informuje vícero amerických  médií . Zastřelený byl podezřelý i z výhrůžek vůči lidem zapojeným do stíhání amerického exprezidenta Donalda Trumpa.
10.08.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6194 článků) , Joe Biden (1175 článků)

Dar od Pekarové Adamové pro Zelenského byl hloupým a nevhodným gestem, říká expert. Politička se po setkání hned vrátila do Varů

 
Provokativní gesto a kontroverzní dárek. Takovými slovy politolog Lukáš Valeš komentoval neobvyklý dar předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) pro ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, který tento týden navštívil Českou republiku. Aby mu mohla předat černé tričko s anglickým nápisem, že je Rusko teroristický stát, odjela šéfka Sněmovny z festivalu v Karlových Varech zpět do Prahy a poté se zase vrátila. Valeš a další experti tento její krok hodnotili ve vysílání CNN Prima News.
08.07.2023 12:00 |

podobné články

Schillerová znovu šije do Pekarové Adamové za výrok o dvou svetrech: Ubohé jako vaše působení v politice, píší někteří lidé

 
Politička Alena Schillerová (59) se opět rozjela na sociálních sítích. Na Instagramu si tentokrát rýpla do výroku předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové o svou svetrech. S velkým úspěchem se však její "vtípek" nesetkal.
06.12.2023 19:45 |

podobné články

Odvolejte Vojtěcha Filipa. Musíte! burcuje Pekarová Adamová. A už přilétla odveta. Nepěkná

 
Strany TOP 09 a KDU-ČSL chtějí na dnešním jednání Poslanecké sněmovny řešit aktivity údajného ruského agenta na území České republiky. Podle předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové je nepřípustné, aby se Rusko vměšovalo do vnitřních záležitostí České republiky. Šéfka topky také chce vyvolat hlasování o odvolání Vojtěcha Filipa z pozice místopředsedy Sněmovny. Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná soudí, že jde ze strany Pekarové Adamové o antikomunismus a rusofobii a je to celé k smíchu.
05.05.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (548 článků) , Vojtěch Filip (1565 článků)

Zeman ztrapnil Pekarovou. Informací, která běžně nepadá

 
O rozpočtu, nové vládě Petra Fialy (ODS) i o výrocích předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) hovořil prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Press klub Frekvence 1 s moderátorem Lubošem Procházkou. V souvislosti s výroky Pekarové Adamové na adresu Maďarska ji Zeman upozornil, že fandí opozičním stranám, které jsou mimo jiné i antisemitské. Rozhovor byl vysílán živě z Masarykovy pracovny v Lánech.
16.01.2022 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6475 článků) , Miloš Zeman (28089 článků) , Luboš Procházka (13 článků)

Markéta Pekarová Adamová rázně: Stát by měl prodat pivovar Budvar!

 
Stát by měl podle předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové prodat pivovar Budvar. Řekla to deníku Právo. Předsednictvo strany schválilo v úterý usnesení, v němž v zájmu konsolidace veřejných financí vyzývá k prodeji státního majetku, který není podstatný pro vykonávání jeho hlavních funkcí. Podle Pekarové Adamové stát nemá provozovat hotel ani vařit pivo. "Není k tomu jediný racionální důvod," sdělila deníku.
15.06.2022 10:15 |

podobné články

Takhle Kalousek ještě Pekarovou neponížil. Ale stalo se. Zlé

 
Expředseda TOP 09 Miroslav Kalousek již nevydržel poslouchat „blábolení“ současné šéfky jeho strany Markéty Pekarové Adamové, která veřejně šíří výroky, jež měl údajně pronést na jednání za zavřenými dveřmi a rozhodl se jejím slovům bránit. Tvrzení Pekarové Adamové nejsou podle Kalouska pravdivá. Jeho slova z jednání prý politička zřejmě asi „zase nepochopila“. Ta si ovšem myslí opak. „Poškozuje to stranu i vládu,“ vysvětluje mu.
19.07.2022 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7858 článků)

Vladimír Ustyanovič: Podivnosti prezidentské volby aneb tah černým pěšcem

 
Musím vzpomenout nad radostným prohlášením předsedkyně dolní sněmovny Adamové Pekarové nebo Pekarové Adamové, nebo jak se vlastně jmenuje, že „konečně nejsou ve Sněmovně komunisté.“
31.01.2023 08:55 |

podobné články

Čína vyzvala ke zrušení chystané cesty Pekarové Adamové na Tchaj-wan

 
Čína dnes označila plánovanou návštěvu předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéty Pekarové Adamové na Tchaj-wanu za nesprávné rozhodnutí a vyzvala k jejímu zrušení. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na čínské ministerstvo zahraničí. Pekarová Adamová reagovala vyjádřením, že cesta je rozhodnutím předsedkyně sněmovny suverénní země.
02.02.2023 11:00 |

podobné články

Vaše poslední cesta na Tchaj-wan, paní Pekarová... Expremiér odhadl, co přijde

 
„Žádné vazalství, jak některá mainstreamová média hloupě psala. Žádná vyčůranost ze strany Číny. Je to prostě strategické partnerství,“ říká v souvislosti s návštěvou čínského prezidenta v Moskvě expremiér Jiří Paroubek. Dostal se i k cestě Markéty Pekarové Adamové na Tchaj-wan, kterou označil za „zbytečnou provokaci“. Zmínil také „předskokana novému předsedovi Sněmovny reprezentantů“. Přidal i neradostné informace kolem čínských turistů a podnikatelům doporučil děkovné dopisy právě Markétě Pekarové Adamové a Miloši Vystrčilovi. Poděkování adresoval i „různým Hřibům“.
28.03.2023 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4825 článků)

Poslanci se sejdou k jednání, na stole bude odvolání Pekarové Adamové

 
Poslanci se dnes odpoledne sejdou na řádné dubnové schůzi Sněmovny. Mezi nejsledovanějšími navrženými programovými body schůze bude zřejmě opoziční návrh na odvolání předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) z této funkce.
04.04.2023 06:35 |

podobné články

To je rána! Na Pekarovou vytáhli staré FOTO. Je to ruská trikolóra?

 
Režisér Jan Tománek si na twitteru značně vystřelil z šéfky TOP 09 a předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové. Poté, co se ve zpravodajství začaly šířit fotografie lidí ze čtvrteční demonstrace svolané Ladislavem Vrabelem s textem, že někteří přítomní „měli dokonce na hlavách čepice v barvách ruské vlajky“, vytáhl pět let starou fotografii Pekarové v cyklistickém dresu na počest cyklisty Petera Sagana se slovenskou trikolórou, která má stejné pořadí barev jako ta ruská. „RuSSký šváb, pátá kolona a kolaborantka...?“ pustil se do Pekarové režisér.
18.11.2022 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (87 článků) , Honza Tománek (87 článků) , Peter Sagan (54 článků) , Jan Tománek (62 článků)

Jitka Čvančarová terčem výhrůžek a urážek kvůli hanlivému slovu na černochy v písni Cardi B. Nova se jí zastala

 
Jitka Čvančarová  (42) se stala terčem výhrůžek za doslovnou interpretaci textu písně rapperky Cardi B  (28) v show Tvoje tvář má známý hlas . V textu totiž použila slovo nigga , což je v angličtině hanlivý slangový výraz pro černochy.
24.10.2020 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (949 článků)

Babiš se bál o rodinu. Hamáček: Píší mi, že „chcípnu“, dostal jsem 60 výhrůžek smrtí

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) svým emotivním nedělním výstupem otevřel téma výhrůžek politikům a jejich rodinám. Babiš tvrdí, že muž, kterého zadrželi ve Španělsku, vyhrožoval smrtí jemu a jeho rodině a zmínil, že měl o manželku Moniku a své děti strach. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) byl o případu informován. A upozornil, že situace je nyní v tomto směru opravdu napjatá. Za poslední dny dostal prý na 60 výhrůžek smrtí.
28.02.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26336 článků) , Jan Hamáček (3332 článků)