Článek

Nenávist v Love Islandu je minulostí. Oliver se tulil k Petře, Adriana se objímala s Rachel

 
Po skončení reality show Love Island si účastníci užívají bujaré večírky v centru Prahy. Na poslední party se setkala již všechna srdíčka a zakopalo se i pár válečných seker. Petra pózovala s Oliverem, který jí ve vile zlomil srdce, a Adriana zase po boku Rachel, která se během show do blonďaté krásky pustila hned několikrát. Někteří naopak redakci eXtra potvrdili, že se cesty mezi nimi rozdělily. Oliver se totiž svěřil, že na Adrianu stále čeká, ona mu ovšem city prý neopětuje.  
11.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků) , Adrian Oliver (21 článků)
Podobné články

Oliver z Love Islandu v milostném trojúhelníku: Vyznal lásku Alagii, Adriana se mu vysmála

 
Oliver z Love Islandu rád provokuje. Jak jinak si totiž vysvětlit video, které přidal na svůj TikTok. V něm zpívá o tom, jak by si rád něco začal s influencerkou Dominique Alagiou a jak je podle něj krásná. Reakci na prapodivné video následně zveřejnila Adriana, která měla s Oliverem v Love Islandu vztah, ovšem po návratu do Česka se rozešli. 
02.12.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (21 článků)

Nenávist vůči Adrianě a Oliverovi z Love Islandu sílí. Diváci je chtějí kvůli zradě poslat domů, pro jejich chování nemají pochopení

 
Love Island má za sebou opět další velké drama, které fanoušky nenechává chladné. Nový pár, Oliver a Adriana, se rozhodli zkusit své šance spolu a své předchozí partnery hodili za hlavu. Love story s oblíbencem Luem, kterou si sama krásná blondýnka vysnila, již pro ni totiž není aktuální. Podobně je na tom i Oliver, který podle fanoušků sehrál velice zákeřnou hru a ze dne na den zapomněl na city k Petře. Je tu tak nový pár, který u diváků klesl na poslední místo, což mu dávají patřičně pocítit na sociálních sítích.
14.10.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Olivera (10 článků) , Adrian Oliver (21 článků)

Oliver z Love Islandu zase bez Adriany. Brabencová rozmýšlí, co s jejich vztahem, on si užívá zájem jiných krásek

 
Letošní účastník Love Islandu Oliver Průcha se spolu s ostatními vydal na halloweenský večer do Lucerny. A i když Oliver diváky trochu naštval tím, jak ošklivě odkopl Petru Beníškovou, aby se dostal k Adrianě, jak se zdá, fanynky neodpudil, naopak. Oliver byl celý večer v jednom kole a fotil se snad s každou dívkou. Došlo i na setkání s Petrou, která ve tváři neměla moc hezký výraz. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
28.10.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Průcha (49 článků)

Nejméně oblíbený pár Love Islandu: Claude a Rachel to schytávají, lidé je nemohou vystát

 
Přestože ve vile se jim fandí, diváci je mají za nejvíce falešnou dvojici. V Love Islandu se před nedávnem znovu párovalo a tentokrát se splnilo přání Rachel a Claudovi, kteří byli velmi nedočkaví a spali spolu v posteli dříve, než by se mělo. Fanouškům se tento pár však nezamlouvá, a to hlavně Rachel, na kterou padaly na sociálních sítích spíše negativní ohlasy již od jejího představení v reality show. 
19.09.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků) , Claude Claude (48 článků)

Vášnivá líbačka v Love Islandu: Mezi Rachel a Paulinou to jiskřilo, chlapcům málem vypadly oči z důlků

 
Během večera v casinu to účastníci Love Islandu pořádně rozjeli a nechyběla ani líbačka mezi dvěma dívkami. Rachel a Paulina se při večerní hře na Kanárských ostrovech vášnivě políbily a nenechaly tak ani jednoho chlapce klidným. Kráska poté přiznala, že to ale není poprvé, co s Rachel proběhla nějaká intimnost. 
26.10.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků)

Claude a Rachel se vyhýbají oblečení i po návratu z Love Islandu. Dredová kráska ukázala ňadra

 
Rachel Karnížová s Claudem Lhoteckým byli ve vile Love Islandu považováni za nejvíce intimně aktivní dvojici, která prahne po milostných hrátkách kdykoli a kdekoli. Ačkoli jim diváci moc šance na společné soužití nedávali, pár naopak překvapil. Rachel s Claudem se od sebe po ukončení reality show neodtrhli a dokonce se ani nepřestali svlékat. Společně nafotili polonahé fotky, které poté sdíleli na svých Instagramech. 
07.11.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků) , Claude Claude (48 článků)

Adri a Oliver po návratu z Love Islandu: Hned šli od sebe a mají tajemný vzkaz

 
Mezi čtyřmi lidmi, kteří v posledním díle reality show Love Island opustili vilu, byli i diváky hojně kritizovaní Oliver a Adriana. Ti už jsou zpátky v Česku a zatímco Adriana vzkazuje divákům, že každá mince má dvě strany, Oliver se obklopil svými přáteli. Ti jej dokonce přijeli přivítat a vyzvednout přímo na pražské letiště.
21.10.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (21 článků)

Zrádkyně Adriana z Love Islandu si to pěkně zavařila: S Rachel jsou na nože, nevěří jí ani Kočendová

 
Byla láska Adriany k Luovi pravá, nebo chtěla být jenom zajímavá a od začátku jenom taktizovala? Otázka, která aktuálně rezonuje vilou Love Islandu. A své si o tom nemyslí jenom Natálie Kočendová, která nemůže Brabencové přijít na jméno, ale i Rachel Karnížová, která jí to vmetla do tváře. 
17.10.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků)

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Zemětřesení v Love Islandu: Vilu opustily hned dva páry, končí Matěj s Natálií a Adriana s Oliverem

 
Čistka, kterou vila Love Islandu minimálně letošní sezónu nezažila. Zorka Hejdová totiž ze show vypakovala během recouplingu hned dva páry. A nutno říct, že Lu Jambor musí cítit velké zadostiučinění. V show totiž nečekaně končí jeho expartnerka Adriana Brabencová i Oliver Průcha, který mu bodl nůž do zad a pod nosem mu svedl jeho holku.
19.10.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (21 článků)

Největší křiváci Love Islandu Adriana a Oliver: Po vykopnutí to strašně schytávají, jejich reakce

 
Největší neoblíbenci Love Islandu se vrací zpět do Čech. Poslední díl byl plný dramat a vilu lásky opustila hned čtyři srdíčka. Mezi nimi byli i Adriana s Oliverem, ze kterých se stali nejméně oblíbení účastníci reality show. Zatímco oni si užívali romantiky na Kanárech, u nás schytávali hejt. Nyní se prostřednictvím Instagramu poprvé ozvali. 
20.10.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (21 článků)

Rachel a Claude z Love Islandu o intimních hrátkách před kamerami: Rodiče se nám vysmáli

 
Rachel a Claude patřili mezi horké favority na vítězství letošní série reality show Love Island. Hrdličky spolu tvořily pár téměř od samého začátku, přičemž o tom, že mezi oběma panuje velká vášeň a přitažlivost, rozhodně nebylo pochyb. Přesto si pohádkovou výhru domů neodnesli. Jaký pro ně byl návrat do Česka a jaká byla reakce rodiny a přátel na jejich intimní hrátky, kdy před kamerami znesvětili snad každou část vily? O tom se Rachel s Claudem rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz. 
17.11.2023 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků) , Claude Claude (48 článků)

Cvalík Jamie Oliver vynadal novinářce, když se zeptala, jestli ztloustl

 
Šestatřicetiletý Jamie Oliver se snaží ve světě bojovat proti obezitě. Svůj program zdravé stravy představil na školách v USA a teď se snaží prorazit v Austrálii. Oliver ale za poslední rok výrazně přibral a při jednom vystoupení u protinožců se ho na to jedna novinářka zeptala. Šéfkuchař bez čepice jí vynadal. Další články k tématu: Kuchař Jamie Oliver: Ženy mě mají radši než muži Obamovi uvaří v Londýně televizní hvězda Jamie Oliver Slavný kuchař Jamie Oliver se po třech dcerách dočkal syna Jamie Oliver převálcoval konkurenty, prodal kuchařky za 100 milionů liber
09.03.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (133 článků)

Rachel se chce z Clauda zvracet: Milostný trojúhelník v Love Islandu nabírá na obrátkách

 
Hlavním tématem v Love Islandu je milostná linka mezi Rachel a Claudem. Ze začátku si jeden druhého ani nevšimli, po pár dnech na sebe skočili jako dva puberťáci a nyní je rudovlásce z Clauda podle jejích slov na zvracení. Kromě ostrovanů sledují jejich příběh i diváci. Ti mají na dvojici jasný názor, o který se podělili na sociálních sítích. 
25.09.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků)

Erotické dusno v Love Islandu: Claude s Rachel neovládli touhy, šli dovádět na balkon

 
Claude a Rachel z Love Islandu neztrácejí čas. Erotické napětí mezi nimi by se dalo krájet. Stali se tak prvními, kteří to nevydrželi a ve vile měli styk. I v nejnovějším díle nemohli své touhy ovládnout a museli si odskočit vedle na balkon. 
05.10.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků) , Claude Claude (48 článků)

Drsná kritika Rachel a Claudea z Love Islandu. Venku spolu nevydrží, uteče jí za jinou, tvrdí vypadlíci

 
Vztah Clauda a Rachel je pro mnohé velkým otazníkem letošního Love Islandu. Tato “srdíčka” rozdělila diváky na dva tábory. Zatímco jedni jim fandí, druzí je nemohou vystát. Má jejich vztah šanci na to vydržet i v reálném životě? To a mnohé jiné práskli vypadlí účastníci Martin a Tereza v pořadu eXtra Host. 
10.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků)

Kolosální trapas v Love Islandu: Venis nepoznala krevetu a Rachel zase fazolky. Holky se znemožnily v kuchyni

 
Během rande Pauliny Bosko a Honzy Mrkouse si ve vile v Love Islandu zbývající páry zahrály tak trochu na MasterChefa. Dívky dostaly za úkol vařit podle receptu, který jim diktovali chlapci do uší. Rachel, Majka ani Venis nevěděly, co vaří. Cílem bylo udělat chuťově nejlepší jídlo za nejkratší čas. Místo toho, aby se dívky ukázaly jako královny kuchyně, si před kamerou udělaly pěknou ostudu. Jídla se jim vůbec nepovedla. 
26.10.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků)

Rachel s Claudem z Love Islandu: Jejich volná láska zkrachovala. Nefungovalo to, říkají

 
Ačkoli tomu zpočátku nikdo nevěřil, soutěžící z Love Islandu 2023 Rachel Karnížová a Claude Lhotecký jsou stále spolu. Společně se ukázali na Českém slavíku 2023, kde s nimi redakce eXtra.cz udělala rozhovor. Jak oba v reality show slibovali, že jejich vztah bude spíše volnější, opak je nyní spíš pravdou. Dvojice od polyamorního vztahu ustoupila a nyní si užívají jeden druhého. Dokonce přišla řeč i na miminko.
27.11.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (23 článků) , Claude Claude (48 článků)

Zaláskovaní Natálie a David z Love Islandu: Promluvili o společném bydlení

 
Natálie Kočendová a David Vitásek sice pohádkovou výhru v Love Islandu nevyhráli, ale zato jsou jedním z párů, který našel skutečnou lásku. Společně navštívili Českého slavíka, kde rozdávali úsměvy na všechny strany. Redakci eXtra.cz prozradili, jak společenský kolotoč zvládají, promluvili o společném bydlení i plánech, které mají s účastníky druhé řady Love Islandu.
15.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (52 článků) , David David (1724 článků) , David David (1294 článků)