Článek

Nenáviděný Jack schytává strašnou bídu. Diváci Survivoru ho tepou za zpackaný duel i trapné výmluvy

 
Jack Hamid byl v Survivoru výraznou, ale také zároveň problematickou postavou celé letošní řady. Alespoň tak o tom mluví diváci, kteří jsou z jeho odchodu přímo nadšení. Jeho poslední řeč překvapila nejen členy kmene Lovců, ale právě i fanoušky, kteří jeho podivné chování vůbec nepochopili. O své pocity se podělili na sociálních sítích.
09.05.2024 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (133 článků) , Jack Jack (57 článků)
Podobné články

Těžké dusno v Survivoru: Jack se utopil ve svých lžích. Prosil mě, ať prohraju, tvrdí Radek

 
Jack Hamid vypadl ze Survivoru těsně před sloučením. Přestože Jack po konci duelu a následně i v pořadu eXtra Host uvedl, že při duelu s Radkem Polomíkem záměrně prohrál, aby mohl jít domů, jeho soupeř uvedl zcela odlišnou verzi. "Půl hodinu před duelem mě Jackie začal prosit, abych to vzdal a uvolnil mu místo, že má i lepší šanci," šokoval svými slovy Radek s tím, že Jack na něj dokonce vytvářel emocionální nátlak. 
14.05.2024 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (133 článků) , Jack Jack (57 článků)

Věci veřejné á la Drábek: Trapné, trapné, trapné

 
Věci veřejné machrují. Místo reforem a bez ohledu na koaliční partnery. Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek celou mediální kauzu kolem nejmenší vládní strany hodnotí stručně: Trapné, trapné, trapné.
15.05.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1079 článků)

Trapné, trapné, trapné, komentoval ministr Drábek aféry VV

 
Aféry Věcí veřejných jejich koaličního partnera netěší. „Nerozumím jim a vlastně nechci rozumět,“ uvedl ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) v nedělním diskusním pořadu na TV Prima. Podle něj je chování VV "trapné, trapné, trapné..." Situaci považuje TOP 09 za vážnou, ale zároveň chce dokončit reformy.
15.05.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1079 článků)

7 nejtrapnějších výmluv celebrit

 
Výmluvy, výmluvy a zase ty výmluvy. Jak se zdá, vykrucování není celebritám cizí. Ne všechny osobnosti jsou ale natolik duchaplné. A mnohdy jejich argumenty působí poněkud trapně, úsměvně a hloupě...
13.05.2010 22:15 |

podobné články

Největší hádka v Survivoru: Mikýř osočil Tomáše, že okrádá děti, ten mohl puknout vzteky

 
Epická hádka napříč kmeny. Přesně k té došlo na druhé kmenové radě aktuální řady Survivoru. Vše začal všemi nenáviděný Jack Hamid, který se ostře pustil do Martina Prágra. Do sporu se vložil i Martin Mikyska alias Mikýř a Tomáš Rys se dočkal drsného výsměchu od Ornelly Koktové. 
06.03.2024 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (83 článků) , Jack Jack (133 článků) , Jack Jack (57 článků)

Diváci Survivoru se vysmáli zlomenému Filipovi: Chtěl další zmanipulovaný duel, Novotný mu do plánů hodil vidle

 
Nejdrsnější reality show, nebo soutěž o to, komu se dříve zachce domů? To je otázka, kterou si diváci Survivoru pokládají při sledování posledních epizod. Tentokrát se vysmáli na sociálních sítích Filipovi, kterému se zastesklo po rodině a chtěl tak záměrně prohrát duel. Ondřej Novotný mu však jeho plány zhatil a na ostrově bude muset zůstat další týden. 
28.03.2024 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků)

Nesnesitelný Jack ze Survivoru vadí všem. Diváci ho nenávidí, pije krev i nekonfliktní Ivě

 
Jack Hamid začíná být pro své kolegy čím dál nesnesitelnější. Nyní se do něj pustila i Iva Skupník, která zatím v Survivoru patří k těm tišším osobám. Není zdaleka jediná, komu egyptský účastník leží v žaludku. Začali na něho nadávat i fanoušci na sociálních sítích.
09.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (133 článků) , Jack Jack (57 článků)

Jack ze Survivoru se chtěl omluvit Mikýřovi a Nikole, opět si naběhl na vidle. Diváci z něj zvrací

 
Jack Hamid je mnohým divákům Survivoru trnem v oku. Olej do ohně přilil svým posledním příspěvkem na sociálních sítích, v němž zhodnotil hádku, která se odehrála na ostrově mezi ním a Mikýřem kvůli nepovedenému vtípku, jenž se dotknul Nikoly. Těmto dvěma hráčům se sice omluvil, vzápětí je však ve stejném příspěvku znovu urazil. Fanoušky tím naprosto rozzuřil. 
04.05.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (133 článků) , Jack Jack (57 článků)

Novotný schytal bídu: Zpackaný výběr hráčů, samí kvákalové a exoti, rozčilují se lidé

 
Moderátor drsné soutěže Survivor, Ondřej Novotný, se před nedávnem vyjádřil k příliš změkčilým účastníkům jedné z nejnáročnějších reality show na světě. Jeho slova ale na fanoušky pořadu příliš nezapůsobila a na sociálních sítích dostal pořádnou bídu. 
21.03.2024 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků)

Diváci Survivoru cupují nenáviděného Bandurka: Hňup, co si hraje na velkého šéfa, tvrdí lidé

 
Letošní řada Survivoru čelí velké kritice diváků. Ať už je to kvůli celebritám, které vzdávají svou účast kvůli banalitám, či kvůli soutěžícím, kteří si zrovna nezískali sympatie svým chováním. Jedním z nich je i Bandurko, jehož diváci nemohou vystát a schytává to v diskuzích na Facebooku. Fanoušky jeho "přemoudřelost" vytáčí do běla.
30.03.2024 07:10 |

podobné články

Jack se v Survivoru potýká s nevraživostí Lovců a teď ještě se zdravím: Skolila ho infekce

 
Ondřej Novotný pravidelně s Kateřinou Klinderovou alias Kundosaki hodnotí nejnovější odvysílané díly Survivoru ve svém podcastu na HeroHero. Tentokrát se pozastavili nad Jackem Hamidem, který je, jak se zdá, trnem v oku spoluhráčů. Během souboje se mu do nohy dostala infekce, kvůli které prozatím nemůže dál soutěžit. Jack však překvapil svou iniciativou a na ostrově přemlouvá doktora, aby ho nechal aktivně soupeřit. 
18.03.2024 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (267 článků) , Jack Jack (133 článků) , Jack Jack (57 článků)

Dusno v Survivoru: Bandurko odhalil všechny Jackovy lži a obrátil je proti nenáviděnému hráči

 
Někteří účastníci Survivoru jsou na nože. To je i případ Jacka a Bandurka, mezi nimiž započala válka a nemohou si přijít na jméno. Jack v několika rozhovorech zarytě tvrdil, že mu měl Bandurko denně psát a posmíval se mu. Jenže Bandurko se nenechal zastrašit a přišel s nečekaným protiúderem – na Instagramu zveřejnil zprávy, ze kterých jasně vyplývá, že to Jack je tím, kdo píše první a neustále Bandurka uráží. 
17.05.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (133 článků) , Jack Jack (57 článků)

Nová alba: Soilwork, Jack & Jack i Born of Osiris

 
V novém roce se albový trh dává pomaličku do pohybu. V prvních dnech se na pulty kamenných i digitálních obchodů dostaly novinky kapel Soilwork, Jack & Jack a Born of Osiris.
16.01.2019 07:00 |

podobné články

Europoslanec Zdechovský hájil před čtenáři Angelu Merkelovou

 
Z PROFILŮ Europoslanec Tomáš Zdechovský usedl k počítači, aby odpověděl na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Nevynechal ani sérii dotazů s ostře znějícím nadpisem „Výmluvy, výmluvy, výmluvy“.
30.05.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2854 článků)

Filipa ze Survivoru se zastal otec: Od fanoušků dostal stejnou bídu jako jeho syn

 
Drsný hasič Filip Křížek z kmene Lovců, který bojuje o titul posledního přeživšího v náročné reality show Survivor, dostává od diváků pořádnou bídu za své agresivní chování. Na sociálních sítích se ho snažil zastat jeho otec Jindřich Křížek, ale od fanoušků soutěže to také schytal.
18.03.2024 14:50 |

podobné články

Bandurko dostal těžkou bídu: Konečně ho dohnala karma, šijí do něj lidé. Přidal se i Mikýř

 
Člen kmene Lovců, Martin Husár alias Bandurko, si to u svého týmu pořádně pokazil. Nepozorností připravil své spoluhráče ze Survivoru o výhru v podobě dopisů od jejich nejbližších. Za osudovou chybu dostal bídu nejen od youtubera Mikýře, ale i od fanoušků na sociálních sítích. 
17.04.2024 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (3 články)

Propálil se vítěz Survivoru? Nenáviděný Martin neskutečně zhubl, na ostrově nejspíš zůstal až do konce

 
Fanoušci Survivoru se sice ještě nedočkali ani sloučení, o vítězi je ale již rozhodnuto. Na svém Instagramu před několika dny to naznačil moderátor Ondřej Novotný. A okamžitě se začalo spekulovat, kdo se stal druhým držitelem titulu Survivor. Horkým adeptem je Martin Konečný (45), a to především kvůli tomu, jak vypadá. Ze snímků, které pravidelně zveřejňuje na Instagramu, je totiž zřejmé, že v show zůstal celých osmdesát dní a změnil se k nepoznání.
02.04.2023 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (267 článků)

Krobot značně ztížil natáčení seriálu Oktopus: Vymyslel jsem strašnou blbost, přiznává herec

 
Miroslav Krobot (71) neprudí okolí jen jako kapitán Dítě v seriálu Oktopus. Značně ztížil i samotné jeho natáčení, když přišel s 'vychytávkou' pro svou postavu. "Vymyslel jsem strašnou blbost," přiznal redakci eXtra.cz v rozhovoru, který poskytla Česká televize. Diváci si však prý seriál, a především jeho chemii s kolegyní Marikou Šoposkou (33), užijí.
04.09.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Krobot (136 článků) , Marika Šoposká (113 článků)

Totální selhání Ivy v Survivoru rozzuřilo diváky. Další ze slabochů, co to úmyslně vzdali, zlobí se lidé

 
Iva ze Survivoru pořádně namíchla diváky. Nejenže odmítla na kmenové radě imunitu, kterou jí velkoryse nabídli Pirát a Nikola, ale také do duelu s Bandurkem šla zcela rezignovaně a pomalu to vypadalo, jako by se vůbec nesnažila. "Jako vážně? Další člověk, co tam nechce být a pustí duel. Proč tam leze?" zuří diváci na sociálních sítích. 
25.04.2024 15:25 |

podobné články