Článek

Nemravné a devastující. Ředitelka hudebního festivalu v Ostravě se rozčílila kvůli dalším opatřením proti koroně

 
Krajští hygienici notně zpřísnili opatření určená na boj proti koronaviru v Moravskoslezské kraji – a Zlata Holušová, pořadatelka již jednou odloženého festivalu Colours of Ostrava, toto zpřísnění opatření označila za „nehorázné, nemravné a devastující“.
17.07.2020 17:36 |

podobné články

Podobné články

Herec Štěpán je bez práce. Zadarmo hraje divadlo seniorům, i pohádku o Koroně

 
Místo v hlavní roli celovečerního filmu či na prknech, která znamenají svět, se kvůli koronaviru ocitl zpět ve své rodné vesnici a bez práce. Herec Štěpán Tuček (20) však nelenil, ve svém bývalém dětském pokoji oprášil staré loutky, napsal scénář a natočil Pohádku o Koroně. S kolegy pak navíc vytvořil projekt Divadlo do oken a se svými vlastnoručně vyrobenými loutkami nyní rozdává radost v domovech pro seniory, a to bez nároku na honorář. O tom, jak se hraje pro diváky v rouškách, či o svém nejsilnějším zážitku vyprávěl v rámci rozhovoru pro seriál Blesk Zpráv Češi vs. virus
29.04.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Štěpán Tuček (1 článek)

Mecenáška Meda Mládková: Zemanovo tažení proti Peroutkovi je nemravné

 
Její slova pramení z osobní zkušenosti. Mecenáška Meda Mládková (95) vystoupila proti prezidentovi Miloši Zemanovi a ostře odsoudila jeho protiperoutkovskou kampaň. Podle ní je chování Hradu nemravné.
19.05.2015 08:55 |

podobné články

Existence hudebního festivalu Sziget je ohrožena

 
Nové vedení budapešťské radnice požaduje od organizátorů největšího hudebního festivalu ve střední Evropě Sziget 2,5 miliardy forintů (asi 225 miliónů Kč) za pronájem dějiště festivalu. Organizátoři festivalu upozornili, že požadovaná částka se přibližuje celkovému rozpočtu festivalu.
25.01.2011 15:40 |

podobné články

Devastující útok ISIS v Libyi: Pohřešuje se Čech! Teroristé lidem sekali hlavy

 
Střelba, výbuchy, křik a kouř halící výhled na desítky metrů daleko. Ozbrojený útok teroristů z ISIS na ropné pole v Libyi byl devastující. Nezvěstných po něm zůstalo mnoho, jeden z nich je Čech! Do Libye kvůli jeho osudu vyrazí diplomat.
07.03.2015 17:00 |

podobné články

Amatéři z radnice! Ředitelka turistického centra Brno Kačírková rezignovala

 
Ředitelka Turistického informačního centra města Brna Petra Kačírková (ČSSD) k 2. lednu rezignovala. Brněnský primátor Petr Vokřál (ANO) už v prosinci avizoval její odvolání, má výhrady k práci městské příspěvkové organizace. Městská rada Kačírkovou dosud formálně neodvolala, nyní tedy ředitelka končí sama. Zdůvodnila to tím, že radnice si při projednávání jejího odvolání počíná amatérsky. Uvedla, že turistické centrum mělo kladný hospodářský výsledek, obstálo při různých kontrolách a jako ředitelka se nikdy nesetkala s kritikou své práce.
05.01.2015 17:07 |

podobné články

Na Floridě evakuují 120 tisíc lidí. Hurikán Michael může udeřit devastující silou

 
Nebezpečný hurikán Michael v úterý zesílil na druhý stupeň z pěti kategorií a směřuje Mexickým zálivem k Floridě, kam by měl dorazit ještě podstatně silnější ve středu. Oznámila to americká meteorologická služba. Síla větru překročila hranici 150 kilometrů v hodině a úder na floridské pobřeží může být podle expertů devastující.
09.10.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1721 článků)

Hamáček: Devastující dopady návrhu Babiše. Maláčová: Při pandemii se z vlády neodchází

 
Andrej Babiš (ANO) dál brání svůj návrh na snížení daně z příjmu na 15 a 23 procent, což dle něj pomůže 4,5 milionu zaměstnancům. Babiš zmínil, že pomoci by měly ve výpadku financí do státní kasy evropské peníze. Jan Hamáček (ČSSD) však uvedl, že návrh má „devastující dopady do státní, krajské a obecná rozpočty“. Rozkol ve vládní koalici komentovala Jana Maláčová (ČSSD) slovy o tom, že uprostřed pandemie se z vlády neodchází.
23.11.2020 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23144 článků) , Jan Hamáček (3243 článků)

Babiš vytočil profesorku Dvořákovou prosazováním úřední maturity: Bych se dostal ke korytu, netřeba mi maturitu. Pro společnost devastující

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes uvedl, že tradiční maturity nejsou nutné, protože je zaměstnavatelé stejně nevyžadují. Politoložka a profesorka Vladimíra Dvořáková je jeho slovy značně zaskočena. Na svém facebooku se do předsedy vlády pořádně opřela, jeho nápad bude devastující pro celou společnost.
09.03.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23144 článků)

Autobus v Praze přivřel do dveří ženu. Stařenka (88) utrpěla devastující zranění!

 
Na autobusové zastávce Na Petynce v pražských Dejvicích došlo v sobotu odpoledne k děsivé nehodě. Stařenka (88) tam měla skončit po koly autobusu poté, co se jí zasekla noha do dveří. Podle mluvčí pražské záchranky Jany Poštové utrpěla devastující zranění dolních i horních končetin.
10.07.2021 17:15 |

podobné články

Tohle je auto doslova za všechny peníze: Rozmazlený Arab pokryl svůj Rover mincemi

 
Nemravně bohatý a ještě víc nemravně rozmazlený milionářský synek Ali Hassan Gharib (29) z Dubaje může mít kdejaké auto na světě, ale když nejste výstřední, nemáte z bohatství ten správný pocit.
11.04.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (198 článků)

Nový průzkum o restitucích: Jsou nemravné, peníze by se měly dát na povodně

 
Většina Čechů nesouhlasí s církevními restitucemi a polovina obyvatel je považuje za nemravné a protiústavní, ačkoliv je nedávno posvětil i Ústavní soud. Drtivá většina lidí si navíc myslí, že by církev měla žít v chudobě.
07.06.2013 15:45 |

podobné články

Velká města žádají peníze na romskou integraci, přitom vytlačují Romy za humna. To je nemravné, tvrdí aktivista

 
ROZHOVOR Starostové některých velkých měst podle Kumara Vishwanathana, aktivisty a ředitele společnosti Vzájemné soužití z Ostravy, porušují rasovou rovnost. „Velká města navíc beze studu žádají peníze na romskou integraci, přitom sama vytlačují Romy za humna. Podle mě je to nemravné,“ říká Vishwanathan a varuje, že pokud budeme uplatňovat předsudky, vznikne i u nás nestabilní prostředí. Zmínil i to, že anticiganismus může být hrozbou, zvlášť v době, kdy je třetina Evropanů ohrožena chudobou.
24.04.2015 19:36 |

podobné články

Nemravné marže u plynu? Šéfku ERÚ Vitáskovou podpořil ministr průmyslu Mládek: Začněte konat!

 
Jak Blesk zjistil, marže dodavatelů plynu sahají k 140 procentům ceny! Za nemravné to označila šéfka ERÚ Alena Vitásková (59) a chce stanovit maximální ceny pro spotřebitele. Jinou cestu vidí ministr průmyslu Jan Mládek (55, ČSSD).
16.02.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (673 článků)

To je ona! Syřan rozsekal mačetou matku 4 dětí! Dával jí nemravné návrhy, pak ji zavraždil

 
Polský deník Fakt uveřejnil snímek ženy, kterou rozsekal uprchlík v Německu nedaleko Stuttgartu v podniku s kebabem. Žena byla matkou 4 dětí a útočníka téměř neznala. Uprchlík ji chodil otravovat do bistra, kde pracovala, a dával jí nemravné návrhy. Prý to bylo obtěžující. Když ho žena odmítla, došel si pro mačetu. A pak už to znáte.
27.07.2016 14:35 |

podobné články

Nad čím jsme letos mastili: PornHub zveřejnil nemravné statistiky pro rok 2018

 
Rok 2018 je pomalu za námi a největší pornostránka na světě PornHub zveřejnila tradičně již pošesté nemravné statistky. Ty odhalují, nad čím letos muži tahali za své párky a jaká videa volí ženy ke sledování, když si klikají na myšku. Máte chuť na hanbaté detaily?
12.12.2018 19:55 |

podobné články

Britské aerolinky pátrají po nemravné letušce: Na sociální síti měla nabízet spodní prádlo a sex na palubě!

 
Aerolinky British Airways zahájily vyšetřování případu nemravné letušky! Stevardka, která má údajně na internetu prodávat své spodní prádlo, navíc měla začít nabízet sexuální služby mužům na palubě letadla!
02.12.2020 17:45 |

podobné články

Soda Pekarové. Po jejím výstupu se Hamáček naštval stejně jako na své slavné tiskovce a lítalo to

 
Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se v průběhu jednání Poslanecké sněmovny rozčílila kvůli tomu, aby na úterním jednání byli přítomni premiér Andrej Babiš (ANO) a ministři vnitra Jan Hamáček (ČSSD) a Adam Vojtěch (za ANO). Její slova však rozčílila právě Hamáčka. Celou věc zmonitoroval server Lidovky.cz.
07.04.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23144 článků) , Jan Hamáček (3243 článků) , Vojtěch Adam (1587 článků) , Adam Vojtěch (1226 článků)

Izraelský hudebník a držitel Grammy Oran Etkin vystoupí v Ostravě

 
Izraelský hudebník a držitel ceny Grammy Oran Etkin vystoupí se svým programem pro děti v Ostravě. Na koncertu v centru Cooltour představí vzdělávací metodu Timbalooloo, kterou učí děti ve věku od tří do deseti let s pomocí her a pohádek vnímat hudbu. Koncert Mladí ladí dětem je součástí mezinárodního hudebního festivalu Mladí ladí jazz. V Ostravě se uskuteční 16. dubna, řekla Anna Vašátková.
18.02.2020 17:05 |

podobné články

Bobošíkovou rozčílila Heydrichova pomoc. Strefila se do VV

 
Syn Reinharda Heydricha Heider se rozhodl pomoci s rekonstrukcí zámku v Panenských Břežanech, kde s rodinou za druhé světové války žil. Mohl by na ni prý získat peníze z Evropské unie. Obec je ráda, šéfku Suverenity Janu Bobošíkovou ale věc rozčílila.
26.03.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (716 článků)