Článek

Nemohu tomu zabránit!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
16.07.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Jak zabránit vykradení?

 
Letní dovolená či zimní pobyt na horách na prodloužený víkend – ať už vyrážíme kamkoli, v každém případě bychom se měli zamyslet nad tím, jak zabránit vykradení a předejít tak odcizení našeho majetku či jeho poškození. Pokud někam s rodinou odjíždíte a necháváte tak svůj domov bez dozoru, neměli byste nic ponechat náhodě. Kriminální živly jsou čím dál vynalézavější, drzejší, ničeho se nebojí a jen tak něco je nezastaví. Nezáleží na tom, na jak dlouhou dobu odjíždíte – zabezpečením domácnosti chráníte nejen svůj majetek, ale především své soukromí! Víte, jak zabránit vykradení? Když za sebou zavíráte domovní dveře, klíče ukládáte do kapsy nebo do kabelky a míříte vstříc práci, zábavě nebo odpočinku – napadne vás zamyslet se nad tím, jak od svého domovu odlákat nezvané hosty? Nebo jste se upřímně nad tímto problémem nikdy nepozastavili? A víte vůbec, jak zabránit vykradení, které by pro vás znamenalo nejen zásah do soukromí, ale i ztrátu majetku či jiné finanční škody? Zamkněte na deset západů! Když se na to podíváme logicky, jako první nás napadnou vchodové dveře. Ty jsou bránou do vašeho domu, vašeho soukromí, vašeho bezpečí. Možná byste se divili, jak snadné je dostat se skrze klasické vchodové dveře – kolikrát stačí pár šikovných pohybů a zloděj je u vás doma dříve, nežli byste stačili mrknout. Není proto na škodu investovat a pořídit si bezpečnostní dveře, které mají hned několik výhod. Hlavní výhody bezpečnostních dveří: jisticí bod do podlahy, digitální kukátko, protipožární odolnost, zvuková izolace, moderní design, možnost instalace dalších bezpečnostních prvků. Nezapomínejte na otevřená okna! Zvláště v letních měsících, kdy venku panují nesnesitelná vedra a doma je doslova na padnutí, často větráme – a právě otevřená okna, na která ve spěchu při odchodu z domu zapomeneme, jsou velmi častou chybou. Lupičům pak nedělá problém dostat se skrze škvírky v oknech dovnitř... Čtěte více Příspěvek Jak zabránit vykradení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.01.2017 09:15 |

podobné články

Nelogické! Kdo to chystal? Nerozumí tomu! Otevřený dopis ministru Plagovi od naštvané učitelky

 
„Mami, a to můžu jít na trénink, když nemohu se svými spolužáky do školy? Proč se nemohu vidět se svými spolužáky ve škole, když se s nimi vídám venku? A to se neuvidím se všemi spolužáky ve třídě? Jenom s některými? To mě nebude učit moje paní učitelka?“ Tyto dotazy a další poslala rozzlobená učitelka ministru školství, mládeže a tělovýchovy. Vadí jí absurdní a nelogická opatření.
26.05.2020 11:25 |

podobné články

Gott zpíval s krví na hlasivkách: Fuj, to jsem se zpotil!

 
Přestože má Karel Gott (70) hlasivky stále prosáklé krví, dostal sportovní halu v Příbrami do kolen. „Ten koncert nemohu potřetí odložit, to už těm lidem nemohu udělat."
06.05.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6427 článků)

Štětina (VV): Jsem věřící, ale s touto podobou církevního vyrovnání nemohu souhlasit

 
Narodil jsem se v roce 41, mám německý křestní list, samozřejmě jako málo lidí, kteří jsou zde mezi námi již. Jsem pokřtěn. Chodil jsem do kostela, dokonce jsem i ministroval a chodil jsem na náboženství až do roku 1950, kdy to bylo úředně zakázáno. Když jsme měli děti s manželkou, tak jsme je nechali pokřtít, protože jsme věřící. Ale to, jak je nachystán tento zákon, je skutečně věc, se kterou nemohu souhlasit.
14.07.2012 12:45 |

podobné články

Velička (O.K. Strana): S tímto rusofobem nemohu být v jedné partaji

 
Každý pohár jednou přeteče a má tolerance vůči útokům Alexandra Stepanoviče, který vystupuje jako stínový ministr zahraniční Občanské konzervativní strany, skončila. Nemohu být v partaji, kde se má o zahraniční politiku starat havloidní rusofob.
24.06.2014 11:05 |

podobné články

Prokeš (Patrioti): Nemohu nečinně stát a poslouchat lži některých politiků

 
Za Hnutí Úsvit jsem kandidoval v parlamentních volbách 2013 a komunálních 2014, vždy jako nestranný s podporou Úsvitu. Získal jsem tu i nové přátele a zkušenosti, za které děkuji. Nemohu přímo říct, co se mi na Úsvitu nelíbilo, ale přímou demokracii si představuji trošku jinak než je nastavená v Úsvitu. Politika se nemůže dělat shora, to byl jeden z hlavních důvodu mého odchodu. Z Úsvitem budu spolupracovat i nadále, ale vždy už jako zástupce Patriotů JM.
31.12.2014 11:52 |

podobné články

Lenka Deverová: Zpráva, na kterou nemohu nezareagovat

 
Původně jsem vůbec nechtěla psát tuto glosu o politickém tématu, ale o tom, že to s námi není tak špatné, protože jsme schopni účinné pomoci těm, o které se nechce nebo nemůže postarat moc veřejná – viz např. poslední Národní potravinová sbírka a další sbírky, do nichž jsme schopni po malých částkách nasypat velké peníze pro pomoc jiným. Ale tuto glosu o významu charity nedopíši. V úterý ráno se objevila zpráva, na kterou nemohu nezareagovat.
16.11.2016 09:40 |

podobné články

Nárožný (79) musí do nemocnice: Už to nemohu odkládat...

 
To je hodně problematický dárek. Petr Nárožný (79), kterému bude v dubnu osmdesát, musí na operaci menisku. „Už to nemohu odkládat,“ přiznal herec. Nesvěřil se ale, že zákrok už odsouvá více než rok.
01.04.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nárožný (108 článků)

O manželce napsal vrah z Brodu povídku: Psycholožka se jí bála - dalo se tragédii zabránit?

 
Dalo se loňské tragédii v Uherském Brodě zabránit? Policisté i psychiatrička pochybení vylučují. Jenže z dokumentů, které má k dispozici deník MF Dnes, je jasně vidět, že se smrti devíti lidí, včetně Zdeňka Kováře zabránit dalo. Kdo ale selhal?
12.02.2016 12:55 |

podobné články

Zeman se chce dostat do Strakovky zadním vchodem, varuje Sobotka. A chce tomu zabránit

 
„Nemohu podporovat tendence k prezidentskému systému,“ říká předseda ČSSD Bohuslav Sobotka a nechce podpořit Rusnokův kabinet, který vznikl z vůle prezidenta. V rozhovoru pro MF Dnes také řekl, že snaha SPOZ obsadit Strakovku zadním vchodem Zemanovu stranu neposílí.
03.08.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9572 článků)

Veolia každý rok vykazuje stovky miliónů zisku. Pokud se tomu nepodaří zabránit, bude to tak až do roku 2028, říká radní Plamínková

 
ROZHOVOR RNDr. Jana Plamínková je pražská zastupitelka a radní za Starosty, v Trojkoalici SZ, KDU-ČSL, STAN zastává post místopředsedkyně. S ParlamentnímiListy.cz hovořila tentokráte o vodě, respektive o protiprávní veřejné podpoře Veolii a opatřeních, kterými tomu chce zabránit.
25.02.2016 13:10 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1006 článků)

Jak zabránit matce při zneužívání lékařské péče kvůli nesouhlasu se střídavou péčí

 
Karel B, Praha: Matka nesouhlasí se střídavou péčí a vodí děti po doktorech, aby ukázala, že je dítě ve stresu a střídavá péče jí škodí. Nyní ji chce nechat operovat umělou čočku do oka. Prý jí to poradili na soukromé klinice. Mohu tomu nějak zabránit?
18.11.2010 00:25 |

podobné články

Sněmovnu ovládnou nekonečné projevy. Dolejš a Rath umí spatra

 
Sociální demokraté se spolu s komunisty dohodli, že se pokusí zabránit přijetí dvou návrhů koalice - sociálních škrtů a zvyšení zdravotnických poplatků. Zabránit tomu chtějí za každou cenu, a tak si v den plánovaného projednávání všech 56 oranžových poslanců připraví k návrhům prý svůj projev. Jednání tak může být doslova nekonečné. A komunisté se přidávají.
02.05.2011 21:35 |

podobné články

Vládní poslanec Gazdík: Řečni a zdržuj, ČSSD. My počkáme

 
Sociální demokraté se spolu s komunisty dohodli, že se pokusí zabránit přijetí dvou návrhů koalice - sociálních škrtů a zvyšení zdravotnických poplatků. Zabránit tomu chtějí za každou cenu, a tak si v den plánovaného projednávání všech 56 oranžových poslanců připraví k návrhům prý svůj projev. Jednání, které by se mělo uskutečnit dnes a zítra, tak může být doslova nekonečné. Petr Gazdík (TOP 09) však říká: "Ať mluví, aby neřekli, že nedostali prostor k vyjádření jako minule."
03.05.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1036 článků) , Petr Gazdík (1025 článků)

Gazdík: Jen mluvte, páni z ČSSD. Týdny, měsíce. My počkáme

 
Sociální demokraté se spolu s komunisty dohodli, že se pokusí zabránit přijetí dvou návrhů koalice - sociálních škrtů a zvyšení zdravotnických poplatků. Zabránit tomu chtějí za každou cenu, a tak si v den plánovaného projednávání všech 56 oranžových poslanců připraví k návrhům prý svůj projev.
03.05.2011 09:50 |

podobné články

Jan Hrušínský: Vyhazovu jeho ženy z Národního divadla mohl zabránit!

 
Čistky v Národním divadle pokračují a jednou z jejich obětí je i manželka Jana Hrušínského (59) Miluše Šplechtová (57). Kdyby se tenkrát před lety herec rozhodl jinak, mohl tomu zřejmě zabránit!
30.01.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (61 článků)

Jan Hrušínský: Vyhazovu jeho ženy z Národního mohl zabránit, ale nechtěl!

 
Čistky v Národním divadle pokračují a jednou z jejich obětí je i manželka Jana Hrušínského (59) Miluše Šplechtová (57). Kdyby se tenkrát před lety herec rozhodl jinak, mohl tomu zřejmě zabránit!
30.01.2015 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (61 článků)

Hrušínský mohl vyhazovu ženy z Národního zabránit, ale nechtěl!

 
Čistky v Národním divadle pokračují a jednou z jejich obětí je i manželka Jana Hrušínského (59) Miluše Šplechtová (57). Kdyby se tenkrát před lety herec rozhodl jinak, mohl tomu zřejmě zabránit!
30.01.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (61 článků)