Článek

Nemocný Gott brzdí radost fanoušků: „Nemám vyhráno!“ Přicházejí dva týdny bezesných nocí

 
Nedávné vystoupení Karla Gotta (76) na veřejnosti potěšilo jeho fanoušky. Zpěvák v kovbojském klobouku a s úsměvem od ucha k uchu vzbudil dojem, že už rakovinu zničil a rozdupal v prach. Jenže sám Mistr vidí věci jinak. A svým fanouškům poslal vzkaz.
04.03.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků)
Podobné články

VIDEO: Gott natáčí klip s Lounovou, ačkoli mu to mnozí rozmlouvali

 
Karel Gott se zase po čase objeví v hudebních televizích. Natáčí totiž klip s Olgou Lounovou k duetu, který zpěvačka sama napsala - Dál za obzor. Nejslavnějšímu českému zpěvákovi to mnozí rozmlouvali, on se ale rozhodl, že chce oslovit i mladší generaci. Další články k tématu: Nedodělaná píseň Lounové a Gotta unikla na internet Akrobatický koncert Olgy Lounové: dva úrazy a Gott žádající duet VIDEO: Lounová se nechá točit jen z levé strany, skrývá totiž jizvu „Karel Gott!“ skandovali na Bushidovi hiphopeři AUDIO: Navždy mlád, zpívá Karel Gott do láteření německého rapera
02.08.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků) , Olga Lounová (307 článků)

Mravenci budili Němku, neustále jí zvonili na dveře

 
Pětasedmdesátiletá Němka z města Offenburg má za sebou několik bezesných nocí. Někdo jí totiž stále zvonil na zvonek u dveří, a to i v průběhu noci. Když pak přišla ke dveřím, nikdo na místě nebyl. Na vtipálka by však sama asi nikdy nepřišla. Za "nejapným žertováním" totiž stála mravenčí kolonie.
05.06.2013 20:40 |

podobné články

Ashton Kutcher a Mila Kunis si pořídili robotickou kolébku

 
Herci Ashton Kutcher a Mila Kunis se chtějí vyspat. A tak po zkušenosti bezesných nocí s prvorozenou Wyatt si pro druhorozeného Dimitriho pořídili robotickou kolébku za čtyřiadvacet tisíc korun. Imituje tak trochu dělohu a začne vydávat konejšivé zvuky a sama se kolébá ve chvíli, kdy senzory zaznamenají, že je dítě během noci neklidné či má nedobrý spánek.
02.03.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (443 článků) , Mila Kunis (229 článků)

Gott získal titul Čestný znalec piva, za pivaře se přitom nepovažuje

 
Zpěvák Karel Gott si do své ohromné sbírky ocenění přidal další. Na slavnostním vyhlášení soutěže o nejlepšího výčepního plzeňského piva přijal v Měšťanské besedě v Plzni titul Čestný znalec, Honorary Connoisseur, piva. Na tento titul je velmi pyšný, ale zdůrazňuje, že ho nedostal za množství vypitého moku. Další články k tématu: Gott se pochlubil fotkou z dovolené, ukázal tělo v plavkách Ivana Gottová: Mnohokrát jsem se manžela ptala, proč právě já Karel Gott nechá kvůli problémům s hlasem odpočívat hlasivky Gott s 37. slavíkem v kapse: Žiju s tím, že to nejlepší teprve přijde GLOSA: Iglesias zvedl publikum na nohy a vrátil čas o desítky let
21.06.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků)

Karel Gott se dostal do pohádky, i se slavičí ilustrací

 
Zpěvák Karel Gott může vlastním dětem předčítat pohádku, v níž hraje hlavní postavu. Zlatý slavík se dostal na stránky nové knihy Jak maminka vylezla na věž, kde hraje sám sebe. Další články k tématu: VIDEO: Je nejlepší, ale to není reklama, laškuje Gott nad novým albem VIDEO: To nejlepší teprve přijde, ujišťoval Gott čtyřicátníka Korce Karel Gott na novém albu zpívá Aznavoura, Elvise i Michaela Jacksona
22.10.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1645 článků) , Karel Gott (4720 článků)

Gott má roli v Hřebejkově filmu, pomohly zkušenosti s šílenou fanynkou

 
Zpěvák Karel Gott dostal roli v novém filmu Jana Hřebejka Škoda lásky. Hraje sám sebe a v jeho postavě se promítají i osobní zkušenosti s šílenými fanynkami. Další články k tématu: Polívku s Havlovou doplní v komedii Dědictví II také Karel Gott ČT dává čtvrt miliardy na filmy. Vlastní snímek chystá Sokol i Krobot Karel Gott si zahraje ve filmu německého rapera Bushida VIDEO: Klus, Eben i Gott se sešli na pracáku. Díky skupině Buty
21.06.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků) , Jan Hřebejk (337 článků)

Karel Gott už se zotavuje, v IKEM byl operován kvůli náhlé příhodě břišní

 
Zpěvák Karel Gott byl v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) operován kvůli náhlé příhodě břišní. Média původně spekulovala, že zpěvák podstoupil operaci srdce. Gottův stav je nyní stabilizovaný, zotavuje se a rehabilituje. Gott byl v IKEM přijat v neděli odpoledne. Jeho manželka Ivana na Facebooku uvedla, že mu bylo delší dobu nevolno. Po vyloučení kardiálních příčin musel zpěvák v úterý podstoupit operaci břicha. "Pan Gott žádá o respektování soukromí. Své příznivce a kolegy Karel Gott moc zdraví a děkuje za všechna povzbuzující přání k brzkému uzdravení," uvedla jeho mluvčí Aneta Stolzová.
29.10.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků)

Postižený chlapec (10) neměl s kým slavit narozeniny: 2 miliony fanoušků za dva týdny

 
Malý Colin z Michiganu bude mít brzy narozeniny, ale nemá žádné kamarády, které by mohl pozvat na oslavu. Jeho matka proto založila facebookovou stránku, která za dva týdny nasbírala téměř dva miliony fanoušků! Má jednoduchý název: Happy birthday, Colin!
14.02.2014 14:05 |

podobné články

Nemocný Gott stále neví, zda dorazí na Slavíky. Ptal se dcer: Která mě zastoupíte?

 
Český slavík se blíží a nemocný Karel Gott (76) stále neví, jestli se bude moci galavečera zúčastnit. Podle informací Blesku už dokonce přemýšlí, kdo by ho zastoupil!
11.11.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků)

Tahle holčička trpěla depresemi, prodělala několik potratů a zahubily ji prášky a alkohol. Už víte?

 
Matka roztomilého děvčátka, které vidíte na obrázku, trpěla paranoiou a schizofrenií. Dívenka proto putovala nejdříve do pěstounské rodiny, později ke známým a dva roky strávila také v sirotčinci. Budoucnost této dívky měla být plná vrcholů a pádů. Čekala ji tři nevydařená manželství, světová sláva, přízeň nejmocnějších mužů Ameriky, stovky bezesných nocí a tragická smrt, která je dodnes obestřená záhadou. Už víte?
29.02.2012 07:00 |

podobné články

Karel Gott před několika týdny prodělal tajnou operaci. Proč o ní neměl nikdo vědět?

 
Podle informací deníku Aha! podstoupil Karel Gott  (72) před několika týdny operaci vyhřezlé ploténky. A protože Mistr nechtěl zůstávat v nemocnici déle, než bylo nezbytně nutné, krátce po zákroku podepsal reverz a zvolil domácí léčení. Jenže ani po několika týdnech není jeho stav ideální a Gott trpí velkými bolestmi.
30.01.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4720 článků)

Vdova Rotreklová (59): Dara nám zničila životní sny

 
Vdova Olga Rotreklová (59) žije od soboty v úplně jiném světě. Život jejího muže Jindřicha (†63) tehdy vyhasl po dopravní nehodě, zůstal pod koly vozu zpěvačky Dary Rolins. Paní Olga nosí černý smutečný šat, ve ztrhané tváři má vepsáno utrpení bezesných nocí. „Pořád Jindříška vidím u sebe, mluvím s ním a pak mi dojde, že už tu není a nikdy nebude. To je k nevydržení,“ zoufá si.
15.07.2010 05:36 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2248 článků)

Mareček (3): Po porodu vážil jen 930 gramů!

 
Když se malý Mareček narodil, nevážil ani kilogram. Jeho rodiče si po porodu prošli trnitou cestou a zažili mnoho bezesných nocí. Jestli jejich Marek přežije, nikdo zaručit nemohl. Lékaři ale dělali, co mohli, a Marek nedávno oslavil už třetí narozeniny. Jak na vše maminka vzpomíná?
10.08.2010 12:40 |

podobné články

Litvínovský Vopat ukončil kariéru: Slzy bojovníka

 
Mnozí hokejisté mohou zahodit prášky, konečně se vyspí dorůžova. Potetovaný obr, noční můra jejich bezesných nocí, končí.
16.03.2011 12:10 |

podobné články

STÁT JE BEZ PENĚZ! Kalousek vymýšlí, jak šetřit kvůli stavebnímu spoření!

 
Poslední rozhodnutí Ústavního soudu, které ruší snížení státní podpory stavebního spoření, přinese ministrovi financí ještě hodně bezesných nocí. Pro státní příjmy to totiž bude podle něj znamenat propad o 6 miliard korun.
30.04.2011 22:05 |

podobné články

Halle Berry zažila chvíle hrůzy: Měla šílence za okny

 
Bývalá Bond girl Halle Berry (44) si prožila několik bezesných nocí. Po tři dny ji obtěžoval neodbytný stalker. Nyní už se snad Halle nemusí bát, Hispánec, který ji špehoval nevybíravým způsobem, si vysloužil zákaz přiblížení.
13.07.2011 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (303 článků)

Victoria Beckham k nepoznání: V New Yorku na Týdnu módy byla pohublá, bledá a s kruhy pod očima

 
Mateřství možná Victorii Beckham  (37) vyčerpává více, než by sama chtěla. Mnoho bezesných nocí má zřejmě za následek to, že Victoria nepůsobila na newyorském Týdnu módy vůbec svěžím dojmem. Beckham měla navíc hodně světlý make-up a tělovou barvu rtěnky, což kontrastovalo s hnědými očními stíny. Do toho byly zřejmé její propadlé tváře a nepřítomný pohled. Svůj poněkud mrtvolný vzhled nakonec manželka Davida Beckhama  (36) podpořila černými pouzdrovými šaty, které zdůraznily její štíhlost.
17.02.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1020 článků) , Victoria Beckham (807 článků)

Záhada! Manželé z Bohumína nejsou k nalezení. Je to únos?

 
Dvanáct bezesných nocí a stejně tolik proplakaných dnů – tak žije od osudného čtvrtka dcera manželů Jarmily a Zbigniewa Muszańských. Že rodiče zmizeli zjistila když se jim nemohla dovolat a poslala k nim domů manžela.
02.03.2013 20:35 |

podobné články

Muži, po kterých doslova šílíme! A nikdy je nebudeme mít

 
Tito pánové už nám připravili několik bezesných nocí. Čím? Jsou prostě dokonalí, krásní, problematičtí a hlavně - nikdy nemůžou být naši. Jsou totiž vymyšlení. Jaké seriálové a filmové postavy budeme už navždy milovat?
06.12.2013 14:40 |

podobné články