Článek

Nemocnou Andělku vyhodili na ulici!

 
Srdce se svírá při pohledu na zhruba osmiletou kříženku pudla, o kterou se starají v děčínském útulku. Olysaná, svrabem sužovaná fenka se potulovala po Povrlech na Ústecku, kde ji naštěstí odchytila jedna z místních žen.
27.10.2018 05:15 |

podobné články

Podobné články

Poznáte Andělku z Četnických humoresek? Její představitelka vypadá i po letech jako děvčátko

 
Dlouhá doba uplynula od natáčení seriálu Četnické humoresky, kde Andrea Elsnerová ztvárnila Andělku. Herečka ale působí stále stejně mladistvě, přestože od počátku natáčení četnické série uplynulo už dlouhých 17 let.
21.12.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Elsnerová (5 článků)

Zuboženou Andělku vyhodili na ulici. Fenku zachraňují v útulku

 
DĚČÍN – Srdce se svírá při pohledu na zhruba osmiletou kříženku pudla, o kterou se teď starají v děčínském útulku. Olysalá, svrabem sužovaná fenka se potulovala po Povrlech na Ústecku, kde ji naštěstí odchytila jedna z místních žen.
16.10.2018 05:40 |

podobné články

Prsatice Makarenko tvrdí, že smrtelně nemocnou ženu na loňské charitě neošulila o 150 tisíc: Policie si myslí opak! Tady je důkaz!

 
Modelka, propagátorka silikonu a v poslední době také pořadatelka poněkud podivné charitativní soutěže Miss Face "Taťána Makarenko":http://www.extra.cz/tema/tatana-makarenko (23) se nachází "v divokém sporu s cystickou fibrózou nemocnou Danou Převorovskou (dříve Kretíkovou), která je po transplantaci plic":http://www.extra.cz/silikonku-makarenko-obvinila-policie-v-ramci-projektu-miss-face-mela-podvest-tuhle-tezce-nemocnou-co-se-presne-stalo a jež se na Makarenko marně dožaduje přístroje a peněz, které jí má Makarenko dlužit po podivném loňském a zároveň prvním ročníku soutěže.
11.11.2013 20:37 |

podobné články

Tuto hasičku vyhodili ze sboru? Proč? Prý je moc sexy!

 
Šestadvacetiletou hasičku Clare Deloughrey vyhodili z práce poté, co se rozhodla odhodit stud a uniformu. Nafotila snímky, které se nelíbili jejímu zaměstnavateli. Posuďte sami, vyhodili ji po právu?
25.08.2013 13:15 |

podobné články

Miminko, s nímž se fotila Abbasová, našlo rodinu. Dalším můžete pomoci vy

 
Lejla Abbasová je jednou z osobností, které pózovaly s miminky z kojeneckého ústavu. Na dvouměsíční Andělku ráda vzpomíná a je nadšená, že už našla novou rodinu. Ostatním dětem můžete pomoct i vy. A to koupí jedné ze série fotek. Dražba proběhne už ve čtvrtek 3. února na iDNES.cz.
01.02.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (454 článků)

Vánoční pomoc pro postiženou Andělku: Gondíková pro ni prodávala cukroví!

 
Herečka a moderátorka Adéla Gondíková včera v pražské pasáži Myslbek prodávala vánoční pečivo pro charitu. Výtěžek z prodeje šel nadaci Dětský mozek, která podporuje osoby s postižením centrální nervové soustavy.
04.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (365 článků)

Petra Špalková: Točit seriály je dobré, když platíte hypotéku

 
Osmatřicetiletá herečka Petra Špalková se momentálně věnuje hlavně roli matky. Doma má tříletého syna Lojzíka a šestitýdenní dceru Andělku a od práce si dala na čas přestávku. Přesto si ale odskočila na premiéru filmu Jako nikdy, v němž hraje milenku Jiřího Schmitzera. Další články k tématu: RECENZE: Schmitzer, Špalková a Medvecká hrají Jako nikdy. O umírání Festival Finále zahájí Jiří Schmitzer v hlavní roli snímku Jako nikdy Jako nikdy. Schmitzer, Medvecká a Špalková dotočili film o umírání Špalková: Jsem na Zábradlí ustájená jako kobyla
23.09.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Schmitzer (68 článků) , Petra Špalková (31 článků)

Přiznání Ladislava Chudíka: Opustil jsem nemocnou manželku

 
PRAHA – Slovenská herecká legenda Ladislav Chudík, který 27. května oslavil 85. narozeniny, odkryl největší tajemství! Nesmrtelný primář Sova ze seriálu Nemocnice na kraji města si dodnes vyčítá, že před lety na naléhání lékařů opustil první manželku, těžce psychicky nemocnou modelku z Česka.
16.06.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Chudík (90 článků)

Lucie Talmanová: Kašlala na nemocnou tetu!

 
Takový chlad by místopředsedkyni sněmovny Lucii Talmanové (41) záviděl i kámen. Na těžce nemocnou tetu si partnerka Mirka Topolánka (53, ODS) údajně nevzpomněla od doby, co jí Jarmila Talmanová (†77) darovala před čtyřmi lety chatu na Kutnohorsku.
27.07.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

Brodská stráví léto v nemocnici!

 
Hvězda seriálu Ulice Tereza Brodská (42), která se už několik měsíců stará o nemocnou maminku, nebude mít příjemné léto. K péči o Janu Brejchovou (70) jí totiž přibyla ještě péče a podpora o nemocnou tetu, za kterou pravidelně dochází do nemocnice.
07.07.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Brodská (223 článků) , Jana Brejchová (278 článků)

Desátá žádost zamítnuta: Nemocnou Tymošenkovou nechává soud ve vazbě

 
Kyjevský soud dnes zamítl další, už desátou žádost vězněné ukrajinské expremiérky Julije Tymošenkové o propuštění z vazby. Vůdkyně opozice tentokrát požádala o propuštění v souvislosti se středečním státním svátkem, během něhož chtěla navštívit svou nemocnou matku. Soudce Rodion Kirejev žádost odmítl jako neopodstatněnou.
24.08.2011 06:40 |

podobné články

Bartošová rozvrátila rodinu: Syn jejího bodyguarda se kvůli ní vykašlal na nemocnou maminku

 
Po pobytu Ivety Bartošové  (45) nezůstal v rodině jejího nového ochránce Josefa Rychtáře kámen na kameni. Kvůli problémům s Rychtářovou manželkou se musela odstěhovat zpět domů, ale mnoho se tím nezlepšilo. Syn rychtářových včera dokonce místo toho, aby se postaral o nemocnou maminku Darinu, vezl do nemocnice na plánovanou operaci Ivetu.
04.10.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6759 článků)

Jana Šulcová nahradila nemocnou Janu Hlaváčovou: Koukejte, jak jí to sluší

 
Jana Šulcová (64) už má za sebou velkou televizní premiéru v roli babičky Jany v Kouzelné školce, kde nahradila nemocnou Janu Hlaváčovou (73), která musela natáčení ukončit, protože trpí Parkinsonovou chorobou. Sama Šulcová, která je několikanásobnou babičkou a děti miluje, přiznala před svým prvním natáčením velkou trému. „Bojím se, protože Jana Hlaváčová je národem milovaná. Přála bych si, aby se to těm dětem líbilo i se mnou,“ uvedla nedávno.
14.10.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (187 článků) , Jana Šulcová (188 článků)

Šulcová nahradila nemocnou Hlaváčovou: Exceluje s Fanynkou!

 
Herečka Jana Šulcová (64) vplula na obrazovky České televize v roli babičky v pořadu Kouzelná školka, kde nahradila nemocnou Janu Hlaváčovou (73). Ta musela natáčení ukončit, protože trpí Parkinsonovou chorobou.
18.10.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (187 článků) , Jana Šulcová (188 článků)

Koller chystá rozvod: Chce opustit nemocnou manželku!

 
Zpěvák David Koller (51) nezachránil manželství s nemocnou ženou Sylvou (34), která strávila půlrok v psychiatrické léčebně. Schyluje se k rozvodu.
16.12.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (301 článků)

Jak může vypadat tak skvěle? Vendula Svobodová je bez chlapa, má nemocnou maminku a táhne se jí rozvod

 
Prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Svobodová  (40) neprožívá zrovna nejlepší životní období. Má nemocnou maminku, stále se ne a ne rozvést s manželem Patrikem Aušem a na obzoru není žádný nový chlap, který by ji aspoň trochu rozmazloval.
29.10.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (809 článků)

Manželé utýrali nemocnou matku (†62): V těle měla zarostlé oblečení

 
Nechali ji celé dny bez povšimnutí ležet na jejím lůžku. O nemocnou a především bezmocnou matku (†62) se manželský pár z Olomoucka vůbec nestaral, zato její důchod byl tím, co je podle všeho v prvé řadě zajímal. Seniorka strádala, do rukou lékařů se dostala ve zbědovaném stavu a její život se zachránit nepodařilo. Manželům nyní hrozí až 12 let vězení.
04.03.2013 14:15 |

podobné články

Silikonka Makarenko vyrazila do boje s ženou s umělými plícemi, kterou měla poškodit jako pořadatelka pochybné charity! Kam až hodlá prsatice zajít?

 
Modelka a pořadatelka soutěže Miss Face "Taťána Makarenko":http://www.extra.cz/tema/tatana-makarenko (23) se rozhodla přitvrdit "v neuvěřitelném sporu s těžce nemocnou Danou Převorovskou (dříve Kretíkovou, pozn. autora), cystickou fibrózou postiženou ženou po transplantaci plic":http://www.extra.cz/silikonku-makarenko-obvinila-policie-v-ramci-projektu-miss-face-mela-podvest-tuhle-tezce-nemocnou-co-se-presne-stalo, která se na Makarenko marně dožaduje splnění závazků, které k ní má Makarenko mít po ne příliš vydařeném loňském a zároveň prvním ročníku soutěže.
11.11.2013 10:01 |

podobné články

Záhlavová jako náhradnice za nemocnou Kvitovou v Paříži neuspěla

 
Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová při záskoku za nemocnou Petru Kvitovou na turnaji v Paříži neuspěla. Místo druhé nasazené krajanky nastoupila k poslednímu utkání 2. kola proti domácí Alizé Cornetové, s níž po bezmála tříhodinovém boji prohrála 3:6, 7:6 a 3:6.
30.01.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1514 článků) , Barbora Strýcová (248 článků)