Článek

Nemocní na chodníku, game over. Válku, tohle ne! V ČT bylo dusno. A Moravec zaváhal nad očkováním

 
V první hodině Otázek Václava Moravce se před kamerami ČT setkali náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková; hejtman Jihočeského kraje a lékař Martin Kuba (ODS); a exministr zdravotnictví za ANO, epidemiolog Roman Prymula. Všichni tři hosté se shodli na tom, že se lidé mají očkovat. „Kdybychom nebyli očkovaní, tak game over. Ty nemocnice jsou plný a vy dneska jako nemocný ležíte na chodníku. To je ložený,“ nebral si servítky hejtman Kuba.
21.11.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (505 článků) , Václav Moravec (675 článků)
Podobné články

Nemocní na chodníku, game over. Válku, tohle ne! V ČT bylo dusno. I Moravec zaváhal nad očkováním

 
V první hodině Otázek Václava Moravce se před kamerami ČT setkali náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková; hejtman Jihočeského kraje a lékař Martin Kuba (ODS); a exministr zdravotnictví za ANO, epidemiolog Roman Prymula. Všichni tři hosté se shodli na tom, že se lidé mají očkovat. „Kdybychom nebyli očkovaní, tak game over. Ty nemocnice jsou plný a vy dneska jako nemocný ležíte na chodníku. To je ložený,“ nebral si servítky hejtman Kuba.
21.11.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (505 článků) , Václav Moravec (675 článků)

Oznámeno MMO A Game of Thrones

 
Jedno se musí hernímu průmyslu přiznat. Když už je nějaká značka úspěšná v rámci jiného média, nebojí se na ni vrhnout a zkusit z ní vytěžit co nejvíc Takže po strategii A Game of Thrones: Genesis a chystaném A Game of Thrones RPG bylo nyní oznámeno A Game of Thrones MMO. Už chybí jen adventura, FPS, plošinovka a simulátor randění. Jenže to prostě plyne z faktu, že...
01.03.2012 12:15 |

podobné články

Limitovaná edice RPG Game of Thrones bude načančaná

 
Po neúspěchu realtimové strategie Game of Thrones: Genesis jsme trochu rezervovaní k tomu, co přinese RPG Game of Thrones, na němž taktéž pracuje Cyanide. Je jasné, že bude sázet na licenci jak knih, tak seriálové adaptace, což podtrhuje jak účast některých herců na tvorbě hry, tak i přebal krabičky, který si bere seriálový Železný trůn. Nicméně, pro fajnšmekry je tu...
04.12.2010 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Richter (16 článků) , Tomáš Sladký (4 články) , Tomáš Trnavský (6 článků) , Martin Richter (16 článků)

Game of Thrones - recenze

 
Po nepovedené strategii Game of Thrones: Genesis se studio Cyanide snaží známou značku provařit v RPG žánru a bohužel opět prokazuje svou (ne)schopnost se s tématem nějak slušně vypořádat. Upřímně nechápu, kde Francouzi vzali licenci na Game of Thrones. Seriál tuhle povedenou ságu katapultoval mezi nejcennější artefakty současné mediální zábavy, takže byste čekali,...
14.12.2010 08:45 |

podobné články

Game of Thrones onlineovka pouští detaily a chystá trailer

 
Fanoušci seriálu (a knižní série Píseň ledu a ohně George R. R. Martina) Game of Thrones nemusí zoufat, že se jim zatím dostalo jen vcelku průměrného RPGčka a špatné strategie. Na motivy seriálu se totiž chystá i MMO hra Game of Thrones: Seven Kingdoms. První teaser na ni uvidíme už příští týden na Comic Conu. Na první detaily ale nemusíme čekat až do Comic Conu, máme...
14.12.2010 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Nový (92 článků)

Jiný přístup Guild Wars 2 k end game obsahu

 
Vývojáři z ArenaNet se na oficiálním webu Guild Wars 2 podělili o principy designování a přístupu k end game obsahu, které jsou poměrně netuctové a odlišné od tradičního přístupu konkurence. Tam musíte často dosáhnout maximální úrovně, odgrindovat si stovky hodin a teprve potom uvidíte ten opravdický end game, ty největší bossáky a nejzajímavější události. Přesně...
14.09.2012 16:25 |

podobné články

Rapper The Game prohrál žalobu kvůli sexuálnímu útoku

 
Rapper The Game byl uznán vinným ve věci sexuálního obtěžování a útoku na Priscillu Rainey, účastnici americké reality show She’s Got Game. Dopustit se toho měl v srpnu 2015 a Rainey ho později zažalovala v občanskoprávním sporu. Soud v Illinois rappera odsoudil a nařídil mu vyplatit odškodné ve výši deseti milionů dolarů.
24.11.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: The Game (28 článků)

Laser game – co to je? A kde si hru nejlépe vyzkoušet?

 
Když se řekne laser game, velká část dospělých si představí, že jde jen o ztrátu času, která nic nepřináší. Kdo si to ale zkusí, zpravidla svůj názor na laser game změní. Jen je třeba udělat první krok.
29.11.2017 00:15 |

podobné články

Israel Kamakawiwo'ole by oslavil narozeniny: Autora hitu Somewhere Over the Rainbow zabila obezita

 
Israel Kamakawiwo'ole, který se nejvíce proslavil svým hitem Somewhere Over the Rainbow, by oslavil 61. narozeniny. Bylo mu pouhých 38 let, když v roce 1997 zemřel po prodělání infarktu myokardu. Ten u něj způsobila morbidní obezita, při výšce 188 centimetrů vážil 340 kilogramů.
20.05.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Israel Israel (18 článků)

To Moravec nepřežije? Jedovatá věta v ČT. Ostře přituhuje

 
Prezident Zeman je taky odsouzený lhář, skočil moderátor Václav Moravec do řeči šéfovi poslanců ANO Jaroslavu Faltýnkovi, který se durdil, že na něj Moravec vytahuje „svědka“, který měl být odsouzen za křivou výpověď. Přežije tohle Moravec v ČT? padlo poté na sociálních sítích. Každopádně, válka mezi Pražským hradem a médii se stupňuje: V pátek Zemanův kancléř Mynář vyloučil některá média z komunikace s Hradem. V neděli padla výzva: Ať Hrad nemá žádný prostor v ČT a v Českém rozhlase.
23.05.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (675 článků)

Vandalové přemalovali slavnou pražskou Lennonovu zeď

 
Neznámý pachatel přemaloval bílou barvou slavnou Lennonovu zeď, která s enachází na pražském Velkopřevorském náměstí. Místo portrétu hudebníka zdobeného hippies ornamenty tam teď stojí nápis 'Wall Is Over', který zřejmě parafrázuje název Lennonovy písně Happy Xmas (War Is Over). 
18.11.2014 14:21 |

podobné články

Schwarzenberg: Pokud se Paroubkovi podaří zrušit mou ranní kocovinu, ještě bych zaváhal

 
Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg na on-line chatu se čtenáři Novinek uvedl, že doufá v nepodlehnutí voličů planým slibům z billboardů. "Pokud se však Paroubkovi podaří oživit Elvise či zrušit mou ranní kocovinu, tak bych ještě zaváhal,“ uvedl Schwarzenberg s jistou mírou nadsázky a odkazem na billboardovou kampaň, která si utahuje z přemíry Paroubkových slibů.
06.04.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4034 článků)

Nebezpečí číhá v zimě na každém chodníku: Co ale dělat když se zraníte?

 
Myslíte, že vás v městě nemůže sníh ohrozit? Naopak. Městské chodníky jsou jako past, ve které by zaváhal i Hanč s Vrbatou. Všude je břečka led, břečka a padající závěje ze střech. Víte ale, co dělat, když se zraníte například na neuklizeném chodníku? Na co máte nárok a jaké jsou vaše povinnosti?
22.01.2017 06:05 |

podobné články

Václav Moravec pryč z nedělního poledne! Ozývá se i z nečekaných stran

 
Moderátor Václav Moravec se ocitl pod palbou kvůli hostům, které si volí. Za fakt, že si Moravec pozval do Žižkovské věže předsedu ČSSD Jana Hamáčka, to schytal od bývalé poslankyně ODS Kateřiny Dostálové i od historika Petra Blažka. Padla slova o tom, že Moravec jako moderátor vyhořel.
14.10.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (675 článků) , Jan Hamáček (3310 článků) , Petr Václav (974 článků)

Pečující o chronicky nemocné mají zatím s očkováním smůlu

 
Chronicky nemocní občané se mohou registrovat k očkování od konce března. Rodinní příslušníci, kteří o ně pečují, na přednostní očkování zatím čekají marně. A to i přesto, že jsou na jejich pomoc chronicky nemocní často bezezbytku odkázáni.
25.04.2021 18:40 |

podobné články

Velký zátah na mafiány! Zadrželi jich 46

 
Game Over. To byl název policejní akce, při níž policisté zadrželi 46 lidí. Všechny podezírá z členství v mafiánských organizacích. Celkem jsou viněni z více než 150 trestných činů včetně vraždy či vydírání.
18.11.2013 22:21 |

podobné články

Tohle je Mikuláš Moravec: Sandra Nováková poprvé ukázala syna!

 
Herečce Sandře Novákové  (33) se podařilo porodit syna Mikuláše v naprostém utajení. Mikuláš Moravec po narození měřil 48 centimetrů a vážil 2910 gramů. Sandra i s miminkem už jsou z porodnice doma a užívají si prvních procházek. A tatínek Vojtěch Moravec poprvé syna ukázal svým přátelům na sociální síti.
14.12.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (274 článků)

Praktici se pozastavují nad očkováním v Kadani, věk tam nehrál roli

 
Předseda sdružení praktických lékařů Petr Šonka se pozastavil nad očkováním, které proběhlo v Kadani na Chomutovsku. Během minulého víkendu tam bylo podáno přes 3900 dávek a navzdory regulím se mohl nechat naočkovat kdokoliv bez ohledu na věk. Šonka kritizoval, že očkovací látky nedostali praktici, kteří by očkovali seniory nad 70 let věku.
12.03.2021 14:15 |

podobné články